Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 367

Tema: Gdje ćete naručiti udžbenike?

  1. #151
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Gdje mi je nestao post..hm!?

    Htjedoh vas pitati kamo vam se toliko žuri? Ako postoji i najmanja šansa da ja ne moram kupovati knjige čekat ću.
    I prijašnjih godina sam nabavila knjige tek krajem 8. mjeseca. Prošle sam ih godine naručila ranije, ali sam po njih išla tek u 8. Kaj će mi prije.

  2. #152
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje mi je nestao post..hm!?

    Htjedoh vas pitati kamo vam se toliko žuri? Ako postoji i najmanja šansa da ja ne moram kupovati knjige čekat ću.
    I prijašnjih godina sam nabavila knjige tek krajem 8. mjeseca. Prošle sam ih godine naručila ranije, ali sam po njih išla tek u 8. Kaj će mi prije.
    Slažem se s tobom!

    Uostalom, nismo još dobili ni popise udžbenika, ni obavijest hoće li biti besplatni ili ne - čemu žurba? Stignemo...

    Doduše, sad mi je nešto palo na pamet - ako udžbenici ne budu besplatni, treba se požuriti razmijeniti i nabaviti korištene, ako bude moguće.

  3. #153
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku

    Htjedoh vas pitati kamo vam se toliko žuri? .
    Ni Adrijana, ni Smajlić, ni ja nismo iz Zagreba.
    u Splitu nema besplatnih udžbenika, pa pretpostavljam da je tako i u mnogim drugim mjestima.

  4. #154
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    ja sam narucivala preko udzbenik.hr prosle godine. ove godine su se javili samo vjerojatno automatskom porukom sa obavijesti o mogucim besplatnim udzbenicima (kako ne pratim politicke kampanje promakla mi je Mikijeva izjava o besplatnim udzbenicima )
    prosle godine, dosli su na datum na koji su najavili, iako su zbog nekih guzvi morali slati sa dva skladista pa se jedna knjiga poduplala - nisam morala vratiti iako sam im javila da je doslo do greske.
    uglavnom sam zadovoljna s njima - knjige su bile sa omotima, imali su popise knjiga sa skolama tako da nisam morala ni puno misliti ni puno pisati...

    meni se ne zuri, ali mi je teze financijski nakon ljeta nego prije ako sad odgulim knjige, necu morati brinuti prije skole kad ce doci i obleka, slape, tenisice, nova torba, skolski pribor...

  5. #155
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam redovito prije kupovala preko udzbenik.hr, ali nisu mi nista poslali o besplatnim udzbenicima, samo onu anketu koju uvijek salju


    ahaa, da nije to u anketi?


    ...

    ...






    je

    cudno, idem vidjet jel postoji sluzbena odluka grada, neozbiljno je od njih inace stavljati to kao gotovu stvar

    (za osmasa ce mene udzbenici doci 1575 kuna, s tim da grcki i latinski vec ima), nije mi bas svejedno da me sad nabriju na to, a onda razocaraju

    jer udzbeniku.haer i vjerujem, bandicu vas i ne lol

  6. #156
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    treba cekati prvu sjednicu skupstine, tamo ce se o tome odlucivati

    u medijima bandic kaze
    Odluka o dodjeli besplatnih učenika bit će i točka dnevnog reda prve sjednice Gradske skupštine. Naime, kako je jučer najavio gradonačelnik Milan Bandić, ta će odluka proći obzirom na to da će njegova lista osigurati većinu u Skupštini

  7. #157
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj saska7 prvotno napisa Vidi poruku
    meni se ne zuri, ali mi je teze financijski nakon ljeta nego prije ako sad odgulim knjige, necu morati brinuti prije skole kad ce doci i obleka, slape, tenisice, nova torba, skolski pribor...
    Ovako je i kod mene.
    Barem knjiga da se riješim prije ljetovanja.
    A kod nas mogu samo sanjati besplatne udžbenike, makar smo izbarali mladog gradonačelnika s malom djecom, hm .

  8. #158
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    tako je i kod mene. lakse je prije ljeta. na jesen mi se skupi toliko troskova, da vise ne znam ni gdje mi je glava : )
    pricekat cu tog bandica jos malo...

  9. #159
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja sam tako i tako kupovala u 8.mjesecu, a do onda se bude valjda znalo.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 14.06.2013. at 15:23

  10. #160
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nama je jučer učiteljica rekla da je došao na školu službeni dopis iz Gradskog ureda, da će knjige biti besplatne

    danas je Bandić bio gost na 101, ako je netko slušao, možda je rekao

  11. #161
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    I našima su u školi rekli da ne kupuju knjige

  12. #162
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    iv kaze da su njima rekli - mozda ce bandic pokloniti, nek roditelji prate

  13. #163
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    ja ne dijelim vaše muke..kod nas je sve jasno:mi knjige kupujemo i plaćamo boravak 550kn

  14. #164
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    kaze Bandic

    ZBOG BROJNIH UPITA RODITELJA OKO BESPLATNIH UDŽBENIKA, PONAVLJAMO GRADONAČELNIKOVU NAJAVU PRIORITETNIH TEMA ZA SJEDNICU GRADSKE SKUPŠTINE IDUĆI TJEDAN:

    1. Izmjenu Odluke o komunalnom doprinosu sa Zaključkom o odgodi donošenja rješenja o izvedenom stanju po zahtjevima za bespravne građevine za koje treba promijeniti prostorne planove jer se nalaze u koridorima prometnica, zaštićenom području ili vodonosniku, dakle materijal koji se odnosi na sve ono što naši sugrađani do 30. lipnja moraju prijaviti za legalizaciju

    Potrebno je podsjetiti da se takvom odlukom o komunalnom doprinosu koju su zastupnici u prethodnom mandatu odbili omogućuje:



    - sniženje jediničnih cijena komunalnog doprinosa po zonama i to 30%, 40%, 50% i 60% na cijene važeće do 21.12.2012.

    - priznavanje troškova komunalnog doprinosa u legalizaciji građanima koji su sudjelovali ili sami financirali izgradnju ceste, javne rasvjete, javnih površina, groblja i krematorija.

    - građanima mogućnost obročne otplate komunalnog doprinosa bez kamata i plaćanje uz popust od 25% za jednokratno plaćanje neovisno o veličini kuće.

    - poboljšanje socijalnih kriterija za oslobađanje od plaćanja komunalnog doprinosa,

    - građanima koji ozakonjuju stambenu zgradu ili stan za vlastite potrebe da im se ukupno izračunati obujam komunalnog doprinosa umanjuje za 300 m3 kod ozakonjenja stana, odnosno za 600 m3 kod ozakonjenja zgrade.

    - mogućnost primjene povoljnijih odredbi odluke na građane u postupku legalizacije kojima je izdano rješenje o komunalnom doprinosu, tako da će se onima koji su već nešto platili omogućiti povrat sredstava.



    Naravno, isto tako kroz materijal za donošenje Zaključka o odgodi odlučivanja u svim onim primjerima kad se legalizacija ne može provesti ako to prostornim planom je definirano kao koridor, zaštićeno područje ili vodonosnik, a prostorni planovi se za taj dio prema mišljenju struke mogu promijeniti u propisanoj proceduri, treba osigurati da gradski zastupnici omoguće Gradskoj upravi razdoblje kako bi se tim građanima izašlo u susret i u konačnici upravo onako kako je Zakon o legalizaciji i propisao omogućilo legalizaciju svega onoga što je objektivno moguće legalizirati.



    2. Odluku o povećanju broja taxi prijevoznika po stanovniku Grada Zagreba vezano na proveden postupak za dobivanje koncesija taxi prijevoza

    Ponovno treba istaknuti da je bio raspisan javni poziv na koji se javilo 218 taxi prijevoznika za ukupno 556 dozvola.

    Uvjete javnog poziva zadovoljilo je ukupno 185 taxi prijevoznika za izdavanje 353 dozvole od mogućih, prema broju stanovnika, 200 dozvola i svi su pri tome uložili odgovarajuće troškove i proveli postupke zaključivanjem ugovora o poticanju i subvencijama sa Ministarstvom poduzetništva i obrta, Ministarstvom branitelja, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, te zaključili ugovorne obveze sa poslovnim bankama.

    Naime, prijevoznici moraju prije izdavanja dozvole imati aktivno trgovačko društvo ili obrt, sredstvo rada i djelatnika u radnom odnosu.

    Na taj način Zakon o prijevozu o cestovnom prometu i Odluka propisuju obveze prijevoznicima prije nego nadležno tijelo izda dozvolu, a kako su po Odluci svi ispunili uvjete, nema kriterija prema kojem bi ih se diskvalificiralo, a istovremeno da bi se sve takve dozvole izdalo, omjer taxi prijevoznika prema broju stanovnika treba promijeniti na 1:500, umjesto dosadašnjeg omjera 1:600.

    Obzirom na uvjete krize i recesije, a ovdje se nepobitno radi o zapošljavanju ljudi koji pružaju uslugu građanima čime se samo poboljšava kvaliteta takve usluge, žurno je potrebno omogućiti zastupnicima da još jednom preispitaju prijedlog koji će im biti upućen.



    3. Odluku o smanjenju cijena parkiranja, kako je gradonačelnik i prije predlagao, kao interventnu mjeru u odnosu na objektivne okolnosti ekonomske cijene parkiranja



    Ovdje se radi prvenstveno o tome da treba omogućiti niže cijene parkiranja, uz motiviranje sugrađana da koriste javne garaže smanjenjem cijene parkiranja i u garažama, kao i kupnju godišnje karte zaposlenicima tvrtki koji nemaju prebivalište u zoni parkiranja gdje rade, a prisiljeni su dolaziti na posao osobnim automobilom.



    Naravno da je ovo samo trenutna mjera koja prethodi daljnjoj razradi sustava parkiranja u gradu Zagrebu, uvođenjem Park & ride sustava i revidiranjem cjelokupne Odluke o naplati parkiranja i Pravilnika o naplati parkiranja, sa ciljem da se garaže i parkirališna mjesta koriste u punom kapacitetu, a prema cijenama koje će omogućiti popunjavanje svih raspoloživih kapaciteta.





    4. Odluku o dodjeli besplatnih udžbenika za učenike osnovnih škola, kao mjeru koja se već do sada primjenjivala, a upravo sad je razdoblje pred nama kad je posebno opravdano pristupiti ponovno takvoj mjeri

    Školama je već upućen poziv, preko Ureda za obrazovanje, da dostave popis svojih potreba i za to je za ovu školsku godinu predviđeno 35 mil. kuna, koje se treba utrošiti nakon provođenja potrebne procedure kako bi besplatni udžbenici dočekali sve učenike osnovnih škola na prvi dan školske godine.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    nama je jučer učiteljica rekla da je došao na školu službeni dopis iz Gradskog ureda, da će knjige biti besplatne

    danas je Bandić bio gost na 101, ako je netko slušao, možda je rekao
    blago vama! Kod nas nema besplatnih udžbenika (osim za engl. jezik za prva 4 razreda). Prema popisu knjiga moj prvašić može naslijediti od prošle godine samo jednu jedinu knjigu, kćer možda 4 udžbenika.
    Tako da prvašiću kupujem kompletno sve, + torba, kćeri ono što treba ali sigurno neću proći ni za nju ispod 700 kn, tako da... koma koma koma.

  16. #166
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    a, mijenjali i se ove godine udžbenici, mozete li vi koji nemate bandica :kez: razmjenjivati knjige ili ove godine svi trebaju kupiti nove?

  17. #167
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    nama je jučer učiteljica rekla da je došao na školu službeni dopis iz Gradskog ureda, da će knjige biti besplatne

    danas je Bandić bio gost na 101, ako je netko slušao, možda je rekao
    kako to?
    zanimljivo, još ni Gradska skupština nije konstituirana, sjednica je najavljena za tek 20. lipnja, a odluka je već donesena

  18. #168
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    ja ne dijelim vaše muke..kod nas je sve jasno:mi knjige kupujemo i plaćamo boravak 550kn
    Ovako i kod nas.

  19. #169
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    kako to?
    zanimljivo, još ni Gradska skupština nije konstituirana, sjednica je najavljena za tek 20. lipnja, a odluka je već donesena
    Skole su dobile dopis da posalju popise knjiga, ali su uzeli to zdravo za gotovo, ko i sam bandic.
    I cetiri godine sad tako...

  20. #170
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    a, mijenjali i se ove godine udžbenici, mozete li vi koji nemate bandica :kez: razmjenjivati knjige ili ove godine svi trebaju kupiti nove?
    Mislim da se ove godine nista ne mijenja jer su nakladnici srusili ministrove odluke preko ustavnoga suda.

  21. #171
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    kako to?
    zanimljivo, još ni Gradska skupština nije konstituirana, sjednica je najavljena za tek 20. lipnja, a odluka je već donesena
    Zato sto Bandic u skupstini ima vecinu, ako svi njegovi dignu ruke ZA to je gotova stvar, a dignut ce ruke ZA i zato je Bandic vec pokrenuo inicijativu da se prikupe popisi i poslao sluzbene dopise u skole

  22. #172
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ako bandic i ne ispuni obecanje, vrijede proslogodisnji udzbenici ( 2013./2014. je cetvrta godina koristenja istih prema dogovoru u skoli).
    poseban je problem sto se ovi udzbenici za nize razrede i ne mogu koristiti jer se po njima pisalo i crtalo, stranice su tiskane na masnom papiru, pa se svaka upisana rijec jos pet puta iza precrtala i nemoguce je to sve brisati.

  23. #173
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    http://www.jutarnji.hr/u-zagrebu-bes...asice/1109933/

    Eto, ja ih ne kupujem do daljnjeg!

  24. #174
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku

    misliš sljedećih 5 godina?

  25. #175
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ja mislila da je ana izvukla neki novi članak

  26. #176
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    u lokalnoj knjižarici
    i omote i sve
    lijepo zapakiraju i dobije se oko 15.7.
    i mi

  27. #177
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    Knjige ce nam biti besplatne!!!!!!!!!!!

  28. #178
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    sve cemo mi to platiti

    (iako, cisto sebicno, veseli me ova vijest)

  29. #179
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Krivo,sve smo. To vec platili. Ali veseli me,ovo je prva godina da će mi starije dijete imati nove knjige. Niže razrede ne računam.

  30. #180
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Onda gledajte na to ovako, ove godine nećemo duplo platiti knjige pa se veselite barem tome....

  31. #181
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    joj,joj...nemojte tako...
    placamo poreze i sl. sr*** i uvjek cemo ih placati i NITKO nam nista ne vraca...eto ako nista drugo Bandic nam se bar potrudio mrvicu vratiti...

  32. #182
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Udžbenike naručila preko internetskih stranica narodnih novina

  33. #183
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Ček, kaj nije bilo priče da će djecu ove školske godine čekati nove knjige u školi?

  34. #184
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    nana, nisu svi iz Zagreba.

  35. #185
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Ups!

  36. #186
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Bandić upravo u Hrvatskoj uživo najavio da nas 2.9. čekaju udžbenici u školama.

  37. #187
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Bandić upravo u Hrvatskoj uživo najavio da nas 2.9. čekaju udžbenici u školama.
    To vrijedi tek kad škole dobiju formalnu odluku. Ne prije. Na web stranici naše škole još nema, a i pitanje je kad će biti.

  38. #188
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    evo ja ove godine prvi put ljuta na udžbenik.hr, kod naručivanja sam napisala da nas nema cijeli kolovoz, nitko ništa, poslali mi račun, ja platila još u lipnju. i sad ih pitam kad će stići knjige, a oni mi odgovaraju da neće prije kolovoza.
    wtf?
    eto, mene su izgubili za iduću godinu.

  39. #189
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Bandić upravo u Hrvatskoj uživo najavio da nas 2.9. čekaju udžbenici u školama.
    danas ujutro na vijestima na radiju (antena ili otvoreni, nisam siguna koji je bio) citiraju Bandica da ce knjige biti besplatne iduce 3 godine

  40. #190
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    danas ujutro na vijestima na radiju (antena ili otvoreni, nisam siguna koji je bio) citiraju Bandica da ce knjige biti besplatne iduce 3 godine
    Živi bili pa vidjeli.

  41. #191
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Jesu li nekome stigle knjige sa Udžbenik.hr?

  42. #192
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ne, nema dostave prije 10.8., tako su mi odgovorili

  43. #193
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    nama jučer stigli udžbenici, već su u omotima a cura ih sa zanimanjem lista
    naručili preko NN

  44. #194
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja sam naki dan narucila na ekupi i jucer su stigli.

  45. #195
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Ajde, valjda budu onda i nama uskoro .

  46. #196
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Citiraj XENA prvotno napisa Vidi poruku
    nama jučer stigli udžbenici, već su u omotima a cura ih sa zanimanjem lista
    naručili preko NN
    i mi smo na kraju naručili u NN krajem sedmog, ali još nas nisu pozvali...

  47. #197

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    Citiraj Riana prvotno napisa Vidi poruku
    i mi smo na kraju naručili u NN krajem sedmog, ali još nas nisu pozvali...
    I mi isto, krajem sedmog naručili i stiglo danas.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    111

    Početno

    jel netko mozda narucivao u NN ali na nacin da knjige dođu kod njih u poslovnicu i tamo platite tako smo mi i jos nam se nitko ne javlja

  49. #199
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Citiraj tomma prvotno napisa Vidi poruku
    jel netko mozda narucivao u NN ali na nacin da knjige dođu kod njih u poslovnicu i tamo platite tako smo mi i jos nam se nitko ne javlja
    i mi smo tako, ali još čekamo poziv. naručili smo negdje oko 25. 07. moguće ih je nazvati i provjeriti. ja ću još pričekati par dana, pa onda

  50. #200
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    ja sam naručila početkom sedmog, odabrala opciju plaćanja pouzećem tako da su mi knjige stigle na kućni prag i to mi je super
    ako imate pitanja možete poslati i mail, meni su expresno odgovorili na svaki moj upit

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •