Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 118 od 118

Tema: Odličan namještaj koji štedi prostor

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Ja sam sebi uz standardnu strujnu ploču s 4 kola, nadodala taj uski s dva kola na plin. Normalno se kuha na njemu.
    Okreni ga vodoravno i riješen problem.

  2. #102
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Naletila slučajno na ovo, ne izgleda loše... a i cijena je relativno ok
    https://www.moemax.hr/p/modern-livin...a-000380047943

    Moji inače i dalje spavaju na sklopivom krevetu na kat, iako smo u međuvremenu preselili i imamo 2 dječje sobe
    Ali kako je kći već pred pubertetom mislim da će uskoro odseliti u svoju sobu... sad već razmišljam kako prekrojiti postojeći dupli da bude dva jednostruka, meni je i dalje ova fora da sklopljen krevet zauzima samo 30cm sobe a sve ostalo je slobodno za druženje i igru predobra i vrijedna tih novaca...

  3. #103
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Jel to silly ko u vlaku spavaju?

  4. #104
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Tvoj je metalni ili drveni? U kutiji ili ne?

  5. #105
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Uračunaj i činjenicu da kad dođu frendice, sve se najradije zavale u krevet. A drugo, moje obje najradije uče na krevetu iako imaju dovoljno velike radne stolove s policama, ladicama i drugim điđama.

  6. #106
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Uračunaj i činjenicu da kad dođu frendice, sve se najradije zavale u krevet. A drugo, moje obje najradije uče na krevetu iako imaju dovoljno velike radne stolove s policama, ladicama i drugim điđama.
    Ma znam, ali ne volim iskreno da se povlače po krevetu u kojem se spava. Radije ću kupiti neku zgodnu sofu, neke beanbags i sl, da je više kao dnevni boravak krevet samo za spavanje :D

  7. #107
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Super tema,
    Mi se u nekom trenutku trebamo preseliti u boravak, i krevet koji se diže je super ideja.

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  8. #108
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    https://www.namjestaj.hr/zbirke-namj...vet-rfd15.html
    Meni je ovo skroz ok.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  9. #109
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.namjestaj.hr/zbirke-namj...vet-rfd15.html
    Meni je ovo skroz ok.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
    Nije loše - moja teta ima tako nešto.

    Nama bolje odgovara ono što ja imam, jer se tijekom dana može koristiti kao kauč (nemamo fotelje), a noću je krevet: https://kena-interijeri.hr/proizvod/...oma3r-xl-bi-a/

  10. #110
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Mi želimo pravi madrac, jer imamo trosjed na razvlačenje ali na tom odu leđa.

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  11. #111
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nije loše - moja teta ima tako nešto.

    Nama bolje odgovara ono što ja imam, jer se tijekom dana može koristiti kao kauč (nemamo fotelje), a noću je krevet: https://kena-interijeri.hr/proizvod/...oma3r-xl-bi-a/
    Možda je to dobar madrac, ali me prilično nerviraju krivi prijevodi na proizvodima, bez ikakvih posljedica. Još je ovaj relativno benigan, ali je fizikalno sulud:
    Viscoelastic mattress HR foam su oni na toj stranici preveli kao visokoelastičan. Da mi je vidjeti tog prevodioca koji misli da viscoelastic znači visokoelastičan, kad visco dolazi od viskozan.

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Peterlin i uz najbolju volju ne kužim od kud čuvaš madrac?

  13. #113
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Možda je to dobar madrac, ali me prilično nerviraju krivi prijevodi na proizvodima, bez ikakvih posljedica. Još je ovaj relativno benigan, ali je fizikalno sulud:
    Viscoelastic mattress HR foam su oni na toj stranici preveli kao visokoelastičan. Da mi je vidjeti tog prevodioca koji misli da viscoelastic znači visokoelastičan, kad visco dolazi od viskozan.
    Nisam ni vidjela prijevod...Kad smo kupovali taj krevet 2012. godine, imala sam originalne papire od proizvođača kreveta, jer tapecirung i drvo proizvodi Mobilar d.o.o., a mehanizam i madrac se uvozi.
    Madrac je od pjene, jer madrac s oprugama ne bi mogao podnijeti višestruko savijanje koje je nužno da bi se krevet sklopio. Btw. ne bi me iznenadilo da dijelove proizvode negdje u Kini ili Indiji, iako je tehničko rješenje izvorno belgijsko

    Inače, krevet je još dobar, madrac nije izgubio na kvaliteti. Mehanizam povremeno pošpricamo silikonskim sprejem. Najgore zlo je skupljanje prašine ispod kreveta, ali to se vikendom riješi peruškom i trbuhom štapnog usisavača.

  14. #114
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj sunce moje malo prvotno napisa Vidi poruku
    Mi želimo pravi madrac, jer imamo trosjed na razvlačenje ali na tom odu leđa.

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk
    I ja bih radije pravi bračni krevet, ali nemam mjesta za to. Ovo je najbliže što se moglo naći. Ima latoflex letvice i taj madrac od pjenaste gume. Znamo mi i za gore, iako ne sumnjam da bi pravi madrac s federima bio bolji.

  15. #115
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    I ja bih radije pravi bračni krevet, ali nemam mjesta za to. Ovo je najbliže što se moglo naći. Ima latoflex letvice i taj madrac od pjenaste gume. Znamo mi i za gore, iako ne sumnjam da bi pravi madrac s federima bio bolji.
    I ja bih pravi bračni krevet, ali našu sobu prepuštamo princezi.
    Kako sada stvari stoje, ići će zidni krevet, taman smo našli mjesto u boravku gdje paše.
    Jedino se još nismo odlučili čiji će biti ( wollbet, Meblo ili flipflap), ali to imamo vremena do proljeća.
    Pošto uz ovaj krevet u financije ide i soba za curu, mislim da wollbet cjenovno otpada iz kalkulacije.
    Uz krevet treba kupiti i madrac.

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  16. #116
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Meni je na flipflap bilo super što je samo 30cm širine... ostali koje sam gledala su obično bili širi. Jedino je za sklapanje mislim bolja verzija kad je uzdužno uz zid ne poprečno no nama je stao samo tako...

  17. #117
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je na flipflap bilo super što je samo 30cm širine... ostali koje sam gledala su obično bili širi. Jedino je za sklapanje mislim bolja verzija kad je uzdužno uz zid ne poprečno no nama je stao samo tako...
    I nama može samo poprečno, širina mi odgovara do 40 cm.

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  18. #118
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Kupili Meblo, čekamo da dođe.

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •