Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: treba mi vasa pomoc

  1. #1
    hope1210 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    28

    Početno treba mi vasa pomoc

    dragi roditelji, treba mi vasa pomoc, da li je netko od vas vodio svoje dijete izvan Hrvatske na lijecenje?? Moje dijete ima epilepsiju i ovdje stojimo na mjestu, ne micemo se, imam osjecaj da nas lijecnici (u biti lijecnica) samo zavlaci, nista ne radi da mu se smiri EEG , nikada nije dostupna itd. Ne mogu samo sjediti pored svog zlata i gledati ga kako vene pored mene , ako postoji neka mogucnost da mu mogu pomoci.
    Bila bih vam jako jako jako zahvalna ako mi netko od vas moze reci da li je svoje dijete vodio vani na pretrage i lijecenje i kako to sve funkcionira.
    Unaprijed puno HVALA

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Draga Hope, morala samseprijaviti da ti javim gdje možešprobati. Ja sam svoje dijete vodila u Bon, http://epileptologie-bonn.de/cms/upl...engl_20.11.pdf
    Probaj ih kontaktirati, ja sam prezadovoljna, moje dijete je sada već 18 mjeseci bez napada, a bio je praktički otpisani slučaj za naše liječnike, malo im je bio pre egzotičan slučaj. Nije reagirao na lijekove, a probali smo gotovo sve u svim mogućim kombinacijama. Imao je operaciju mozga i sada smo s odlaska u bolnicu gotovo na dnevnoj bazi došli na 2 kontrole godišnje.

  3. #3
    hope1210 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    28

    Početno

    draga poppy puno ti hvala na odgovoru, evo vidim da su mi mame i na druom forumu preporucile tu kliniku. morat cu se bas detaljno pozabaviti sa tim. bila bih ti jako zahvalna ako mi mozes (ako ne zelis ovdje) na privatnu poruku napisati kako to sve funkcionira. hvala ti puno

  4. #4
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Hope1210, poppy nema dovoljno postova da bi mogla pisati privatne poruke, koliko

    ja znam o tome...

    Možda da razmijenite e-mail aadrese ovdje pa se tako "čujete" ?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav, nadam se da je vaše dijete danas bolje.
    Da li je imao Burst supression u eeg-u?
    Naša bebica od drugog dana rođenja ima napadaje, prošlo je više od mjesec dana, a doktori ne znaju točan uzrok. Zadnji eeg je pokazao da ima Burst supression eeg-a. Trenutno je na intenzivnoj u Kbc-u Split. Hvala!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •