Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 63

Tema: Krađa bicikla

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno Krađa bicikla

    Jutros su nam pred vratima stana ukrali dječji bicikl. Star godinu dana, kvalitetan, marke Kona, s brzinama, A. ga je puno vozio i vozio bi ga još bar 3 godine.
    Srećom, našli smo račun i serijski broj bicikla, krađu smo prijavili policiji, ali zanima me, kolika je šansa da mu se uđe u trag?
    Bicikl je bio vezan običnom sajlom, nismo kupovali U-lock (koji imamo za velike bicikle) jer, kao, dječji bicikli se ne toliko kradu Ovo nam je dobra (i skupa) škola.

  2. #2
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Joj bas mi je zao
    Lopine, grrrr. Ja isto sve naivno ostavljam. Nadam se da ce policija naci bic...

  3. #3
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    pratite sad malo na njuškalu možda će ga netko prodavat

  4. #4
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    na zalost mislim male

    zao mi je

  5. #5
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    uzas!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Ideja s Njiuškalom mi nije loša!

  7. #7
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Meni dvi bicikle ukrali u zagrebu dok sam studirala, jednu iz doma, drugu iz haustora. Bagra lopovska! ni traga ni glasa. A sta kupis novu i sve ispocetka Samo se sad bojim bilo di ostavit biciklu pa mi je automatski problem ic s njom okolo, a to nikako nije dobro. Prije sam doslov no zivjela za bicikliranje. Svuda na bicikli.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Žao mi je....

    Šanse su male, ali postoje, ja sam čula za nekoliko da su ih našli. Držim fige

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno


  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Dabogda im se kotači raspali u vožnji

  11. #11
    evey avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    190

    Početno

    Podižem temu.

    Ukrali mi bicikl iz haustora neki dan

    Zanima me koliko vas ima da su vam ukrali bicikl i jeste li uspjeli naći? Jeste sami nekako uspjeli ili je ipak policija nešto napravila?

    Ja sam naravno prijavila policiji, imam i račun i serijski broj, ali ni malo ne vjerujem da će policija išta poduzeti u vezi toga. Iako više nije normalno koliko se bicikli kradu. Evo osim moga znam da su još dva u kvartu ukradena taj i drugi dan (možda isti lopov), a možda još koji da ne znam. A znam i nekoliko prijatelja kojima su ukradeni u zadnje vrijeme.

  12. #12

  13. #13
    evey avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    190

    Početno

    To je taj

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    do sada smo ostali bez dva bicikla u razmaku od 10-ak godina, obadva ukradeni iz podruma. jedan vrijedniji i jedan manje vrijedan, ali ok.
    prijavili policiji, nisu nađeni nikad. isto tako nisu nađeni ni ostali bicikli pokradeni iz naše zgrade.
    trenutno imam tri bica u spavaćoj sobi. ne znam do kada ću tako, ali jednostavno ih ne mogu ostaviti izvan stana.

  15. #15
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    sva tri bicikla (dječji, od mm i mene) stoje ispred naših ulaznih vrata, nevezani
    bicikli od drugih stanara stoje nevezani ispred lifta (3-4komada), sve lijepi novi bicikli, to je ono sto vidim na svom katu
    isprva sam drzala na balkonu, ali sam vidjela da su u ovoj mojoj zgradi svi jako nonšalantni i sigurni u kameru i zaključavanje ulaznih vrata pa sam se i ja okuražila
    za sad nismo pokradeni
    mislim si ovako- nasa tri bicikla ne vrijede zajedno ko jedan od onih sto stoje ispred lifta (novi skupi bicikli), pa ce valjda lopina prvo uzeti te koje cak ne treba voziti po hodniku nego samo ubaci u lift

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    sva tri bicikla (dječji, od mm i mene) stoje ispred naših ulaznih vrata, nevezani
    bicikli od drugih stanara stoje nevezani ispred lifta (3-4komada), sve lijepi novi bicikli, to je ono sto vidim na svom katu
    isprva sam drzala na balkonu, ali sam vidjela da su u ovoj mojoj zgradi svi jako nonšalantni i sigurni u kameru i zaključavanje ulaznih vrata pa sam se i ja okuražila
    za sad nismo pokradeni
    mislim si ovako- nasa tri bicikla ne vrijede zajedno ko jedan od onih sto stoje ispred lifta (novi skupi bicikli), pa ce valjda lopina prvo uzeti te koje cak ne treba voziti po hodniku nego samo ubaci u lift


    hahahahaha, bas sam se od srca nasmijala! Dobra ti je ta teorija
    Posljednje uređivanje od kina : 13.06.2013. at 16:19

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj evey prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem temu.

    Ukrali mi bicikl iz haustora neki dan

    Zanima me koliko vas ima da su vam ukrali bicikl i jeste li uspjeli naći? Jeste sami nekako uspjeli ili je ipak policija nešto napravila?

    Ja sam naravno prijavila policiji, imam i račun i serijski broj, ali ni malo ne vjerujem da će policija išta poduzeti u vezi toga. Iako više nije normalno koliko se bicikli kradu. Evo osim moga znam da su još dva u kvartu ukradena taj i drugi dan (možda isti lopov), a možda još koji da ne znam. A znam i nekoliko prijatelja kojima su ukradeni u zadnje vrijeme.
    Naš bicikl nije pronađen. Inače, u istom periodu susjedi s kata je također netko pokušao ukrasti bicikl - pokušao, ali odustao, ostavio ga je u prizemlju i susjeda ga je slučajno pronašla.
    Sve se to odigravalo prošlog ljeta. Ove godine, prije mjesec dana, susjedi je ukraden kotač s bicikla. Bicikl je bio dobro vezan, ali lopov se odlučio samo za kotač, pa je ramu ostavio vezanu za stubišnu ogradu.
    Da stvar bude još gora, u zgradi je nedavno bila i provala u stan (ne na našem katu), ali to je na kraju potaknulo nabavu video-nadzora. Koliko će to biti od koristi, ne znam, ali da se bar nešto poduzme.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Ajoj, ove krađe bicikla me baš pogađaju. Jedno vrijeme mi je bicikl bio sav svijet i baš bi mi se srušio da je ukraden...

    A da probate ko onaj siroti pekar kojem su opetovano provaljivali u pekaru pa je napisao da ga čuva Chuck Norris?!

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    veliki je bio u gradu s bicom, uredno ga parkirao, svezao, u zaštićenoj zoni pod kamerom, u poslovnoj jedinici i netko mu je večeras mrknuo, kak nemam pojma

    kaj se može očekivati

    sad su na policiji on i muž, navodno da će poslovni objekt dati snimke, navodno čuvar vidio neka dva cigića

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    uh jelena bas mi je zao.
    nisam sigurna nazalsot da ce bas puno napraviti. zaprimit ce podatke, napisati prijavu i nece se dalje pretrgnuti od trazenja. braticu od MM su ukrali i bilo je tako. Ja drzim fige da je sad drugacije. Njemu su prije par godina ukrali.

    Jedna osoba kojoj su takodjer ukrali ga je sama nasla preko njuskala, prepoznala ga je, alarmirala policiju i pristali su doci, napravili sacekusu i dobila nazad bic.

    Ja drzim fige da ga dobije nazad i da ga nadju

  21. #21
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Fascinantno mi je to s lopovima i prodajom na njuškalu. Zar im zbilja može proći?
    Ne znam za bicikle, ali prijateljica je imala slično iskustvo s njuskalom i policijom kad su joj ukrali laptop. Isto ga je vidjela na njuškalu, dogovorila kupovinu i došla s policijom.
    A ukrali su joj laptop dok se useljavala, u sekundi ispred zgrade... nosila je kutije u stan, i bas je laptop zaboravila odmah uzeti, ostao kraj kutija dok je unosila jedan dio. Dok je ušla u zgradu i vratila se za minutu, nije ga bilo.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Drago mi je cuti da policija ipak izlazi na teren i pomaze ako netko prepozna svoju tvar na njuskalu.

    A prodaja im prolazi vjerojatno jer daju super bicikle za puno ispod cijene.
    Ja kad sam trazila bic, odustala sam na kraju od kupovine preko njuskala iz straha da ne kupim ukradeni. ALi covjek ima u ponudi desetak bicikala. i takvih je puno

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Čekamo opet na policiji
    Pratimo njuškalo,još je rano za to

  24. #24
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Čekamo opet na policiji
    Pratimo njuškalo,još je rano za to
    Eh, suosjećam... Ako bicikl i pronađu, to može duuugo potrajati. Imam iskustva s tim iz mladosti. Na sreću, moja djeca nekako nisu voljna ostavljati bicikle zaključane, pa nam u zadnje vrijeme ništ nisu ukrali (razumijem ih, mlađi sin ima onaj skupi s laganim okvirom, ne pada mu na pamet ostaviti ga bilo gdje...) Susjedu su pak ukrali isti takav skupi s karbonskim okvirom iz drvarnice u podrumu - provalili i nema. To je bilo lani. Nisu ga našli.

    Inače, policija zna prodavati nađene bicikle, u mom rodnom gradu http://koprivnicko-krizevacka.polici...aspx?id=269999 , a možda je tako i u Zagrebu). To navodim samo zato jer u tom slučaju imaš papir da nisi kupila ukradeni bicikl. Ali to organiziraju krajem godine i nije neki izbor...

    Osim njuškala potražite novi bicikl na Jakuševcu tj. Hreliću, iako je podrijetlo tih vozilica tamo isto tako dokazivo kao i ono što se nudi na Njuškalu. Za bicikl koji služi da stigneš od točke A do točke B to je zadovoljavajuće. Ili u Pevecu neku jeftinjaru.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 10.07.2018. at 10:55

  25. #25
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Kćerkinom frendu su nedavno ukrali u Novom Zagrebu agrebu, uredno prepilili lanac. Klinac je morao pješice doma nakon treninga.

  26. #26
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Potpis na peterlin. Obavezno na hrelic provjeriti. Meni su prije dvije god mrknuli divan talijanski, raritet. Nisam ga preboljela jos. Prijavila policiji... Nista jos. Pratila sam njuskalo dugo, jedino se nisam hrelica sjetila. Objavi i na izgubljeno/nadeno u zagrebu na fejsu... Velika je grupa. Ovaj koji sam kupila nedavno, ktm/city bike. Registrirala sam ga na stranicu, imam u-lock, lanac sa alarmom, gps tracking / naljepnice +lanac razine 8. Svejedno ga nosim svaki dan na 5.kat a ogroman je velicinom i ima 18kg bez opreme. Gledaju me blesavo kada ga vezem, ali onaj koji se opekao i na hladno puse. Neki dan sam na kvatricu u garazi striceku kavu platila jer ga je uveo kod sebe u kucice jer nije bilo mjesta Ja sam ridala kada su mi ukrali prosli xD, meni je bike kao nekome auto.

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Budemo i Hrelić vidli
    Danas proveli tri i pol sata u policiji,još posle malo gledali situaciju
    Kaj mislite koja je zaštita najbolja?

  28. #28
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Najbolja zaštita je nekupovat preskup bicikl osim ako nisi profi biciklist
    Tako da lopovu uvijek budu primaljiviji oni skuplji i bolji bicikli.

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Šta znači preskup,dete je imalo normalni bicikl s kojim se sad više ne može voziti po gradu ni spustiti s brda a kamoli popest
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.07.2018. at 23:58

  30. #30
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Koje dane je Hrelić ?

  31. #31
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Koje dane je Hrelić ?
    Nedjelja (udarni) i srijeda (nisam bila od zime, tada je puno manje, ali ima...)

    Dio koji prodaje automobile znao je raditi i subotom, ali nikad nisam bila tamo u subotu, pa nemam pojma. Nedjelja ti je najsigurnija. Od 7 do 14 sati. Ako ideš autom, ulaznica je 10 kn za cijeli dan, ali kreni rano, jer kasnije znaju biti gužve. Ako ideš gradskim prijevozom, ima bus koji s glavnog kolodvora vozi na Jakuševac, ali ne znam detalje. Trebalo bi to provjeriti.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj mislite koja je zaštita najbolja?
    U-lock.

  33. #33
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Koje dane je Hrelić ?
    Iskreno, svako mjesto ti ima sajam neki dan tako da ti je lako moguće da je već u nekoj drugoj županiji prodan. Iako možda ga i nađete. Sretno.
    Onaj klinkin frend je ja mislim odustao od potrage koliko sam shvatila. Iako ne znam da li su roditelji što poduzimali.
    Imaš na Fb-u par grupa gdje ljudi stavljaju slike ukradenih bicikla i filmiće krađa sa nadzornih kamera. Mislim da bi možda to trebala.

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Hoćeš reć da nisu ni prijavili krađu?

    ja kao privatno lice ne mogu do tih filmića, jedan dio kamera smo vidjeli
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 11.07.2018. at 10:47

  35. #35
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    U-lock u kombi sa sajlom. Imam i trecu. Frend veze isto sa tri. Sto vise iskompliciras to bolje. Kao sto rekoh, koristim u lock u kombi sa sajlom koja ima alarm od 100db. Do sada nisam vidjela da itko tako veze. Ali sam vidjela kotace zavezane po gradu.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Sad sam se sjetila - MM je svojedobno, želeći spriječiti krađu, ofarbao dio rame (ne i cijeli bicikl, da ne bude ujednačene boje!) u najružniju prljavoroza nijansu koju je mogao pronaći (bicikl je inače crn). Računao je da će lopov odustati od krađe ružnog bicikla
    (inače on puno vozi bicikl po gradu i činjenica je da mu ga još nikad nisu ukrali - ali ga i veže U-lockom).

  37. #37
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja sam u globalu shvatila jednu stvar. Zastita bicikla je ucinkovita kao i metoda vadi ga van. Uspjesna je uvijek osim kada nije.

    Pametan potez, ja sam uvijek za komplikaciju ali ne prepustam nista slucaju. Kao sto rekoh, nosim mrcinu na 5.kat svaki dan

  38. #38
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    baš si nasmijala s prvim dijelom


    i veliki razmišlja kad će opet moć s nekim bicom do grada da će ga vezati na više načina

  39. #39
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    baš si nasmijala s prvim dijelom


    i veliki razmišlja kad će opet moć s nekim bicom do grada da će ga vezati na više načina
    Pa pogledajte na Hreliću u nedjelju - ne samo da potražite da li netko prodaje njegov, nego i da mu kupite neko tandrkalo za ne previše para, a da se ima na čemu voziti....

    Imaš takav sajam i u Sesvetama (četvrtkom) i po drugim okolnim mjestima, ali ne znam raspored. Nije loša ideja otići u manje mjesto jer se štajaznam u Vrbovcu ili V.Gorici više ljudi vozi biciklom nego u centru Zagreba, pa ima u ponudi koječega.

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    bumo išli, ali za sad bar ne ovu nedelju mu ne mislim nikaj kupovati jer ga nema u gradu, a on je poveći pa treba dobro i ram pogoditi

    od kolko je hrelić nedeljom

  41. #41
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Jelena, ja sam sebi htjela kupiti tandrkalo, kako kaže Peterlin, na Hreliću., Na kraju se ipak nisam usudila, da mi se ne bi dogodilo da me netko lovi po cesti.

    Mislim da imaš dvije opcije, ili kupiti najjeftiniji novi bicikl, gdje će šteta od krađe biti najmanja, ili kupiti skuplji, i baš nikada ga ne ostavljati bez nadzora (a to je ipak besmisleno).

    Manje više svi ljude koje znam, bili su okardeni. Uključujem i sebe

  42. #42
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    NEk se malko slegne

    možda će se i naći neću brzati sad

  43. #43
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    bumo išli, ali za sad bar ne ovu nedelju mu ne mislim nikaj kupovati jer ga nema u gradu, a on je poveći pa treba dobro i ram pogoditi

    od kolko je hrelić nedeljom
    Ne znam od koliko je službeno, nisam nikad došla prije 7, ali tada već ima dosta ljudi. Ljeti dođu jako rano, da uhvate dobro mjesto.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    to pričaš za prodavače? ja ko kupac mogu doći i kasnije dok izlože stvari

  45. #45
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Jelena, možeš doći kasnije. Mislim da su prodavači tamo sigurno do 12 ili 1, ak ne i duže.

    Jedino se valjda neka tražena roba proda rano ujutro

  46. #46
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    to pričaš za prodavače? ja ko kupac mogu doći i kasnije dok izlože stvari
    Da, ti možeš doći u bilo koje doba do 14 sati. Tada je službeno kraj. Ljudi idu ranije (ako idu autom) zato jer na toj cesti uz nasip prema Hreliću zna biti očajna gužva, pa moraš ili ići okolo prek Sarajevske i Jakuševečke (nisam bila sto godina s te strane, al znam da se može) ili pješice po nasipu (cca 15-20 min hoda).

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    a kolko je pametno kupovati bic koji vam je otet?

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    znam taj put okolo, davno sam tam blizu stanovala pa smo par puta išli na hrelić na trčanje

  49. #49
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a kolko je pametno kupovati bic koji vam je otet?
    Nije pametno. Kažeš da ćeš razmisliti i vratiš se s policijom. Obično su parkirani kod placa s autima, a znaju biti i na fihplacu. Ako prokužite da netko prodaje baš taj koji su njemu ukrali, moraš to biti u stanju dokazati. Pripremi se unaprijed - ako imate kakve fotke sina na biciklu, uzmi to sa sobom. Možeš uzeti i račun i servisnu knjižicu s brojem rame. Mi to imamo za bicikle koje voze sinovi, a za svoje jeftine kineske nemamo

    Ali ako ne nađete baš njegov bicikl, a sinu treba i želi se voziti (jer je tek početak ljeta) i potrefi se da nađeš nešto prikladno po cijeni koju si spremna platiti, zašto mu ne bi kupila BILO KOJI, samo ako mu paše? Naravno, neće to biti u rangu onoga što je imao, ali bit će prometalo.

    Ako tvoj sin ima društvo kao moj mlađi - često idu na biciklističke ture i bez bicikla ne postojiš tj. ne sudjeluješ - ja bi svom djetetu kupila zamjenski bicikl za ne previše para.

    Sretno u potrazi...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 12.07.2018. at 11:41

  50. #50
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    jelena, i ja mislim kao Peterlin, probaj negdje naći i kupiti jeftiniji a novi bicikl.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •