Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 118

Tema: Odličan namještaj koji štedi prostor

  1. #51
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    joj, vrijeme tako brzo prolazi, uskoro moramo donjeti odluku, ima li tko kakvih svježih info? zaključila sam da je eduro skuplji od clei?
    Mi smo na kraju ipak uzeli eduro, prevagnulo je sto je u cijenu ukljucena dostava i montaza i da smo mogli 2x pogledati. Dizajn nam nije bio od presudne vaznosti a cijeom su bili tu negdje (basic modeli) Mi smo uzeli djecji krevet na kat, za sada koristimo samo gornji i bez problema se otvori i zatvori u par sekundi. Junior je jos uvijek podstanar

  2. #52
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Mi smo upravo završili sa dječjom sobom, jako smo zadovoljni kako je ispalo. Krevete smo radili u Salonu Ida, našli smo ih na ZV. Sutra ću stavit fotke.

  3. #53
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Meni bi bio idealan jedan djecji putni krevetic koji preko dana, ili po potrebi tj kad beba ne spava, otputuje na plafon

    To ne postoji, jelte?

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    mi još imamo podstanarku, a starijih dvoje uživaju komoditet vlastitih soba. sve opcije su otvorene - mi u db, curke u našu sobu, koja je nešto malo veća, ako samo stariji mijenjaju sobe - upada krevet na kat za curke, ako je ovako sklopiv može i bez te zamjene....i tako vrtim po glavi, a mogla bih odlučiti tek da vidim kako bi to u biti izgledalo. nekako mi je najlogičnije što manje tramakati i seliti iz soba, pa mi se čini da ćemo prvenstveno ići na opciju dva kreveta sklopiva, sillyme, može kakav link i cijena?

  5. #55
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Dragonfly prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo upravo završili sa dječjom sobom, jako smo zadovoljni kako je ispalo. Krevete smo radili u Salonu Ida, našli smo ih na ZV. Sutra ću stavit fotke.
    nemoj zaboraviti staviti slike, molim te
    jako me zanima kako je ispalo

  6. #56
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Evo fotke, nisu nešto, uživo je puno bolje. Soba je premala da se ulovi neki suvisli kadar.
    http://public.fotki.com/Dfly/soba/
    Slikano je prije godišnjeg, sad su tu i stolne lampe, stolice i još par sitnica.

  7. #57
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    odlično!
    što kažu djeca?

  8. #58
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Klinci su oduševljeni, vrištali su od sreće kad smo im pokazali. Bili su kod mojih kad se soba radila. Oni su birali boje, koje se baš i ne vide najbolje, na slici je neka čudna nijansa.
    Kreveti imaju i "kočnicu" sa strane. to je ona crvena poluga kod mehanizma za podizanje, na sl.4 ako vidiš u kutu. Kad se krevet slaže, prvo se mora nju odkočit da se može spremit, tako da nema straha od zatvaranja.
    Posljednje uređivanje od Dragonfly : 20.08.2013. at 11:41

  9. #59
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno

    IIzgkedaju fantastično
    A kolike su dimenzije kreveta?

  10. #60
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Madrac je 90x190, vanjska dimenzija jednog kreveta je 206 cm. Soba je široka 227, dugačka 415 cm.
    Posteljina se ne skida, krevet se sa cijelom posteljinom (i jastukom) samo preklopi unutra. Vezan je sa dvije kopče, koje drže sve na mjestu.

  11. #61
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nisi išla na varijantu da se nekako umontira radni stol s druge strane?
    tako nešto?

    je li ovo njihova klasična ponuda ili se može izvolijevati i tražiti što ti padne na pamet?

    imam sada jedan jako izazovan stan za napraviti i svaki centimetar mi je jako važan
    trebam u 30 kvadrata strpati dvosoban stan
    Posljednje uređivanje od apricot : 20.08.2013. at 14:03

  12. #62

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    jako lijepo, stvarno. naš je problem što niti u jednoj dječjoj sobi ne možemo na jedan zid tako složiti krevete jedan do drugog, po dužini. ali, u našu bi sobu neka ovakva kombinacija jako dobro sjela.

  13. #63
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Link nemam, cijena je bila mislim nekih 13,5 tisuca kn bez madraca. To je najosnovniji model, sav bijeli i bijele ruckice, uz nadoplatu imas razne boje po zelji i kako se uklapa u sobu. Nije bas sitnica, dugo smo se predomisljali, ali bilo je ili to ili selimo u db a to nam je zadnja opcija za sad. Za dizajn smo rekli da cemo polijepiti neke vesele naljepnice ili tapetu - i evo jos uvijek naravno nista...


    Gornji krevet je relativno nisko i ima stvarno cvrstu sklopivu metalnu ogradu, pa sam mirna iako starija spava turbo nemirno (sto je i jedan od razloga da vise nismo mogli u cetvero u krevetu, od nje se nikako naspavati). Krevet sklopim skupa s plahtom i dekicom, a jastuk ne mogu jer je velik, da je neki tanki mozda bi se i moglo. Madraci su 80x200. Ja ponekad zaspim sa njom, znaci moze izdrzati 20+55kg, zaboravila sam pitati do koliko kg je testirano.


    U svakom slucaju obavezno pogledaj, to je na zag. velesajmu, pa ako si slucajno ti ili tm u zg

  14. #64

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    i mislila sam da će to biti tu negdje. nas su obje dječje sobe (alples) došle nešto malo više od toga, zaista nije sitnica samo za krevete. hvala. dragonfly, koliko je vas došla soba? mislim, kad krenem u kombinacije, znam da će me sve to koštati, a najgore mi je što ću imati "višak" namještaja još uvijek u super stanju. idealno rješenje bi bilo zaista skupo - i mi u db i curke u našu sobu, sve u tim sklopivim krevetima i dobijem još jednu sobu "viška", odnosno Šeficina soba ponovo postaje radna soba što je do prije par godina i bila. imam zaista dosta kvadrata (samo db i blagovaona onoliko od koliko će apricot složiti dvosobni stan), ali spavaće sobe su zaista premale za dvoje djece.

  15. #65
    ninik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    986

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    imam sada jedan jako izazovan stan za napraviti i svaki centimetar mi je jako važan
    trebam u 30 kvadrata strpati dvosoban stan
    apri, pa to je glazba za moje uši
    pls, pls javi kad to napraviš...jakooooo me zanima jer mi uskoro sljeduje slično (o čemu češ naravno biti obaviještena )

  16. #66
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    nisi išla na varijantu da se nekako umontira radni stol s druge strane?
    tako nešto?

    je li ovo njihova klasična ponuda ili se može izvolijevati i tražiti što ti padne na pamet?

    imam sada jedan jako izazovan stan za napraviti i svaki centimetar mi je jako važan
    trebam u 30 kvadrata strpati dvosoban stan
    Nešto kao ovo? http://www.clei.it/prodotto.php?id=48
    Razmišljali smo o tome, ali smo se ipak odlučili za varijantu da je stol neovisan o krevetu. Koliko znam, ovo im je klasična ponuda, ali ne vidim razloga da se ne izvede neki stol s prednje strane, tipa ovoga:
    http://www.clei.it/spazi.php?a=living&s=24

  17. #67
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    e, to

  18. #68
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Meni je to u planu za kuhinju, jednog lijepog dana kad ćemo raditi novu (za cca 10-tak godina kak stvari stoje, moji planovi su prilično dugoročni ).
    Baš me zanima kako ćeš to izvesti, pravi je izazov pred tobom. Samo kod nas je to još uvijek malo teže izvedivo, nema tih okova za kupit ili su jako skupi. Neš ti napravit drveni okvir za mehanizam kreveta, toliko i ja znam spojit.

    Riječanka, soba nas je došla cca 15.000,00kn. Kreveti su bili 8.000,00 s dostavom i montažom. Duplo su jeftiniji od Edura, kod njih je jedan krevet skoro toliko. Samo, Eduro ipak ima malo bolje okove, cijeli mehanizam za podizanje je zatvoren u kutiji tako da se dijete ne može ozlijedit. Kod nas je sve otvoreno, pa smo sami iskemijali kako zatvorit. Baš će nam doć ovih dana majstori koji su radili ostatak sobe to složit. Malo je nezgodno jer su vijci i matice baš u visini glave. Kad zatvorimo, bit će sve super.
    Još nešto, Eduro nam nije stao po dimenzijama, njihovi kreveti su 200cm dužine, nama je igrala samo 190cm.

  19. #69
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    buduci da cu uskoro biti u istom sosu, pocela sam se baviti ovom temom.

    kontaktirala sam gospodina tekavcica iz slovenije i cijena za CLEI SWING ugradbeni bracni krevet s trosjedom ispred je stvarno paprena- 6100 eura.
    s druge strane na njuskalu sam vidjela nekoliko vec napravljenih ugradbenih/zidnih kreveta. ne sviđaju mi se vidljive letvice : ( ja bih to u neki drveni ili aluminijski okvir stavila kao sto radi talijanski clei.it.
    na istom sam oglasniku naisla na gopodina berisu koji radi po narudzbi krevete. mene je konkretno zanimao bijeli 140 ili 160x200 i cijene su 9000 odnosno 10500 kuna. moze se kupiti i samo mehanizam koji za 140x200 kosta 6500, a za 160x200 8000 kuna. to je i inace najskuplji dio svega.
    no, gospodin nije u mogucnosti napraviti trosjed/kutnu garnituru ispred, pa sam odustala, za sada.

    poslala sam mail i estetikheretik firmi, ali mi jos nisu odgovorili. na njihovoj sam stranici također vidjela da rade ugradbene/zidne krevete po mjeri + nadogradnju (police, ormare....)

    ako imate jos neke preporuke, slobodno pisite....
    konkretno, zanima me ovo : http://www.corbettarredamenti.it/wp-...er/swing18.jpg
    pitat cu naseg majstora, bi li mogao nesto smisliti da krevet bude 37 cm od poda, pa da mi kupimo trosjed/kutnu i napravimo neke izmjene.

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Pratim temu i dalje, ali mislim da će naša prva faza ipak biti krevet na kat u sobi za curke (i to tek kad manja preraste krevetić i/ili odluči napustiti našu sobu). O krupnijim promjenama ćemo kasnije, kroz koju godinu će se valjda i ponuda povećati i cijene malo ispuhati.

  21. #71
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Citiraj Riječanka prvotno napisa Vidi poruku
    Pratim temu i dalje, ali mislim da će naša prva faza ipak biti krevet na kat u sobi za curke (i to tek kad manja preraste krevetić i/ili odluči napustiti našu sobu). O krupnijim promjenama ćemo kasnije, kroz koju godinu će se valjda i ponuda povećati i cijene malo ispuhati.
    Nije da odgovaram od kreveta na kat, meni je to bila jedna od opcija, ali mm nije htio ni čut za to. Al evo neki dan od bratića mali (7 god) pao s kreveta na kat i zadobio dvostruki prijelom nadlaktice i jednostruki podlaktice lijeve ruke. Odmah je operiran, još je u bolnici.
    Tako da, ziher je ziher. Inače, moj mali je već pao sa svog novog kreveta, ali srećom mala je visina. Sad za svaki slučaj stavim ispod jednu štep deku.

  22. #72
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    danas mi se javio ljubazni gospodin kontrec. ovo su njihove cijene za ugradbeni krevet, madrac dimenzije 140x200:
    ˝NORMAL˝ - 12.687,00 kn
    ˝CLASS˝ - 14.560,00 kn
    ˝HI-CLASS˝ - 15.015,00 kn
    ˝ELEGANT˝ - 16.765,00 kn

    nazalost, ni oni nemaju kombinaciju s trosjedom, kutnom garniturom, ali cu probati nesto smisliti, pa posaljem upit je li to moguce.
    ipak su cijene puno pristupacnije od clei-a, a kombinacije dezena su gotovo neogranicene.

  23. #73
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    danas mi se javio ljubazni gospodin kontrec. ovo su njihove cijene za ugradbeni krevet, madrac dimenzije 140x200:
    ˝NORMAL˝ - 12.687,00 kn
    ˝CLASS˝ - 14.560,00 kn
    ˝HI-CLASS˝ - 15.015,00 kn
    ˝ELEGANT˝ - 16.765,00 kn

    nazalost, ni oni nemaju kombinaciju s trosjedom, kutnom garniturom, ali cu probati nesto smisliti, pa posaljem upit je li to moguce.
    ipak su cijene puno pristupacnije od clei-a, a kombinacije dezena su gotovo neogranicene.
    Nama su u eduru za bracni rekli cijenu od nekih mislim 7.700 za osnovni model, dimenzije 160*200. Na to su nadoplate za furnir i sl. Mozes ga ukloriti u klizni ormar pa je nevidljiv ( ali onda ne ide trosjed ispred).

    mi jos predomisljamo, nije problem u cijeni nego sto gubim skladisete ispod sadasnjeg kreveta
    Morala bi prvo kupiti ormare za spremiste u podrumu i tamo napraviti reda, pa jos jednu cistku stvari po stanu, izbaciti alat iz sadasnjeg ormara u neki drugi itd... Uglavnom, kad god pomislim na to trosak kreveta mi je jos najmanji problem.

    ako ovako nastavim uskoro cu bit ko iz sirotista, dvoje traperica, jedna suknja i sedam majci za svaki dan jedna, tolko i gaca, carapa i potkosulja, za vise necu imati mjesta u stanu

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ni ja nisam ljubitelj kreveta na kat, zato i vrtim sve te kombinacije u glavi, ali sve osim toga traži seobe i zamjene i višak postojećeg dobrog i relativno skupog namještaja...a na kraju bi mi zapravo trebao samo neki sklopivi dodatak za bračni krevet na kojem se navečer obično guramo svi petero zajedno...kaže MM dok se Zmajica iseli iz naše sobe, Mudrac će već otići iz kuće na studij, tako da možda ni nećemo imati manjak sobe...

  25. #75
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    Ja sam si zamislila (kad vec nemaju taj poseban mehanizam kao clei) da naprave ormar visine 240 cm i montiraju krevet na visinu od 40 cm. tako bih ja dobila visoki krevet ispod kojeg moze ici onaj dio kutne garniture koji nema naslon nego se stave jastucici uz ormar ili tabure.
    kad se krevet spusta, spusta se mrvicu iznad garniture i to bi trebalo bi to.

    ne znam zasto je u mojoj glavi sve tako lagano napraviti : ))))

  26. #76
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam si zamislila (kad vec nemaju taj poseban mehanizam kao clei) da naprave ormar visine 240 cm i montiraju krevet na visinu od 40 cm. tako bih ja dobila visoki krevet ispod kojeg moze ici onaj dio kutne garniture koji nema naslon nego se stave jastucici uz ormar ili tabure.
    kad se krevet spusta, spusta se mrvicu iznad garniture i to bi trebalo bi to.

    ne znam zasto je u mojoj glavi sve tako lagano napraviti : ))))
    Meni isto zvuci ok. Ja bi na tvom mjestu napravila i policu iza ostatak trosjeda da ti nista ne pada iza. Ovi mehanizmi od edura se ugrade u stranicu od kutije u kojoj stoji krevet tako da bi se mogli postaviti i na vecu visinu. Ostaje pitanje nogica koje se automatski izvlace dok spustas krevet, trebalo bi visjeti s nekim bravarem ili slicno da li se jednostavno mogu produljiti ove koje se standadno stavljaju jer su te nize pa bi ostao donji dio kreveta visiti u zraku kad bi uzglavlje bilo na 40cm.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 21.09.2013. at 08:59

  27. #77
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ono sto je meni bilo bitno kod edura je da je sirina sklopljenog kreveta 30cm. To je stvarno usko. Ostali su imali sirije mehanizme pa ih nisam htjela...

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    26

    Početno

    Ne znam je li već bilo, ali ima super filmića na you tube o Lego stanovima. Možda nađete neku ideju.
    www.faircompanies.com

  29. #79
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    Eduru sam poslala mail, ali mi nisu odg. Tek sam kasnije vidjela da im je poslovnica 20 metara od naseg stana : ) Ici cu do njih.

    To za dubinu ormara nisam znala i to je odlicna vijest jer s kim god sam se cula, dubine su varirale od 45 do 60 cm, sto je stvarno puno, pogotovo za dnevni boravak i kad nemas u sto "ugraditi" taj ormar pa strsi u prostoru.
    Jucer sam se cula s ljudima iz Sarajeva, koji rade visoke krevete ispred kojih moze ici garnitura- cijena s dostavom u zg 1300 eura, dubina 45cm.
    Ako nekoga zanima: https://www.facebook.com/andalus.zidnikreveti

  30. #80
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Gledala sam malo ove sa zadnjeg linka. Mislim da je problem da ta velika ploha na "ormaru" jako upada u oci kad stoji nasred zida (onaj primjer s narancastim zidovima i kaucem ispred kreveta). Trebalo bi nekako (po meni) napraviti kombinaciju da je blize jednom kutu (npr tom u kojem ce biti dio garniture s naslonom i onda do tamo povuci ili lazni zid od knaufa ili neke police, a s druge strane prema "otvorenom" dijelu zida sobe bi isto stavila neke police ali recimo do pola visine kreveta, da ima neki prijelaz s 2,40 na nulu na to zidu. A ovaj dio koji se spusta mozda cak napraviti da izgleda kao dvoja vrata (lazna naravno) od "ugradbenog" ormara iza kauca, da nije jednolicna ploha koja upada u oci jer nije uobicajeno imati tako velika vrata ormara. Clei ima onu policu koja razbije tu veliku plohu i uvijek na slikama sa strane jos polica da smanji koliko je taj ormar uocljiv.

  31. #81

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    i meni su se ovi iz linka učinili nekako "nedorečeni", Sillyme je to bolje objasnila, dizajnerski ih treba doraditi. a što ćemo kad je clei to doveo gotovo do savršenstva, dođe ti da uzmeš i ako nemaš problema s prostorom.

  32. #82
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    : )))))))))) bas tako!
    vidjela sam da nasi stave policu koja je fiksirana za frontu ormara i koja zapravo nicemu ne sluzi jer stvari padaju cim se krevet krene spustati, a clei ima neki mehanizam da se polica spusta paralelno, pa sve ostaje na njoj...

  33. #83
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    da
    ali i vrijedi pravilo "kol`ko para, tol`ko muzike"

  34. #84
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

  35. #85
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    vidjela sam i ja ovaj: http://www.njuskalo.hr/kreveti-lezaj...-oglas-9167108
    najjeftiniji do sada, ako netko odmah treba ugradbeni krevet ovih mjera.

    javio se eduro i ne rade povisene ni s kutnom garniturom.

    posaljem upit ovima iz jelenine poruke : ) tnx : )

  36. #86
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ps. super mi je sto nema zadnju plohu da "zidovi disu" : )

  37. #87
    palmarosa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    pozdrav svima! tražim neku opciju za transformirati dnevni boravak u spavaću sobu i obrnuto pa su mi dobro došli vaši dosadašnji linkovi. došlo je vrijeme da princeza dobije svoju sobu. kako imam problema s leđima, htjela bi opciju kreveta na sklapanje sa pravim madracom jer se inače pokočim. otići ću ovih dana na ambientu u izvidnicu. znači mogla bi nešto vidjeti kod edura i možda još nekog proizvođača pa da malo usporedim cijene i ukupni dojam..

  38. #88
    palmarosa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    samo da prijavim da sam našla super rješenje za naš stan kod edura. sada imaju novi brand flipflap specjaliziran samo za sklopive krevete i ima jako zgodnih stvari. krevet dimenzija 160x200cm ćemo ugraditi nasuprot kauča, tako da nam po danu može služiti ako veliko projekcijsko platno za crtiće i filmove, a po noći se pretvori u krevet. televizija već odavno nije član naše obitelji i sve gledamo putem malog projektora spojenog na komp tako da nam se takvo rješenje super uklapa. jako sam sretna, ne mogu dočekati dan kad će ga dostaviti i montirati. moći ćemo iskoristiti postojeći madrac jer nam odgovara dimenzija tako da nam je cijena kreveta sa dostavom i montažom ispala oko 8500kn.

  39. #89
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ali kad se digne nema ništa osim ravne ploče?
    ne može se dodati neka polica ili nešto?

  40. #90
    palmarosa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    ovaj naš nema ništa - idealno platno za projekcije.
    ne znam da li imaju neku opciju instalacije dodatnih polica koje se nekako podvuku pod krevet kad se otvori.

  41. #91
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Ja sam našla proizvodnju kod južnih susjeda: http://www.lazybed.rs/nasi-proizvodi/zidni-kreveti/

  42. #92
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    ...vrijeme je proslo...Kakve odluke ste donijeli???

  43. #93

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    baš proleti ovo vrijeme, da podignem malo temu. mi smo na kraju ipak kupili krevet na kat. ali, to nam je samo neko prijelazno, privremeno rješenje. malena ima u sobi kod seke gdje spavati, ali bježi k nama čim se probudi i tamo je selimo spavati tek kada zaspe, dakle, nije baš sretna s tim krevetom, a ni mi s takvim rješenjem. ponovo gledam po netu, ali čini mi se da nekih novih rješenja i nema, da je clei i dalje br 1, ali ni oni ništa novo nisu baš složili. imata li nešto što mi je promaklo? je li netko domaći usavršio takve ili slične krevete?

  44. #94
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Slucajno sam na njuskalu naletila na ovaj oglas, nisam do sad vidjela ovakvo rjesenje za duple krevete, samo za jednostruke:
    http://www.njuskalo.hr/kreveti-lezaj...oglas-16201143

    Znaci ovaj se sklapa u naizgled standardni duboki ormar i estetski na prvi pogled zatvoren nije los. Samo po meni za malu djecu fali ograda.

  45. #95
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Napravila bih mini kuhinjicu u jednoj kucici gdje bih ako ikako moze donji elementi bili dubine 50 cm. Sudopere sam vidjela "sparne" dubine, ali ne znam ima li kuhala koja se mogu ugraditi u plitku radnu plohu. Ja bih dva plina na 50 cm.

  46. #96
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mislim da sam to vidjela, ali ne okomito na element neg vodoravno. I brijem danije jeftino jer nije standard. Ali postoji.

  47. #97
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da sam to vidjela, ali ne okomito na element neg vodoravno. I brijem danije jeftino jer nije standard. Ali postoji.
    Pa zapravo mozda se moze okrenuti ovako nesto:
    http://m.ikea.com/de/de/catalog/products/art/20237148/

    Ali u Ikea hr ne nudi to. Al razmislit cu o tome.

  48. #98
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Napravila bih mini kuhinjicu u jednoj kucici gdje bih ako ikako moze donji elementi bili dubine 50 cm. Sudopere sam vidjela "sparne" dubine, ali ne znam ima li kuhala koja se mogu ugraditi u plitku radnu plohu. Ja bih dva plina na 50 cm.
    Ima, ja sam imala do nedavno takav. Ima ih od 500 kuna na više. Npr, ova je 51x 29 cm https://www.emmezeta.hr/bijela-tehni...-domino-ploca/
    Naravno, možeš staviti vodoravno, pa napraviti još uže ormariće.

  49. #99
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    A postoje, naravno i oni za ugradnju u plovila. Pogledaj dimenzije. https://www.marinastores.hr/product/...with-2-burners

    Sasvim se lijepo kuha na njemu.

  50. #100
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Odlično Beti, hvala!
    Brodski mi je preskup, ali ovaj jednostavni je prihvatljiv.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •