Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: "Želim prekinuti taj umor i reći što o tome mislim"_Ginekolog, otac, katolik

  1. #51
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj strategija prvotno napisa Vidi poruku
    Bio je u Petrovoj a u Ivf polikliniku je došao prije otprilike 2g kada je dr Dmitrović otišla u Betaplus.
    Taman kad sam ja otišla iz Petrove, zato sam se i zbunila.
    Tko god da je napisao pismo i po čijem nalogu (ili ipak ne - usuđujem se vjerovati da je pismo autentično), jedno je od rijetkih, odnosno jedino je koje je napisao liječnik a da nije špotao nas MPO pacijente, već je napisao onako kako stvarno stvari stoje. I zato mu opet zahvaljujem i pozivam da mu se i drugi liječnici pridruže!
    Posljednje uređivanje od Snekica : 14.07.2012. at 12:06

  2. #52
    sanda1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    1,735

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih to nazvala čistim marketingom.
    Sorkač, ali zaista, gdje si brale bio do sada? Već nas tjednima blate i gaze... Da ne pričam o godinama neadekvatnog liječenja...
    Zna se koliko je štete neplodnim parovima donio Milinovićev zakon i ljudi koi su ga podržali... Nekima je radi toga malo pao rejting, jelte profesore?
    I dok se mi tu koprcamo u jadu i nepravdi monstruoznih optužbi na naš račun, gle čuda, na dan izglasavanja novog zakona stiže princ iz IVF poliklinike koji brani svoje pacijentice...

    Aha...
    Voljela bih biti tako romantična, ali jok bato!

    Marketing
    potpis

  3. #53
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Citiraj BigBlue prvotno napisa Vidi poruku
    možda sam cinik, možda pušem i na hladno, možda je jednostavno kriv tajming, ali nekako mi se čini da nisam dosta plava da ovo popušim
    upravo tako.
    svaka cast za javnu podrsku pacijentima, ali i ja mislim da je pozadina ovog istupa samo reklama za simunicevu privatnu polikliniku.

    a prema osobnom iskustvu, pri dogovoru za moju drugu kiretazu, drugu izgubljenu trudnocu, ovaj isti doktor nije pokazao ni trunku empatije, nego se jos krasno is.rao s jednom izjavom koja mu stvarno nije trebala.

  4. #54
    fjora avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    924

    Početno

    svaka čast doktore, ja imam pozitivno iskustvo s njim i mogla bi reći da je jedan od najozirnijih i simpatičnjih bio u Petrovoj

  5. #55
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Sve najbolje o dr. Crvenkoviću, iz osobnog iskustva. Govoreći o svom pristupu pacijenticama, isti sam dojam i sama o njemu stekla.

  6. #56
    Palcicazg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    239

    Početno

    doktoru svaka čast kaj je napisao pismo, ali pre pre kasno. ovaj zakon sa nije donosio od jučer, već je agonija trajala mjesecima.
    bilo je mnogo emisija, članaka u novinama, portali na internetu, ma gdje si bio????

    sve mi smrdi na marketing klinike u kojoj radi, ne bi li privukao sada pacijentice jer su liste po bolnicama jako dugačke

  7. #57

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    upoznala sam dr. crvenkovica kao briznog i savjesnog ljecnika kojemu je iskreno stalo do pacijenata - mozda sam naivna ali ne vjerujem da mu je potrebna marketinska smicalica radi povecavanja vlastitog kruga pacijenata. Nisam sigurna da dr. crvenkovic jos radi za polikliniku IVF - koliko je meni poznato on je suradnik poliklinike ABR (nije mi poznato dali su te dvije klinike povezane).

    bilo kako bilo, da je do mene - ja bi pokusala zakazati sastanak s dr. crvenkovicem da osobno stvorim dojam kako dise - u ovoj cijeloj nepostenoj situaciji mozda ce bas on sa svojim cinom motivirati kolege MPOovce da se pokrenu i stanu uz neplodne parove i protiv trenutne nemoguce situacije.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    ovaj doktor je operirao moju mamu dok je radio u petrovoj i bio tek na početku i njegova nas je ljudskost i tada totalno dirnula..
    znam da je to tada mojoj mami značilo sve jer nikad nije prije bila u bolnici..

    i da, pismo mi je prekrasno

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Kamo lijepe srece da se i drugi ugledaju na njega. Koja god mu namjera bila, lijepo je procitati takvo sto. Pored svih onih bolesnih i odvratnih izjava kojima nas bombardiraju i truju primitivan narod, ovo je melem za moje oci. Svaka cast!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    71

    Početno

    meni je pismo besmisleno i patetično
    zašto nije nešto napisao npr. kad se izglasavao i provodio milinovićev suludi zakon?
    i onda ispod pisma reklama za ivf polikliniku....kao mi smo empatični, humani, dođite i liječite se kod nas
    ne znam uopće tko to čita
    a bilo bi bolje da se takvi "ginekolozi, očevi i katolici" pobrinu da njihove pacijentice dobiju uvjete za najbolje liječenje, nego da ih sažalijevaju po obližnjim kafićima
    kome od nas treba sažaljenje?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •