Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 154

Tema: treba mi preporuka za dobar usisavač

  1. #1
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno treba mi preporuka za dobar usisavač

    Molim vas pomagajte. Jučer mi je crkno usisavač na vodeni filter Thomas koji sam prije 7 g.kupila preko tv prodaje. Stvarno mi je poslužio jedino što je bio užasno bučan (probudila bi cijelo susjedstvo kad bi usisavala). E sad, muž govori da kupimo opet istog ali ja bi isto volila čut vaša iskustva. Naime, pošto mi je sin alergičar treba mi usisavač na vodeni ili nekakav drugi filter koji ne vraća prašinu nazad po stanu i da nije preglomazan.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj bebeto prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas pomagajte. Jučer mi je crkno usisavač na vodeni filter Thomas koji sam prije 7 g.kupila preko tv prodaje. Stvarno mi je poslužio jedino što je bio užasno bučan (probudila bi cijelo susjedstvo kad bi usisavala). E sad, muž govori da kupimo opet istog ali ja bi isto volila čut vaša iskustva. Naime, pošto mi je sin alergičar treba mi usisavač na vodeni ili nekakav drugi filter koji ne vraća prašinu nazad po stanu i da nije preglomazan.
    Ja se samo pridružujem upitu...iz istih razloga.

    Moj Delfin (mali, s vodenim filterom) je isto toliko star i polako nas ostavlja, ali vidjela sam neki sličan od Gorenja, pa bih rado čula tuđa iskustva. Mislim da je to ovaj: http://www.gorenje.hr/mali_kucanski_...avaci?c=262832

    Vidjela sam ga u Garden Mall-u i spremam se potražiti. Sviđa mi se jer je mali, a cijena je bila ispod 1000 kn (ako se dobro sjećam, nije to pouzdano) i to mi je za vodeni filter ok.

    Ako netko ima takav, rado bih čula iskustva. Ne bih rado neki koji je velikih dimenzija jer imam mali stan i nemam ga gdje držati.

    Isto, nabavila bih dodatno i štapni (da klinci mogu sami po potrebi i svaki dan čistiti mrvice ispod stola i svoju sobu) ali možda bi za to trebalo otvoriti novi topic. Baterijski mi se ne sviđaju, ali možda promijenim mišljenje.

  3. #3
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Na kraju ja sam ipak naručila ponovo Thomasa. Koliko god da sam tražila nisam pronašla ništa slično.

  4. #4
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Peterlin - Gorenje usisivač puj, puj, puj. Imam jako loše iskustvo (crknuo motor, strgala se cijev itd).
    Trenutno imam Rowentov i zadovoljna sam, kao i sestra koja ima neku njihovu antialergijsku mrgu. svoj sam kupila u Emmezeti.

  5. #5
    inana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    609

    Početno

    eto ja imala čast raditi u subotu sa jednim presavršenim.. saugala sam u jednoj kući stare tepihe i staze, i ima taj vodeni filter, i ona glava ima neke valjke i četkice, i šta napravi od tepiha... ja ne vherujem u reklame, ali, od 8 do 17 sam s njim radila, i na rit sam skoro opala koliko je svemirski... koliko je pjeska, mucica i svega gadnoga izvukao... ja sam nakon svakog tepiha i svake staze praznila onu vodu, i po šaku mucica iz svake izvukla- šaku- mislim onak kad sa dvije ruke primiš, zažmikaš i to je šaka, gvalja... i da se razumijemo, u toj kući se hoda bos, a prani su na proljeće... i u 17 sati je došla ponosna vlasnica saugera, i ja zaljubljeno pitala di ga ima i kolko dođe, a kad tamo, neki Rainbow sauger za 20000kn...mislim 20... užas...savršen je, ali ipak... 20000... i rekla gazdarica- ali uzela sam ga na 3 godine... ja si mislim, 550 kn mjesečno za sauger... uh... eto, ima ih predobrih, ali meni nevjerojatno skupih...

  6. #6
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ja naslijedila rabljeni zepter s vodenim filterom i super sauga, ali ga nikako ne uspjevam osušiti dovoljno da se ne usmrdi do sutra?! U čemu je fora? Kaj ga moram fenirati nakon uporabe iznutra? kako se vi nosite s tim održavanjem vodenih usisavača?

  7. #7
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ja svoga iskrenem nakon upotrebe i operem iznutra vodom eventualno malo poprskam sa tekućinom kojom perem kupaonu, a navlaku koja ide kao zaštita preko motora operem jednom mjesecno u mašini. Moj Thomas nema nikakve extra filtere pa ga je zato lako održavat. Donji dio u koji ide voda okrenem naopako i osusi se nabrzinu. Jedina "mana" je ta sto mi se neda uvijek za dvije mrvice na podu uljevat 2 l vode u njega i prolazit cijeli taj postupak pa ću uz njega morat uzet još jedan mali za ta brza usisavanja.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Miele, bilo koji, svi su predobri

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    115

    Početno

    Bebeto, to je ovaj Tomek s tv prodaje zar ne?Veliš 7 god je radio?Mogla bi i ja nekaj takvog uzeti.Tezak je za dizanje kad se proljeva prljava voda?Ja imam alergičara i nebi htjela bacit lovu bez veze.
    Posljednje uređivanje od Bonavia : 04.07.2012. at 11:10

  10. #10
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj Bonavia prvotno napisa Vidi poruku
    Bebeto, to je ovaj Tomek s tv prodaje zar ne?Veliš 7 god je radio?Mogla bi i ja nekaj takvog uzeti.Tezak je za dizanje kad se proljeva prljava voda?Ja imam alergičara i nebi htjela bacit lovu bez veze.
    Je, to je taj, nije tv prodaja nego bestseller (doduse ista pasta). Nisam baš sklona kupovanju na taj način ali ovaj usisavač je prvi kupio moj otac pa sam se uvjerila da je stvarno dobar. Mi smo sa njime usisavali sve živo ( kad smo useljavali u stan usisavali smo piljevinu i šut ) i duro nam je 7 g., možda bi trajo i duže da sam ja malo više vodila računa,praznila ga odmah iza upotrebe itd. Ocu mi još radi a kupio ga je prije mene. Za alergičare je odličan jer ima jaku usisnu snagu i ne vraća prašinu nazad u prostoriju. Ja bi kapnula i kap eteričnog ulja od lavande u vodu pa bi mi cijeli stan mirisao a ona je i prirodni dezinficijens. Težak je nekih 6 kg ali najteži mu je dio ovaj gdje je motor, posuda u koju ide voda je lagana pa kad ga prazniš nije težak jer u njega ide samo 2 l vode. Meni je najveći problem gdje ga držat jer nemam adekvatnu prostoriju u stanu za to.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    115

    Početno

    Hvala Bebeto,već sam se na pol odlučila.Čitala sam danas na nekom dr.forumu da je dosta glasan.I dali si trebala kakve rezervne dijelove za njega,tipa onaj dio koji pereš u mašini;to drži 7 god?Ili ti neki nastavci ,to je sve izdržljivo ?

  12. #12
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Je, glasan je, nemožeš usisavat kad ti djeca spavaju , meni su rekli ovi iz bestsellera da se može naručiti rezervna četka ili dr.dijelovi ali meni su svi izdurali, ovaj dio što pereš u mašini je nešto tipa vrečice od mikrofibre (ona štiti motor od vode i šporkece) također je izdurala iako je bila bijela a sada je siva...

  13. #13
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Podižem topic pošto mi je upravo riknuo moj vjerni Bosh-ov usisavač star 21 godinu.

    Molim preporuke za dobar, ja bih najradije Miele usisavač.
    Neću vodeni, neću milijun dijelova, neću štapni.
    Hoću usisavač vulgaris s vrećicama ili bez, svejedno.
    I da dobro vuče.
    Pucajte

  14. #14
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

  15. #15
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Zanimljivo Zara, hvala ti.
    Svakako ću uzeti u obzir jer vidim da je dobar i za dlaku od kućnih ljubimaca.

  16. #16
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    I mi imamo ovaj i definitivno ima moju preporuku!

  17. #17
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    Phillipsov Jewel,služi vjerno već 5 godina, usisna snaga mu je 450 w ne bih ga mijenjala ni za kakav drugi i kad crkne opet ću kupiti isti!

  18. #18
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Moj glas ide Miele usisavaču, bilo kojem.
    Ja imam S 4310 electronic oko 4 godine, mama ga ima barem 6, djever je kupio neki moderniji model prije 2 godine.
    Svi rade bez greške, vuku ko ludi, vrećice i filtere naručujem zamjenske putem ebaya...

    I ono što obožaaavam kod mog Mile je da ima dugačak kabel koji apsolutno nikad ne zapne pri uvlačenju (naravno, kad nije u čvorovima)! Na to sam alergična.
    Posljednje uređivanje od maca papucarica : 02.06.2013. at 20:06

  19. #19
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    I ja glasam za miele. Mi imamo ovaj http://www.elipso.hr/mali-kucanski/u...-mango-crvena/ i kad smo ga kupovali dobili smo cetku za kucne ljubimce ( nastavak onaj)
    Vec 6 god radi odlicno svaki dan, a vikendom kad su djeca doma znam ga palit po 5-6 puta

  20. #20
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja imam ovakav...super usisava

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ja bih neki vodeni za male stanove... Stari Delfin mi se doderao (raspala se teleskopska cijev, doderali se filteri...). Kupili smo još jedan kasnije, ali nam je pao i razbio se poklopac, pa sad vrebam nešto novo. Ne bih neki veliki, ali mora imati vodeni filter. Za dnevno usisavanje imam Electrolux Ergorapido štapni baterijski, ali on je nedovoljan za tjedna čišćenja, moram nabaviti novi s vodenim filterom. Cijenila bih ako imate kakva iskustva i preporuke ZA MALI (nemam mjesta za veliki).

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    i ja bi neki poput peterlinovog

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    i ja bi neki poput peterlinovog
    Razmišljam o ovom pa me zanima da li ga netko već ima i kakva su iskustva. Sličan je mom starom Delfinu, ali nije posve isti: http://www.gorenje.hr/kucanski_apara...avaci?c=262832


  24. #24
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    ja glasam za Miele, mi imamo cats&dogs i prezadovoljna sam!

  25. #25
    prima avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    I mi imamo ovaj i definitivno ima moju preporuku!
    Citiraj Bodulica prvotno napisa Vidi poruku
    I ja imam ovakav...super usisava
    vidi kluba i ja ga imam i odličan je
    'ko će kupovati neka malo prosurfa cijene za isti model, ja sam ga prije 4 mj platila 500 kn manje nego je cijena na linku
    ( a našla sam i još 100 kn povoljnije-al mi nije bilo usput)
    i imali su akciju da ga u roku 60 dana možeš vratiti ako ti ne paše
    neznam ima li toga još

    nego, vlasnice FC9174, perete li ( i kako često) filtere?

  26. #26
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ja sam se na kraju odlučila za Gorenje Atlantis II s vodenim filterom. Imala sam stari Delfin Atlantis (broj manji, iz vremena kad je to još bila zasebna firma, a ne u sklopu Gorenja) i bilo je dobro, ali je došao svome kraju.

    Evo ga: http://www.gorenje.hr/kucanski_apara...avaci?c=305631

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    Peterlin kakav ti je taj novi o Gorenja? Jel bučan? Kakva mu je usisna snaga? I ja tražim usisavač na vodeni filter.

  28. #28
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Razmišljam o ovom pa me zanima da li ga netko već ima i kakva su iskustva. Sličan je mom starom Delfinu, ali nije posve isti: http://www.gorenje.hr/kucanski_apara...avaci?c=262832

    Ja sam ga nedavno kupila i moram priznati da mi i nije baš nešto. Makar ja niti nemam tepihe ali mi se čini preslab i za parkete..
    Imala sam prije toga Elit na vodu i bio mi je bolji, lakše se čistio. Jedino je bio dosta veći i teži, ali razmišljam ga natrag kupiti.

  29. #29
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Pazite s gornjem, imam jako losa iskustva. Priznali su mi da racunaju na kvarenja u garantnom roku jer im je to jeftinije nego placati tehnologa koji bi strojeve ispitivao 2-5 godina. Jednostavno me iskustvo naucilo od gorenja sto dalje.

  30. #30
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    http://www.building-supplies-online....4v-52204-p.asp

    muz kupuje neki makita alat, pa kaze da mi moze dobiti ovo s linka. Jel to cemu, jel to uopce moze po kuci ili je samo ''radni''. Jel imao tko sto slicno?

  31. #31
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Ivon prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin kakav ti je taj novi o Gorenja? Jel bučan? Kakva mu je usisna snaga? I ja tražim usisavač na vodeni filter.
    Nije bučan, lijepi se za pod (dobro vuče - zadovoljna sam) ali ide u njega samo 0,6 litri vode. To je usisavač za male stanove. Taman za mojih 60m2.

    Elit sam imala - nije bio loš, ali je krhak - raspao nam se za manje od godinu dana.

    Ovakav sličan od Gorenja (dok su još bili Delfin - Atlantis) imali smo nekih 8 godina. Ovaj novi mi je jednostavniji za čišćenje. Stari još radi, ali raspali su se filteri, rasklimala teleskopska cijev, mm je slomio nosač četke i tako - bilo je vrijeme za novi.

    Ali treba imati u vidu da taj mali usisavač nije ista stvar kao Zepter ili neki veliki u koji ide 3 litre vode. Da imam kuću kupila bih tako nešto. Uostalom, svojevremeno su mi nudili Rainbow pa sam im rekla da za te novce mogu naručivati servis svaki mjesec godinama.

  32. #32
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    peterlin, a kakvi je za madrace, za to bi mi jedino i trebalo tak nekaj, druge površine pretežno peremo.

  33. #33
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    peterlin, a kakvi je za madrace, za to bi mi jedino i trebalo tak nekaj, druge površine pretežno peremo.
    Nije bogznakaj. Za madrace ti je zakon ona vibrirajuća četka koja istjeruje prašinu iz dubine. Ovaj to nema (moram provjeriti može li se dodatno kupiti, dobro si me sjetila).

    Ja usisam s njim madrace s gornje i donje strane, pa tek onda podove, ali ima i boljih rješenja.

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    a koji ima tu četku?

  35. #35
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    to je ono turbo četka?

  36. #36
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ima i ovaj turbo četku, tek sad vidim, ali nisam još isprobala, jučer sam ga kupila. Ta četka drma-vibrira i tako tjera prašinu van. Moram za vikend sve isprobati. Jučer sam samo drapila tepihe u dnevnoj sobi i kuhinji (nisu veliki) i parket i bilo je ok.

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    a kak je kad su kreveti na kat ( to veliki imaju u sobi), hajde javi kak si prošla


    ja nemam tepihe
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 07.06.2013. at 14:50

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    393

    Početno

    Onda ništa za mene od gorenja jer meni će kuća imati 160 kvadrata pa mi treba veliki usisavač, opet nemam namjere imat kuću u tepisima, ali mi ipak treba da jako dobro vuče.
    Taj elitov što ga spominjete jel to onaj zeleni? Moja mama ima neki elitov zeleni na vodu, ali je jakoo bučan i kad sam usisavala s njim nije mi to bilo baš to...Svekrva ima neki zanusi na posudu (bez vode) i vuče ko lud, taj je bio na akciji u kauflandu jednom i više se nije pojavljivao, tražila sam ga svugdje ali ga nema..

  39. #39
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Moj Elit je bio crveni Aquatech, mislim da se takav više ne proizvodi.
    http://www.pevec.hr/proizvodi/bijela...ech-elit-2530/

    I da, prilično je glasan, ali mi je puno bolje usisavao od ovog Gorenje.

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    peterlin si u čišćenju ili na vikendu?

  41. #41
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Gdje još osim u Metrou ima Karcher usisavača? Zapeo mi za oko DS 5800 pa bi se htjela osobno upoznati sa dotičnim...

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    baumaxu

  43. #43
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    peterlin si u čišćenju ili na vikendu?
    Imala čišćenje u subotu, ali ne sama nego mi je mlada susjeda došla u pomoć. Usisavač je čisto ok za te novce - da samo znate što je izvukla iz dječjih madraca - užas jedan! Voda nije bila zamazana nego doslovce blatna.

    Nisam nezadovoljna, iako sam sigurna da ima i boljih, ali za veće novce.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    misliš da je onda ok investicija, a kak ćesto moraš općenito mjenjati vodu?

  45. #45
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    misliš da je onda ok investicija, a kak ćesto moraš općenito mjenjati vodu?
    Meni je ok investicija jer imam mali stan. Izdrži mi voda za cijelo usisavanje. Ovo je bilo jako zamazano jer sam imala generalku nakon brušenja parketa i koječega (piljevina i slično), inače je sasvim ok. Za veće prostore je nedovoljan.

  46. #46
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ma nije ni moj stan puno veći od tvog, bum još zgruntala, taman dečkima za ročkas

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    peterlin jel služi usisavač kak treba

  48. #48
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Za one koji ne trebaju pranje neophodno, dakle vodeni filter, najtoplije preporučam Dysona. Skup je, ali investicija za čitav život.

  49. #49
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Usisavač je čisto ok za te novce - da samo znate što je izvukla iz dječjih madraca - užas jedan! Voda nije bila zamazana nego doslovce blatna.
    .
    Ma daj, pa kako je tomoguće, pa koliko su ti stari madraci ?

    Madraci bi se trebali mjenjati svakih 5 - 7 godina obavezno, svašta se nakoti u njima, posebno dječjim. Mi to svakih 5 godina riješimo, ali zato ne kupujemo skupe i one super udobne, već jeftine. Ja to radije tako, jer mi je jeza božja kad se samo sjetim šta sve ima u njima uslijed litara znoja i prašine.

  50. #50
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    A mene zanimaju iskustva sa Karcherovim usisavacima sa vodenim filterom ... Da li mogu u vodu kapnut etericnog ulja?

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •