Pokazuje rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Kakve papuče za školu?

  1. #1
    Štruklica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    3

    Početno Kakve papuče za školu?

    Jel može preporuka kakve papuče su praktične za prvi razred? One vrtićke su mi nekako prebebaste. Jesu tenisice ok? Crocsice?
    U čemu curke vježbaju tjelesni?

  2. #2
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Dobrodošla, Štruklice!
    Kod nas ih većina ima klasične papuče tipa Ciciban. Neki imaju i platnene tenisice. Krokse mi se ne čine pogodne jer su nestabilne, a tijekom odmora nastaje strka po hodnicima.
    Za tjelesni moraju imati tenisice (iako je ponegdje Ok ostati i u papučama)
    Posljednje uređivanje od čokolada : 22.08.2012. at 11:32

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ciciban ili Froddo. Kod nas Kroksice ni bilo koje druge natikače nisu bile dozvoljene. Tražilo se isto kao i za vrtić - fiksirano stopalo.

  4. #4
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Mi smo odavno odustali od klasicnih papuca i prebacili se na platnene tenisice. Ali ne nesto bezveze, nego bas kvalitetne tenisice. Jedino bi one izdrzale cijelu godinu. Na tjelesnom su onda bili u tome, nije im trebala druga obuca.
    Posljednje uređivanje od ani4 : 22.08.2012. at 12:26

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Mi smo za 1. imali klasične papuče ali se ispostavilo da mu je u tome vruće,sada smo uzeli platnene tenisice...

  6. #6
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Mi smo promijenili čak troje u prvom razredu: prvo je nosila neke laganije, onda je došla zima pa smo uzeli toplije, i onda kad je pred ljeto zatoplilo, htjela sam vratiti one lagane, ali ih je prerasla, pa smo kupili još jedne. Sada smo kupili neke na sniženju u Naturinu, izgledaju kao balerinke, ovakve: http://www.google.hr/imgres?q=naturi...:12,s:20,i:171
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 22.08.2012. at 17:04

  7. #7
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    I mislim da se 1. razred ne isplati kupovati neke skupe tenisice, kod nas su imali tjelesni u dvorani samo zimi, i to cca. 3x mjesecno. Kad god se moglo isli su van u krug skole i igrali se.

  8. #8
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    platnene tene ala Frodo back to school pa ih rabi i za tjelesni. važno je da imaju gumu pprotiv klizanja u dvorani.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Kakve papuče za školu nabaviti djetetu za 5. razred OŠ? Kakve papuče nose vaši?

    Jel' nose tenke ili baš papuče?

    Ja bih radije neke udobne papuče negoli tenisice.

    Napominjem da broj koji dijete nosi vise ne spade u dječji .

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Kakve papuče za školu nabaviti djetetu za 5. razred OŠ? Kakve papuče nose vaši?

    Jel' nose tenke ili baš papuče?

    Ja bih radije neke udobne papuče negoli tenisice.

    Napominjem da broj koji dijete nosi vise ne spade u dječji .
    Moj je u 5. razredu još nosio papuče slične onima u prva 4 razreda (Ciciban), a za 6. razred me usrdno molio da u školu nosi Crocsice jer je ostao valjda jedini u razredu s Ciciban šlapama. Popustila sam mu, i sad u školu nosi Crocsice.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Vidim da sam na krivom podforumu...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Frodo šlape su meni super, ali su možda malo bebaste , a i sumnjam da imaju broj 42 .

    Padaju mi na pamet one 'natikače' s plutastim dnom, barem su meni udobne, ali ne znam jel' to prigodno za školu.

    Sviđa mi se što se noga u njima 'lufta' .

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Kod nas u skoli izricito zahtjevaju obicne kucne papuce Lani sam kupila espadrile svojoj sestasici i nisu prosle! Morala sam kupiti bas obicne kucne slape!

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Kod nas se nose platnene tenisice tipa starke.. vrtićke papuče nisu nosili u školu, niti u prvom razredu.

  15. #15
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Kod nas mogu i tenisice, pa mi je to povoljnije, jer ionako mora imati za tjelesni tenisice u školi.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Kod nas moraju tenisice, nitko ne nosi papuce.

  17. #17
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Moje su prošle godine (u prvom razredu) nosile - jedna Froddo, a druga platnene tenisice koje je u toku školske godine prerasla, a i raspale su se pa je zadnjih par mjeseci prešla na Kroksice. Ove godine će biti slično. Za tjelesni moraju imati čvrste tenisice.

  18. #18
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    I moji su htjeli tenisice (4. i 6. razred), tako da sad imaju isto za tjelesni i razred. A stvarno, i šlape broj 38 i 40 baš blesavo izgledaju, ne čudi me da nisu htjeli ni čut.

  19. #19
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    i moja od ove godine ima lagane tenisice, uzela sam neke Sketchers na akciji.
    Uvijek samo jednu obuću koja je za učionicu i tjelesni.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Tražila sam u Borovu, ali joj onaj model njihovih šlapa ne odgovara, pre širok je pa to smiješno pleše i ispada joj s noge, druge njihove tenisice i sl. imaju tvrdi đon ... Bitno mi je da su udobne, u njima je i više nego u cipelama.
    Prije sam uzimala Froddo, ali izgleda da će ove godine nositi platnene tenisice.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Stigli skolarci kuci,donijeli uniforme. Papuce (tenisice startas od borova) jos se cekaju. Kada dodu,mogu(ne moraju) ih nositi u skoli. Dosad su morali nositi iskljucivo kucne papuce,za tjelesni posebno tenisice.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •