Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 154 od 154

Tema: treba mi preporuka za dobar usisavač

  1. #151
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo to me i pokolebalo u kupnji. Očekujem od takvog stroja, za te novce, da će adekvatno zamjeniti obični usisavač, a ne kad usisavam stan da se na pola isprazni baterija i onda moram pola dana cekati da de napuni
    Piše da traje 40 minuta, to je vjerojatno većini dovoljno za usisavanje, al ne piše koliko dugo će baterija moći raditi u tom režimu, odnosno koliko često se mora mijenjati baterija, i dokad garantiraju dijelove. Očito je kod novog modela drugačija baterija.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Molim preporuku za štapni usisivač, do cca 400- 500 kn max, najbitnija karakteristika da je lagan. Ne bi bežični, ali možete me i razuvjeriti

  3. #153
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam nedavno kupila bezicni, Dyson V7 na nekom snizenju. Radi oko 20-30 minuta (dvadesetak na najjace, sto me zapravo najvise zanima) a puni se 3 sata. Taman mi je za ono za sto sam ga trebala - koristim ga umjesto metle, da nabrzinu pokupim mrvice nakon jela ili od kuhanja, plus macji pijesak. Uz to povucem i dlaku s prasinom uz rubove kamenih zidova jer se skuplja kao blesavo. Ima skupljih verzija s puno duzim trajanjem, ali ne zanima me to jer mi je vecina namjestaja odignuta od poda pa su stapni usisavaci nespretni, plus je vecina ovih sto duze traje i puno teza, a vibrirajuci usisavac od sto kila mi nije ugodan za guranje jednom rukom (kad je motor na stapu, jel).

    Za redovito ciscenje imam Miele, tipicni "europski" kanister na kotacima. Mislim da je Miele Complete C2.
    Posljednje uređivanje od Kaae : 01.01.2021. at 18:59

  4. #154
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj cappy prvotno napisa Vidi poruku
    Molim preporuku za štapni usisivač, do cca 400- 500 kn max, najbitnija karakteristika da je lagan. Ne bi bežični, ali možete me i razuvjeriti
    Već ih je teško naći (s kabelom)... Probala sam gledati što se uopće nudi - našla sam ovaj https://www.trazi.hr/trgovina/proizv...-w-ljubicasti/, ali piše da nema na zalihi.

    Našla sam još samo ovaj https://www.mall.hr/usisavaci/iskra-...tent=usisavaci - čini mi se povoljno. Ima kabel duljine 4.3 metra.

    Inače, imam Iskrin štapni usisavač, ali bežični - ovaj: https://www.kralj.hr/usisavac-gorenj.../7009/product/
    Zadovoljni smo, ali već godinu dana razmišljam da nabavim dodatni hepa filter (da jedan mogu oprati i odmah staviti drugi, bez čekanja da se osuši).

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •