Pokazuje rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Što sve mogu s blenderom - molim ideje

  1. #1
    Luminitsa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    223

    Početno Što sve mogu s blenderom - molim ideje

    Dakle, dobavila sam onaj multi-super-ekstra blender-mikser-sjeckalicu u Lidlu, kao trebat će. Do sad sam samo nabasala na recepte za smoothies, ali sigurno u tom čudu mogu izmućkati još ponešto. Koliko je sigurno usitnjavati led u 600W-tnom blenderu? Imate li kakve savjete za zgodne i brze "receptiće"? Čitala sam negdje da su čak i domaću nutelu radili, probao netko?

  2. #2
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    ovo bi i meni dobro doslo.
    ako volis krem juhe, zblendas sve kad je gotovo :D

  3. #3
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Sjeckas povrce za dinstanje, manje kolicine mesa "fasiras", sjeckas voce za pekmez, usitnjavas cokoladu za kolace, radis tijesto za juhu, majonezu...

  4. #4
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    tijesto za juhu?

  5. #5
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    tijesto za juhu???

  6. #6
    Luminitsa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    223

    Početno

    Valjda umjesto ribanja? :D Onak, špecli?

  7. #7
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Ovak: ubacis zumanjak ili cijelo jaje, dodajes po malo brasna. Kad se napravi kugla koja lupa po posudi, treba ti jos samo malo brasna pa dodajes polako. Gotovo je kad imas sitne kuglice (ne sitne ko zrnca secera, malo krupnije).

    Inace, mozes nasjeckati ili samljeti orahe, ljesnjake, bademe. Za sitno mljevene dodas par zlica secera da se ne slijepi sve.
    Nadam se da o istom pricamo, o multipraktiku? Ili je u pitanju ona mala sjeckalica?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Probajte napraviti gazpacho - pravimo ga barem dva puta tjedno!

  9. #9
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj Luminitsa prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko je sigurno usitnjavati led u 600W-tnom blenderu?
    Za sjeckanje leda obično daju ekstra nastavak. Ja sam ga dobila uz štapni mikser s posudom. Izgleda kao pilica (nazubljen). S običnim noževima ne bih baš sjeckala led, bez obzira na snagu.

    Mi sve voćne i povrtne sokove radimo u blenderu. Ako ti baš jako smetaju ostaci koji se ne daju samljeti (vlakanca), onda si to procijediš prije pijenja. Fakat možeš kombinirati što god hoćeš. Zašto se ograničiti na nekakve frapeiće s jogurtima ili mlijekom, kad možeš lijepo piti čiste vitamine?

    Usput, preporučam knjigu Viktorije Boutenko - Zeleno za zdravlje.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    55

    Početno

    Joj, ne znam kako bi živjela bez blendera - od voćnih sokova, smoothiesa, sjeckanja doslovce svega (luk, češnjak, orašasti proizvodi), pašteta... Stvarno sve!

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Moj multipraktik je ovaj
    http://www.epinions.com/review/hmgd-...890893956?sb=1

    može li mi tko pomoći, ja ovaj desni dio koristim mnogo. Ali lijevi, par puta sam u njemu isjeckala voće i - ulijenila se.
    Voće je ispadalo kašasto i ko za bebe, nije sok, nego gušće.

    Druge ideje nisam imala
    Sad, ne znam, jesasm li trebala stavljati više vodenastijeg voća, npr. limuna...

  12. #12
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    Voće je ispadalo kašasto i ko za bebe, nije sok, nego gušće.
    Druge ideje nisam imala
    Sad, ne znam, jesasm li trebala stavljati više vodenastijeg voća, npr. limuna...
    Mora biti kašasto kad ti sva čvrsta tvar iz voća ostaje unutra... ali zato dodaješ vode. Mi obično natrpamo voće i/ili povrće u blender i onda zalijemo vodom, otprilike toliko da pokrije voće (nekad više, nekad manje, ovisi što želimo). Jedini je problem to što se stajanjem takvog soka na vrhu stvara pjena. Zato prije konzumiranja na kratko uključiš blender i opet je sve homogeno.

  13. #13
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj Luminitsa prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, dobavila sam onaj multi-super-ekstra blender-mikser-sjeckalicu u Lidlu...
    Htjedoh pitati je li to onaj što je nekad košta 555 kn, a kasnije 599? Bude svako toliko u Lidlu.
    Htjela bih si ga kupiti (u biti, bilo kakav multipraktik, ali ovaj je najpovoljniji ) pa me zanima kakav je.

    Kako si zadovoljna s tim što si do sada napravila?
    Je li kompliciran za korištenje, čišćenje...?

    Hvala

  14. #14
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Joj, još jedno pitanje - ako imaš knjižicu, daj pogledaj tko je proizvođač, molim te. Recimo, mi smo kupili hard disk u Lidlu, marke Silvercrest (one njihove), a proizvođač je Toshiba. Možda i ovo čudo radi neka poznata firma...
    Hvala još jednom

  15. #15
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Meni je s njime najdraže naribati mrkve, jabuke i krompir, gotovo u čas

  16. #16
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Davorov Kung-fa:

    Sastojci:
    Putar, med i orasi u različitim i sasvim prilagodljivim količinama. Na primjer, 1 dio meda, 2 dijela putra i 3 dijela oraha.
    NE DODAVATI SOL!

    Postupak:
    Otopi se putar (na oko 40°C) i strpa se u blender. Doda se dio oraha i uključi blendanje na maloj brzini. Postupno se dodaju svi orasi. Pri tome se češće dogodi da blender povuče zrak i zapravo ne radi ništa nego samo zuji - zaustaviti, stisnuti sa spatulom (ili žlicom), napravi "ploft!". Kad blender konačno povuče i smjesa se nastavi mljeti uredno poput vira prebaci se na veću brzinu. Kad se postignje željena tekstura (grublja ili glađa) doda se med, ali tako da se blender ne zaustavi (smjesa se sada jako brzo stisne) i samo kratko se još blenda, isključi se i sadržaj se brže bolje prebaci u posudu u kojoj će se čuvati. Meni su idealne posude poput onih od kile vrhnja.
    Nakon par minuta smjesa očvrsne. Čuva se u frižideru.

    Slično se dobije i namaz od kikirikija (nije preporučljiv klincima radi aflatoksina) i ... paz sad ... tahin. Postupak je s uljem i odgovarajućim košticama. Kung fa je s putrom jer se mora stisnuti.

    Ja ga pravim s prženim lješnjacima, odličan je!

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je s njime najdraže naribati mrkve, jabuke i krompir, gotovo u čas
    Jabuke, to mi je glavno. Kupim gotove kore, povadim koštice, nagratam, prospem po korama, zamotam, zaista za čas i svi vole ovaj kolač!

    Pravila sam i tijesta tipa mramorni kolač, kuglof. Odlično je jer samo ubacuješ redom i on sam obavi sve

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Jabuke, to mi je glavno. Kupim gotove kore, povadim koštice, nagratam, prospem po korama, zamotam, zaista za čas i svi vole ovaj kolač!

    Pravila sam i tijesta tipa mramorni kolač, kuglof. Odlično je jer samo ubacuješ redom i on sam obavi sve
    Nisam nikada pokušala raditi tijesta, ali super ideja.

  19. #19
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    Ovak: ubacis zumanjak ili cijelo jaje, dodajes po malo brasna. Kad se napravi kugla koja lupa po posudi, treba ti jos samo malo brasna pa dodajes polako. Gotovo je kad imas sitne kuglice (ne sitne ko zrnca secera, malo krupnije).
    se može to posušiti za malo kasnije da recimo se upotrebljava do tjedan dana

  20. #20
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Mozes, kao i domace rezance. Dobro osusis i spremis u kutiju. Moze to i dulje stajati.

  21. #21
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Bambus prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam nikada pokušala raditi tijesta, ali super ideja.
    Ma mozes svasta.
    Na primjer ona torta od sira s keksima. Prvo sameljes kekse, ubacis putar i promijesas. Tu smjesu stavis u protvu, a u multipraktik ubacis sir, jaja, secer. Promijesas i to je to.
    Jedino ne mozes peci u njemu :D

  22. #22

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    55

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    Ma mozes svasta.
    Na primjer ona torta od sira s keksima. Prvo sameljes kekse, ubacis putar i promijesas. Tu smjesu stavis u protvu, a u multipraktik ubacis sir, jaja, secer. Promijesas i to je to.
    Jedino ne mozes peci u njemu :D
    Hehe, baš sam pomislila kako bi to bilo zgodno - da je napravljen od silikona - sve smućkaš, ubaciš u pećnicu i gotovo!

  23. #23
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Samo bih htjela zamoliti da mi odgovoriš na moja pitanja, ako ti nije teško...

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Htjedoh pitati je li to onaj što je nekad košta 555 kn, a kasnije 599? Bude svako toliko u Lidlu.
    Htjela bih si ga kupiti (u biti, bilo kakav multipraktik, ali ovaj je najpovoljniji ) pa me zanima kakav je.

    Kako si zadovoljna s tim što si do sada napravila?
    Je li kompliciran za korištenje, čišćenje...?

    Hvala
    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, još jedno pitanje - ako imaš knjižicu, daj pogledaj tko je proizvođač, molim te. Recimo, mi smo kupili hard disk u Lidlu, marke Silvercrest (one njihove), a proizvođač je Toshiba. Možda i ovo čudo radi neka poznata firma...
    Hvala još jednom.

  24. #24
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj Luminitsa prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, dobavila sam onaj multi-super-ekstra blender-mikser-sjeckalicu u Lidlu, kao trebat će. Do sad sam samo nabasala na recepte za smoothies, ali sigurno u tom čudu mogu izmućkati još ponešto. Koliko je sigurno usitnjavati led u 600W-tnom blenderu? Imate li kakve savjete za zgodne i brze "receptiće"? Čitala sam negdje da su čak i domaću nutelu radili, probao netko?
    Eto, nisi mi ništa odgovorila na moja pitanja pa ću ja odgovoriti tebi.

    Kupila sam isto navedeno čudo u Lidlu i dobila s tim knjižicu s receptima, u kojoj lijepo piše da se led SMIJE drobiti. Piše i kolika se količina stavi, na koju brzinu.
    Ti nisi dobila tu knjižicu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •