Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 257 od 257

Tema: Tema o pusenju

  1. #251
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Neugodno je stoga sto uopce tako nesto moras traziti jer se stvari poput "ne dimi mi u tanjur za stolom na koji sam sjela prije tebe" i "ne truj moje dijete na djecjem igralistu" nekim pusacima ipak ne podrazumijeva.

  2. #252
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    mislim da ce se vremenom sve to ipak promijeniti, stav i ocekivanja pusaca i nepusaca gdje se smije pusiti, a gdje ne.
    pa nekoc davno se smjelo pusiti u avionima. i pusaci su bili jako bijesni kad im se ukinulo to 'pravo'. pa je danas najnormalnije da se u avionu ne pusi.

  3. #253
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa Vidi poruku
    Neugodno je stoga sto uopce tako nesto moras traziti jer se stvari poput "ne dimi mi u tanjur za stolom na koji sam sjela prije tebe" i "ne truj moje dijete na djecjem igralistu" nekim pusacima ipak ne podrazumijeva.

    Pa ne podrazumijeva im se vlastitu djecu, zašto bi za tuđu. Mene fasciniraju trudnice koje puše, to mi je vrhunac, u rangu mi je sa fizičkim zlostavljanjem djece.

  4. #254
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Meni su vrh žene koje iz nekog razloga čuvaju trudnoću, a izlaze van pred bolnicu kako bi zapalile cigaretu!

  5. #255
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    mala vilo nej se ljutiti ali ovo je meni toliko banalno da ne mogu ne iskomentirati
    što ti misliš da jednu vezu čini samo i isključivo ta odrednica?
    pa koliko kompromisa ljudi čine u svojim životima i brakovima?
    ili vi svi stvarno imate neke savršene odnose u kojima sve ide ko po špagi?
    ja se stvarno osjećam ko sa marsa povremeno...
    hej! ma kaj bi se ljutila, to tako ja mislim, kuzim da nekom ne smeta. nadam se da se nitko ko je u takvoj vezi nije uvrijedio na mene. to je samo moje misljenje.
    pazi sad- i ja i mm pusimo. samo sto sam ja 2 god bila nepusac (pa se opet propusila) i sjecam se koliko je meni smetalo tada, nanjusila bi pusaca na kilometar. zato se kod nas doma pusi samo na balkonu, bez obzira na vremenske (ne)prilike. i gosti i mi, nema iznimaka.
    ne pada mi na pamet pusiti pored nepusaca, u parku s djetetom i sl. ja sam onaj od obzirnih pusaca
    e da, mislim da je u ovom topiku najvaznije ono sto se neki vec rekli- mijesate kruske i jabuke/ elementarnu pristojnost i bonton sa ruznom, smrdljivom navikom

  6. #256
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    mala vilo u pravu si, ne velim
    samo ima toliko situacija da se ne može uvijek gledati crno - bijelo ono što si prije napisala
    neki ljudi propuše prije, neki poslije, neki se ostave, neki nikad nisu zapalili pa u 40.- toj. počnu
    ali da smrdi, ma smdi, nema govora o tome
    meni je smrdilo i dok sam pušila i sad kad ne pušim...

  7. #257
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Kako potaknuti partnera na prestanak pušenja? On mi stalno obećava, ali nikako da to ostvari. Prvo je bilo kada rodim, a sada odgađa po svaki tjedan još malo.
    Došla sam na ideju polijepiti isprintane slike karcinoma pluća po stanu, ali onda sam se sjetila da bi to samo istrgnuo i nastavio s čikom.

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •