Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 367

Tema: Gdje ćete naručiti udžbenike?

  1. #101
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ja cu od sad u e kupi kupovat jer se zbilja pridrzavaju roka i jos imas poklon bon od 200 kn na neke proizvode. Omoti se mogu i bez knjiga uzet , pa sam ja tako i omote rijesila za knjige koje nismo kupili , rabljene i to imaju one kvalitetne omote !

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    330

    Početno

    I nama stigle knjige naručene na udzbenik.hr, omotane, sve štima.

  3. #103
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    za koji najmanje iznos radi taj e-kupi, i dal svi dobijaju bon?

  4. #104
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Mi smo naručili preko udzbenik.hr i nisam zadovoljna, čak sam im pisala i prigovor :D . Uglavnom, glavni razlog kupovine knjiga preko neta je bio u tome da ne moramo hodati po gradu već da nam donesu sve na vrata. I to smo uredno i platili u vidu dostave 25 KN. Prvo, uopće nam nisu poslali obavijest da su knjige poslane. Napisala sam im mail u četvrtak i odgovorili su mi da su knjige poslane i da će biti isporučene u petak ili ponedjeljak. Naravno, u nedjelju nas je dočekala obavijest od City Expressa da si dođemo podići paket, jer su oni pokušali dostavu u subotu, znači van najavljenog roka, za vikend, i kad nas nije bilo doma. U ponedjeljak otišla u City Express na Selsku, ispred se nije bilo gdje za parkirati, parkirala 3 ulice dalje na Trešnjevci, jer su prve dvije bile raskopane i izgubila vremena kao da sam išla u grad po knjige u knjižaru, jedino me parking u gradu ne bi koštao 25 KN koliko me koštala dostava koju sam platila, a nije ispoštovana ne mojom krivicom...

  5. #105
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    za koji najmanje iznos radi taj e-kupi, i dal svi dobijaju bon?
    Nema ograničenja (samo što je dostava 35 kn do 1000 kn, a iznad besplatna).
    Za bon vele "uz svaku kupnju knjiga", ali on vrijedi samo za stvari iz kataloga koji i nije baš nešto (nema ništa od npr. školskog pribora).
    Posljednje uređivanje od Dalm@ : 22.08.2012. at 18:38

  6. #106

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    5

    Početno

    Ja sam naručio u Konzumu, ali danas me zovu da ne mogu isporučiti prije slijedećeg petka. Super, kažem ja sad mi to kažete kad su prošle sve razmjene i slično, i to još par dana prije početka škole. Uglavnom otkazao narudžbu, a sutra idem zdravo seljački po knjižarama kupovati. Znam gdje dogodine neću naručivati.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Mi smo prošli tjedan naručili udžbenike (i torbe) za 1. i 5. razred na UDŽBENIK.hr. Danas je stigao paket, sve u redu, udžbenici fino omotani a dobili smo i knjigu na poklon. Najgenijalnije mi je ovo s omatanjem udžbenika. Obično smo to radili u nedjelju navečer prije početka škole i trajalo bi do 3 u jutro...

  8. #108
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj bdaria prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prošli tjedan naručili udžbenike (i torbe) za 1. i 5. razred na UDŽBENIK.hr. Danas je stigao paket, sve u redu, udžbenici fino omotani a dobili smo i knjigu na poklon. Najgenijalnije mi je ovo s omatanjem udžbenika. Obično smo to radili u nedjelju navečer prije početka škole i trajalo bi do 3 u jutro...
    a ovo nije reklama za gore navedenu stranicu

  9. #109

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam naručila udžbenike na ekupi u prošli ponedjeljak. Nazvala sam prije toga besplatni telefon i pitala kada će mi udžbenici doći, jer smo planirali na put u petak. Gospođa je rekla da će doći u srijedu. Prošla je srijeda, pa još jedna a udžbenika još nema... Danas sam opet zvala i gospođa je reklada im neki naslovi nedostaju i da nije njihova krivnja. Valjda su u tih 10 dana mogli nabaviti knjige koje nedostaju!

  10. #110
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    a ovo nije reklama za gore navedenu stranicu
    Ma naravno da nije.

  11. #111
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mi smo kao što sam rekla naručili knjige u Profilu preko neta, poslali su mi mail da e stiglo i da mogu doći po njih kad mi paše. Bila jučer, sve 5.

  12. #112
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Mi smo ove godine naručili od E-kupi , i sve je stiglo po dogovoru i bez greške (i knjige su bile već omotane).

  13. #113
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ma naravno da nije.
    Takodjer sam narucila knjige preko udzbenik.hr i dosle su mi u roku par dana, omotane, ali nisam nikakve darove dobila, iako je svota bila poprilicna, osim dva rasporeda sati...

  14. #114
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    i mi smo naručili preko udžbenik.hr i sve stiglo umotano na vrijeme...sve pohvale

  15. #115
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Takodjer sam narucila knjige preko udzbenik.hr i dosle su mi u roku par dana, omotane, ali nisam nikakve darove dobila, iako je svota bila poprilicna, osim dva rasporeda sati...
    Prijašnjih godina meni su znali ubaciti neki stari broj "Drvo znanja" i sl., ali nije bilo ništa vrednije od toga.

  16. #116
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    Ja ove godine (prokleta škrtica) narucila preko webshopa Tiska. Reklamirali besplatnu dostavu na kiosk po izboru. Još 6.8. platila Dinersom. Onda sam skuzila da sam narucila jednu knjigu koju smo vec dobili. Jedva sam nakon nekoliko dana zvanja dobila njihov info telefon. I zeljela da mi tu knjigu ne salju i da taj iznos smanje na Dinersu koji ce fakturirati. Ali to ne moze. Uglavnom opet u srijedu zvala jer knjigama ni traga ni glasa. Da bi ih konacno danas dobili. Naravno Diners sve fakturirao , a ja moram traziti povrat novca na karticu. To je puno jednostavnije nego da su ga odmah maknuli sa racuna!!! Tisak mene nagodinu nece vidjeti.

  17. #117
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Ja sam od tiska naručila na kiosk jedan crtić. Trebalo im je više od mjesec dana da ga dostave. Na info telefon se isto nitko nije javljao.

  18. #118
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Prijašnjih godina meni su znali ubaciti neki stari broj "Drvo znanja" i sl., ali nije bilo ništa vrednije od toga.
    ako ste platili Dinersom mogli ste birati poklon knjigu, mi smo izabrali Povijest svijeta, super knjiga

  19. #119
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    nama je udzbenik.hr poklonio Drvo znanja. ne smeta me što su knjige došle zadnji tjedan prije škole, smeta me što su mi karticu teretili mjesec nakon što sam naručila knjige i što na moju karticu nema obročnog plaćanja.

    najbitnije!

    za razliku od prošle godine, iz city expressa nisu zvali prije dostave (koja košta 29 kn), došli kad nikoga nije bilo doma i ostavili obavijest da dođemo po knjige. taman posla! zvala sam ih, drugi dan su ih donijeli (i ovaj put telefonski provjerili da smo doma).

    no dojam neprofesionalnosti ostaje. iduće godine idem drugdje...

  20. #120
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Mi smo napokon dobili popis udžbenika za slijedeću šk.
    A od sutra se mogu naručiti knjige na udžbenik.hr . Ja sam zadovoljna s njima zadnje dvije godine, tako da ću ponovo naručiti preko te stranice.

  21. #121
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Je li istina da je Zagrepčanima Bandić već naručio udžbenike? Ili je to bila samo predizborno kupovanje glasova? Da pričekam ili da kupujem dok nema gužvi?

  22. #122
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ja u e kupi. PrezAdovoljna sam, u dan su ih isporucili kad je meni pasalo, plus omoti.

  23. #123
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Je li istina da je Zagrepčanima Bandić već naručio udžbenike? Ili je to bila samo predizborno kupovanje glasova? Da pričekam ili da kupujem dok nema gužvi?
    I menr zanima, naime, nama su u školi sad na zadnjem roditeljskom rekli da ne kupujemo ništa dok nam ne kažu, da je škola već dobila nekaka zahtjev da se napravi popis učenika za besplatne knjige. E sad...

  24. #124

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Je li istina da je Zagrepčanima Bandić već naručio udžbenike? Ili je to bila samo predizborno kupovanje glasova? Da pričekam ili da kupujem dok nema gužvi?
    Nama su u školi rekli da grad kupuje knjige 100%.
    Gledala sam prošli petak na Z1 televiziji gđu. Šimlešu iz gradskog ureda za obrazovanje. Rekla je da već imaju plan kako će namaknuti novce i da sigurno idu besplatne knjige. Nije jedino rekla na koji način ćemo ih dobiti i da li ćemo dobiti i likovne mape i atlase (nekad je grad i to kupovao).

    To je pravo olakšanje za naš budžet. Lani sam kupovala na ekupi i uz puno peripetija knjige su mi došle tek nakon početka škole. Nadam se da će ih Bandić isporučiti na vrijeme...

    U svakom slučaju, ja ne bih ništa još kupovala...

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Je li istina da je Zagrepčanima Bandić već naručio udžbenike? Ili je to bila samo predizborno kupovanje glasova? Da pričekam ili da kupujem dok nema gužvi?
    Pričekaj. Od škola se tražio popis udžbenika i brojno stanje po razredima u tu svrhu....

  26. #126
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    i nije neka fora ovako zavlačiti ljude...

    zašto se takve stvari objavljuju u zadnji čas?

    kao da je problem dobiti brojno stanje... a i popis udžbenika nije nešto što je novo, pa se treba čekati...

  27. #127
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Čeka i mene kupovina knjiga.

    Kad kažete da knjige dođu omotane, u što točno budu omotane? U one plastične korice ili u nešto štp se ne skida tako lako?

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    i nije neka fora ovako zavlačiti ljude...

    zašto se takve stvari objavljuju u zadnji čas?

    kao da je problem dobiti brojno stanje... a i popis udžbenika nije nešto što je novo, pa se treba čekati...
    Nisam sigurna na što/koga točno ciljaš
    Pretpostavljam da su stvari operativno zapele tj usporile se (ne samo ova sa udžebenicima) jer je pročelnik Gradskog ureda za obrazovanje bio šef Bandićevog izbornog stožera, pa nije uspio raditi istodobno na 2 str....

  29. #129
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Pričekaj. Od škola se tražio popis udžbenika i brojno stanje po razredima u tu svrhu....
    Ovo isto su nama rekli na zadnjem roditeljskom sastanku. I da bi se do dodjele knjižica/svjedodžbi trebalo sve znati, pa prema tome - treba ići po svjedodžbe i pitati (kod nas je običaj da samo 20% djece dođe po to, ostali pokupe na jesen, što mi je malo čudno, ali eto - sto ljudi, sto ćudi...).

  30. #130
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Nama učiteljice nisu još ništa rekle vezano za knjige pa ću pričekati podjelu svjedodžbi. Do tad bi se valjda trebalo sve znati. Isto sam čula da će u Zagrebu biti besplatni udžbenici.

  31. #131
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Pa ni razmjene knjiga nisu prije kraja škole, pa kuda vam se toliko žuri?

  32. #132
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Nama su jučer na roditeljskom za buduće prvašiće rekli da će nas besplatni udžbenici čekati na klupama prvi dan škole.

  33. #133
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Oprostite kaj upadam ko padobranac.Jucer mi frendica veli da ni za srednju vise nečemo moći kupovati kao i do sada,da Jovanović hoće uvalit nove knjige,kao morat čemo kupit nove.

  34. #134
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Je li istina da je Zagrepčanima Bandić već naručio udžbenike? Ili je to bila samo predizborno kupovanje glasova? Da pričekam ili da kupujem dok nema gužvi?

    Freja draga, jasno mi je da drugi pitaju ali ti

    ajmo redom.
    dakle Milan Bandic je to uvrstio u svoju predizbornu pricu. da bi to proslo, mora se prvo napraviti rebalans proracuna grada Zagreba, da bi se sredstva prenamijenila. da bi se napravio rebalans proracuna, mora ga odobriti skupština, koje jelte grad zagreb jos nema.
    sve u svemu, ja ne mogu reci da nece biti besplatnih udzbenika, jer gospodin bandic tvrdi da ce ih biti i da za to novaca ima, ali trenutno da bi imali sve crno na bijelo morate sacekati bar prvu sjdnicu skupstine i cekati da ona to odobri.
    sve u svemu ovisi sve o politickoj krizaljci, mada sam i ja sama uvjerena da ce to proci, jer nikom nece valjda pasti na pamet ne dici ruku za tako nesto.

  35. #135
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    spajalica-znaci bolje da odmah ugasimo nadu?...

  36. #136
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    zasto? pa to je tako popularna mjera da ne znam ko ce biti protiv nje. no uskoro cemo vidjeti.

  37. #137
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    a kad je uopce ta sjednica?

    nece nas valjda obavjestiti tek na pocetku skolske godine...

  38. #138

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Freja draga, jasno mi je da drugi pitaju ali ti

    ajmo redom.
    dakle Milan Bandic je to uvrstio u svoju predizbornu pricu. da bi to proslo, mora se prvo napraviti rebalans proracuna grada Zagreba, da bi se sredstva prenamijenila. da bi se napravio rebalans proracuna, mora ga odobriti skupština, koje jelte grad zagreb jos nema.
    sve u svemu, ja ne mogu reci da nece biti besplatnih udzbenika, jer gospodin bandic tvrdi da ce ih biti i da za to novaca ima, ali trenutno da bi imali sve crno na bijelo morate sacekati bar prvu sjdnicu skupstine i cekati da ona to odobri.
    sve u svemu ovisi sve o politickoj krizaljci, mada sam i ja sama uvjerena da ce to proci, jer nikom nece valjda pasti na pamet ne dici ruku za tako nesto.
    Meni samo nije jasno kako sad odjednom ima novaca za besplatne udžbenike, a prije 2 godine je napravio onaj (blago rečeno) cirkus s cijenama vrtića pod izlikom da nema novaca u gradskom proračunu
    I dalje plaćamo boravak u školi koji je do prije 2 godine bio besplatan. Ajde, tu su smanjili cijenu pa je za sve 200 kn, a u početku je i to išlo po dohodovnom cenzusu. Više nas košta taj dnevni boravak u školi nego paket knjiga za niže razrede.
    Sve skupa mi toliko ide na živce da bih najradije nabavila knjige neovisno o njegovim obećanjima od kojih na kraju ne mora ostati ništa, osim još gorih gužvi u knjižarama krajem ljeta.

  39. #139
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa mora biti novaca kad su izbori.

  40. #140
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Freja draga, jasno mi je da drugi pitaju ali ti

    ajmo redom.
    dakle Milan Bandic je to uvrstio u svoju predizbornu pricu. da bi to proslo, mora se prvo napraviti rebalans proracuna grada Zagreba, da bi se sredstva prenamijenila. da bi se napravio rebalans proracuna, mora ga odobriti skupština, koje jelte grad zagreb jos nema.
    sve u svemu, ja ne mogu reci da nece biti besplatnih udzbenika, jer gospodin bandic tvrdi da ce ih biti i da za to novaca ima, ali trenutno da bi imali sve crno na bijelo morate sacekati bar prvu sjdnicu skupstine i cekati da ona to odobri.
    sve u svemu ovisi sve o politickoj krizaljci, mada sam i ja sama uvjerena da ce to proci, jer nikom nece valjda pasti na pamet ne dici ruku za tako nesto.
    Baš zato i pitam. Jer baš i ne vjerujem. A s druge strane i nama je rečeno na roditeljskom da će knjige biti besplatne (roditeljski je bio izmađu dva izborna kruga!!!), da su dobili takvu informaciju iz Grada. Pa sam mislila možda tko ima pouzdanije informacije.

  41. #141
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    tanja_b pa ko tako dugo pamti

    Freja sta si tako pesimisticna, sta te nekad nesto izeneadlio od gradonacelnika

    evo link na jedan clanak: http://www.vecernji.hr/zagreb/bespla...-clanak-561763

    Škole su predale popis naslova udžbenika za iduću godinu te broj učenika. Ukupno bi 58 tisuća učenika trebalo dobiti nove knjige.– Mi smo gradskom Uredu za obrazovanje i šport već predali potrebnu dokumentaciju. Odabrani su isti udžbenici kao i prije četiri godine – kazao je predsjednik Hrvatske udruge ravnatelja osnovnih škola Nikica Mihaljević.
    Ako gradske vlasti provedu svoju odluku, za što su već počele pripreme, roditelji bi mogli uštedjeti od 1500 do 2000 kuna po djetetu, ali i izbjeći čekanja na kupnju u redovima u trgovinama izdavača.......

    Odluka o dodjeli besplatnih učenika bit će i točka dnevnog reda prve sjednice Gradske skupštine. Naime, kako je jučer najavio gradonačelnik Milan Bandić, ta će odluka proći obzirom na to da će njegova lista osigurati većinu u Skupštini.
    a evo i link na jos jedan clanak:
    http://www.index.hr/vijesti/clanak/o...la/677699.aspx

    GRAD ZAGREB namjerava u školskoj godini 2013. / 2014. osigurati besplatne udžbenike za sve učenike zagrebačkih osnovnih škola", stoji u dopisu koji je u petak poslan svim osnovnim školama u Zagrebu, a kojeg potpisuje Ivica Lovrić, pročelnik gradskog Ureda za obrazovanje, kulturu i sport......

    Međutim, ta sredstva nisu još osigurana. Namjeru Milana Bandića da učenicima osnovnih škola pokloni udžbenike morat će potvrditi skupština koja će biti izabrana na predstojećim lokalnim izborima........

    Trenutno nemamo sredstva, ali imat ćemo ih nakon izbora. Trebat će rebalans koji mora potvrditi skupština. Vjerujemo da će to skupština podržati, odnosno da ćemo napokon imati normalnu skupštinu", kaže nam Lovrić.
    dalje sami citajte clanke na koji sam vam stavila linkove. istina je da on jos prica o tim udzbenicima, tako da ima nade.

  42. #142
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ja uopce ne znam ima li smisla cekati tu odluku. koliko kostaju udzbenici za drugi razred?
    htjela bih sve obaviti prije mora jer je krajem osmog mjeseca uvijek katastrofa u zg.

  43. #143
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    ja uopce ne znam ima li smisla cekati tu odluku. koliko kostaju udzbenici za drugi razred?
    htjela bih sve obaviti prije mora jer je krajem osmog mjeseca uvijek katastrofa u zg.
    Pobrojala sam sa popisa na stranicama naše škole, naša kombinacija oko 600 kuna.
    Pogledaj možda na stranicama vaše škole ima i cijene uz popis.

  44. #144
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja cu cekati do 8 mj, mozda sto bude.
    Ako ne, narucit cu sve ko i prosle godine preko ekupi, jako sam zadovoljna sa svime.

  45. #145
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Ja sam danas naručila, pa da sam mirna cijelo ljeto .

  46. #146
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Adrijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas naručila, pa da sam mirna cijelo ljeto .
    Stižu li knjige odmah ili tek pred početak škole?

  47. #147

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Adrijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas naručila, pa da sam mirna cijelo ljeto .
    joj i ja bi tako, međutim u knjižari primaju narudžbe tek za najranije 3 tjedna... a dobili smo popis knjiga samo za prvašića, za sedmašicu još čekamo.

  48. #148
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    ja cu ipak cekati 600-700kn nije mala svota ,mozda ipak dobimo besplatne...

  49. #149
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Svake godine su mi stigle negdje u 8. mjesecu.

  50. #150
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja sam prosle godine narucila sredinom 8. mj i dosle su mi za 10 dana.
    Zna se desiti da nekih udzbenika jos nema, nesto mjenjaju, nisu jos stampali ili sto vec, pa svejedno moras dodatno kupovati.

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •