Mama sam skoro 15-mjesecne curice, koja je od cca. 2. mjeseca nosena, prvo u narucju pa zatim u marami, ring slingu i ergo nosiljci. Nakon sto sam prvo narucila ring sling od hrvatskog proizvodjaca (Tabita), u koji nisam bas dobro znala malu staviti, sam narucila rebozo maramu (od nosime.hr), pa na kraju kupila Storchenwiege direktno od proizvodjaca, s kojom sa napokon super zadovoljna, jer je razlika u kvaliteti stvarno velika. Za muza sam jos narucila ergo nosiljku takodjer od Storchenwiege i to nam je bilo dovoljno za nosenje svo ovo vrijeme. Marama je stvarno super prakticna, jer se moze zavezati na toliko razlicitih nacina, naprijed, na ledja, za dojenje, horizontalno i vertikalno, pomaze kod kucanskih poslova, ne znam kako bi drukcije bez nje . Trenutno nosimo vec manje, kako mala puno zeli hodati sama, skoro mi je i zao ..

Malo sam procitala ove teme o nosenju djece, pa vidim, da se cesto sluzite stranim web shopovima kod narucivanja marama i drugih nosiljki (Didymos, Storchenwiege, Hoppediz, Manduca..). Zelim otvoriti web shop, koji ce se iskljucivo posvetiti nosenju djece i zelim dovesti u hrvatsku najbolje proizvodjace marama i ergo nosiljka (klokanice tu necete pronaci ), pa bi me interesiralo, koliko bi ste bili zainteresirane za takav web shop? Sto bi Vam bilo vazno? Koje proizvodjace bi ste tu voljele pronaci?

Nadam se da ne krsim pravila foruma i da se ovo nece smatrati kao reklama, samo me interesira misljenje iskusnih "maramasica"..

Hvala unaprijed za svako misljenje..