Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 243

Tema: Potpomognuta u Sarajevu (Bahceci)

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Ja sam bila u Češkim Budejovicama na klinici PRONATAL Repro,to je klinika koja je dio Sanatorijum PRONATAL Prag.

  2. #102
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Anavim, javi nam se i na Češki pdf pa nam malo tamo napiši kako je to išlo..da li traže konzultacije (ili se može puem maila), cijene, koliko se ostaje, kako se odradjuje postupak...dojmove...i nadamo se plusiću za dva tjedna

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Kod mog muža je azoospermija,a radili smo i MESA-TESE,nije bio nijedan spermij.Što se tiče cijena,to je istina,a ovdje gdje smo mi je još za nijansu jeftinije nego u Pragu,znate kako to hoda,glavni grad je uvijek u svemu skuplji.

  4. #104
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Anavim, s kime se moze kontaktirati, imaju li neki cjenik, inzistiraju li na dolasku na konzultacije?

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Imaju cijenik za sve.Kontaktujte gospodju Ljiljanu Škorić na tel.00420 606 512 058 ili na e-mail repro@pronatalrepro.cz
    Sve će vam objasniti do detalja.Konsultacije se preporučuju,bez njih nije moguće prvi put.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    za vikend idemo opet u češku,u ponedeljak imam zakazan ultrazvuk pa će biti punkcija´,mislim iduće sedmice,pa prenos embrija.Nadam se da će sve biti ok.

  7. #107
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj Anavim prvotno napisa Vidi poruku
    za vikend idemo opet u češku,u ponedeljak imam zakazan ultrazvuk pa će biti punkcija´,mislim iduće sedmice,pa prenos embrija.Nadam se da će sve biti ok.
    Sretno! Da nam se javiš s dobrim vjestima!

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Hvala puno,puno...

  9. #109

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Pozdrav curke, nije me bilo duže vrijeme, a u međuvremenu smo bili na konzultacijama u Bahceci i dr. je rekao da još trebamo napraviti kariogram za oboje i sa tim nalazom javiti se doktoru. Uglavnom jako smo zadovoljni, također je rekao da on ima praksu, ako u prvom postupku ne dobijemo oko 10 embrija da nebi išao na transfer nego bi ih zamrznuo i čekao otprilike taj broj embrija kako bi mogao napraviti najboji izbor, meni je to glupo ali što je tu je..

  10. #110
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj anaši1507 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke, nije me bilo duže vrijeme, a u međuvremenu smo bili na konzultacijama u Bahceci i dr. je rekao da još trebamo napraviti kariogram za oboje i sa tim nalazom javiti se doktoru. Uglavnom jako smo zadovoljni, također je rekao da on ima praksu, ako u prvom postupku ne dobijemo oko 10 embrija da nebi išao na transfer nego bi ih zamrznuo i čekao otprilike taj broj embrija kako bi mogao napraviti najboji izbor, meni je to glupo ali što je tu je..
    iskreno skroz bzzv sta se 2 puta ili vise filati hormonima da se dobije 10 embrija? Ti plaćas i tvoj je izbor sta ćes a on tako očito pokusava postići bolje rezultate u postotcima

  11. #111

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    iskreno skroz bzzv sta se 2 puta ili vise filati hormonima da se dobije 10 embrija? Ti plaćas i tvoj je izbor sta ćes a on tako očito pokusava postići bolje rezultate u postotcima
    i meni je to jako glupo, ali ako mi to daje veće šanse za uspjeh.....probat ću i to....ali još ću ja njega malo istlačiti preko mail-a zašto moramo čekati brojku od 10 embrija...čitala sam na drugim forumima cure bi dobile po 3 -4 embrija i radio je transfer, tako da ne znam zašto je meni rekao 10 embrija, a naravno kad sam bila tamo zaboravila sam ga pitati zašto čekati 10 embrija

  12. #112
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj anaši1507 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke, nije me bilo duže vrijeme, a u međuvremenu smo bili na konzultacijama u Bahceci i dr. je rekao da još trebamo napraviti kariogram za oboje i sa tim nalazom javiti se doktoru. Uglavnom jako smo zadovoljni, također je rekao da on ima praksu, ako u prvom postupku ne dobijemo oko 10 embrija da nebi išao na transfer nego bi ih zamrznuo i čekao otprilike taj broj embrija kako bi mogao napraviti najboji izbor, meni je to glupo ali što je tu je..
    Za nepovjerovati, iskreno iz revolta ne bih pristala na to. Šta sve moramo proći i onda da još netko kalkulira sa tvojom sudbinom, strašno!

    anaši1507 sretno!

  13. #113
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj anaši1507 prvotno napisa Vidi poruku
    i meni je to jako glupo, ali ako mi to daje veće šanse za uspjeh.....probat ću i to....ali još ću ja njega malo istlačiti preko mail-a zašto moramo čekati brojku od 10 embrija...čitala sam na drugim forumima cure bi dobile po 3 -4 embrija i radio je transfer, tako da ne znam zašto je meni rekao 10 embrija, a naravno kad sam bila tamo zaboravila sam ga pitati zašto čekati 10 embrija
    samo tjeraj svoje pitaj i uvjetuj ako treba i medije angaziramo,kojih 10 embrija pa ima cura koje sa full stimulacijom dobiju 3 JS i 1-2 se oplode sta bi trebale proći 5 stimulacija da dobiju tih 10 embrija

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav djevojke.Ja sam iz Sarajeva i bila sam u postupku na klinici Bahceci,ja sam prezadovoljna sa dr.Enverom i kompletnim osobljem.Dr.je veoma profesionalan i odgovoran prema svojim pacijentkinjama,to mogu potvrditi sve djevojke koje su na drugom forumu RR.Mene su tokom stimulacije i poslije punkcije non stop zvali i pitali kako sam, jer je kod mene na zalost doslo do HS.Poznajem mnogo zena koje su imale jako mali br.JS pa im dr.nije trazio da ponovo idu u postupak da bi imale tih 10 embriona.Zaista neznam zasto je to rekao Anaši i ona je prva od djevojaka kojoj je to rekao.Ma kako god bilo Anaši ipak ti nazovi dr. i pitaj ga zasto ti je to rekao.Zelim ti mnogo srece i da sto prije rijesis taj nesporazum.Ostalim zenama koje se trude da postanu majke od srca to zelim.

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    cao svima,juče su mi radili embriotransfer,kuci se vracamo sutra jer nije preporucljivo isti ili naredni dan putovati.Imala sam 6 embriona za zamrzavanje,super,ako sad ne bude uspjesno,imamo i za slijedeci pokusaj.Za dvije nedelje cu uraditi beta HCG,drzite mi molim vas palčeve.Osjecam se super...haj volim vas sviju

  16. #116
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Anavim sretno! Možeš li molim te malo opisati svoj postupak (stimulirani, polustimulirani, broj jajnih stanica...), i koja je vaša dijagnoza?

  17. #117
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj Anavim prvotno napisa Vidi poruku
    cao svima,juče su mi radili embriotransfer,kuci se vracamo sutra jer nije preporucljivo isti ili naredni dan putovati.Imala sam 6 embriona za zamrzavanje,super,ako sad ne bude uspjesno,imamo i za slijedeci pokusaj.Za dvije nedelje cu uraditi beta HCG,drzite mi molim vas palčeve.Osjecam se super...haj volim vas sviju
    Jao, ja sam mislila da si u postupku u Bahceci-u...

  18. #118
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj anaši1507 prvotno napisa Vidi poruku
    ... također je rekao da on ima praksu, ako u prvom postupku ne dobijemo oko 10 embrija da nebi išao na transfer nego bi ih zamrznuo i čekao otprilike taj broj embrija kako bi mogao napraviti najboji izbor, meni je to glupo ali što je tu je..
    Već mi je satima ovo na pameti i koliko god razmišljala nema mi nikakvog smisla..ovo bi bio i te kakav deal breaker za mene

  19. #119
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Anavim, sretno i da nam za 10-ak dana javiš dobre vijesti da se zajedno radujemo. ~~~~~~~~~~~~

    Anaši, ima li šta novo? Jesi li pitala doktora vezano za broj embiona? Meni je čudno da ti je to rekao. Ja sam bila dva puta kod njega i nijednom mi nije spomenuo koliko bi trebalo biti embrija. E sad, možda i zato što se mi spremamo za micro tese, pa se ne možemo puno ni nadati. Meni i jedan da bude , ja bi bila zadovoljna.

  20. #120
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Drage Banjalučanke (ako vas ima ovdje) i svi ostali kojima je blizu, Bahceci 14.09.12. u 19:00h organizira

    Informativni sastanak o najnovijim dostignućima u liječenju muške i ženske neplodnosti.

    Sudjelovati mogu svi koji su zainteresirani. Mjesto događaja je BKC Tuzla (plava sala), a predvodi Dr. Ali Enver Kurt.

  21. #121
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Ispravka netočnog navoda
    Milsim na Tuzlu, a spominjem Banja Luku...

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    ajajajajajaaaaaaaaaaaaaaaaa, imam beta HCG 1254

  23. #123
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj Anavim prvotno napisa Vidi poruku
    ajajajajajaaaaaaaaaaaaaaaaa, imam beta HCG 1254

    Super! Čestitam od srca! Pa, to je prava beturina

  24. #124
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj Anavim prvotno napisa Vidi poruku
    ajajajajajaaaaaaaaaaaaaaaaa, imam beta HCG 1254
    bravo za anavim i Bahceci!

  25. #125
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Mala ispravka,

    Anavim je radila u Češkoj IVF, ali u svako slučaju bravo za nju.

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Hvala,hvala puno.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Tačno SOS15, ja sam bila u Češkoj, prvi put i uspjelo je...

  28. #128

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    Anavim čestitam , da dobro prođe svi 9 mjeseci i da rodiš živu i zdravu bebicu

  29. #129

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    89

    Početno

    ne moj napuštat forume ...ti si nam sad izvor informacija

  30. #130
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj sos15 prvotno napisa Vidi poruku
    Mala ispravka,

    Anavim je radila u Češkoj IVF, ali u svako slučaju bravo za nju.
    Sory, previdjela sam. Čestitke svejedno idu...

  31. #131

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    hvala

  32. #132
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj Anavim prvotno napisa Vidi poruku
    ajajajajajaaaaaaaaaaaaaaaaa, imam beta HCG 1254
    Čestitam na prekrasnoj beti, mogli bi tu biti duplići.


  33. #133

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    hvala,po ovom nalazu mogle bi biti dvojke,ali kako su mi rekli na klinici kada sam zvala da kažem rezultat testa,to ne mora da znači i da je sada najvažnije da se za 14 dana vide na ultrazvuku otkucaji i da se poslije sacuva trudnoca

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    E to je baš glupo,ne može biti gluplje. Kako može očekivati ili čekati 10 embriona kada se ne može znati unaprijed ni koliko će se oploditi,kako će se razvijati itd.Druga glupost je ne prenijeti svježe embrione ako su se već razvili,veća je vjerojatnoća da će uspjeti....svašta!

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Kad sam ja bila u Češkoj,bila je tamo i jedna žena iz Njemačke,imala je 22 jajne ćelije nakon stimulacije...mislim da to puno zavisi i od toga kako vas stimuliraju.Ja sam imala 13 a zrelih je bilo 9.
    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    samo tjeraj svoje pitaj i uvjetuj ako treba i medije angaziramo,kojih 10 embrija pa ima cura koje sa full stimulacijom dobiju 3 JS i 1-2 se oplode sta bi trebale proći 5 stimulacija da dobiju tih 10 embrija

  36. #136
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Cure iz Bahcecia kakve su preporuke ove poliklinike nakon transfera u pogledu (ne)mirovanja?

  37. #137
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Evo odgovora ZZO na upit o refundiranju MPO ili davanju uputnice za pacjentice iz BIH.Ukratko do 37.godina imate pravo
    http://public.fotki.com/MARYLU09/my-first-album/

  38. #138
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    http://www.youtube.com/playlist?list...mkkoyFLDGi79hC

    vidim da jednom paru koji bi svoj postupak pristali medijski propratiti nude besplatan postupak

  39. #139
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Cure koje imate manje od 37 godina i koje živite u hercegovačko-neretvanskom kantonu i spremate se na postupak, šaljite papire na zavod za zdravstveno imate pravo na refundaciju.Papiri idu na komisiju koja odobrava(ili ne) vaš zahtijev ali u svakom slučaju vrijedi pokušati. Pozovite se na odluku o osnovnom paketu zdravstvenih usluga na član X stav 1. aleja 13.

  40. #140
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj rozalija prvotno napisa Vidi poruku
    Cure koje imate manje od 37 godina i koje živite u hercegovačko-neretvanskom kantonu i spremate se na postupak, šaljite papire na zavod za zdravstveno imate pravo na refundaciju.Papiri idu na komisiju koja odobrava(ili ne) vaš zahtijev ali u svakom slučaju vrijedi pokušati. Pozovite se na odluku o osnovnom paketu zdravstvenih usluga na član X stav 1. aleja 13.
    potpis ako nekome treba odgovor ZZO nek salje mail na pp da posaljem

  41. #141
    mostarka86 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    579

    Početno

    a herke moje, da li možeš birati kliniku, ili ti oni određuju?
    i da li mi same platimo postupak, sačuvamo račune, pa onda refundiraju, ili prije postupka šaljemo zahtjev, pa oni se dogovore sa klinikom kada bude odobreno?
    joj, to bi bilo odlično!!!

  42. #142
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj mostarka86 prvotno napisa Vidi poruku
    a herke moje, da li možeš birati kliniku, ili ti oni određuju?
    i da li mi same platimo postupak, sačuvamo račune, pa onda refundiraju, ili prije postupka šaljemo zahtjev, pa oni se dogovore sa klinikom kada bude odobreno?
    joj, to bi bilo odlično!!!
    ti sada prikupi paire sa dijagnozama i svim što si do sada radila i napravi jednu zamolbu za refundiranjem troškova sa naznakom da do sada nisi tražila bilo kakvu refundaciju i da imaš manje od 37 godina i uputi na zavod. Poslije kada spremiš papire zovni ih pa pitaj jel to sve kompletno što si dostavila. Onda oni šalju tvoje papire na komisiju koja će odlučiti da li će se izvršiti refundacija ili ne. Ja sam dobila informaciju da refundiraju ako se i sam odlučiš lječiti u nekoj klinici, bitno je samo ocjena komisije da je paru potrebno lječenje.

    Sretno!!!
    U svakom slučaju kontaktiraj laky pa će ona dati podrobnije informacije šta treba spremiti za zavod.

  43. #143
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    evo.02.10. bila je jos jedna pozitivna beta nakon VTO u Bahceci.
    meni to jako mnogo znaci,jer i mi planiramo na micro tamo.

    svima

  44. #144
    little ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    278

    Početno

    lijepo je čut pozitivne vijesti iz Bahceci

  45. #145
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    tuzna, zelim ti sreću.

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa Vidi poruku
    evo.02.10. bila je jos jedna pozitivna beta nakon VTO u Bahceci.
    meni to jako mnogo znaci,jer i mi planiramo na micro tamo.

    svima
    pozdrav tuzna,ja sam trudnica iz klinike Bahceci,uspjela mi je prva VTO(ICSI)
    i to mi je radjen FET,jer sam imala malih problema zbog kojih je odgodjen transfer sa svjezim embrijima.I eto hB uspjeli smo,ja imam samo rijeci hvale za ovu kliniku.Tebi zelim mnogo srece u postupku i da sto prije budes mamica.

  47. #147

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Draga. Amani27 iskrene cestitke,pratim te i na drugom forumu,jako sam sretna zbog tvoje trudnoće

  48. #148
    Brunaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    571

    Početno

    Citiraj amani27 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav tuzna,ja sam trudnica iz klinike Bahceci,uspjela mi je prva VTO(ICSI)
    i to mi je radjen FET,jer sam imala malih problema zbog kojih je odgodjen transfer sa svjezim embrijima.I eto hB uspjeli smo,ja imam samo rijeci hvale za ovu kliniku.Tebi zelim mnogo srece u postupku i da sto prije budes mamica.
    amani27 čestitam i neka bude školski do kraja!

  49. #149

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    24

    Početno

    zna li neko kada dr emre dolazi u bahceci i kada ce poceti da rade micro tese?

  50. #150
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Citiraj nela 86 prvotno napisa Vidi poruku
    zna li neko kada dr emre dolazi u bahceci i kada ce poceti da rade micro tese?
    Meni su rekli krajem oktobra ili početkom novembra dolazi i tada će raditi i micro tese.

    Nadam se da nas neće iznevjeriti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •