Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 243

Tema: Potpomognuta u Sarajevu (Bahceci)

  1. #51
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Info: u Federaciji svaka županija ima svoju listu lijekova.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    40

    Početno

    Danas sam vidio u gradu Bahcecijev bilbord sa reklamom za EmbryoScope, te kako su prvi IVF lab u regiji koji ima taj uređaj.

  3. #53
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    Citiraj Brunaa prvotno napisa Vidi poruku
    Imaju na stranici Cita cijene, ali i dalje postoje odstupanja od tog cjenika, pa bi voljela da se javi netko tko je bio u Citu svjež (mostarka86 molim te javi se )
    hej draga, mi smo ti plaćali postupak oba puta po 4000, jer nam je bila slaba reakcija na stimulaciju i bilo je 1 ili 2 js, tako da je dr.P bio fer i naplatio nam kao prirodnjak. inače, takav postupka, klasični ivf je 8 000 kn.
    folikulometrija je bila uključena u cijenu, kao i injekcije volatarena ili čega već za vrijeme punkcije.
    jedino smo u Citu platiti 150 kn brevactide...
    menpuri su po 150 kn
    cetrotide 300 kn
    ovitrelle 250 kn
    femara 15 komada-600 kn
    u prvom postupku smo potrošili 3 500 za lijekove, a u drugom postupku 2 000 kn.

  4. #54
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Evo i mene sa dojmovima iz Sarajeva. Osoblje ljubazno, nema im se šta zamjeriti, Zaista su za preporučiti. Doktor spreman odgovoriti na sva naša pitanja. Ma, baš su super. Ali, uvijek, ima ono ali !
    Mi smo otišli puni nade jer su nam na prethodnom spermiogramu našli dva nepokretna spermatozoida, ali na ovom danas nam ništa nisu našli. I mm je dobio pregnyl da se boca, ali ćemo mi ponoviti spermiogram za koji dan jer ja trebam ponovo na ultrazvuk kad dobijem,pa ćemo usput i to ponoviti. Izgleda da nam ostaje nam mycrotese kao jedina nada.

  5. #55

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    sos15 sta je pregnyl, jel to neka hormonska terapija? a za mycrotesu treba li kakav poseban nalaz vadit, a što se tiče samog postupka jel se može isti dan kući i jel to kako neka vrsta operacije? jel ćitala sam po forumima svak drugačije definira mycrotesu ?

  6. #56
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj 888 prvotno napisa Vidi poruku
    sos15 sta je pregnyl, jel to neka hormonska terapija? a za mycrotesu treba li kakav poseban nalaz vadit, a što se tiče samog postupka jel se može isti dan kući i jel to kako neka vrsta operacije? jel ćitala sam po forumima svak drugačije definira mycrotesu ?
    pregnyl je tkz. štoperica.

  7. #57
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Pregnyl je kao što reče [I]rozalija[I] štoperica, a sad otkud to da je daju muškarcima, ne znam. Doktor je rekao da će pokušati s tim da mu podigne testosteron, jer je kod mm nizak. Vidjela sam na drugom forumu da je još nekima dao tu terapiju. Što se tiče nalaza, mi ssmo odnijeli sve naše nalaze koje smo spremili za biopsiju u Pragu, pa je doktor sve pregledao, iznenadio se šta smo sve odradili, čini mi se da je bilo i viška. Mi jedino još nismo odradili pregled kod ansteziologa, ali sad ga nisu ni tražili u Sarajevu. MycroTese jeste operacija, radi se u opštoj anesteziji i nakon par sati se ide kući, ali ako ste dalje, morate prenoćiti u Sarajevu jer se ne preporučuje dalje putovanje,a morate i doći sledeći dan na kontrolu.
    Posljednje uređivanje od sos15 : 22.07.2012. at 18:00

  8. #58

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    koliki je kod vas testosteron, i koja je cijena microtese. ja puno postavljam pitanja , pripremamo se ako nakon ove terapije što sad muž pije ne bude ništa ostaje nam microtesa i eventualno Prag.
    al ovo sve ide puževim koracima, al biće dobro ako Bog da samo se ne treba predavat

  9. #59
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Samo pitaj i ja uvijek imam nekih pitanja. Testosteron je kod mm 2,42 , a bio je prije i niži. Cijena mycrotese je 2000 KM i u tu cijenu je uključeno zamrzavanje. U pragu je 1220 EUR, od toga 1100 EUR je mesa, a 120 EUR eventualno zamrzavanje. To je cijena za Pronatal. Nema predaje, ali da ide sporo - ide.
    Posljednje uređivanje od sos15 : 22.07.2012. at 18:59

  10. #60
    anaitomi2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    104

    Početno

    pozdrav svima
    Evo da se i mi malo uključimo sa našim dojmovima iz Sarajeva.
    Mi smo bili na konzultacijama prije nekih mj dana i zaista mogu reči da su dojmovi odlični od ljubaznosti svih koje smo tamo susreli pa do doktora koji je stvarno na prvu jako simpatičan i uzme si vremena za sva naša pitanja.
    Mm je također prepisao Pregnyl ili kako ga u BIH nazivaju CHORIOMON 5000 . Prošlo je mj dana od kako uzimamo tu terapiju i sada smo radili kontrolu. Testosteron je bio prije uzimanja terapije negdje oko 7 znači ispod donje granice dok je sada 15,7 vrijednosti testosterona su( 9,9-27,8) doktor je jako zadovoljan terapijom i mi nastavljamo dalje te sljedeći mj ponovno kontrola testosterona.... Kad smo bili na konzultaciji doktor je rekao da mm mora uzimati tu terapiju sve do dana operacij micro tese.. evo toliko od nas ukratko...

  11. #61
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Jeste li radili kontrolni spermiogram na drugim konsultacijama? Gdje ste vadili testosteron, kod njih ili? Mi smo Pregnyl (ne Choriomon 5000) kupili kod njih za dve sedmice, ali smo sad našli na recept po 11,90 KM. Inače kod njih je 25 KM. Mi bi trebali prvi dan ciklusa opet kod njih na UZV i rekli su da tad mm treba odraditi još jedan spermiogram, ali meni ko za inat kasni. Teško mi je uskladiti i sam odlazak u Sarajevo sa poslom, a kamoli sa prvim danom ciklusa.

  12. #62
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Na FB su objavili da im stiže i druga beba

  13. #63

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj Brunaa prvotno napisa Vidi poruku
    Imaju na stranici Cita cijene, ali i dalje postoje odstupanja od tog cjenika, pa bi voljela da se javi netko tko je bio u Citu svjež (mostarka86 molim te javi se )
    evo da vam se javim sa svježim informacijama iz cita
    stimulirani postupaka Antagonist +Gonal F lijekovi oko 6.000KN (1.500 km)
    postupak,ICSI + TESSA/IMSI 6.000kn

    Dakle sve skupa i postupak i tessa i lijekovi 12.000kn (3.000 km)

  14. #64
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Jesi li sigurna za te cijene? Je li to nešto pojeftinilo?
    Na njihovom sajtu piše:
    IVF+TESA/TESE+ICSI (bez lijekova) / Uključuje kriopohranu jajnih stanica 3 godine 11.000 kn.

  15. #65
    pea avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    151

    Početno

    U Cita vam za pohvalu stvarno manje naplate nego šta stoji u cjeniku,e sad ne znam
    jel to samo nama koje se liječimo odpočetka kod njih,pa nam možda izlaze u susret

    Ja sam zadnji postupak s ljekovima platila malo više od 10 000 kn...

  16. #66
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    To je super! Ako je za sve ova cijena. to je povoljno. Još kad bi počeli zamrzavati spermiće. Ima li nade za to?

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj pea prvotno napisa Vidi poruku
    U Cita vam za pohvalu stvarno manje naplate nego šta stoji u cjeniku,e sad ne znam
    jel to samo nama koje se liječimo odpočetka kod njih,pa nam možda izlaze u susret

    Ja sam zadnji postupak s ljekovima platila malo više od 10 000 kn...
    i ja sam se to pitala.Zašto manje nego na cjeniku,ali se nisam usudila pitati...strah me da mi onda ne naplate po cjeniku

  18. #68
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Nemoj pitati, bolje ne izazivaj !

    Je li vama planiraju raditi punkciju?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    sos 15 mi smo radili punkciju i transfer jedan šestostanični a jedan osmostanični. Ali nažalost beta je negativna.Dr. je bio uvjeran da će sve biti ok ali eto...nije. Ja sam to malo teže podnijela jer me sve podsjetilo na moga anđela,trudnoću,porod i sve ostalo. Vjerovatno, psihički,ipak malo prerano za postupak.
    Sada se tješim,prvi postupak ništa,drugi trudnoća,pa će sa nastaviti niz i sljedeći put opet trudnoća...-)...nadam se.
    Sljedeći postupak planiram na jesen.Nešto gledam ovu sarajevsku kliniku,ali mi se ipak čini malo preskupa u odnosu na CITO. Ne sumnjam u sposobnost,ali...
    Do kuda si ti došla?

  20. #70
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Nadam se da će ovaj put biti uspješan!
    Mi smo još na početku, ako se to može tako nazvati. Punkcijom ništa nije pronađeno, onda na jednom spermiogramu nađeno dva nepokretna spermatozoida, ali nismo imali mogućnost zamrnuti. Sad smo se odlučili za Sarajevo, jeste skupo,ali ako slučajno nešto nađu možemo zamrznuti. MM sad prima injekcije Pregnyl, ako od toga ne bude efekta ostaje nam mycroTese kao jedina nada. Razmišljali smo o Citu, ali kad nemaju mogućnost zamrzavanja, a ne rade ni mycroTese.

  21. #71
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj inaa prvotno napisa Vidi poruku
    evo da vam se javim sa svježim informacijama iz cita
    stimulirani postupaka Antagonist +Gonal F lijekovi oko 6.000KN (1.500 km)
    postupak,ICSI + TESSA/IMSI 6.000kn

    Dakle sve skupa i postupak i tessa i lijekovi 12.000kn (3.000 km)
    U odnosu na Maribor, a i Bahceci, ovo je prepovoljno...

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da će ovaj put biti uspješan!
    Mi smo još na početku, ako se to može tako nazvati. Punkcijom ništa nije pronađeno, onda na jednom spermiogramu nađeno dva nepokretna spermatozoida, ali nismo imali mogućnost zamrnuti. Sad smo se odlučili za Sarajevo, jeste skupo,ali ako slučajno nešto nađu možemo zamrznuti. MM sad prima injekcije Pregnyl, ako od toga ne bude efekta ostaje nam mycroTese kao jedina nada. Razmišljali smo o Citu, ali kad nemaju mogućnost zamrzavanja, a ne rade ni mycroTese.
    Želim vam puuuuuuno sreće
    Da u splitu rade samo običnu punkciju i tesu. Kod mm je održana spermatogeneza desno,i uredan FSH,tako da uvijek nađu spermija i za imsi,dakle ima za odabrati one "najljepše". Samo u ejakulatu nije nađeno ništa.tako da u splitu uopće nismoni radili spermiogram nikad.Odmah išli na bockanje. Mada se i ja ponekad pitam bi li bilo lakše za mmm da mogu nešto zamrznuti,da ga ne bockaju svaki put.A dr.P kaže u svom stilu,nije ti žao sebe što te bodem onom velikom iglom,neka i on nešto pretrpi
    A ja stvarno ne osjetim ništa pretjerano i nije me strah punkcije.One dvije injekcije što dobijem su mi sasvim dovoljne.

  23. #73
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Nije meni žao da njega bodu ! Pa bošće i mene ako Bog da. Meni je problem što punkcijom nije ništa nađeno, pa mi žao da odradim pripremu i punkciju, a kod njega ne nađu ništa. S druge strane, kad vidim koliko je jeftinije u Citu pokušala bih i to, ali naš visok FSH i nizak Inhibib B ne obeććavaju ništa.

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    inaa, mi smo bili na Citu prije 2 godine. Radili su mužu punkciju ali nisu ništa našli, a svi su mu nalazi ok , genetski sve ok A osoblje je super pogotovo dr. Romac
    jesu li kod vas od prvog puta našli spermije, ne razumim ovo što si napisala "održana spermatogeneza desno"?

  25. #75

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Cure Bahceci napokon ima i svoju službenu stranicu: www.bahceci.ba

  26. #76
    anaitomi2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    104

    Početno

    SOS kontrolu testosteroona smo radili kod njih i sad nakon mj dana terapije u Zg. spermiogram smo radili vise puta ali sad od kada uzimamo terapiju jos ne radicemo nako 2 mj od kad uzimamo terapiju! Kod nas je sada veliki problem sto na trzistu vise nema Choriomona dolazi tek u 9 mj a mi imamo jos za jednu sedmicu! Al koliko ja znam Choriomon i pregnyl su isto samo drugi naziv. Danas cu zvati kliniku da cujem sta ce mi reci ! a tebe bi zamolili da mi kazes gdje ima za kupit taj Pregnyl i da li ga ja iz Hrv mogu dobiti po toj cijeni koju si napisala ! Hvala puno

  27. #77
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj anaitomi2 prvotno napisa Vidi poruku
    SOS kontrolu testosteroona smo radili kod njih i sad nakon mj dana terapije u Zg. spermiogram smo radili vise puta ali sad od kada uzimamo terapiju jos ne radicemo nako 2 mj od kad uzimamo terapiju! Kod nas je sada veliki problem sto na trzistu vise nema Choriomona dolazi tek u 9 mj a mi imamo jos za jednu sedmicu! Al koliko ja znam Choriomon i pregnyl su isto samo drugi naziv. Danas cu zvati kliniku da cujem sta ce mi reci ! a tebe bi zamolili da mi kazes gdje ima za kupit taj Pregnyl i da li ga ja iz Hrv mogu dobiti po toj cijeni koju si napisala ! Hvala puno
    Mi ćemo u utorak ponovo u Sarajevo,pa ćemo vidjeti šta će nam oni reći. Što se tiče pregnyla po onoj cijeni ga trenutno nema (ja kupila dvije poslednje), ali će mi u ponedeljak javiti mogu li nabaviti još, ako mognu, mogu ti ja poslati ako nisi daleko. U BL sam našla po cijeni od 30 KM Pregnyl, a u Bahcece je 25 KM. Našla sam Choroimon 5000 u BL po 16,90 KM, u apoteci su mi rekli da je to isti sastav samo naziv drugačiji, pa ne znam da li da pređemo na to ako ne mognu naručiti Pregnyl po ovoj cijeni?

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Drage moje,redovno pratim šta pišete novoga o Bahceci klinici i svemu,ukratko mm ima azoospermiju,radili punkciju i cito nije nadjeno ništa. Hormoni ok,ultrazvuk isto,bakterije nema. A sad bi mi posle nekih čajeva otisli u Sa pa me zanima dal za tu micro Tesu treba još koji nalaz. Nama niko nije rekao da vadimo ihibin B,microdelecy,kariogram to sam sve čula od vas ovdje Eto toliko od mene

  29. #79
    anaitomi2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    104

    Početno

    Molim te da mi za sada samo posaljes broj od te apoteke gdje si našla choriomon mi imamo još samo jednu dozu čudi me da u BL ima jer kad sam zvala apoteke u Sarajevu rekli mi da ga nigdje nema i da dolazi tek u 9mj ! Hvala puno

  30. #80
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    anaitomi2


    poslala sam ti pp

  31. #81
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj Maki0606 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje,redovno pratim šta pišete novoga o Bahceci klinici i svemu,ukratko mm ima azoospermiju,radili punkciju i cito nije nadjeno ništa. Hormoni ok,ultrazvuk isto,bakterije nema. A sad bi mi posle nekih čajeva otisli u Sa pa me zanima dal za tu micro Tesu treba još koji nalaz. Nama niko nije rekao da vadimo ihibin B,microdelecy,kariogram to sam sve čula od vas ovdje Eto toliko od mene
    Sad sam tek primjetila tvoj post. Što se tiče nalaza, većina nas je upravo preko foruma saznala šta sve treba odraditi. Mi smo se pripremali za biopsiju u Pragu, pa smo već sve pripremili nalaze. Doktor nas je u Sa pohvalio kako smo sve pripremili , tako da nam ništa nije rekao da dodatno uradimo, mada ja sad mislim opet mm poslati da vadi fsh, testosteron i inhbin b, da vidimo ima li promjena. Mislim da je jako bitno da se odradi kariogram i mikrodelecije, jer nažalost ako to nije dobro, ne znam koliko ima svrhe ići na mycrotese. Ako već planirate ići u Sa, možda da ponesete sve nalaze koje imate i da vidite s doktorom šta još treba odraditi. Sretno!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Ja se spremam u Češku ali neću u Prag već u Češke Budejovice na kliniku PRONATAL Repro,to je takodje dio PRONATAL koju vodi DOCDr. Mardešić,ali je bliže,imaju dovoljno termina,ne mora se dugo čekati a i jeftiniju su.Znam i neke parove kojima je bilo uspješno iz prve,oni su mi i preporučili.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    da li možda netko zna koliko se u Sarajevu plaća kontinuirani monitoring embrija?? i koliko dođe PGD(predimplatacijska genetska dijagnostika) metoda??

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    poslala sam meil dr.Emri u Bahceci, sarajevo. ja mu ljepo napisala nalaz muža ion mi odgovorio da napravimo : analizu Y delecije i kariotip.
    i tek onda vidit hoće li se radit micro tesa
    gdje je ove nalaze naj bolje raditi i gdje je najpovoljnije
    ja zvala u sarajevo u jedan labaratori rekli mi nalaz microtese 1 500 KM

  35. #85
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Ja sam kariogram radila u državnoj bolnici i nisam ništa platila, a za mikrodelecije smo slali uzorak u Beograd i izašlo nas je 9000 dinara, mislim da je to oko 180 KM u Helix labu, uzorak možeš poslati poštom, mislim da je kariogram jeftiniji, isto možeš uzorak slati poštom. Čula sam da rade i u Bahceci, ali nisam sigurna za cijenu, možeš ih nazvati. Sad je otvoren i Konzilijum u Banja Luci i kod njih se radi kariogram i mikrodelecije.

  36. #86

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    ok, hvala ti sos15

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Sos 15 hvala ti na odgovoru. Ipak ću ja prije nego i odemo za Sarajevo vidjeti da mm uradi microdelicije i kariogram. A mene sada zanima gdje ja to mogu odraditi u Hrvatskoj da se plati jer mm nema zdrastveno ispao je iz sustava.

  38. #88
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Nema na čemu! Ne znam gdje možeš odraditi nalaze u Hrvatskoj, ali bi ti preporučila da odeš na temu azoostatistika, tamo su cure iz Hrvatske pisale gdje su radile. E sad ako ti bude skupo, imaš opciju Sarajeva (Bahcece) ili da šalješ nalaz u Beograd brzom poštom. Meni je npr. inhibib b u Zagrebu bio preskup, u Labor centru su mi tražili 280 kn za test i 1100 kuna za prevoz uzorka jer se šalje za Njemačku. To je ukupno oko 345 KM, a ja u BL platila 40 KM. Zato ti je moj savjet da se dobro raspitaš oko cijena.
    Posljednje uređivanje od sos15 : 01.08.2012. at 22:43

  39. #89

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    anavim, kad ste planirali ić. želim vam svu sreću. Žnaš li oko prilike koliko će vam trebat novca za postupak, vjerovatno se prvi put ide samo na kozultacije i pregled?

  40. #90

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    anavim, šta trebate nosit sve od nalaza? jel vam treba nalaz microdelecija i kariotip?

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    najbolje je imati sa sobom krvne grupe,serologiju tj.test krvi za spolno prenosne bolesti,ali i ako nemate,sve oni urade.i da znate,ima puno stvari koje su jeftinije od Sarajeva npr.spermiogram je 25€,SA 100,- km,pa izračunajte.Najbolje je da se obratite direktno gosp. Ljiljana Škorić,veoma je ljubazna,maximalno pomaže,od prvog dana je sa vama u svemu.Reći će vam sve,cijene,šta i kako dalje. E-mail gospodje Ljiljane je repro@pronatalrepro.cz ,ona je iz BiH
    Ja sam je kontaktirala,mislim da je bilo u ponedeljak prosle sedmice,a imam vec termin sad u ponedeljak...haj drzite mi fige.

  42. #92
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Sretno Anavim, nadam se da će biti uspješno!

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Hvala puno...

  44. #94

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    anavim, želim ti puno sreće
    Posljednje uređivanje od 888 : 02.08.2012. at 16:08

  45. #95

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    363

    Početno

    Anavim sretno, javljaj nam se i dalje

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Dragi moji,vratila sam se a o utiscima da i ne govorim.Još mi se nije desilo da neko, na način kao što tamo rade,pristupa pacijentu.Sve je na extra nivou,recepcija,sestre,doktor,gdja.Škorić,svi su super.Bili smo tamo 2 sata,imali smo milion pitanja,na sve nam je odgovoreno sa osmjehom, prevodilac se od vas ne odvaja ni na trenutak,no comment stvarno.Kad smo završili sa konsultacijama (100,- €),onda smo riješavali papire jer smo se odlučili za program poklonjenih spermija,počećemo već od moje slijedeće menstruacije.To košta 2 950,-€,u cijeni su i lijekovi za stimulaciju. Sve to otprilike košta oko 3 300,-€,zavisi hoće li i koliko biti embriona za zamrzavanje (200,-€), a darovana sperma košta isto.Pitala sam koliko košta i vlastiti IVF,isto kao i ovo naše s tim naravno što ne plaćate darovane sperme.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Anavim, jedno pitanje, zar nisu konzultacije besplate u Bahceci? jer ako sam dobro shvatila ti si napisala konzultacije 100 EUR???? i zar oni rade donaciju spermija???

  48. #98

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    363

    Početno

    Citiraj anaši1507 prvotno napisa Vidi poruku
    Anavim, jedno pitanje, zar nisu konzultacije besplate u Bahceci? jer ako sam dobro shvatila ti si napisala konzultacije 100 EUR???? i zar oni rade donaciju spermija???
    Anaši, ona je išla u Prag

  49. #99

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    anavim, baš se radujem što krećete u postupak i sve će to proći dobro
    drago mi je zbog tebe a i zbog nas kojima je svaka informacija zlata vrijedna, možda se i mi odlučimo kao i vi dogodine zaputit u prag
    ja ću ti sad postavljat masu pitanja , pošto me sve zanima , sorry
    jel kod tvog muža neopstruktivna azoospermija? jeste li vi radili micro tesu? i znate li koliko košta u Pragu, čini mi se da su u Pragu povoljnije cijene nego u Bahceciju?

  50. #100

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    anavim, baš se radujem što krećete u postupak i sve će to proći dobro
    drago mi je zbog tebe a i zbog nas kojima je svaka informacija zlata vrijedna, možda se i mi odlučimo kao i vi dogodine zaputit u prag
    ja ću ti sad postavljat masu pitanja , pošto me sve zanima , sorry
    jel kod tvog muža neopstruktivna azoospermija? jeste li vi radili micro tesu? i znate li koliko košta u Pragu, čini mi se da su u Pragu povoljnije cijene nego u Bahceciju? šta ste nosili sve od nalaza, da li je potreban kariogram i microdelecija

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •