Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 85

Tema: preporuka za mobitel

  1. #1
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno preporuka za mobitel

    Moram kupiti novi mobitel a uopće se ne snalazim među morem toga. ja bi nešto da valjda a da nije preskupo. Važno mi je da ima dobar foto aparat (to mi je među najvažnijim stavkama), da baterija traje, ono, da ima dosta funkcija a da nije preko 1000 kn.

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Zar nemaš nešto jeftinije od svog operatera? Ja sam sad dobila Samsung Galaxy mini za novu pretplatu.

  3. #3
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja nebi pretplatu. Pa ponuda mi se ne čini loša (ja sam na Tele2) ali se ne snalazim, htjela sam čuti iz prve ruke što valja a što ne

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Tele 2 revolucija i sony xperia super kombinacija

  5. #5
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    a što je to tele2 revolucija, osim što se ona ovčurina tušira, ne znam ništa više?

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    a što je to tele2 revolucija, osim što se ona ovčurina tušira, ne znam ništa više?
    Tele 2 revolucija ti je mjesecna naknada 150kn i imas besplatne razgovore,poruke i internet. Ne placas uspostavu poziva i besplatno je prema svim fiksnim i mobilnim mrezama. Ugovor moras potpisati na dvije godine jedino ak uzmes mob od njih i mobitel placas na 24 rate

  7. #7
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    samsung galaxy y

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Još jedan glas za galaxy , ja imam neki i 5800 ( ako sam dobro napisala ) , ima masu funkcija i dobar foto .
    Za razliku od ajfona , pao mi je milijun puta na pod i nije mu bilo ništa.
    Ajfonu odmah ( ako ništa drugo ) puca staklo.

  9. #9
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj Jole&Titi prvotno napisa Vidi poruku
    Tele 2 revolucija ti je mjesecna naknada 150kn i imas besplatne razgovore,poruke i internet. Ne placas uspostavu poziva i besplatno je prema svim fiksnim i mobilnim mrezama. Ugovor moras potpisati na dvije godine jedino ak uzmes mob od njih i mobitel placas na 24 rate
    imas? ja sam mislila otkantat t mobile i uzet to. da mi ostane stari broj.

  10. #10
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    Još jedan glas za galaxy , ja imam neki i 5800 ( ako sam dobro napisala ) , ima masu funkcija i dobar foto .
    Za razliku od ajfona , pao mi je milijun puta na pod i nije mu bilo ništa.
    Ajfonu odmah ( ako ništa drugo ) puca staklo.
    Meni je iPhone pao masu puta i nikad mu nije puklo staklo. Malo si ti to previse uopcila

    A ako ces gledat da ne puknu ima onih gumenih skroz

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    imas? ja sam mislila otkantat t mobile i uzet to. da mi ostane stari broj.
    Ima mi zena,a ja imam sluzbeni mob pa mi nisam uzimao.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    imas? ja sam mislila otkantat t mobile i uzet to. da mi ostane stari broj.
    Ja sam uzela slično od VIP-a, savršenu tarifu za 150kn/mj. Jedino nema ugovora pa ni mobitel ne dobiješ povoljno. Kupila sam neku običnu Nokiu za 400 kn sa 2 SIM kartice, pa imam i novi i stari broj (Simpa).

    Ali meni je uvjet za mob da nema touch screen, ni preklop, ja ne surfam na mobu i treba mi samo za pozive i poruke.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 18.06.2012. at 07:55

  13. #13
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Mi smo obiteljski potpisali u t-mobilu.
    Muž ima t-mobil već jakoo dugo ali sada smo uzeli obiteljsku tarifu. 175 kn nas oboje + 50kn po svakom za flat.To smo išli potpisati ali ima još jedna akcija, ako se prenosi broj(ovaj drugi) dobije se 50% na tih 175 kn.
    Valjda sam dobro pohvatala i napisala, jel po mojoj računici je to bilo 187,50 kn a žena nam je tamo izračunala 200 i nešto sitno.
    Mob smo uzeli neki bezveze jel smo morali, sad čekam da istekne ugovorna obveza i da nakupimo još bodova pa ću birati.
    zasada sam napikirala nokiu lumniu 710 ili nokiu 700.

  14. #14
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam uzela slično od VIP-a, savršenu tarifu za 150kn/mj. Jedino nema ugovora pa ni mobitel ne dobiješ povoljno. Kupila sam neku običnu Nokiu za 400 kn sa 2 SIM kartice, pa imam i novi i stari broj (Simpa).

    Ali meni je uvjet za mob da nema touch screen, ni preklop, ja ne surfam na mobu i treba mi samo za pozive i poruke.
    to su i moji uvjeti vec placem sto ce biti kad touchevi izbace ove mobitele skroz. a nisi htjela prebaciti br na vip?

  15. #15
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Dobila sam iste preporuke i ovdje i izvanka. Dvoumim se između ova dva:
    http://www.tele2.hr/privatni-korisni...-fit/d251/#img

    http://www.tele2.hr/privatni-korisni...hite/d271/#img

    Sad me zanimaju dojmovi ljudi koji imaju te mobitele-koja im je prednost, koja mana.. Zadnji mobitel koji sam kupila imao je ogromnu manu (za koju su znali svi koji su ga ikad imali) a dobro sam ga platila. sad bi htjela čuti vaša iskustva za ova dva.

  16. #16
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    I moj glas za Samsung Galaxy S - predobar aparat!

  17. #17
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Dobila sam iste preporuke i ovdje i izvanka. Dvoumim se između ova dva:
    http://www.tele2.hr/privatni-korisni...-fit/d251/#img

    http://www.tele2.hr/privatni-korisni...hite/d271/#img

    Sad me zanimaju dojmovi ljudi koji imaju te mobitele-koja im je prednost, koja mana.. Zadnji mobitel koji sam kupila imao je ogromnu manu (za koju su znali svi koji su ga ikad imali) a dobro sam ga platila. sad bi htjela čuti vaša iskustva za ova dva.
    Ja sam na "Revolucija" tarifi i imam ovog s 1. linka (Sams.Galaxy Fit) i prezadovoljna sam. Ispunio je sva moja očekivanja osim što uz njega ne dolaze hands-free slušalice (kupila naknadno na Ebayu za 3$) i što sam se morala navikavati na kapacitivni touch-screen (do tad sam imala mob s rezistivnim).

  18. #18
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja sam skeptična prema Samsungu, ima mi daleko najljepše modele ali svaki koji sam imala je vrlo brzo umro i to na neke bizarne načine...ničim izazvan... Sony mi pak nema lijepe modele ali po iskustvu mom i MM-ovom, vrlo je kvalitetan.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Trina jesi li se odlucila za mobitel?

    Ja sam na istim mukama sto se odabira tice i trenutno razmisljam o Samsung Galaxy Y ili Sony Xperia X8.

    Ovaj drugi mi se nekako vise svidja, a cini se da je prvi mrvucu bolji. Npr. sto se pristupa tj. brzine interneta tice. Obzirom da internet mislim koristiti samo u nuzdi, onda to vjerojatno i nije presudno, zar ne?

    Moze li mi tko objasniti sta znaci Wifi hotspot, cemu to sluzi?

  20. #20
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam skeptična prema Samsungu, ima mi daleko najljepše modele ali svaki koji sam imala je vrlo brzo umro i to na neke bizarne načine...ničim izazvan... Sony mi pak nema lijepe modele ali po iskustvu mom i MM-ovom, vrlo je kvalitetan.

    evo nas 5 u obitelji imamo već godinama samo samsunge i mjenjamo ih svake godine (kad produžujemo ugovor - uzmemo novi aparat) i svi do sad rade....i oni stari preko 10 godina i ovi stari godinu dana.... mm-ov je znao bit pun prašine od brušenja i varenja pa nikad ni da bi zatitrao...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    sonim, neunistivi telefon http://videos.sonimtech.com/

    meni je prebolesno kako su se danas ljudi povezali sa svojim mobitelima pa kad se i nadju na kavi ili negdje zajedno svako izvadi svoj mobitel i druzi se sa mobitelom. (prva mi je ideja bila u biti funkcionirati bez mobitela ali sam i ja dovoljno ovisnik i dovoljo sam se navukla na ideju da je prakticno i da je potrebno a zanimljivo je da smi najuredniije funkcinoriali bez mobitela prije 20 godina i stizali svugdje u vise komuincirali medjusobno)

    nemam surfanje, nisam ukljucila opciju maila, imam gps i kameru

  22. #22
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    vec 3 god imam naslijedjen muzev Blackberry (mislim prvi model koji je izasao),star je sada 5g i polako crkava...
    i sad cu opet nasljedit njegov,ovaj put taj Samsung Galaxy kojeg dosta spominjete...ne volim bas taj touch screen ali se sjecam da sam prezirala i Blackberry-evu kuglicu pa sam se navikla...

    mob mi sluzi samo za poslat SMS i pozive tako da ce mi bit dobar sigurno... nisam se jos nasla u situaciji kad ne bi prezivjela bez da imam internet na mobitelu....
    alergicna sam na ljude koji s mob-a stalno javljaju statuse na face-u...evo me piskim tu,evo me kakim tamo....

  23. #23
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    I ti si na svasta alergicna

    Budes se ti nama javila na forum s mobitela, da da

    Ja ne znam kad bi stigla upalit komp pa tu pisat... Ovako vam se javljam iz wc-a hahahahahahahah buhahahahahah

  24. #24
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Kupila sam Samsung Galaxy (u Tele2) koji je radio ravno 8 dana. Da ne idem u detalje jer su se ovi u Tele2 pokazali kao prava đubrad, mobitel kao mobitel je super ali crkao je, prestao je primati signal. Sad čekam-ili da mi ga vrate sa sevrisa ili da mi odobre mojih tisuću žalbi da mi daju novi mobitel. Koja je ovo lopovska država, di go se okreneš netko te hebe.

  25. #25
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Bas sam htjela napisati da je meni Samsung Galaxy mini najgori mobitel ikad.
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 09.07.2012. at 09:24

  26. #26
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam skeptična prema Samsungu, ima mi daleko najljepše modele ali svaki koji sam imala je vrlo brzo umro i to na neke bizarne načine...ničim izazvan... Sony mi pak nema lijepe modele ali po iskustvu mom i MM-ovom, vrlo je kvalitetan.
    Iako volim sony mobitele promijenila sam ih par, a ja spadam u one vjerne, zadnji mobitel na koji sam se odlucila je HTC.
    moji problemi s sony mobitelom:
    1. kupljeni mobitel, dakle ne onaj koji ide s produzenjem ugovora cijena 2000 kn (nisam ja dala ali znam koliko je placen) nakon nekog vremena, sve pozive s brojeva koji mi su mi upuceni ukoliko nisu u adresaru je prekidao nakon 45 sec. prilicno nezgodan kvar s obzirom da sam ga imala u vrijeme prodaje stana. opis razgovora ne zelim ni pisati, uglavnom smijeh.......
    2. drugi sony koji sam dobila za 1 kn s produljenjem pretplate, je pak dio poziva od odredjenih ljudi prebacivao na speakerphone i to je bilo zabavno.
    ostale sitnice nisu vrijedne spomena,
    jedna je da iako nema veze s kvalitetom je da su mi jedan ukrali, uglavnom najbolji i nakvalitetniji mi je bio prvi sony ericsson koji i danas radi. svi noviji su me ostavili, pa umjesto da uzmem Xperiu uzela sam HTC i zbilja sam zadovoljna.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Ja sam na kraju uzela - Nokiu 101. Mobitel s kojim mozes samo telefonirati i slati poruke i nista vise.

    Zeljela sam imati mobitel sa svim mogucnostima koje su danas na raspolaganju, cisto za slucaj da mi nesto od toga zatreba. Ali dok sam razmisljala koji od na trzistu povoljno dostupnih smartphona odabrati, shvatila sam da su ti vec pomalo zastarjeli. I dok ja zaista budem i trebala nesto od onoga sto ovi nude, taj ce vec biti toliko star da mi je bolje kupiti ono sto trebam onda kada zaista ustreba, nego sada to sto mislim da bi mi moglo zatrebati...

    Na srecu, danas je do tih stvarcica tako lako doci da cu se ja do daljnjega zadrzati na mogucnosti telefoniranja i esemesanja, a za sve vise od toga - kad zatreba!

  28. #28
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Dižem temu al ne tražim preporuku za mobitel nego preporuku za zaštitu stakla na mobitelu
    prije par godina sam nov novcat (skup) mobitel star dva tjedna istresla na pod i staklo se razbilo u mnogo dijelova, ali je display bio potpuno funkcionalan
    bila sam škrta dati 1700 kn koliko bi koštala zamjena stakla, a nisam htjela radit u fušu da ne izgubim garanciju
    sada imam novi uređaj i za prvu ruku sam uzela preklopnu masku/futrolu, ali to nije baš za mene
    moja idealna kombinacija je maskica + pop socket
    ali mi to ne štiti prednje staklo pa tražim preporuke kako i gdje ga najbolje zaštititi
    mobitel ima zakrivljeni ekran i funkciju otključavanja otiskom prsta (koju ne koristim, al možda budem? ne znam, ne želim si isključiti tu mogućnost)

    druga, puno sramotnija tema koju želim načeti je korištenje smartphonea, na što me podsjetila saša na drugoj temi gdje ona svojoj Siri daje glasovne naredbe
    ja nemam Siri jer imam andriod, ali mi se već više puta nudilo da s Googleom pokrenem te glasovne naredbe, što sam samo ignorirala jer sam bila u periodu kada nisam imala vremena za učenje novih vještina korištenja mobitela
    sada imam nešto vremena, pa želim naučiti
    kako koristite svoj andrioid? jel funkcioniraju glasovne naredbe googleu?
    Posljednje uređivanje od betty blue : 11.02.2021. at 14:12

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    A ne zanima te futrola u tipu molitvenika?

  30. #30
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    jel to tipfeler ili?

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Ne ,zakaj otvara se ko knjiga ,a veličine ko molitvenik

  32. #32
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    to bi bila preklopna maska kakvu sad imam i ne odgovara mi

  33. #33
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Pa za preklopnu je rekla da je ne zanima.

  34. #34
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Jesi li gledala one robusne maskice koje sliče na auto-gumu? Ili one koje se sastavljaju od nekoliko dijelova? Bitno ti je samo da je okvir dovoljno "visok".

  35. #35
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

  36. #36
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Za zaštitu stakla znam da nude nekakvom osiguranje, dodatno se plaća cca 100tinjak kn jednokratno, ako se dobro sjećam.

    Ne znam jel to ide u paketu kad uzimaš pretplatu ili produžuje, ali to mi se čini ok opcija.

    Za glasovne opcije ne znam ništa

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Moj veliki je imao nešto poput tog visokog kaj vele čokolada i ki KI,bio je telac na stolu i slučajno palo nešto s police i razbili unutarnje staklo,vanjsko je ostalo živo,ali ježiga

  38. #38
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mogu nagadjati koji je jer i ja imam zakrivljeni ekran...
    Uglavnom nisam nasla dobro rjesenje a da mi estetski odgovara. Neko vrijeme sam imala zaštitnu foliju ali se izgrebala pa sam skinula, no to ne štiti od razbijanja. Probala sam zaštitno staklo, problem s njim je da je osjetljivije nego kvalitetno staklo na mobitelu pa se samo bezveze razbije u situaciji kad ekranu ne bi bilo ništa pa imas ružno debelo razbijeno staklo na mobitelu. Kad sam imala ravni ekran onda mi je rub maskice bar malo stitio rub ekrana jer je išao preko njega. Na ovom modelu to ne funkcionira ili bude neka meni jako ruzna varijanta.

    Na kraju koristim najtanju moguću maskicu da bar zastitim stražnje staklo i da mi se mobitel ne kliže (imam suhe ruke) a na staklo pazim... living on the edge
    Ovako nesto mi je ok (doduse imam malo drugaciju s alija ali slične debljine, imala sam i ovakvu isto je ok)
    https://www.jeftinije.hr/Proizvod/10...g-s7-edge-crna

    Sto se googla tice kad idem s ili na posao cim sjednem u auto ga pitam koliko je do posla/doma pa mi pokaže rutu gdje je najmanja guzva. Za ostalo ne koristim voice naredbe, a zakljucavanje otiskom mi je uvijek uključeno (navika, kao i sto uvijek zaključavanje komp kad god se maknem od njega).

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja sam jako zadovoljna sa ovima, sve za mobitele kupujem i stavljam kod njih: https://maskice.hr/

  40. #40
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    Za zaštitu stakla znam da nude nekakvom osiguranje, dodatno se plaća cca 100tinjak kn jednokratno, ako se dobro sjećam.

    Ne znam jel to ide u paketu kad uzimaš pretplatu ili produžuje, ali to mi se čini ok opcija.

    Za glasovne opcije ne znam ništa

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
    Da, moj mlađi sin i muž kupili su krajem prošle godine dva slična mobitela iz ove serije https://www.links.hr/hr/smartphone-r...vaga-040100757
    Ponudili su im to u okviru cijene mobitela (ugovor o osiguranju). Nemaju pretplatu, to je do prodavatelja mobitela. Kupili u Linksu i preselili kartice. Inače, imaju neke tarife kod A1 (sin ima Zakon, a ne znam točno koju ima muž).

    Inače, sin koristi glasovne opcije i znam da to funkcionira. Koristi to za navigaciju u autu i još ima neki mali uređaj kojim priključi mobitel na zvučnike u autu. Ja se s tim ne služim, pa ne znam detalje. Samo vidim da mi isključi radio i uključi tu spravu, pa se moram snalaziti da si radio vratim na izvorne postavke.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 12.02.2021. at 08:34

  41. #41
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Jesi li gledala one robusne maskice koje sliče na auto-gumu? Ili one koje se sastavljaju od nekoliko dijelova? Bitno ti je samo da je okvir dovoljno "visok".
    jesam, al su mi ružne :površna:

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    Za zaštitu stakla znam da nude nekakvom osiguranje, dodatno se plaća cca 100tinjak kn jednokratno, ako se dobro sjećam.

    Ne znam jel to ide u paketu kad uzimaš pretplatu ili produžuje, ali to mi se čini ok opcija.

    Za glasovne opcije ne znam ništa

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
    to je mm imao, u isto vrijeme kad sam razbila stari mobitel, ali on je to uzeo odmah prilikom kupnje mobitela, a ovaj moj "novi" je već par mjeseci star
    i to osiguranje je super za rješavanje štete, ali ne sprječava štetu :/
    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu nagadjati koji je jer i ja imam zakrivljeni ekran...
    Uglavnom nisam nasla dobro rjesenje a da mi estetski odgovara. Neko vrijeme sam imala zaštitnu foliju ali se izgrebala pa sam skinula, no to ne štiti od razbijanja. Probala sam zaštitno staklo, problem s njim je da je osjetljivije nego kvalitetno staklo na mobitelu pa se samo bezveze razbije u situaciji kad ekranu ne bi bilo ništa pa imas ružno debelo razbijeno staklo na mobitelu. Kad sam imala ravni ekran onda mi je rub maskice bar malo stitio rub ekrana jer je išao preko njega. Na ovom modelu to ne funkcionira ili bude neka meni jako ruzna varijanta.

    Na kraju koristim najtanju moguću maskicu da bar zastitim stražnje staklo i da mi se mobitel ne kliže (imam suhe ruke) a na staklo pazim... living on the edge
    Ovako nesto mi je ok (doduse imam malo drugaciju s alija ali slične debljine, imala sam i ovakvu isto je ok)
    https://www.jeftinije.hr/Proizvod/10...g-s7-edge-crna

    Sto se googla tice kad idem s ili na posao cim sjednem u auto ga pitam koliko je do posla/doma pa mi pokaže rutu gdje je najmanja guzva. Za ostalo ne koristim voice naredbe, a zakljucavanje otiskom mi je uvijek uključeno (navika, kao i sto uvijek zaključavanje komp kad god se maknem od njega).
    hvala ti!
    zapravo mi je s tim pop socketom mobitel rijetko ili nikada ispadao iz ruke, tako da vjerujem da bi zaštitna folija/staklo+maskica+pop socket bila dobra kombinacija za mene

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti! Mislim da ću otići tamo da mi obuku mobitel

    dakle, osim sillyme nitko ne koriti voice commands?
    ja sam mislila da sam jedina koja koristi smartphone kao da je dumbphone
    ono što želim je da npr dok se vozim na biciklu naredim da mi pusti neku pjesmu ili da pošalje poruku ili tako nešto
    ne vjerujem da android toliko zaostaje za iphoneom u tom segmentu?

  42. #42
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ma za Google Voice trebaš imati otključan mobitel a ja ga uvijek imam zaključanog tako da to slabo koristim ali ono što koristim Google dictate evo ovo sam upravo sve što piše izgovorila a Google dictate zapisao nisam nezadovoljna sposobnošću prepoznavanje hrvatskog mislim da je jako dobro jedino par interpunkcija

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    I jesi morala naglasiti ovo na engleskom?

  44. #44
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Jos jedan komentar - najosjetljivije mjesto na tim zakrivljenim ekranima je baš rub, moj ima Gorilla Glass 6 staklo i više puta mi je pao na ekran i ništa mu nije bilo dokle god je padao baš na samu površinu stakla (onako "palačinka" stil). Ali kad padne baš na rub, pogotovo na kut, onda se razbije.

  45. #45
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    jesam, al su mi ružne :površna:


    to je mm imao, u isto vrijeme kad sam razbila stari mobitel, ali on je to uzeo odmah prilikom kupnje mobitela, a ovaj moj "novi" je već par mjeseci star
    i to osiguranje je super za rješavanje štete, ali ne sprječava štetu :/

    hvala ti!
    zapravo mi je s tim pop socketom mobitel rijetko ili nikada ispadao iz ruke, tako da vjerujem da bi zaštitna folija/staklo+maskica+pop socket bila dobra kombinacija za mene



    Hvala ti! Mislim da ću otići tamo da mi obuku mobitel

    dakle, osim sillyme nitko ne koriti voice commands?
    ja sam mislila da sam jedina koja koristi smartphone kao da je dumbphone
    ono što želim je da npr dok se vozim na biciklu naredim da mi pusti neku pjesmu ili da pošalje poruku ili tako nešto
    ne vjerujem da android toliko zaostaje za iphoneom u tom segmentu?
    Ja tu i tamo koristim glasovne komande na whatsappu kad mi se ne da pisati poruka.
    Prebacim tipkovnicu na glasov.komandu i govorim a teks se sam upise.

  46. #46
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Kako se stavi interpunkcija?

  47. #47
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ne stavljam ju [emoji16] .
    Mislim da ni moze .

    Takve poruke obicno saljem muzu i djeci pa mi nije bitno.

  48. #48
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Imam Samsung, uz njega dođe Bixby, mislim da je to to o čemu pričate. Samo joj naredim da mi pozove mamu, ostala imena iz imenika ne zna prepoznati a ja ne znam izgovoriti naša imena na engleskom. Kako da joj kažem nazovi Šemsu
    Ostalo nisam probala, tako da Betty, više sam kao ti.

  49. #49
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    J-la

    Interpunkciju stavite tako da kažete stop. I za Google Voice se može u postavkama promijeniti da radi i sa zaključanim mobitelom, negdje pod postavkama personalizacije je to koliko se sjećam. Ja sam isprobala mogućnosti, ali ne koristim ih baš. Nije mi bilo napeto jer kad mi je mobitel u rukama onda radim milijun stvari na njemu istodobno pa mi nema smisla, lakše mi je istipkati to sve nego govoriti.

  50. #50
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    betty, je li ti dostupan Otterbox?

    Moj android (Samsung Galaxy Note 9) ima zakrivljen ekran, sto mi je jedina zamjerka tom telefonu, a stiti ga Otterbox zbog gumenog podignutog ruba na prednjoj strani. I prijasnji Note je bio u Otterboxu. Telefon mi leti iz dzepova i svuda pomalo barem jednom tjedno. Pao je na beton, stijene, kamenje, mramorni pod... stvarno ga bude svuda.

    Ima jako ruznih, manje ruznih, a i lijepih.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •