Stranica 10 od 16 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 757

Tema: Kazaliste - preporuke

  1. #451
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Jel bio tko na Pčelici Maji? Mi idemo sutra...
    I mi, u 18h.

    Danas smo bili u MCUK-u na Uskrsnom zecu, lutkarska predstava. Bilo je premedeno, puno mala djece, svi uživali, Jana se još nikada nije tak plakala kad je završilo.

  2. #452
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Jel bio tko na Pčelici Maji? Mi idemo sutra...
    I mi, u 18h.
    Nažalost niš od nas na Pčelici. Janina sinoćnja temp. se ipak nastavila i danas. Ma otišla bih ja bez obzira, kaj, pa svejedno sjedila doma ili u kazalištu, ali je kasnije popodne zaspala, pa dok smo ručali... Sad se vani šeće s tatom, barem nešto od ovog lijepog dana.

  3. #453
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Joj, Jelka, baš mi je žao.

    Nećeš vjerovati, ali i mi smo skoro ne išli. L.je jutros povraćao. Već par dana mu nije najbolje: temp.povremeno, proljev....
    Do zadnjeg časa smo se dvoumili, ali eto, nakraju mu je bilo dobro i odgledali smo sve do kraja.
    Predstava je jako dobra. Razigrana, dinamična, puno glumaca, vesela, pjevalo se puno. Žar ptica mi je najdraže kazalište.
    Možda bi bila prikladnija za djecu 5+ po dijalozima i nekim štosevima. Naime, kukci predstavljaju pojedinu nacionalnost pa i u skladu s tim govore s naglaskom. To me posebno oduševilo, ali manja djeca to nisu mogla razumijeti i shvatiti.
    Ipak, mom se L. svidjelo i već je pitao kad ćemo ponovno u kazalište.
    U svakom slučaju preporučam za pogledati. :D

    BTW, bili smo na balkonu. Super mjesta. Vidi se sve i nitko ispred ti ne smeta (bilo smo u 18. redu).

  4. #454

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Priča o kotaču mi se nije svidjela.
    Vitomira Lončar je toliko glasna i napadna, da je se moje djete preplašilo, a i inače mi je ona oduvijek antipatična.
    Mislim da riječnik kojim se služi baš i nije razumljiv djeci od 2 i 3 godine (osovine, motori, mehanika i sve na tu temu).

    No, svatko ima svoj ukus, nekima je kotač bolji od oblaka.
    Meni je oblak puno nježnija i prihvatljivija predstava za tu dob.

  5. #455
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Cure, kak ste uopce mogle razmisljat il cak i otic u kazaliste s bolesnim djetetom???

    Necu ulaziti u vasu odluku o tome moze li vase bolesno dijete ishendlati gledanje predstave od pocetka do kraja, no ima tamo i druge djece koja bas i ne bi zeljela biti zarazena...

  6. #456
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Cure, kak ste uopce mogle razmisljat il cak i otic u kazaliste s bolesnim djetetom???

    Necu ulaziti u vasu odluku o tome moze li vase bolesno dijete ishendlati gledanje predstave od pocetka do kraja, no ima tamo i druge djece koja bas i ne bi zeljela biti zarazena...
    Slažem se.

    L.je jutros povraćao. Već par dana mu nije najbolje: temp.povremeno, proljev....
    Do zadnjeg časa smo se dvoumili, ali eto, nakraju mu je bilo dobro i odgledali smo sve do kraja.
    Dijete je par dana poboljevalo, a na sam dan predstave povraćalo. I išli ste u kazalište :shock:

  7. #457
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Da li je ove godine organiziran kazališni festival za vrijeme trajanja školskih proljetnih praznika?

  8. #458
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Da li je ove godine organiziran kazališni festival za vrijeme trajanja školskih proljetnih praznika?
    da u žar ptici. imaš negdje na forumu

  9. #459
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    "Naj, naj, naj festival" od 14. do 19. travnja

    Nastup pet vrhunskih međunarodnih kazališta i osam domaćih predstava.
    Fotografija vijesti
    www.zar-ptica.hr

    Međunarodni "Naj, naj, naj festival", koji tradicionalno tijekom proljetnih školskih praznika djeci besplatno prikazuje ponajbolje predstave dječjih kazališta iz Hrvatske i svijeta, održat će se od 14. do 19. travnja u više zagrebačkih kazališta.

    Osnivačica festivala, Marija Sekelez, najavila je na današnjoj konferenciji za novinare da će u sklopu ovogodišnje "proljetne svečanosti kazališta" nastupiti pet vrhunskih kazališta za djecu iz Danske, Rumunjske, Bugarske, Srbije i Slovenije te izbor ponajboljih domaćih predstava osam hrvatskih kazališta.

    Nastupit će danska kazališna skupina "Batida" s predstavom "Špageti", bugarski Credo theatre s predstavom "Tatica je uvijek u pravu", Slovensko mladinsko gledališče izvest će "Kekeca", srpsko Malo pozorište "Duško Radović" predstavu "Alisu u zemlji čudesa", a rumunjski Ion Creanga Theatre "Pinokija".

    Izbornica Željka Turčinović predstavila je domaću selekciju, koja donosi predstave utemeljene na svjetskim i na domaćim klasicima te one jakog redateljskog rukopisa koje se "porukom humanosti i topline obraćaju i djeci i roditeljima".

    Među hrvatskim predstavama su "Gulliverova putovanja" (ZKM), "Ne, prijatelj!" (GK Trešnja), "Strah u ulici lipa" (GK Žar ptica), "Povuci-potegni" (Dječje kazalište Dubrava), "Čudnovate zgode šegrta Hlapića" (Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku), "Nećko svojeglavećko" (Dječja lutkarska scena varaždinskog HNK), "Moje tijelo" (Gradsko kazalište lutaka iz Rijeke), "Postojani kositreni vojnik" (Scena POU Velika Gorica) i, izvan konkurencije, "Čudesni svijet brojeva" (GK Žar ptica).

    Besplatne ulaznice podižu se dva sata prije početka predstave, na dan predstave, u kazalištu u kojem igra. Predstave će se izvoditi u ZKM-u, "Gavelli", "Trešnji", "Žar ptici", Zagrebačkom kazalištu lutaka u Travnom, "Komediji", Dječjem kazalištu Dubrava i Pučkom otvorenom učilištu u Velikoj Gorici.

    Stručno povjerenstvo, u kojem su Helena Braut, Želimir Ciglar, Iva Gruić, Hrvoje Ivanković i Igor Ružić, odlučivat će o nagradama (skulptura Zlatna Žar ptica), koje će se najboljim predstavama dodijeliti 19. travnja, na zatvaranju festivala. (hina/metro-portal)

  10. #460
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Mi danas odgledali Panamu u Dubravi. Predstava je od-lič-na! Odlična!!! :D

  11. #461

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,144

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    Mi danas odgledali Panamu u Dubravi. Predstava je od-lič-na! Odlična!!! :D
    Super, sad joj se još više veselim (već smo rezervirali karte za 17.5.) :D

  12. #462
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Mi smo zadnje gledali Jezevu kucicu u CKT-u.

    Isto je super!

  13. #463
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Jel bio tko na Pčelici Maji?
    jel bio netko?

    posebno me zanima koliko traje i da li je stvarno za 3-godišnjake s obzirom da piše da je za djecu od 3-10

  14. #464

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    mamaduda, bila je e. s tatom i nije nešto posebno oduševljena ...
    veli mm da mu se čini da je ipak za malo stariju djecu
    često smo u kazalištu, gledamo i predstave za starije i obično je se dojme, barem neki dijelovi, ako i ne 'skuži' sve, ali kod pčelice nije bilo tako, uopće nije komentirala

  15. #465
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Nova predstava u novom kazalištu!:
    http://www.radio101.hr/?section=1&page=2&item=33129

  16. #466
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    I mi idemo na Panamu 17.5. :D
    Nikad nisam bila u tom kazalištu, kako se do tamo dođe i gdje se parkira? Molim upute, pls!

  17. #467
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Ako se ide s okretišta Avenijom Dubrava skrene li se u Jorgovansku, pa Kapelska, pa Cerska, ili se skrene u sljedeću ulicu Dubrava, pa smo već na parkiralištu Kazališta?
    http://www.euroave.com/maps/frame1.php?xcity=zagreb

    (smilujte se jer šaljem MM-a s malom )

  18. #468

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,144

    Početno

    čokolada, tek sad vidim tvoj post :/ Mi inače, kad idemo u Dubravu, skrećemo direkt u Jorgovansku.
    Ali budući da sam vidjela i TM-a i Anu, zaključujem da su uspješno pronašli kazalište 8)

    A predstava Panama je jako dobra, baš prava dječja, razigrana i vesela (iako su prijatelji s kojima smo gledali predstavu komentirali kako se mali Medo našlatao malog Tigra )

  19. #469
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Skrenuo je i on u Jorgovansku, pa malo lijevo, pa malo desno i tako još 10-tak minuta 8) . Sreća da su krenuli dovoljno rano.
    A. je oduševljena predstavom.

  20. #470
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    U Velikoj Gorici je postavljena predstava Ježeva kućica. Navodno su kostimi i scena jako lijepi, glazbu je napisao Mrle iz Let3 (ak sam dobro zapamtila). Jel bio možda netko? Jel je za klince predškolske dobi?

  21. #471
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Bio sam na premijeri s klincem od 6 i ... iako je bio zakovanog pogleda kasnije je dao zbunjene komentare. Mi odrasli smo se kotrljali od smijeha. Do jeseni neće biti novih predstava. Nekakav osvrt sam napisao u djecokultivatoru, http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=67261

  22. #472
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Jako mi je žao što ništa ne igra do jeseni a i predstave za djecu mlađu od 3g održavaju se većinom po vrtićima....par predstava je bilo mislim u kazalištu Mala scena za djecu od 3g ali uvjek su gostovali po vrtićima....stvarno imam želju voditi djete u kazalište najbliže mi je Cerska tj. Dubrava....za ovo sve drugo se moram voziti po gradu i tražiti parkiralište.....željela sam je voditi na Ježevu kućicu a po komentarima vidim da bolje da nisam, ipak je premala.....

  23. #473
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Hvala, Davore, pročitala sam. Ne preostaje nam samo da čekamo svi jesen...

  24. #474
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Da malo dignem ovaj topic iz prašine

    Zanima me mišljenje onih koji su gledali "Panamu" u Dubravi i "Ježevu kućicu" u V.Gorici, da li su predstave prikladne za 3-godišnjaka?
    I jednu i drugu priču poznaje i jako voli.

  25. #475
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Za Ježevu kućicu mi je teško reći - malac je bio prikovan cijelo vrijeme, a kasnije je rekao da mu nije bilo OK - pa si ti misli.
    Panama je super. Idi bez predumišljaja!

  26. #476
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Moj malac je za Jezevu kucicu rekao da mu je super, i doista ju je pratio, ali ju poslije vise nije spominjao. Za njega, koji voli tati ili bakama ispricati sta je gledao, mi je to govorilo da mu predstava i nije ostavila neki dojam, ali bitno je da se zabavio. Meni je pak Jezeva kucica super

    A sto se novih predstava tice - jeste culi kakva ce biti predstava Superspasiteljice u Maloj sceni?

    I jos nesto, nije kazaliste, ali je kino -
    crtic Nebesa - predivan i prezabavan, no vise za klince. Jer ako mislite da cete se zajedno s njima smijati - necete previse - toliko ima zivotnih poruka da je to zapravo prelijepo...
    A mojem malom uopce ne odgovara 3D pa vise necemo na takve projekcije.

  27. #477
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Puštene su u prodaju karte za Snjeguljicu u Trešnji!

  28. #478
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    I Žar ptica kreće nedjeljom u 11:15. Malo je koma s parkiranjem.

  29. #479
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    A sto se novih predstava tice - jeste culi kakva ce biti predstava Superspasiteljice u Maloj sceni?
    Superspasiteljice je gledala frendica sa klinkama koje su 1. i 2. osnovne.
    Sve tri su bile oduševljene.

  30. #480
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj lara01 prvotno napisa
    Citiraj Mony prvotno napisa
    A sto se novih predstava tice - jeste culi kakva ce biti predstava Superspasiteljice u Maloj sceni?
    Superspasiteljice je gledala frendica sa klinkama koje su 1. i 2. osnovne.
    Sve tri su bile oduševljene.
    meni je bila koma predstava
    ali V se dopala

  31. #481
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Gledali smo jučer u Maloj sceni Kravu Ružicu i jako nam se svidjela, pa preporučam.

    Predstava ima poantu a govori o razlikama i toleranciji, šaljiva je i poučna istovremeno.

    Iako je u publici bilo manje djece mislim da je ipak za od 4 nadalje (kako piše) jer je manjoj djeci interesantna scenografija i što je sve šareno i veselo ali ipak treba pratiti priču. I kako bi lakše pratilo radnju važno je da dijete shvaća da je ista osoba u jednom trenutku jedan lik, a u drugom netko drugi.

    Glumice su super, oduševile su me svojim preobrazbama među likovima.

    http://www.mala-scena.hr/hrv/predstave_krava_ruzica.asp

  32. #482
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Ošla odma rezervirat! Thnx!

  33. #483
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Da li netko zna dal se u Maloj sceni treba kupiti posebna karta za dijete (kao u kazalištu Trešnja) ili je dovoljno kuoiti karte za odrasle?

  34. #484
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Hm, hm..mi smo uvijek kupovali i jednu i drugu, razlika je bila jedino u tome da li želiš da ti dijete sjedi u prvim redovima sa ostalim klincima bez roditelja ili s tobom. Najbolje nazvati i provjeriti.

  35. #485
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    99.99% da ćemo sjediti skupa na jednom stolcu, koliko god karata kupili pa zato pitam...

  36. #486
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Provjeri na njihovim stranicama, ali mislim da se za Priču o kotaču i Priču o oblaku obavezno kupuje karta za dijete, a za ostale predstave ne.

  37. #487

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,144

    Početno

    U Maloj sceni djeca do 2 godine starosti ne trebaju kupiti kartu (mi smo Andreja švercali do 2,5).

  38. #488
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Jel se vama ne čini da je 40 kn za Snjeguljicu malo previše? Odnosno, minimalno 80 kn jer dijete, koliko malo bilo, mora plaćati sjedalo. Nema šanse da idem tamo, pa nisu im predstave od zlata.

  39. #489
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Za Trešnju je 80 kn klasika, "slobodna prodaja" (na dan predstave?) je još skuplja:
    http://www.kazaliste-tresnja.hr/hrv/...predstava.aspx

    Osim toga, "Snjeguljica" je po meni 5+ (a ne kao što oni vele 3+).
    Zbog pucnja, zle kraljice, buke... je u gledalištu bilo plača i izalazaka prekonekoliko.

  40. #490
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ideš, to nisam ni skužila.

  41. #491
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Moj mališa je gledao u strop, pa ležao meni u krilu, pa mu se piškilo (15min akcije) pa je bio žedan/gladan/aaaaaah tako da definitivno nije bilo za 3+

    A kazalište Trešnja, svaki put kad dođem kupiti karte netko se osorno izderava na mene, obično izađem od tamao ono :shock: grozni su.

    Pa one tete hitler jugend koje stoje kraj sjedala i paze da neko ne bi - što???? Pa to je dječje kazalište?!?!

    A do sad sve što smo gledali bilo je bez veze i neprimjereno godinama koje su napisali uz predstavu...

  42. #492
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Joj cure, davno davno je bio jedan topic o neugodnostima u kazalištu Trešnja, koja doživljavaju djeca i roditelji. Onda su U Trešnji to očito čitali, pa je tema završila tako da su se stvari popravile, ali očito je opet po starom. Možda bi se ta tema mogla negdje pronaći.

  43. #493
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Pa dajte se već jednom naviknite - kazalište Trešnja je TAKVO kazalište i jedina metoda za pogledati dobru predstavu, zadržati dobar sluh i osjećaj dobrog ukusa je otići u neko drugo kazalište. Jedina koliko-toliko OK predstava im je Šegrt Hlapić, ali ni ta nije za 3+.

    Kome je stalo do šikaniranja, ugođaja probijanja zvučnog zida, povećanog rizika od epileptičnog napada uzrokovanog bljeskovima i ostalim multimedijskim pиzdarijama, uz predstavu nevjerojatno plitkog dometa za jako previše novaca - zna kamo će otići.

  44. #494
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Davore

  45. #495
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Prilično točno piše Davor, iako su nam obje Miffy bile dobre

  46. #496
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Mi smo s 2+ došli na "I opet Miffy" koja je cca 5+, možda i 6+, a reklamirala se kao "za najmlađe"... Ne mislim da je bilo loše, ali kazalište je bilo prepuno beba koje su se dosađivale kao i mi, jer niko nigdje nije naglasio da je to neka nova Miffy koja je za stariju djecu....

    Naravno da sam do karata došla nakon što se prvo neko izderavao na mene na telefon, a onda i uživo kad sam došla po karte...

  47. #497

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,060

    Početno

    Moji još nemaju 3 godine i Snjeguljica im je bila ok. Knjigu smo davno usvijili i ovo im je bilo nešto kao usporedba sa pričom iz knjige. Ništa spektakularano, samo su bili zadovoljni sa svim osim sa PUCNJEM. Prestrašili su se i nije im bilo jasno zašto se baš lovac morao ubiti neku životinju (naime, u našoj verziji knjige nema toga). Mi smo izdržali predstavu, ali mislim da je za trogodišnjake stvarno preduga, preglasna, djelomično mračno (vikali su: ništa ne vidimo, gdje je svjetlo?), a karte skupe (MM je komentirao da nam kazalište dođe ko cjelodnevni izlet sa ručkom).

  48. #498

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,144

    Početno

    Mi smo danas odgledali Šegrta Hlapića u Trešnji i predstava nam se jako svidjela. U svakom slučaju, odlično za upoznavanje "pravog", a ne "mišjeg" Hlapića
    Samo, kako je i Davor pripomenuo, predstava stvarno nije za trogodišnjake (mislim da u opisu piše 5+, a tako nekako i jest). Najprije, po trajanju - traje gotovo sat i pol, a onda i po načinu izlaganja priče, potrebna je nešto veća razina koncentracije koju trogodišnjaci većinom još nemaju.

  49. #499
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    A je li glasna?

  50. #500

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,144

    Početno

    Nije. Vrlo je pitoma i tiha (osim kad Rakan Rushaidat, tj. Bundaš, laje )

Stranica 10 od 16 PrviPrvi ... 89101112 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •