Stranica 2 od 16 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 756

Tema: Kazaliste - preporuke

  1. #51
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    mima,
    mi smo gledali "gospodjicu necu" (nema još 2 i pol) i bilo joj je super, što više sad kuži kako nije lijepo stalno govoriti neću

  2. #52
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    mima,
    mi smo gledali "gospodjicu necu" (nema još 2 i pol) i bilo joj je super, što više sad kuži kako nije lijepo stalno govoriti neću

  3. #53
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    mima,
    mi smo gledali "gospodjicu necu" (nema još 2 i pol) i bilo joj je super, što više sad kuži kako nije lijepo stalno govoriti neću

  4. #54
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    mima,
    mi smo gledali "gospodjicu necu" (nema još 2 i pol) i bilo joj je super, što više sad kuži kako nije lijepo stalno govoriti neću

  5. #55
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    mima,
    mi smo gledali "gospodjicu necu" (nema još 2 i pol) i bilo joj je super, što više sad kuži kako nije lijepo stalno govoriti neću

  6. #56
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    mima,
    mi smo gledali "gospodjicu necu" (nema još 2 i pol) i bilo joj je super, što više sad kuži kako nije lijepo stalno govoriti neću

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Jel gledao tko Hlapića u Trešnji ? Piše od 5+ , kakvi su dojmovi ?

  8. #58
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Baš mi je žao čuti da Gospođica Neću nije za male jer smo Lei obećali da to idemo gledati.
    Lea je mlađa od mog malog samo 8 mjeseci, a on je to gledao prije mjesec dana

    mislila sam da nije za klince od godinu i pol, dvije a miffy recimo je

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mi odgledali Hlapića. L nije ni trepnula, samo je na kraju rekla sad znam kako su se Hlapić i Gita upoznali

  10. #60
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Baš mi je žao čuti da Gospođica Neću nije za male jer smo Lei obećali da to idemo gledati. Loptice Hopsice se npr. nije prestrašila, te predstave se najviše igra i najradije sjeća. Ja niti ne znam kakva je jer je to gledala samo sa tatom.

    Mi smo gledali još samo Guliver među lutkama u Trešnji i Umišljenu mišicu u ZKL; meni se niti jedna nije dopala (ali ja generalno ne volim kazalište pa to nije niti čudno) a posebno mi je ta Umišljena mišica bila bezveze, ali Lei su obadvije bile OK, mišica malo dosadna pred kraj.
    Mi smo bili na Gospođici Neću sad u nedjelju i sve su bili manji kikači. A poantu (Ne čini drugome što ne želiš da on tebi čini) oni uistinu ne mogu još shvatiti, ali je i Profesor Pingvino iznosi na pomalo dosadan način. Ali ostalo je ok, ima pjesme, scenografija mi je lijepa, nama nije bilo prebučno.

  11. #61
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Nama se predstava jako svidjela, jedino taj pingvin govori nerazumljivo, kriješti...stvarno se i odrasli moraju jako koncentrirati da ga shvate.
    Jako su lijepe lutke!

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Mi smo do sada bili samo ona MIffy i Slavuju. i obadvije je bila odusevljena. zapravo su idealne za djecu koja vole ples, pokret, pjesmu

    Jel netko zna kako ide pjesmica dalje: MIffy slatka si ko kiflic........... i nikako da se sjetimo nastvka. a stalno ju pjevusi

  13. #63
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    miffy, miffy, salatka je ko kiflić, ljepšu bebu nije dosad vidio taj svijet

    tak nekak

  14. #64

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    7

    Početno

    Miffy, miffy, slatka mala miffy
    slatka si ko mali kiflic,
    draga si za 5.

    Miffy, miffy, slatka mala miffy
    takvu lijepu bebu još nije vidio svijet.

    Pjeva se ovih dana po kuci sve u sesnaest, dodatna oprema - Miffy-bijele i Nina-smedje usi obavezne!
    Nedavno gledali predstavu po drugi put (u dobi od 3 godine), prvi puta malo prije 2. rodjendana - oba puta super reakcije.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Program nedjeljom u Samoboru je počeo prošle nedjelje sa kino predstavom, ove nedjelje je na radi kazalište. I tako će se izmjenjivati

    Dječji svijet nedjeljom u 5 - Kazalište Smješko: "Šaljive narodne priče"
    Nedjelja 22. travnja, u 17 sati, u dvorani Hrvatskog doma; Ulaz 20 kn


    Eto sad se nakon kremšnita i šetnje do Vungriščaka možete i kulturno uzdizati

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Bili smo na predstavi, Lukas i još 7 djece + pokoji roditelj. Šteta na malom odazivu jer je predstava bila super. Zabavna i edukativna, sa masom pitalica, Adrian je bio na nekom rođendanu poslije kad smo mu pričali je bio jako tužan da ju je promašio.

  17. #67
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Na zalost jos uvijek nisam mama , ali sam bila dijete

    Dok sam bila mala , svake nedelje su me ili mama ili tata vodili u djecije pozoriste . I dan danas pamtim scene , kostime , razne likove .
    Ti lijepi i bogati trenutci su kod mene probudili veliku ljubav prema pozoristu i knjigama , tako da sam na pocetku osnovne skole citala u jednom dahu , bukvalno otvorenih usta zaprepastena dogadjajima koji se mogu dogoditi jednom patku npr . Kada je moj sedam godina mladji brat napunio 4 godine , ja sam preuzela na sebe da ga vodim svake nedelje u pozoriste . I on je postao veliki ljubitelj pozorista .
    Vodite svoje dijete u pozoriste sto vise !

  18. #68
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Jeste gledali "Kraljevnu na zrnu graška" u Maloj Sceni? Komentar?

  19. #69
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Uhvatili smo zadnje karte za subotu,pa pitam?
    Inače, ima sutra ujutro u 9.15h slobodnih mjesta...

  20. #70
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Da li ima smisla voditi kikiča od 2 godine na "Peću i vuka" u ZKL. Piše da je od 3-10 godina, ali Marko jako voli muziku, pa mi se čini da bi ga to moglo zainteresirati. Koliko traje predstava?

  21. #71
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    KARIN Naravno da ima smisla voditi, to je samo okvirno napisano od 3-10. Sve ovisi o djetetu. Tu predstavu nisam gledala pa ne znam trajanje.

    Eto, mi odgledali u sceni kraljevnu i bilo je super, skroz drukčije od trešnje i kazališta lutaka. Ima dosta komunikacije s publikom. Jedino mi se ne sviđa skučenost stolica. Na kraju su sva djeca dobila kartonske krune.

  22. #72
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Kazalište Trešnja je završilo sezonu, počinju tek 29.09. s predstvama

  23. #73
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Da nažalost ništa od trešnje do jeseni,ali zato nam ostaje kazalište lutaka, žar ptica, mala scena,kazalište dubrava

  24. #74
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Mi smo do sada pogledali Miffy i Slavuja u Trešnji, a Trnoružicu, Čarobnu frulu i Gospođicu Neću u Kazalištu lutaka i sve su nam bile odlične. Samo je vještica u Trnoružici "bila malo stašna". U četvrtak idemo na Peću i vuka, ali sigurna sam da će i to biti odlično, tim više što D. već poznaje priču s CD-a. Javimo kako je bilo. A dob za koju se predstava preporuča treba uzimati u obzir, ali ne apsolutno. Kao što je već rečeno, sve ovisi o djetetu.

  25. #75
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Upravo sam rezervirala karte za Peću i vuka za subotu. Javit ćemo se nakon predstave da vam kažemo kak je bilo.

  26. #76
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    http://www.makteatar.hr/hoki_poki.htm

    MAK Teatar, Zagreb - prvi iluzionistički teatar u Hrvatskoj

    Za ovo prvi put čujem

  27. #77
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

  28. #78
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Lutkarska scena "IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ" u Zapruđu

    http://www.scena-ibm.hr/predstave.html

  29. #79
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj kate prvotno napisa
    Lutkarska scena "IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ" u Zapruđu

    http://www.scena-ibm.hr/predstave.html
    Ovo je super, i sve sami poznati glumci :D

  30. #80
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    od 29.9 drugi dio miffy u trešnji :D

  31. #81
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Mi smo jučer bili na Peći i vuku i meni nije bilo nešto osobito. Malenoj se svidjelo, ali njoj se uvijek sve sviđa jer obožava predstave.
    Dakle, lutke su mi bile super, posebno vuk!
    Lik skladatelja (Prokofjev) koji govori na početku i na kraju meni je bio jeziv! (strašniji od vuka )
    Glazba je bila dobro pogođena, ali preglasna tako da se ponekad skoro nije moglo čuti što likovi pričaju.
    Radnja mi je isto tako relativno dosadna.
    Jedan klinac do nas se rasplakao kad je došao vuk, mama ga je morala izvesti van. Vuk je zbilja strašan. Ali moja kćer je i inače opsjednuta "velikim, zločestim vukom", pa je samo ispitivala kad će opet doći "zločesti vuk".

  32. #82
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    Gradsko kazalište "Žar ptica"
    10000 ZAGREB, Bijenička 97

    17.06. NEDJELJA
    u 11:15 sati


    Maja Aduša VIDMAR
    MUDRO PILE

    Za dob od 3 - 8 godina

    Mudro, plavo pile neobičnim ponašanjem uznemiri cijeli kokošinjac, u kojem se zabunom našlo. Svi se slažu sa samodopadnim i samouvjerenim pijetlom Jakobom da ono mora napustiti njihovu zajednicu. I koka Liza, koja je spremna trpjeti samo da bi pile imalo mamu, mora se pokoriti odluci većine. U potrazi za pravim roditeljima, pile susretne sovu koja također traži svoje mlado.


    Biti drugačiji - je li prednost ili nedostatak?

    Što može snaći neobičnoga pojedinca koji svojim sposobnostima odskače od okoline?

    Neka su od pitanja na koje nudi odgovore vedra i duhovita priča o neobičnom, pametnom piletu koje svojim ponašanjem i neumornim zapitkivanjem ne stavlja u nepriliku samo koku Lizu nego dovodi u pitanje i logiku okoline u kojoj se neočekivano zatekne

    Ovom iznimnom zanimljivom pričom Mudro pile male gledatelje poučava da su ljubav i tolerancija prema drugima, jedino pravo bogatstvo koje sa srcem treba gledati.

  33. #83
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Bili smo u subotu na Peći i vuku. Evo dojmova.

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    Mi smo jučer bili na Peći i vuku i meni nije bilo nešto osobito.
    Radnja mi je isto tako relativno dosadna.
    MM se slaže s tobom. On je naime čak uspio u jednom trenutku zaspati :shock: Mislim da neće tak skoro s nama u kazalište.

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    Ali moja kćer je i inače opsjednuta "velikim, zločestim vukom", pa je samo ispitivala kad će opet doći "zločesti vuk".
    Marko se u potpunosti slaže s tvojom kćerkicom. Njemu je vuk bio "zakon" i stalno je pitao kad će doći. Suosjećao je s njim kad je rekao da je gladan više nego s pojedenim patkom Ja sam mislila da će se izbezumiti kad lovci zavežu vukića na štap, no vjerojatno je još premali da bi sve pohvatao, pa nije bilo problema.

    Inače nekoliko je kikiča udrilo u plač kad je na početku izašao Prokofjev i morali su van. Nitko se nije prepao vuka, makar se i meni činio strašan. Valjda je Prokofjev sve plašljive odmah u startu potjerao

    Marko je u svakom slučaju uživao i koncentrirano odgledao svih 40-tak minuta, makar nema još ni pune 2 godine. U autu je stalno pričao o vuku koji je pojeo paku (čitaj patku).

  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Karin prvotno napisa
    Bili smo u subotu na Peći i vuku.
    I mi isto :D

    Andreju se predstava svidjela, i meni isto, iako imam nekoliko primjedbi. Prva je na pojavu one grozne lutke Prokofjeva u naslonjaču (na koju su neka djeca dobila maltene histerični napadaj), preporuka za one koji se tek spremaju na predstavu: nemojte uzimati mjesta u prvim redovima s lijeve strane, jer se strašna pojava tamo stacionira! Bolji su stražnji redovi ili prednji redovi s desne strane!

    Drugo, glumci su bili dekoncentrirani. Najprije je "Prokofjev" zamijenio obou i klarinet, onda je ptičica, nakon što je vuk pojeo patku, zavapila: "Nema više našeg mačka! Ovaj, nema više našeg patka" itd. Ok, to je samo na toj predstavi - valjda je i njima bila južina.

    I treće, malo mi je bezveze što se cijelo vrijeme predstave vide crne pojave ljudi koji nose lutke. Shvaćam da se time dobiva na bogatstvu scenskog prostora, ali malo mi te crne pojave s prekrivenim glavama djeluju zastrašujuće (a da nemaju prekrivene glave, sve skupa bi izgledalo kao čista groteska, pa ne znam zapravo što tu prigovoriti :/ )

    Andrej je, inače, vrlo pažljivo odgledao predstavu, doma smo slušali CD (prvi put, dosad ga nije šljivio!), vidim da ga je stvarno zanimalo, jedino što se stvarno uplašio vuka (pri svakoj pojavi vuka pokrio bi lice rukama, ali zadržao je samokontrolu). Ali najbolja mi je bila jedna curica koja je sjedila do nas, ta je vikala: bježi vuk, bježi vuk, i mahala rukom da ga otjera.

  35. #85
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Meni je predstava odlična, lutke su stvarno dobre, a na Prokofjeva nemam primjedbi 8) . Priču na CD-u slušamo odavno tako da je A. bila upućena u radnju.
    Poslije predstave otišli smo na ručak i u istu špageteriju ušao je glumac koji je glumio Fjodora (onaj voditelj s RTL-a). Ja ga ne bi ni skužila da A. nije viknula: Eno, mačka!

  36. #86
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Blago vama, i mi smo htjeli gledati Peću i vuka ali smo opet imali obiteljsko okupljanje tj. rođendan. Tako nam je završila kazališna sezona a proljetos smo uspjeli pogledati samo Miffy.

    Mi smo inače vidjeli Slavka Juragu koji glumi Gulivera u predstavi u Trešnji na Bundeku i ja bila baš sretna da ga mogu pokazati Lei jer ona ima čudne predodžbe o glumcima, ali nije ju se nešto posebno dojmio.

    Inače je ZG Filharmonija imala u programu Peću i vuka (za Muzičku omladinu), ali ne ove sezone - MM kaže da je to bilo baš zgodno, nadam se da će nekad ponoviti (ove godine su svirali muziku iz Harry Pottera, i to je navodno bilo zgodno).

  37. #87
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj kate prvotno napisa
    Gradsko kazalište "Žar ptica"
    10000 ZAGREB, Bijenička 97

    17.06. NEDJELJA
    u 11:15 sati


    Maja Aduša VIDMAR
    MUDRO PILE

    Za dob od 3 - 8 godina

    Mudro, plavo pile neobičnim ponašanjem uznemiri cijeli kokošinjac, u kojem se zabunom našlo. Svi se slažu sa samodopadnim i samouvjerenim pijetlom Jakobom da ono mora napustiti njihovu zajednicu. I koka Liza, koja je spremna trpjeti samo da bi pile imalo mamu, mora se pokoriti odluci većine. U potrazi za pravim roditeljima, pile susretne sovu koja također traži svoje mlado.


    Biti drugačiji - je li prednost ili nedostatak?

    Što može snaći neobičnoga pojedinca koji svojim sposobnostima odskače od okoline?

    Neka su od pitanja na koje nudi odgovore vedra i duhovita priča o neobičnom, pametnom piletu koje svojim ponašanjem i neumornim zapitkivanjem ne stavlja u nepriliku samo koku Lizu nego dovodi u pitanje i logiku okoline u kojoj se neočekivano zatekne

    Ovom iznimnom zanimljivom pričom Mudro pile male gledatelje poučava da su ljubav i tolerancija prema drugima, jedino pravo bogatstvo koje sa srcem treba gledati.
    Odgledali smo "Mudro pile" sad u nedjelju i meni se jaako svidjelo. Naravno i mome malom žapcu.
    Jako puno energije su glumci uložili u predstavu, a gledalište ih je i nagradilo dugotrajnim pljeskom.
    Posebno me se dojmila "mama" mudrog pileta, mislim, kako je ta žena glumila kokoš, bilo ju je fascinantno za gledati.
    Moja kćer se opet smijala da nije mogla stati.
    Jedino joj baš nije bilo jasno zašto je lisica odnijela sovino jaje (mislim zašto ga nije odmah pojela ) a bogme nisam ni ja znala adekvatan odgovor.
    Mrvicu mi je bio bed dio radnje kad se malo pile izbacuje iz kokošinjca jer naravno nisu izostala pitanja "Zašto je mama izbacila pile iz kokošinjca?" što je naravno grozno čak i u kokošjem svijetu pa ni to nisam baš dobro objasnila.
    Uglavnom, uživali smo!

  38. #88
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno

    podižem

    vidjela sam plakat za "miffy 2" u trešnji, jesenski program još nije počeo ali će uskoro

  39. #89
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Jupi! Mi smo ove sezone planirali ponovo gledati Miffy. Baš super za 2. dio.

  40. #90
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    Citiraj kate prvotno napisa
    Lutkarska scena "IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ" u Zapruđu

    http://www.scena-ibm.hr/predstave.html
    Gledali smo jučer: KAKO JE KROKODIL MARKO PRONAŠAO SVOJ DOM. Svi smo uživali. Preporučam!

  41. #91

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    U rujnu ZKL ima na programu "Ivicu i Maricu", "Gospođicu Neću", "Mačka u čizmama" i "Peću i vuka" (ovim redoslijedom). Pa koga zanima...
    (mi ćemo sigurno ići na nešto od toga, samo moramo još odlučiti na koju predstavu ćemo prvu)

  42. #92
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj mirje prvotno napisa
    Citiraj kate prvotno napisa
    Lutkarska scena "IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ" u Zapruđu

    http://www.scena-ibm.hr/predstave.html
    Gledali smo jučer: KAKO JE KROKODIL MARKO PRONAŠAO SVOJ DOM. Svi smo uživali. Preporučam!
    bili su moji i kažu da im je bilo dosadno , a i MM je rekao da predstava nije baš dinamična

  43. #93
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Citiraj mirje prvotno napisa
    Citiraj kate prvotno napisa
    Lutkarska scena "IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ" u Zapruđu

    http://www.scena-ibm.hr/predstave.html
    Gledali smo jučer: KAKO JE KROKODIL MARKO PRONAŠAO SVOJ DOM. Svi smo uživali. Preporučam!
    bili su moji i kažu da im je bilo dosadno , a i MM je rekao da predstava nije baš dinamična
    De gustibus non disputandum est

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Citiraj mirje prvotno napisa
    Citiraj kate prvotno napisa
    Lutkarska scena "IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ" u Zapruđu

    http://www.scena-ibm.hr/predstave.html
    Gledali smo jučer: KAKO JE KROKODIL MARKO PRONAŠAO SVOJ DOM. Svi smo uživali. Preporučam!
    bili su moji i kažu da im je bilo dosadno , a i MM je rekao da predstava nije baš dinamična
    nama nije bila nimalo dosadna, i ja ju preporučam

    a gledali smo još i slovensku predstavu Maricu Krajcaricu i za nju svaka preporuka

  45. #95
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj mirje prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Citiraj mirje prvotno napisa
    Citiraj kate prvotno napisa
    Lutkarska scena "IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ" u Zapruđu

    http://www.scena-ibm.hr/predstave.html
    Gledali smo jučer: KAKO JE KROKODIL MARKO PRONAŠAO SVOJ DOM. Svi smo uživali. Preporučam!
    bili su moji i kažu da im je bilo dosadno , a i MM je rekao da predstava nije baš dinamična
    De gustibus non disputandum est
    Znam. Ali zato sam i napisala jer je gore pisalo preporučam.
    Ja se nikada ne usudim preporučati dječje predstave jer stvarni je teško prepostaviti što će se kome djetetu svidjeti

  46. #96
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Jel' gledao tko Ivicu i Maricu i Gospođicu neću? Ja bih vodila Marka na te predstave. On ima 2. godine ali je već i prošle sezone bio u kazalištu i sviđalo mu se. Kakvi su vaši dojmovi o tim predstavama?

  47. #97
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Keti je "luda" za Vukom i 7 kozlića. Po cijele dane ih prepričava, i u autu samo to slušamo par puta dnevno.

    U ZKLu u sklopu PIFa, prikazuje se Sedan kozlini i samo jedan bedni vuk. Jel bi bilo ok da je odvedem na tu predstavu? Jel problem ako ona komentira predstavu povremeno?

  48. #98
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj sanja74 prvotno napisa
    Keti je "luda" za Vukom i 7 kozlića. Po cijele dane ih prepričava, i u autu samo to slušamo par puta dnevno.

    U ZKLu u sklopu PIFa, prikazuje se Sedan kozlini i samo jedan bedni vuk. Jel bi bilo ok da je odvedem na tu predstavu? Jel problem ako ona komentira predstavu povremeno?
    U ZKL su stvarno tolerantni na dječje pričanje. Jedino je zato bolje biti bliže pozornici. Inače dijete niš ne čuje, jer manje, više svi pričaju.

    Jedino ne znam kak stoji stvar s kartama za PIF. Kada sam ja kupovala prošli tjedan, karte su brzo odlazile

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Citiraj mirje prvotno napisa
    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Citiraj mirje prvotno napisa
    Citiraj kate prvotno napisa
    Lutkarska scena "IVANA BRLIĆ-MAŽURANIĆ" u Zapruđu

    http://www.scena-ibm.hr/predstave.html
    Gledali smo jučer: KAKO JE KROKODIL MARKO PRONAŠAO SVOJ DOM. Svi smo uživali. Preporučam!
    bili su moji i kažu da im je bilo dosadno , a i MM je rekao da predstava nije baš dinamična
    De gustibus non disputandum est
    Znam. Ali zato sam i napisala jer je gore pisalo preporučam.
    Ja se nikada ne usudim preporučati dječje predstave jer stvarni je teško prepostaviti što će se kome djetetu svidjeti
    NanoiBeba, vidi naslov topica, kazalište - preporuke

  50. #100

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj sanja74 prvotno napisa
    Keti je "luda" za Vukom i 7 kozlića. Po cijele dane ih prepričava, i u autu samo to slušamo par puta dnevno.

    U ZKLu u sklopu PIFa, prikazuje se Sedan kozlini i samo jedan bedni vuk. Jel bi bilo ok da je odvedem na tu predstavu? Jel problem ako ona komentira predstavu povremeno?
    Ja bih ti radije preporučila da je odvedeš na "pravog Vuka i 7 kozlića", a ZKL će sigurno ove sezone imati i tu predstavu (najavili su je među reprizama). Andreju je to bila prva "prava" kazališna predstava, s pune 2 godine, i mogao ju je pratiti i odgledao ju je do kraja.
    "Sedan kozlini..." je predstava na dijalektu, pa bi se moglo desiti da ne razumije dovoljno, a osim toga, u opisu piše da je namijenjena "školskoj djeci i odraslima". Plus ovo što Nanoibeba piše, da karte za PIF jako brzo odlaze.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •