Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: Zepter Totoluxo 6S šifra PWC-700

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno Zepter Totoluxo 6S šifra PWC-700

    Ako netko ima ovo čudo ili se bavi prodajom Zepter proizvoda, najljepše molim info...
    Na njihovim stranicama vidjela sam sve karakteristike proizvoda i to je ono što hitno trebam...
    Naravno da je odlučujući faktor cijena...ali naravno cjenika na internetu nemaju, kao što nemaju niti video prezentacije.
    Zanimaju me i uvjeti plaćanja.
    Treće što me zanima da li postoji neki njihov prodajni salon u Zagrebu (znam da je nekada postojao) gdje dođeš, kupiš i uzmeš kupljeno kući.
    Nadam se da ne "siluju" i dalje potencijalne kupce s kućnim prezentacijama (imamo doma preuređenje i imam u kući prašinu koju mogu nožem rezati u zraku) i da ne moraš proizvode najprije godinama otplaćivati da bi ti ih oni isporučili tek kad otplatiš.

    Cure, smilujte se...hvala unaprijed na svakoj info.

  2. #2
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Moja kolegica ga ima, ne može ga dovoljno nahvaliti,
    kaže da više uopće ne zna kuću očistiti bez njega, čisti tepihe, podove, pločice, kupatilo, pegla, ovlažuje prostor i svašta nešto.
    Znam samo da je meni naglo splasnulo oduševljenje kada sam čula cijenu,
    dođe nekih 18000 kuna, ona ga je kupila kada je bila akcija, mislim da ga je platila 12000. Dali su joj otplatu na rate, 12 x 1000 kuna. Aparat je dobila odmah.
    Ako te još nešto zanima, mogu je pitati, ali tek kada se vrati sa go.

  3. #3
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    nemam pojma koje je to cudo sto trazis, ali ducan imas u centru kaptol.

  4. #4
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    moja svekrva to ima pa je bilo i kod nas na posudbi. stvarno je super, osim što je meni tlaka rastavljati ga za pranje nakon čišćenja. ali uzmi u obzir da meni uvijek dođe kao neko generalno čišćenje i onda treba nekoliko voda promijeniti.
    i nešto joj se bilo pokvarilo pa je nosila na servis, pitat ću je pa se javim

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    I meni je lagano splasnulo oduševljenje kad si Piplice napisala cijenu...ali moram to imati makar uzela kredit. Ne mogu više ovako...već tri godine smo u nekakvoj adaptacijii dogradnji kuće i štogod pipneš napraviš novo s...nje ...koje opet zahtijeva nove preinake...i stalno čišćenje, čišćenje, čišćenje...pa uza sve još i redovni kućanski poslovi. (Ponekad mi je zbilja žao što smo se davno upustili u život u kući mojih roditelja. Mogli smo uzeti stan na kredit i te rate kredita bile bi jedini trošak a mi bismo vikende provodili ladajući se u prirodi. Ali dobro, to nije tema!)
    Što se financija tiče -pretpostavit ću da je ova kupnja trajno rješenje, barem za slijedećih 10 godina i ako je tako efikasan mislim da bi bilo pametno kupiti ga.
    Nisam znala za taj dućan u Centru Kaptol. Potražit ću broj telefona da se informiram iz prve ruke.
    Hvala cure!

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    moja svekrva to ima pa je bilo i kod nas na posudbi. stvarno je super, osim što je meni tlaka rastavljati ga za pranje nakon čišćenja. ali uzmi u obzir da meni uvijek dođe kao neko generalno čišćenje i onda treba nekoliko voda promijeniti.
    i nešto joj se bilo pokvarilo pa je nosila na servis, pitat ću je pa se javim
    Da li ga treba svaki puta rastavljati ili je dovoljno kod uobičajenog čišćenja samo isprazniti posudu s prljavom vodom?

  7. #7
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Provjeri da li smije betonska prasina u to. Da se ne zacementira!

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Imaš i na njuškalu.
    http://www.njuskalo.hr/usisavaci/zep...-oglas-4583614

    ili duplo jeftiniji.

    http://www.njuskalo.hr/usisavaci/tut...-oglas-4789579

    No, to je samo jako skupi usisivač i zahtijeva ljudski rad, Nije za mene.

    edit, cementna prašina sredila i meni usisivač, ne ovaj, neki normalnije cijene.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 20.06.2012. at 21:32

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Betonsku prašinu ću na grubo pomesti metlom. Nije problem. Problem je što se nakon takvih radova uvuče sitna prašina u svaki najmanji kutak stambenog prostora. To bi ovo čudo moglo riješiti.
    Nego me zbunjuje ovo na Njuškalu. Usisavač od 18.000,00 kn prodaje se za 5.500,00 kn a korišten svega 5 puta??? Halo?

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    I Beti, nije to samo jako skupi usisavač. To je integrirani čistač na paru, usisavač za mokre i suhe površine, pegla, čistač prozora...ma sve...
    S obzirom da moja mama više ne čisti niti svoj dio kuće i da znam da i da tu brigu moram preuzeti - mogla ili ne mogla -moram...stvarno ću poludjeti s čišćenjem na klasičan način.

  11. #11
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa Vidi poruku
    Betonsku prašinu ću na grubo pomesti metlom. Nije problem. Problem je što se nakon takvih radova uvuče sitna prašina u svaki najmanji kutak stambenog prostora. To bi ovo čudo moglo riješiti.
    Nego me zbunjuje ovo na Njuškalu. Usisavač od 18.000,00 kn prodaje se za 5.500,00 kn a korišten svega 5 puta??? Halo?
    pa nije to tako čudno.
    Bi li ti dala više od 5500 za rabljeni usisavač?

    da odgovorim na prethodno, ako se dobro sjećam kad vadiš vodu na dohvat ruke ti je i filter pa se to odmah pere. ali dopuštam da griješim, nije nam bio u posjeti neko vrijeme.
    ali da je dobar, dobar je.
    ima još jednu manu, velik je sa svom opremom, treba to sve negdje posložiti

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Prostora imam, nije problem.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa Vidi poruku
    Betonsku prašinu ću na grubo pomesti metlom. Nije problem. Problem je što se nakon takvih radova uvuče sitna prašina u svaki najmanji kutak stambenog prostora. To bi ovo čudo moglo riješiti.
    Nego me zbunjuje ovo na Njuškalu. Usisavač od 18.000,00 kn prodaje se za 5.500,00 kn a korišten svega 5 puta??? Halo?
    Vjerojatno više nema garanciju, tako da i to spušta cijenu.

  14. #14
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    šta nemaju oni "doživotnu" garanciju?
    baš ću sutra nazvat svekrvu raspitat se

  15. #15
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    ja ti imam neko čudo EURECO za dubinsko usisavanja, - najveći problem tih usisivača su pusti filteri ... na njemu imam 4 vrste filtera...svaki je cca 20-40kn a mijenjaš ih jednom mjesečno....pa sad ti zbroji da li se to isplati ili ne... moja svekrva ima sva moguća čuda od Zeptera....to je teška papilova...prvo što je u startu skupo a onda ti pusti filteri bez kojih usisavač ne radi...ih.....po meni vrlo neisplativa investicija....

  16. #16
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa Vidi poruku
    I Beti, nije to samo jako skupi usisavač. To je integrirani čistač na paru, usisavač za mokre i suhe površine, pegla, čistač prozora...ma sve...
    S obzirom da moja mama više ne čisti niti svoj dio kuće i da znam da i da tu brigu moram preuzeti - mogla ili ne mogla -moram...stvarno ću poludjeti s čišćenjem na klasičan način.
    Ma, ja ti ne volim strojeve koji rade više toga sa istim motorom i istim dijelovima. Sigurnija sam kad ima jednu funkciju. Ne znači da sam u pravu, ali me iskustvo naučilo tome.

    Nakon svih strojeva pomagača, kad ukalkuliram vrijeme potrebno da ga složim i očistim poslije, manje vremena i napora mi je očistiti klasično.

    Npr prozore-pošpricaš, obrišeš krpom i to je to. Peglat-naučiš se na sušilici naći pravu temperaturu i program, staviš u nju prosušeno rublje u toplom dijelu godine, a mokro u ostatku i kad skužiš u kojem času izvaditi toplu robu i složiti je, ne trebaš peglati, osim "finijih"stvari.

    Kad usisavaš mokre površine poslije treba dobro oprati i osušiti sve dijelove jer zaplisnivi i zasmrdi. Naravno-to sam otkrila na vlastitom usisivaču.

    No, ako je taj Totoluxo stvarno toliko dobar da se neće npr, voda nakon čišćenja na paru slijevati (ni kapati) okolo, onda valjda vrijedi.

    Imam u široj obitelji prodavača Zeptera, napravila sam i pokoju prezentaciju i kupila jednu padelu. Lijepe su to stvari, ali ...nisam "fan"

    Da, na kraju mojih razmišljanja o čišćenju, koje by the way, mrzim, moram reći da mi je Roomba i dalje drag. Iako i njega treba čistiti...Vani je preko trideset, nemaaa čišćenja...

  17. #17
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    šta nemaju oni "doživotnu" garanciju?
    baš ću sutra nazvat svekrvu raspitat se
    Mislim da oni samo doživotno garantiraju mogućnost nabavke svih rezervnih dijelova.
    O tvom trošku, naravno.
    Btw, i ovoj mojoj kolegici se to čudo već kvarilo.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj brane prvotno napisa Vidi poruku
    ja ti imam neko čudo EURECO za dubinsko usisavanja, - najveći problem tih usisivača su pusti filteri ... na njemu imam 4 vrste filtera...svaki je cca 20-40kn a mijenjaš ih jednom mjesečno....pa sad ti zbroji da li se to isplati ili ne... moja svekrva ima sva moguća čuda od Zeptera....to je teška papilova...prvo što je u startu skupo a onda ti pusti filteri bez kojih usisavač ne radi...ih.....po meni vrlo neisplativa investicija....
    Taj ti je sada preko 2.200 € ali više nemaju potrebe zamjene filtera. Tako je barem rekla ljubazna gospođa.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa Vidi poruku
    Btw, i ovoj mojoj kolegici se to čudo već kvarilo.
    Razgovarala sam danas s Kaptol Centrom. Kažu da u slučaju bilo kakvih nepravilnosti - oni su tu za svoje kupce. Sjetih se svog isustva s Candy kondenzacijskom sušilicom. Kad sam u garantnom roku zatražila popravak u ovlaštenom servisu rekli su mi - pa zašto ste to kupovali, to vam ništa ne valja!? Zato mi je vrlo bitno u slučaju Zeptera da se mogu obratiti nekome tko snosi odgovornost za ono što proda.

    Inače cijena je Zepterovog 13.560 kn, na 12 rata i uz to se dobije poklon po vlastitom izboru u iznosu 20% cijene, primjerice lonac od 5,6 litara. Ali MM baš nešto nije za opciju da opteretimo primanja za još jednu tisućicu i nešto više...sad je i mene obeshrabrio...ne znam.
    Posljednje uređivanje od ljiljan@ : 21.06.2012. at 19:21

  20. #20
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj brane prvotno napisa Vidi poruku
    ja ti imam neko čudo EURECO za dubinsko usisavanja, - najveći problem tih usisivača su pusti filteri ... na njemu imam 4 vrste filtera...svaki je cca 20-40kn a mijenjaš ih jednom mjesečno....pa sad ti zbroji da li se to isplati ili ne... moja svekrva ima sva moguća čuda od Zeptera....to je teška papilova...prvo što je u startu skupo a onda ti pusti filteri bez kojih usisavač ne radi...ih.....po meni vrlo neisplativa investicija....
    Ne trebas ih mjenjati jednom mjesecno, to je fora u koju te uvjere da bi si osigurali konstantne priljeve od ljudi koji su ga kupili.
    Ista prica je i sa vrecicama.
    Imala sam EURECO godinama, cak sam ga neko vrijeme i prodavala.
    Filtere slobodno mozes oprati, osusiti i vratiti u usisavac, a on ce dobro raditi i sa vrecicama sa pijace, kostaju 10kn kom ako se ne varam

    edit: zar eureco nema 3 filtera? gdje je 4.?
    Posljednje uređivanje od Marsupilami : 21.06.2012. at 19:58

  21. #21
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam uvela obicaj da nakon radova u stanu fino uzmem tetu spremacicu, platim joj tih par sati i bude fino cisto i uredno... mislim, pospremam i ja ali nemam zivaca cijeli stan od poda do stropa sredjivati tri dana nakon posla i jos cijeli vikend - zato platim jednokratno, osiguram sredstva za rad (usisavace, krpe, sredstva) i ostavim je na par sati... Puno jeftinije od 12.000kn

  22. #22
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    moja sesta je kupila to čudo preko njuškala za 4000kn
    isto kao korišten par puta
    moš mislit! neki dio je bio pokvaren pa je morala naručiti novi i tako
    sve u svemu, ona ga koristi i jako je zadovoljna
    i meni je super, ali puno preskup
    radije biram opciju - vodeni usisavač + čistać na paru. Dobiješ sve isto što imaš tu samo za xterostruku manju cijenu

    Inače, nije zepterov jedini usisavač i čistač sve u jednom, imaš i druge npr. ovaj hoover čija je cijena oko 4500kn, mislim da se puno više isplati (ali ne znam dal ga ima za kupit, ja ga nisam nigdje vidjela, osim rabljenog na njuškalu)

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Putnica hoover se više ne proizvodi i jako sam tužna zbog toga.
    Čini mi se da i Cheerilee ima jednu varijantu toga što tražim ali nikako da nađem njen post koji sadrži link na nj.
    Cheerilee ako virneš ovdje daj reci koju o svom stroju!!!

  24. #24
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    Ma to su perverzije dati za usisavač xy tisuća kuna!
    Za te novce ti netko dođe jednom tjedno i napravi generalku i tako par godina...

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Ja bi i usisavač i tetu, samo da skupim pare, he,he,he,
    za sad nemam ni za tetu, ali guštam u fantaziranju

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ja sam se zapalila i ugasila što se tiče usisavača. Čak mi i nije žao dati lovu ako nešto vrijedi. Tuđu tetu u kuću ne bih. Uređaj (namjerno kažem uređaj, a ne usisavač) bih, ali će pričekati bolja vremena, ako ih bude. Zamišljam to ovako: umjesto da skidam teške zavjese, perem ih i peglam, prođem s uređajem preko njih, on s vreućom parom ubije grinje i usisa svu prašinu- zavjese ostaju čiste i ispeglane. Pređem s uređajem po madracima, tepisima, parketu, preko ormara, iznad ormara u svakoj sobi, dođem do kupaone - ja prelazim s uređajem a ono nestaju plijesni s fuga, zidovi koji stalno "plaču" ostaju čisti i suhi. Zatim parket - ako svaki dan ne uklonim prašinu s njega Prontom on će izgubiti sjaj. S uređajem mi više ne treba Pronto, samo lagano prelazim po podovima, ostaju sjajni i čisti....Science fiction? Pa zašto u 21. stoljeću ljudski rod ne bi izumio i takav uređaj? Uz to i njime vršiš kemijsko čišćenje odjeće, osvježavaš kapute i jakne i ...toliko toga...

    Međutim, ovdje je izvjesno da košta 13.560 kuna. Da li je ova moja maštarija istinita, to ne znam. Možda probam jednog dana. U bolja vremena.
    Posljednje uređivanje od ljiljan@ : 23.06.2012. at 10:17

  27. #27
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se zapalila i ugasila što se tiče usisavača. Čak mi i nije žao dati lovu ako nešto vrijedi. Tuđu tetu u kuću ne bih. Uređaj (namjerno kažem uređaj, a ne usisavač) bih, ali će pričekati bolja vremena, ako ih bude. Zamišljam to ovako: umjesto da skidam teške zavjese, perem ih i peglam, prođem s uređajem preko njih, on s vreućom parom ubije grinje i usisa svu prašinu- zavjese ostaju čiste i ispeglane.
    kako si to zamislila? koliko se ja sjećam ne možeš imati istovremeno uključeno i usisavanje i paru, ne ide
    prvo bi trebala posisati zavjese, nakon toga parom počistiti i popeglati

    sve to isto možeš dobiti sa čistačem na paru plus vodeni usisavač (gore sam već napisala, ponavljam ko papiga, znam) za puno manje para za istu kvalitetu

  28. #28
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    ljiljana, još ti je bolje pojednostaviti život. Zavjese lagane sa najjednostavnijim sistemom skidanja, koje se ne peglaju. By the way-ja nikada nisam peglala zavjese, ali imam lijepe prozore i zavjese su samo ponegdje.

    Tepiha nemam. Pronto ne koristim, samo vodu i krpe od tuperwara. Omotam vlažnu krpu oko metle i sve je prebrisano za čas. Čisto i sjajno.

    Za kupaone: pločice na zidu sa spreyem za stakla i prebrišeš. Za tuš kadu i kadu Mellerud spray jedno mjesečno, a inače samo prebrisati.

    Imam i čistač na paru, ručni, ali isto cijedi voda po zidu i lakše mi je ovako, ručno. A sad je i prevruće za korištenje ičega što grije.
    I još jedan "trik". Nikad si ne zadajem zadatak-moraš baš toliko u toliko vremena. Prvo, znam da će me netko prekinuti, a drugo, radim koliko mogu. Ako i ne dovršim, nije nikad toliko prljavo da ne može sačekati koji sat ili dan.
    Ni meni nikad "teta" nije čistila po kući. Ne bih ja to...

    Nije čišćenje najvažnija stvar i od malo prašine nitko neće stradati. Lijepo sjedim i tipkam, a prašina još ljepše čeka .

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    sve to isto možeš dobiti sa čistačem na paru plus vodeni usisavač (gore sam već napisala, ponavljam ko papiga, znam) za puno manje para za istu kvalitetu
    I meni je to opcija. Čekam samo da sazrije odluka - da se popuno ohladim od voljenog ali nedostupnog Zeptera i prihvatim ono što mogu. Sto kuna mjesečno u slijedećih godinu dana umjesto tisuću sto. Kad nemam ono što volim, volim ono što imam.

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    ljiljana, još ti je bolje pojednostaviti život. Zavjese lagane sa najjednostavnijim sistemom skidanja, koje se ne peglaju. By the way-ja nikada nisam peglala zavjese, ali imam lijepe prozore i zavjese su samo ponegdje.

    Tepiha nemam. Pronto ne koristim, samo vodu i krpe od tuperwara. Omotam vlažnu krpu oko metle i sve je prebrisano za čas. Čisto i sjajno.

    Za kupaone: pločice na zidu sa spreyem za stakla i prebrišeš. Za tuš kadu i kadu Mellerud spray jedno mjesečno, a inače samo prebrisati.
    Sve drugo što si rekla stoji.
    Do sada nisam imala tuš kabinu, samo kadu. Sada ćemo imati. Moram zapamtiti taj Mellerud (gdje to kupiš?).
    Pločice su problem jer su moji starci napravili kupaonu u dograđenom dijelu kuće koji nikad nije imao krov. Tu je carevala vlaga i plijesan, mogla sam se ubiti od posla, ali situaciju nisam mogla promijeniti. Sada, kad smo mi nad to postavili krov, bit će lakše za održavanje, valjda.


    Imam i čistač na paru, ručni, ali isto cijedi voda po zidu i lakše mi je ovako, ručno. A sad je i prevruće za korištenje ičega što grije.
    I još jedan "trik". Nikad si ne zadajem zadatak-moraš baš toliko u toliko vremena. Prvo, znam da će me netko prekinuti, a drugo, radim koliko mogu. Ako i ne dovršim, nije nikad toliko prljavo da ne može sačekati koji sat ili dan.
    Ni meni nikad "teta" nije čistila po kući. Ne bih ja to...

    Nije čišćenje najvažnija stvar i od malo prašine nitko neće stradati. Lijepo sjedim i tipkam, a prašina još ljepše čeka .
    Moji prozori su ružni i stari. I to nas čeka u dogledno vrijeme. Zamjena prozora. Za par godina. Zato mi trebaju gušće zavjese. Koje moram opeglati.

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Kako mi je ovo gore uspjelo????

  32. #32

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Epilog:
    1. usisavač s vodenim filterom Gorenje. Super sam zadovoljna iako ga ne bih preporučila onima koji nemaju dvorište i slavinu vani. Jedino na taj način je čišćenje filtera jednostavno i brzo.
    2. Gorenje parni čistač. Ima nastavak za pod, za prozore, za fuge na pločicama i jedan s tankom mlaznicom koju koristim za radijatore. Ima remen uz pomoć kojeg ga objesim na rame i šibam po kući.

    Sve skupa oko 2.100,00 kn na 12 rata.
    Zbogom Zepter, nije nam suđeno,preotmjen si za mene...

  33. #33
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    hajde napiši koji je koji tip,molem te! i gdi si kupila,

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    hajde napiši koji je koji tip,molem te! i gdi si kupila,
    Parni čistač Gorenje Ulysses 1800 W 5 bar: http://www.gorenje.hr/mali_kucanski_...staci?c=255897
    Ja sam ga kupilau Elipsu u Karlovcu, bio na akciji za nešto više od 900,00 kn.
    Usisavač 1900 W:
    http://www.gorenje.hr/kucanski_apara...avaci?c=305631
    Isto sam ga kupila u Elipsu za ovu cijenu koja je na linku.

    Inače kod običnih usisavača čim se vrećica napuni dopola njima se smanjuje usisna snaga. Ovaj s vodenim filterom šiba ko lud, diže tepih koliko je jak. A kad sam za pokus odmah nakon što sam u njeg stavila čistu vodu usisala madrac kreveta i provjerila nakon toga kakva je voda (strava od prljavštine), definitivno vidim da ne treba forverk niti cepter,čisti i ovaj...

  35. #35
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    a jel si probala kombinacija na madracu prvo parni ( ili možda prije njega još i usisavač), pa onda usisavač, i nakon kojeg vremena je bilo suho za spati

  36. #36

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Da probala sam -najprije s parnim a onda s običnim usisavačem. Nismo osjetili da je mokro. Nakon tretmana sam oko sat vremena ostavila bez posteljine. Samo moraš paziti kod parnog čistača bez obzira koji je tip - da onaj prvi izdah, kad počinješ s njim raditi, uvijek izbaciš u neki odvod - sudoper, umivaonik, kadu, WC -već što ti je pri ruci. Taj prvi izdah je uvijek voden, poslije šiba samo para.

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    i jel sve još dela, kakvi ti je usisavač sad?

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Usisavač je fenomenalan. Vidjet ćemo koliko će trajati. Do sada nisam imala sreće a dva puta kupovala sam skupe phillips-ove. Nijedan nije bio efikasan dulje od godinu dana. A parni čistač sam već imala kineski iz quellea i bez toga jednostavno ne mogu biti jer mi odlično čisti teško dostupna mjesta radijatora. Izađe cijeli snop mačaka od prašine. Inače, što se kvalitete tiče, parni čistači su svi tu negdje, očekujem da će Gorenje biti dugotrajniji. Budemo vidjeli...

  39. #39
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    pa gorenje ima garanciju 5 god.onda valjda nekaj i vredi!!

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj kiara79 prvotno napisa Vidi poruku
    pa gorenje ima garanciju 5 god.onda valjda nekaj i vredi!!
    Eh, da je još barem slovenska proizvodnja...ali proizvodi se u Turskoj. A ionako više ne znam kojoj bi marki vjerovala.

  41. #41
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ali garancija je 5 godina?

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Nemam pojma. Nije se baš prodavačica pretrgala da mi pojasni prednosti. Sama sam se na netu prije kupnje informirala što kupujem, na garantni rok nisam obraćala pažnju. Nego mi se čini da je ovaj čistač s pritiskom 5 bara ipak jači od ovih što se nude po supermarketima (čini mi se da su takvi od 3 bara).

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ljiljana si još uvijek zadovoljna kombinacijom? a samo parni?

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    zanima me kolko mu treba da se zagrije za posel parni

  45. #45

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ja stavim u njega vruću vodu pa se zagrije vrlo brzo.
    A ovo prethodno pitanje ne kužim!? Naime, nemam kombinaciju, nego posebno usisavač s vodenim filterom i posebno parni čistač. Oba uređaja su Gorenje i jako sam zadovoljna...samo rjeđe čistim u zadnje vrijeme jer dođem doma kad je već noć, pa ne vidim prašinu i zamazana stakla.

  46. #46
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ma pitala sam kak ti ide jedan uz drugi, mislim si kupiti neki parni pa pitam

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ma pitala sam kak ti ide jedan uz drugi, mislim si kupiti neki parni pa pitam
    Bilo bi lakše da je sve u jednom stroju nego razvlačiti dva. Ali nije loše niti ovako. Prvo usisaš, prijeđeš parom pa opet usisaš. Gorenje je dobar. Drži se uputstva i s vremena na vrijeme ostavi vodu i ocat preko noći da se očisti od kamenca. To je jako važno.

  48. #48
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Dižem temu.
    Zanima me Karcher parni čistač SC1, dakle ona basic varijanta. Ako ima netko i voljan je ustupiti da probam. Platim najam za 1 dan, ali čisto da vidim da li će ispuniti moja očekivanja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •