Stranica 12 od 16 PrviPrvi ... 21011121314 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 756

Tema: Kazaliste - preporuke

  1. #551
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Kod nas je problem sa Panamom bio u tome što mališa priču zna napamet i obožava ju, a predstava naravno ne prati doslovno priču.
    Bio je ljut, postavljao hrpu pitanja, zašto nema ovoga, zašto ovo ili ono i na kraju je zaključio da je to neka druga Panama, a ne njegova

  2. #552
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    cure koje su gledale "Pipi dugu čarapu" za koju je dob i koliko traje?

    piše da je 5+ ali realnije mi je čuti od nekog iz prve ruke, dvoumim se da li da vodim i svoju mlađu skoro četverogodišnjakinju

  3. #553

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Nama je bilo super na Pipi dugoj čarapi, mi smo 7+. I naši kompići su bili 7+ i svi su uživali
    Još uvijek se zna sjetiti učiteljice i fore s ja, tko ja ? pa moramo i mi sudjelovati u igrokazu

  4. #554

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Misevi i macke naopacke u kazalistu u Varazdinu je sjajna predstava za cijelu obitelj. Malecka, suprug i ja smo uzivali

  5. #555
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Jel netko gledao mi se vuka ne bojimo? moja sutra ide sa vrtićem

  6. #556
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj mamaduda prvotno napisa Vidi poruku
    cure koje su gledale "Pipi dugu čarapu" za koju je dob i koliko traje?

    piše da je 5+ ali realnije mi je čuti od nekog iz prve ruke, dvoumim se da li da vodim i svoju mlađu skoro četverogodišnjakinju
    podižem svoje pitanje

  7. #557
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj mamaduda prvotno napisa Vidi poruku
    podižem svoje pitanje
    po meni nije. alen je sa 4 i pol godine pratio samo zato jer pozna priču i jako ju voli

  8. #558
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj ivy prvotno napisa Vidi poruku
    po meni nije. alen je sa 4 i pol godine pratio samo zato jer pozna priču i jako ju voli
    thanks, moja L. još nema ni 4, izgleda da ovaj put samo starija kćer i ja idemo u provod

  9. #559
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Da li je netko gledao u Komediji: Nije bila peta, bila je deveta?

  10. #560
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Gledali smo do pola Zločin i kaznu u Gavelli. Ja ne znam što je samnom, taj sam roman jako voljela svojedobno, i nemam neke zamjerke ni na što, ali mi je kljucala glava (uspavalo me) i užasnulo me kad sam nakon 2 h skužila da ima još 2 h. Možda više ne mogu u kazališnoj izvedbi gledat romane iz davnih vremena, ja bih to sve skratila na maks 3 h, a bez detalja o peripetijama ženidbe, songova itd. Ne idem puno u kazalište, ali me par predstava oduševilo ajmo reći nedavno (u zadnjih par godina), a to su ona predstava o psima u ITD-u, Tenina predstava u HNK i Mamma mia. Mislim da sam još s nečeg odšetala iz Gavelle, ne znam više što je bilo... I Stilske vježbe (uz sve simpatije prema glumcima) imam osjećaj da je pregazio voz, reference na tramvaje, na ruske priče (nemam ništa protiv Rusa, ali ono... zaostalo u prošlom nekom vremenu je bio moj dojam). E, da, Ritina škola me oduševila, teatar Rugatino.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 16.01.2017. at 14:59

  11. #561
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Predstavu Stilske sam gledala s djetetom koje je malo i ništa nije kužilo ovo o detaljima tramvajske vožnje i stanicama, pa to vjerojatno nema veze s vremenom, ali ima samnom.

  12. #562
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    vidim da opet najavljuju Oleannu, toga se sjećam još iz studentskih dana kad su je postavili na Maloj sceni
    David Mamet, nema ga često kod nas. To ne smijem propustiti!

  13. #563

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Predstavu Stilske sam gledala s djetetom koje je malo i ništa nije kužilo ovo o detaljima tramvajske vožnje i stanicama, pa to vjerojatno nema veze s vremenom, ali ima samnom.
    Stilske vježbe je pregazilo vrijeme - u tekstualnom smislu - što nije ni čudo, kad se predstava igra već preko 40 godina.

  14. #564
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ima i s time kaj se deca ne voze tramvajem

  15. #565

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ima i s time kaj se deca ne voze tramvajem
    Kako koja, moj je u tramvaju otkako zna za sebe

  16. #566
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Kako koja, moj je u tramvaju otkako zna za sebe
    I moja

  17. #567
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Btw, Stilske vježbe nije predstava za djecu

  18. #568
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    I... je li netko gledao Matišića u HNK? Toliko je hvaljeno baš sa svih strana, kažu - publika mora preispitati samu sebe, a ako ti se tema učini mučnom, onda se nisi dovoljno preispitao pa me sve strah otići.

  19. #569
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    I... je li netko gledao Matišića u HNK? Toliko je hvaljeno baš sa svih strana, kažu - publika mora preispitati samu sebe, a ako ti se tema učini mučnom, onda se nisi dovoljno preispitao pa me sve strah otići.
    Idi.
    Izvrsna je predstava.

  20. #570

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Btw, Stilske vježbe nije predstava za djecu
    Opet - kako za koju.
    Moji roditelji imali su audio-snimku Stilskih vježbi i ja sam tu predstavu znala maltene napamet još u dobi od 8-9 godina. Svojeg sina sam vodila isto tako nekako u toj dobi i bio je oduševljen, gledao ih je dosad dvaput. Ali slažem se, to nije predstava namijenjena djeci (što ne znači da se nekoj neće svidjeti ).

  21. #571

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    I... je li netko gledao Matišića u HNK? Toliko je hvaljeno baš sa svih strana, kažu - publika mora preispitati samu sebe, a ako ti se tema učini mučnom, onda se nisi dovoljno preispitao pa me sve strah otići.
    I mene zanima Matišić, prvo sam mislila da ga neću gledati, ali tekstovi o predstavi su me zainteresirali...

  22. #572

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Gledali smo do pola Zločin i kaznu u Gavelli. Ja ne znam što je samnom, taj sam roman jako voljela svojedobno, i nemam neke zamjerke ni na što, ali mi je kljucala glava (uspavalo me) i užasnulo me kad sam nakon 2 h skužila da ima još 2 h. Možda više ne mogu u kazališnoj izvedbi gledat romane iz davnih vremena, ja bih to sve skratila na maks 3 h, a bez detalja o peripetijama ženidbe, songova itd. Ne idem puno u kazalište, ali me par predstava oduševilo ajmo reći nedavno (u zadnjih par godina), a to su ona predstava o psima u ITD-u, Tenina predstava u HNK i Mamma mia. Mislim da sam još s nečeg odšetala iz Gavelle, ne znam više što je bilo... I Stilske vježbe (uz sve simpatije prema glumcima) imam osjećaj da je pregazio voz, reference na tramvaje, na ruske priče (nemam ništa protiv Rusa, ali ono... zaostalo u prošlom nekom vremenu je bio moj dojam). E, da, Ritina škola me oduševila, teatar Rugatino.
    Gledala sam Tri sestre u Gavelli i slične dojmove imam kao ti za Zločin i kaznu Cijelo vrijeme sam se pitala što sa mnom (više) nije u redu..

  23. #573
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Možda će nekog zanimati:
    http://zar-ptica.hr/naj-naj-naj-fest...estivala-2017/

    Mi smo gledali Ritam tam i baš je super predstava za predškolce.

  24. #574
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Gledala Čehova, ali u Kinu Tuškancu - snimka Višnjika u produkciji nekog moskovskog (valjda) kazališta, mislim da je od 2013., dakle, recentnije. Na moje čudo (nakon 2 iskustva u Gavelli tj. predstava s kojih sam odlazila, a radilo se o ruskim klasicima, Dostojevski Zločin i kazna i ne sjećam se više što je prvo bilo i laganog mog zaključka "il je mene pregazilo vrijeme ili je ove predstave pregazilo"), nije me udavilo, bilo mi je dobro. Ili je bug u Gavelli ili sam se ja nešto loše ili neraspoloženo osjećala tih dana ko bi znao... ali dat ću im još šansi, nemam pojma.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.03.2017. at 13:32

  25. #575
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Je li netko možda vodio dječicu na NAJ-NAJ festival Žar ptice? Zanima me kakva je situacija s kartama, kolika je gužva?

  26. #576
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Je li netko možda vodio dječicu na NAJ-NAJ festival Žar ptice? Zanima me kakva je situacija s kartama, kolika je gužva?
    velika
    svake godine

  27. #577
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    velika
    svake godine
    Piše da se ulaznice podižu sat prije predstave i da se ne mogu rezervirati. Baš mi se to čini nezgodnim za dolazak s malim djetetom, ako ne živiš blizu ili nekog drugog pošalješ da vidi ima li karata.

  28. #578
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Onaj parkić pored je zato zgodan, za tih sat vremena čekanja

  29. #579
    Christine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    422

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Onaj parkić pored je zato zgodan, za tih sat vremena čekanja
    Pa da ako dobiješ karte, al ne moraš ih dobiti.
    Bolje poslati baku u izvidnicu

    Mi nećemo ove godine ići, budući da smo gledali jedinu predstavu koja je po dobi predviđena za nas. Ali me zanimau dojmovi.

  30. #580
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    u kazalištu Mala scena danas u 19 je opera Pimpinone i ima karata. To je kratka i zabavna opera za uzrast od 11+. Ima i prijevod tako da se može sve pohvatati. Mislim da će biti i u 5 mjesecu.

  31. #581
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Online kazalište Tko pjeva zlo ne misli HNK u ZG, svaku vecer predstave u 20h na kanalu 24sata. https://youtu.be/hk2ly79cc_k

  32. #582
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Četvrtak, 19.03. - 17:00 LABUĐE JEZERO (BALET)
    Petak, 20.03. - 20:00 ERO S ONOG SVIJETA (OPERA ) Subota , 21.03. - 20:00 EVANĐELJE (DRAMA )
    Nedjelja, 22.03. - 20:00 SMRT U VENECIJI (BALET)

  33. #583
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Zanimljivo da je zadnji post na obvoj temi s početka korone...
    Ja sam sinoć s prijateljicom bila Sceni Komedije Kontesa,gledale smo Cabatret Mire Ungara. Sjajno, red smijeha, red šansona, red Moulin Rougea, red akrobata i g.Ungar kao voditelj i animator.
    Prostor je dodatno fora jer je to klub , sa stolovima za kojima možeš popiti piće i usput pogledati predstavu. Lagano i pitko, taman za početak vraćanja u kakvo takvo normalno.

  34. #584
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam.bila u Kerempuhu u koji jako jako rijetko idem i to na Gruntovčanima. Predstava je baš dobra ali sam se skoro ugušila. Ne znam jel i inače tako ili sam se odvikla od tolike količine ljudi u zatvorenoj, maloj dvorani.

  35. #585
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Odvikla si se. Baš je mm danas komentirao da sad moramo ponovo naučiti živjeti po starom

  36. #586

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ja sam išla u kazalište cijelo vrijeme korone pa sigurno dva puta mjesecno i bilo mi je super, bilo je nekada teško upecati karte ali je bilo super “naširoko” sjedenje. Na predstave od tri sata bi mi se maska popela na vrh glave doduše, jedva bih dočekala izlaz.
    Bila sam i danas u zkmu na dječjoj, stvarno je bilo čudno bez maski!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #587
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I ja sam išla. Al tada je bilo poluprazno. Sinoć sam baš jedva izdržala, odnosno ne bih ni izdržala da nismo nakon pauze našli prazna mjesta skroz u zadnjem redu

  38. #588
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ja sam u zadnju godinu dana gledala svašta, većinom u HNK, od Festivala svjetskog kazališta (na ljeto) pa naovamo. Mogu preporučiti Genijalnu prijateljicu, odlična je predstava, odlična je Jadranka Đokić kao Lila. Od ostalog sam u HNK prošlu godinu gledala standardno - Orašar, Čarobnu frulu. Gledala Splicku scenu (standup) u Vidri - 4 komičara. Prva 2 su mi bila odlična (Ante Travizi, Tomislav Primorac), druga dva (Ivica Lazaneo, Josip Škiljo) onako... polusmiješni polu cringe.

  39. #589
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam konačno pogledala Tko pjeva, zlo ne misli. Pre pre dobra mi je.
    Ma dosta toga sam gledala jer imam preplatu.

    Balet Decadence sam gledala dva puta. A mogla bih opet i opet

  40. #590
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Meni Genijalna prijateljica nije nesto, mozda sam ocekivala previse, ne znam.
    Velika preporuka za Povijest pcela, bas je odlicna, koncept paralelnog odvijanja tri price, proslost, sadasnjost i buducnost, scenografija, glumci, odlicno sve skupa.
    Posljednje uređivanje od ivana s : 11.04.2022. at 09:11

  41. #591

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    A meni obrnuto. Ali to je zato sto ja nikako ne volim distopiju a jako volim genijalnu!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  42. #592

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Adaptacija romana za pozornicu je vrlo zahtjevan pothvat koji ne mora uvijek dobro ispasti.
    Genijalna prijateljica u HNK je odlična predstava, baš s tog aspekta prenošenja romana na scenu. Doduše, prepoznala sam redateljičine poteze iz jedne njezine druge, ranije predstave (Bilježnice Robija K.), ali to nije minus. U početku mi je bilo malo previše naracije, ali kako se radnja zahuktava, tako je i naracije bilo sve manje. Sve u svemu, moj dojam je bio jako pozitivan.

    Želja mi je vidjeti i dramu 64 Tene Štivičić, ali izgleda da više neće biti na repertoaru ove sezone

  43. #593
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Gledala sam 64. Nije mi loša ali niti išta spektakularno. S tim da ja nisam mjerodavna jer su me Tri zime užasno iživcirale, mislim da sam o tome pisala baš tu na temi, a sve zbog jedne izrazito loše glumice.

    U stvari, u ovo pandemijsko vrijeme su mi puno više pasale vesele predstave.

  44. #594

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala sam 64. Nije mi loša ali niti išta spektakularno. S tim da ja nisam mjerodavna jer su me Tri zime užasno iživcirale, mislim da sam o tome pisala baš tu na temi, a sve zbog jedne izrazito loše glumice.
    Znam zbog koje glumice I meni je dotična bila grozna, ali ipak mi nije pokvarila cijelu predstavu.

    Inače volim tekstove Tene Štivičić, pa me zanima i predstava, koliko god bila dobra, loša, spektakularna ili ne. Ali očito ću morati pričekati sljedeću sezonu i nadati se da HNK neće opet smisliti neki razlog da potjera Dragana Despota

  45. #595

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Ooo, baš mi je drago da se piše o kazalištu, obožavam ga. I idem često i išla sam i za vrijeme korone, uz pune mjere predostrožnosti . Uvenem ako ne idem dugo, jednostavno se preporodim u kazalištu .
    I ja znam zbog koje glumice se Nano iživcirala na "Tri zime" . Sjećam se, kad sam prvi put gledala tu predstavu, bila sam doslovno šokirana, mislila sam da je netko možda bolestan pa su nju "uvalili" na brzinu da se dere sa scene i kopa nam živce . Dugo sam se mislila hoću li opet ići jer mi se činilo da neću moći "to" opet izdržati, ali predstava mi je bila genijalna i Nina Violić i Ksenija Marinković maestralne (a bilo ih je još jako dobrih), pa sam ipak još nekoliko puta gledala. Čak sam se pomalo i navikla na drugaricu .
    A za "64" pretpostavljam da je zbog Despota. Šteta, trebale bi obje strane sjesti i to nekako rješiti, a ne inatiti se, nije fer prema svima drugima uključenima u predstavu.
    Babyboys je spominjala Klub Kazališta Komedija na Trgu. Preporučam tamo pogledati "Korak po korak (ili Žene na rubu provalije)", koprodukciju Kazališta Planet Art i Kazališta Komedija, u režiji Marka Torjanca. Igraju Jasna Bilušić, Wanda Winter i Marija Jerneić (Borić). Ja sam gledala sa suprugom, a super je i za otići s prijateljicama, stolovi su i služi se piće, pa je zgodno i za izlazak. A predstava je jako dobra, sve tri glumice su izvrsne i imaju odličnih minijatura koje vrijedi pogledati, a Bilušić ima i monolog za "ubiti". Sve u svemu, mene je predstava, iako je komedija i puno se smiješ, uspjela i ganuti, a to mi je totalni win-win. Kad me i razgali i gane u isto vrijeme.

  46. #596
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Znam zbog koje glumice I meni je dotična bila grozna, ali ipak mi nije pokvarila cijelu predstavu.

    Inače volim tekstove Tene Štivičić, pa me zanima i predstava, koliko god bila dobra, loša, spektakularna ili ne. Ali očito ću morati pričekati sljedeću sezonu i nadati se da HNK neće opet smisliti neki razlog da potjera Dragana Despota
    Ma dobra je. Pogotovo za nekog tko je i sam to prolazio. I svi glumci su odlični.

  47. #597
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Kad je Dota već spomenula Ninu Violić, volim ju jako, a u "U agoniji" je maestralna.

  48. #598
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam.bila u Kerempuhu u koji jako jako rijetko idem i to na Gruntovčanima. Predstava je baš dobra ali sam se skoro ugušila. Ne znam jel i inače tako ili sam se odvikla od tolike količine ljudi u zatvorenoj, maloj dvorani.

    Zadnjih dana gledam i pratim što ima u kazalištu, pa sam se baš prisjetila Kerempuha i te gužve. To kazalište je zaista malo i natrpano, doslovno je čovjek na čovjeku, i stvarno se gušiš. Baš mi je to sad palo na pamet u svjetlu korone. Ne znam jel mi gore to ili grijanje u Komediji.

  49. #599
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Hvala, dota, volim torjanca, sve cega se takne cini mi se super. I ja bih na 64, prijateljica 'iz ivf scene' kaze da su joj se preznojavali dlanovi, a druga non-ivf je rekla 'zgodno za nasmijat se'.

  50. #600
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Meni je izvrsna bila "Jel tako Zorane?" u Vidri.

    Ecija i Mlikota fenomenalni!!!!

    Pošteno su nas nasmijavali, čisti užitak, pogotovo za one koji znaju kako izgledaju obiteljska okupljanja nedjeljom u Dalmaciji.
    Meni maksimalno pogođena predstava.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •