idem s mlađim (3,5 mj) na pretrage vezane za bronhitis (imao je do sad 2, oba puta smo bili hospitalizirani). pedijatrica sumnja da se to događa zbog gerb-a. iskreno, imamo simptome, ali kako dobro napreduje (rođen 35+2 s 3110 i 50 cm, a s 3,5 mj ima ravno 7200 i 66 cm) ja sam sve naše "probleme" pri dojenju pripisivala večernjim nervozama (koje su stale nakon skoka s 3 mj), mom jakom LD-u te drugm stvarima.

trenutno je situcija takva da dojimo isključivo ležećki. ne znam zašto ali bilo koji drugi položaja i kašlje, bljuca, pljuca i zagrcava se (čak i kad izdojim početne mlazove). vječno nešto bljuca, stalno mu moram pred podoje čistit nos. ima li tko savjet kako da dojim osim ležećki ako se on davi pri podoju. jel tko dojio s gerbom i kako je to izgledalo?
ovako je kod nas - prvo čistimo nos (jer mu se stalno nešto vraća), onda legnemo pa dojimo. doji kratko i brzo, ld je jak, kašlje, zagrcava se, ispušta dojku često tokom podoja. nikad ne zaspe nakon podoja već je neko vrijeme budan. podriguje stalno tokom dana, stalno nešto "žvače", bljucne ili povrati i sat iza obroka, štuca stalno. kašlje povremeno. spava na podignutom madracu od rođenja.
probala sam sve položaje, izdajala prije podoja, dojila svugdje i svakako ali uvijek isto. osim ležećki (ni tad nije bajno ali bar pojede).

zanima me jel netko napravio tu Phmetriju, kako ti izgleda tj točnije me zanima kako izgleda dojenje s tim u nosu.
jel netko obavio to u rijeci (gdje bi mi išli kad im aparat bude u funkciji), ima li mogućnosti ležećeg dojenja? pretpostavljam da je majka s djetetom ta 24h (nemojte mi reć da nije )
ima li tko neki savjet vezan za boravak tamo?