Stranica 12 od 13 PrviPrvi ... 210111213 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 633

Tema: cipele - imate li omiljenu(čitaj udobnu) marku

  1. #551
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Jako mi se sviđaju cipele sa stranice. Ipak, mislim da ne bi kupila cipele, posebno za bosu nogu bez isprobavanja. Valjda sam staromodna

  2. #552
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Meni je muka od teme, ko BB nista mi se ne svidja ili nije udobno. S obzirom na misteriozni “nije mi udobno” faktor nema šanse da kupim preko neta. Cijelu zimu sam nosila prošlogodišnje čizmice (blaženi skechers i slip-on sustav bez cifera, zniranaca i sl), srecom nije bilo snijega. Za proljeće imam ravno troje cipela od čega su jedne polu-raspadnute gležnjače iz hm za 100kn koje realno trebam promijeniti i jedne na petu od 5cm - sto automatski znaci da ih imam volju obuci ravno 3x u sezoni jer mi se neda nositi pete i najlonke (samo dokoljenke naravno, ali svejedno ni njih). I jedne jedine balerinke koje obožavam ali su postale iznošene. Stare su 5g. A znam da kad odem u shoping cu potrošiti 3-4 sata, dobiti užasnu glavobolju i najvjerojatnije neću ništa kupiti. Prošlo ljeto sam nosila ove proljetno/jesenske jer mi se ravno niti jedne sandale nisu svidjele. Sto znaci da ni za ovo ljeto nemam nista.

    Mislim da cu početi nositi tenisice na posao, udobnije i manje stresno nego kupovati cipele

  3. #553
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Čitam tvoj post i prije nego sam došla do kraja, htjela sam ti napisati - počni nositi tenisice na posao .

  4. #554
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Je li možda netko ovdje probao i nosio one skupe Mephisto cipele?

  5. #555
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je muka od teme, ko BB nista mi se ne svidja ili nije udobno. S obzirom na misteriozni “nije mi udobno” faktor nema šanse da kupim preko neta.
    ja sam u fazi da, kad nadjem cipelu koja mi odgovara (udobna, lijepa, moj broj), najradije bih odmah kupila 2 para, ista ili u razlicitim bojama

  6. #556
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam u fazi da, kad nadjem cipelu koja mi odgovara (udobna, lijepa, moj broj), najradije bih odmah kupila 2 para, ista ili u razlicitim bojama
    Ovo ja radim već dugo, pa imam Creator cipele u tri boje (dva para crnih, bež i crvene) hehehe...

  7. #557
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo ja radim već dugo, pa imam Creator cipele u tri boje (dva para crnih, bež i crvene) hehehe...
    mene ogranicava financijski faktor, u 90% slucajeva

  8. #558
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja to već radim s odjećom .
    Tako uglavnom i imam sve majice i hlače iste, samo u drugoj boji.

  9. #559
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni je to trauma iz djetinjstva - kad bih mami pokazala majicu koja mi se sviđa, kupila bi mi istu u par boja.

    Zato to sad ne radim, a ponekad i požalim, kad uspijem naći nekaj kaj mi je OK.

    U zadnjih 5 godina, kupila sam dvoje cipele - jedne Borovo, preudobne, al pol broja prevelike, i jedne prek neta (odlične) al ipak nikako se odlučiti na ponovnu kupnju.

    Uglavnom nosim stare cipele (dok su još bile kompletno kožne (pa i džon) te ih povremeno odnesem šusteru. Tenisice ne nosim. Čak ih ni nemam - ak mi zatrebaju za neku sportsku aktivnost, uzmem kćerine

  10. #560
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    I ja
    Zadnje sam kupila 3 iste dolcevite u 3 boje.

  11. #561
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Odakle si naručila, ako nije tajna?

  12. #562
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja? S neke stranice koja drzi sve i svašta al sam uzela firmu ćije sandale sam voljela najviše. Kupila sam ih u Trstu prije 20 ili 30 godina. Onda znas kako sam ih voljela kad sam zapamtila firmu. Uzela sam svoj broj i kalup je bio taman

  13. #563
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    mene ogranicava financijski faktor, u 90% slucajeva
    Eh, i ja rijetko kupim dva para istovremeno, ali kupujem svake sezone po jedne. Najstarije su iz 2012 (valjda).

    Tako kupujem Ara i Creator cipele - mogu i naručiti preko neta jer za točno određeni model znam koji broj mi odgovara, iako ipak više volim probati.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.04.2019. at 08:47

  14. #564
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ja volim Rieker, imam prekrasne sandale koje nosim već 12 (!) godina, još se drže
    često nađem lijepe cipele i gležnjače u Alpini, a prije sam kupovala i Froddice

  15. #565
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Lastane, trebam pomoć. Tj. sandale.
    Pozvani smo na vjenčanje, a zadnjih 10 godina ja nosim tenisice . Po stopalima bi čovjek mogao reći da sam hobit, a ne žena, i ne morate vjerovati, al mogu vam poslati fotke . Nosim broj 41, a širina stopala na najširem dijelu je nevjerojatnih 12 cm. Već godinama znam da ne mogu naći sandale, ali reko jučer da pokušam možda ipak... obišla sam sve dućane oko trga koji postoje i niti u jednom nisam stala niti u jedne. Imaju moj broj, ali sve je preusko. Jedino u što mogu staviti svoju nogu su natikače tipa birkenstock. Ne znam zašto se uopće trudim, ali nada umire zadnja.
    Vjenčanje nije nikakvo fensi, dnevno je i bit će u seoskom izletištu, dakle većinu dana ću juriti za djecom oko tobogana. Ali bi ipak voljela nešto ovakvo...
    https://www.pinterest.com/pin/427419820870540612/

    Sad znam da ću morati preko neta kupovati ako ih želim. Ali me muči širina, nigdje na tim stranicama ja ne kužim ima li info koliko su široki kalupi. Ima li netko iskustava?

  16. #566
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Pije par tjedana vodila sam mamu u ara outlet (jedan od onih kraj ikee) jer ima široko stopalo a tamo je dosta modela sa čičcima. Vjerojatno ih ima i arinim dućanima u gradu. (Nemam stopalo poput mame pa nisam sigurna.)

  17. #567
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    BB, imam vrlo slične, al davno kupljene u Froddu. Pojma nemam ima li Ivančica kakve modele i sada

  18. #568
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Najčešće se mogu naći modeli F širine te G i H.
    F je normalna širina i to ti je, kažeš, usko.
    G je šire od F i za jača stopala, a H je jako široko.
    Dakle, trebaš ili G ili H.
    I to piše na cipeli. Najčešće unutra na tabanici.
    Takve modele ima gore spomenuta Ara, ali i mnogi drugi proizvođači.
    Slične modele kakve tražiš sam vidjela u Ecco-u i Riekeru
    Ecco je skuplji no sad su posvuda sniženja pa se da povoljnije naći.
    Ja sam početkom mjeseca kupila u Riekeru mužu sandale za 450 kn sve od kože, anatomski potplat i dovoljno široke. Nigdje ga nisu nažuljale, a on isto ima i široko stopalo i visoki rist i okromnu kost kod palca i bole ga kosti, ali sandale su mu super.
    Scholl isto ima modele nalik tvojima.
    Ima toga. Samo treba tražiti.
    Nemoj naručivati s neta jer moraš probati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #569
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ajme Tanci hvala, otvorila si mi oči s ovim oznakama za širinu, čovjek uči dok je živ... guglala sam, sve mi je jasno. Idem naći gdje na internetu prodaju ženske hobitske sandale.

  20. #570
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    BB, pogledaj u ducane CCC
    ne znam koliko ti je zgodno ici tamo (kazes da si obisla ducane po centru), ali mislim da ih ima samo u mallovima, CC1, Arena, Garden mall/sada Point u Dubravi
    ja nosim broj 40, ponekad i 41 ako je kalup manji, i redovito ne nalazim obucu u ovim nekim prometnijim ducanima po centru, vrlo rijetko nadjem svoj broj za ono sto mi se svidja i udobno mi je
    CCC imaju stvarno velik izbor svakavih modela i raspona cijena i brojeva
    ako stignes, baci pogled tamo
    trenutno imaju i akciju od 30% na ljetnu obucu, za clanove CCC kluba (das svoje podatke i dobijes njihovu karticu, 3 minute posla)

  21. #571

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    BB, pogledaj u ducane CCC
    ne znam koliko ti je zgodno ici tamo (kazes da si obisla ducane po centru), ali mislim da ih ima samo u mallovima, CC1, Arena, Garden mall/sada Point u Dubravi
    ja nosim broj 40, ponekad i 41 ako je kalup manji, i redovito ne nalazim obucu u ovim nekim prometnijim ducanima po centru, vrlo rijetko nadjem svoj broj za ono sto mi se svidja i udobno mi je
    CCC imaju stvarno velik izbor svakavih modela i raspona cijena i brojeva
    ako stignes, baci pogled tamo
    trenutno imaju i akciju od 30% na ljetnu obucu, za clanove CCC kluba (das svoje podatke i dobijes njihovu karticu, 3 minute posla)
    Zadnjih par godina kupujem u CCC-u (super mi je njihova marka Lasocki, jer su cipele od kože, kvalitetne su i fakat dobiješ ''value for money''), no prošli tjedan sam bila u Garden Mall-u i ostala (neugodno) šokirana izborom - najmanje su imali Lasocki cipela, a sve druge marke koje su nudili nemaju kožne cipele. A izbor očajan!! Imala sam osjećaj da su stavili na police najružnije i najlošije cipele koje imaju u ponudi.


    Samo se nadam da je to trenutna faza, tj. mijenjanje sezona.

  22. #572
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    umiljata, mozda su vec rasprodali
    ja sam prije 2 tjedna kupila sandale (Lasocki), isto u Gardenu, bilo je svega

  23. #573

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    umiljata, mozda su vec rasprodali
    ja sam prije 2 tjedna kupila sandale (Lasocki), isto u Gardenu, bilo je svega
    Ne znam kaj je, ali baš sam se nabrijala, kao sad ću uć i kupit nekoliko pari dok su sniženja. I ostala paf!

    Može bit da sam fulala period. Danas se spremam opet u GM, nadam se da ću imat više sreće.

  24. #574
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam si baš nedavnoi kupila Rieker sandale u CCC, bome su me nažuljale dugo mi se nije dogodilo da me cipele tako nažuljaju

  25. #575
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam si baš nedavnoi kupila Rieker sandale u CCC, bome su me nažuljale dugo mi se nije dogodilo da me cipele tako nažuljaju
    Hoće to tako.
    Mene su jučer nažuljale razgažene cipele od lani.
    Lani su mi bile preudobne, a jučer su me nažuljale na tri mjesta. Najgore uz rub nokta na palcu jer imaju otvoreni palac, uh.
    Nego,
    Cure/žene s velikim stopalima, imam Ugg natikače. Broj 41 i široke jako pa ako koja hoće, rado poklonim.
    Puna peta, ko nove su.
    Ja sam ih obula jednom i preširoke su mi pa mi noga bježi van da mi prsti idu po podu. Ne mogu tako hodati u njima pa evo ako koja želi neka se javi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #576
    Ripcord avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,160

    Početno

    Ja nosim od prošlog ljeta domaći brend Futti i super su mi. Nosim broj 42, 43, ovisno o modelu i imam usko stopalo te mi je nemoguća misija naći cipele/sandale/čizme, a Futti ima raznih veličina sandala i natikača, i remenčiće. Ima ih i po ljekarnama, pa može tko želi probati veličinu i naručiti i drugi model online ili možda u nekoj ljekarni.

    I da napomenem da me često ubijaju stopala i noge, a u njima nikad!

    Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  27. #577
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    CCC ima i u Superkonzumu u Radničkoj.

  28. #578
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Futrane cipele, koliko su uistinu toplije od ne futranih. Imam Timberland obične gležnjače koje su mi odlične, nepropusne, dovoljno tople i bla bla. No promijenila sam ured, imam pločice na podu, vjerovatno ni izolacija nije baš neka i prvi put sam se srela sa teškom smrzavicom. Nakon dva sata ne osjetim više prste, ovih dana radim skraćeno, no ne znam kako ću od idućeg tjedna. Ne pomažu ni duple, ni termo čarape.
    Jedno rješenje je kupiti kalorifer pa trošiti struju, drugo je kupiti futrane cipele. Znam da ugg griju kao lude no to mi je trenutno previše novca, maksimalno 500kn. Napikirala sam timbe, https://www.officeshoes.hr/cipele-ti...shrl-boot/5989, koje niti su mi lijepe, niti mi baš trebaju no nadam se da barem griju.
    Iskustva, preporuke?!

  29. #579
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Dobila sam cipele s platformom i tako sam skužila da to da ti je tollo nema veze s futrom u cipelama nego s debelim džonom. Meni zimogroznoj u njima nikad nije hladno

  30. #580
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Kosjenka, ako uglavnom sjedis za radnim stolom, kupi si nesto za ispod nogu na podu, kao tatami spuzva i neki mali tepihic na to.

    Nije vezano za cipele, al jest za Kosjenkin problem.

  31. #581
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Imam tepihić, još noge držim i na nogaru od stolice. Đaba.

  32. #582
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Tocno znam kako ti je. Meni ne pomazu ni vuneni ulosci. Imas trenutno Palladium futrane gleznjace na rasprodaji u Office shoes, mozda su ti ljepse od Timberlanda

  33. #583
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Kakve su Palladium? To su meni sve neke nepoznate marke

  34. #584
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Znam da si rekla da ti je Ugg preskupo, ali baci oko ovdje.
    https://www.shoeaholics.com/brands/ugg-australia
    Ima raznih modela i ide još dodatni popust od 30% ili za prvu narudžbu mislim da je -25%
    Ugg kao i sva ostala obuća je original i brzo dođe iz UK.

  35. #585
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Napikirala sam timbe, https://www.officeshoes.hr/cipele-ti...shrl-boot/5989, koje niti su mi lijepe, niti mi baš trebaju no nadam se da barem griju.
    Griju. Imam baš te tamnoplave s linka već par godina.

  36. #586
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ajme čitam svoj post od proljetos i shvatila sam da moje skechers čizmice nisu prošlogodišnje nego od pretprošle godine. Ove godine opet nosim 99% vremena samo njih. I naravno nisam nista kupila cijele prosle godine (jedan par japanki za kamp ne računam). Sad mi je izgovor da sam imala gips i ne mogu nositi ništa manje udobno jer me počne boliti noga (što je istina, ali realno ni neda mi se nešto drugo nositi)

    baš sam baba

  37. #587
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni su palladium odlicne. Nepromocive i dugotrajne. Rekla bih da su malo uze u odnosu na neke druge cipele koje imam

  38. #588
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Futrane cipele, koliko su uistinu toplije od ne futranih. Imam Timberland obične gležnjače koje su mi odlične, nepropusne, dovoljno tople i bla bla. No promijenila sam ured, imam pločice na podu, vjerovatno ni izolacija nije baš neka i prvi put sam se srela sa teškom smrzavicom. Nakon dva sata ne osjetim više prste, ovih dana radim skraćeno, no ne znam kako ću od idućeg tjedna. Ne pomažu ni duple, ni termo čarape.
    Jedno rješenje je kupiti kalorifer pa trošiti struju, drugo je kupiti futrane cipele. Znam da ugg griju kao lude no to mi je trenutno previše novca, maksimalno 500kn. Napikirala sam timbe, https://www.officeshoes.hr/cipele-ti...shrl-boot/5989, koje niti su mi lijepe, niti mi baš trebaju no nadam se da barem griju.
    Iskustva, preporuke?!
    Ja nisam smrzavica, al kad sam radila u uredu s lošom izolacijom, svi smo se tamo smrzavali, nije mi pomogao ni tepih ajd je malo, al ono što je baš pomoglo je premještaj u drugi prostor. :/

  39. #589
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam smrzavica, al kad sam radila u uredu s lošom izolacijom, svi smo se tamo smrzavali, nije mi pomogao ni tepih ajd je malo, al ono što je baš pomoglo je premještaj u drugi prostor. :/
    Jasno mi je to, ali trenutno mi je jednostavnije kupiti cipele
    Kupila neke skechers s futrom, i obnivila zalihu termo čarapa.
    Palladium su mi lijepe, ali jako mi sliče ovima sto već imam pa me modni savjetnik odgovorio od njih. Doduše prevagnulo je što su i jeftinije, a čeka me i kupovina vesti jer je u uredu hladno :čupamkosu:

  40. #590
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Ajme...koma...al kakve veste, ma uloži u kalolifer, nek ti puse pod noge, a firma nek placa struju.

  41. #591
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme...koma...al kakve veste, ma uloži u kalolifer, nek ti puse pod noge, a firma nek placa struju.
    E to.
    Neće veste pomoći.
    Samo ćeš biti ko medo zbog svih tih slojeva na sebi.
    Treba sjediti u hladnoći. Užas.

  42. #592

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme...koma...al kakve veste, ma uloži u kalolifer, nek ti puse pod noge, a firma nek placa struju.
    Tako je.
    I ja u uredu sjedim u sobi koju je teško zagrijati. Bez imalo grižnje savjesti dofurali smo si grijalicu i po potrebi ju palimo.
    I boli nas đon koliko struje troši, nismo mi svoje zdravlje našle na cesti.

  43. #593
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Lol, ja vam deset godina nisam kupila vestu, imam jedan deblji kardigan. Ma nije drama kupiti si dvije veste.
    Firma je od mm-a tako da ja plaćam struju

  44. #594
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Lol, ja vam deset godina nisam kupila vestu, imam jedan deblji kardigan. Ma nije drama kupiti si dvije veste.
    Firma je od mm-a tako da ja plaćam struju


    A nis..ti onda kupi vestu...

  45. #595
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ja sam shvatila da ću se očito morati držati i istih marki tenisica. Imam usko, malo i košćato stopalo, lagan korak na svu sreću pa dugo traju. I onda kada se još godinama kod omiljenih marki nižu kolekcije sa šljokicama i tigrastim uzorcima, bude mi muka i žalim što si na vrijeme nisam kupila troje istih....

  46. #596
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    E to.
    Neće veste pomoći.
    Samo ćeš biti ko medo zbog svih tih slojeva na sebi.
    Treba sjediti u hladnoći. Užas.
    Ništa tu ne pomaže, mi smo svi imali grijaliice po 2 u svakom uredu, tepihe donijeli, radijatore na najjače, iskakali osigurači od svih upaljenih čuda a mi i dalje sjedili u jaknama i kaputima. Jednostavno "nezdrav" prostor koji treba mijenjat. Još sad nisu strašni minusi, akad je vani ledara, to je bilo neizdrživo čka i za mene koja sam jako toplokrvna.

  47. #597
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Palcica ja sam u šoku vec neko vrijeme jer sam shvatila da je proizivdjac ukinuo liniju tenisica koje su mi super.

  48. #598
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    https://www.campereuoutlets.com/?fbc...wjKt_wXet3t7kU
    Jel netko kupovao tu? Cijene se presmiješne

  49. #599
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    to im nije originalna stranica

  50. #600
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.campereuoutlets.com/?fbc...wjKt_wXet3t7kU
    Jel netko kupovao tu? Cijene se presmiješne
    Stranica ima copyright iz 2020, kombinira španjolski i engleski iako mibje odabran španjolski, engleski je loš, terms&conditoins na pola stranice. To je neka prevara

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •