Pokazuje rezultate 1 do 44 od 44

Tema: Dodajete li alkohol u hranu koju jedu djeca?

  1. #1
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno Dodajete li alkohol u hranu koju jedu djeca?

    Znači rum/rakiju u kolače, pečenja zalijevate pivom, dodajete vina u umake?
    Možda malo blesavo pitanje, ali ja ne dodajem, tj. dodajem iznimno rijetko, a nekad mi baš fali. Inače ne pijem alkohol, ali u hrani mi daje onaj jedan poseban šmek koji mi u zadnje vrijeme nedostaje. Frendica koja ima klince ga redovito koristi i smije se mojoj dilemi oko toga. Kaže da to sve ionako ispari. U nekim jelima možda, ali baš u kolačima ne, bar ja tako mislim.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Dodajem ako ide u termičku obradu u kojoj alkohol ispari (npr. rum u glazuru od čokolade) ali ne ako je bez termičke obrade (npr. u kokos kuglice koje se ne peku dodajem aromu ruma).

    Odojak obavezno zalijevam pivom, pečeno meso normalno podlijevam vinom. Osim toga, nisu to neke količine, ali i to malo ispari, a fini mirisi ostanu.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Ne, ništa. Nekako ne mogu da prelomim da počnem, a i strah me da joj se ukus ne bi svideo.

  4. #4
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    stavljam vino u hranu koju kuham, najčešće u rižoto/paštu s povrćem. Ukus je ok i ne smeta joj. Alkohol valjda ispari

  5. #5
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    da, u sve u sto i inace
    mislim, ne znam o kojim se kolicinama kod vas radi
    ali ekvivalent mog skropljenja rumom keksa za paradizot i onoga sto moja djeca kasnije od toga pojedu je priblizan onome da im dam da pomirisu cep
    ili dec vina u rizot/toc koji ionako ispari
    ne vidim problem

  6. #6
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    samo da vam kažem da sam ja kao mala jela kruh sa šećerom i crnim vinom :ikajmifali:

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    naravno da dodajem. od pocetka dohrane kuham hranu istu kao i nama.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Ne, nikad .
    Jer nisam tako naučena kuhati.

  9. #9
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Dodajem ako prolazi termičku obradu. Ali ako smo u gostima ne pitam proces proizvodnje

    Nije tema ali me podsjetilo: dojilja odbija jesti kolače u kojima ima ruma (jer doji, naravno) dok pije pivu (jer je dobra za mlijeko)

  10. #10
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ne dodajem, niti mi je ugodno da dijete jede hranu sa alkoholom, niti mislim da bi joj se sviđala.

  11. #11
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja sada samo želim jest neki fini rižot s mirisom bijelog vina i još koječega

  12. #12
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja sada samo želim jest neki fini rižot s mirisom bijelog vina i još koječega
    x

    Po mogućnosti crni .... mljac! Moja djeca to obožavaju (jedu ga od treće godine pod normalno, možda i dulje).

  13. #13
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Dodajem.
    U kolače nikada nisam dodala više od čepa nečega (a i to se večinom peče).
    A u rižote, umake... naravno. Ništa ne ide bez vina, gdje alkohol ispari, a okus ostaje.

    PS. I ja imam istu želju trenutno.

  14. #14
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Uvijek kuham s vinom, a ponekad ga stavim i u jelo....

    Šalu na stranu, ali obožavam repove škampi u woku koje na kraju flambiram u konjaku, mediteranski umaci s bijelim vinom, divljač s crnim, pašticada s prošekom, kozice u portu.... Lista je duga....

    E sad kad dođu klinci, vjerojatno će biti druga priča, ali mislim da ću posebno kuhati za njih i za nas, odnosno finiš će biti drugačiji. Uostalom, sad to povremeno radim i s našim pesonjom za neka jela (izdvojim meso I/ili povrće, prilog prije začina).

  15. #15
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    u sve što se kuha svakako. čim je počeo jesti s nama. u kolače/kreme koje se ne kuhaju ne

  16. #16
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    dodajem jedino u bolonjez koji ionako nakon dodavanja vina kuham još sat i pol pa pretpostavljam da sve ispari

  17. #17
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Ma negdje sam čitala da baš i ne ispari skroz, bez obzira na termičku obradu, da ga ostane u tragovima, pa da se baš ne preporuča stavljat ako i djeca jedu.
    S druge strane, baš smo se nedavno ubili u prefinom crnom rižotu od sipe koji je napravila svekrva, naravno dodala je vino, to mi je sjelo tek kasnije. Cura nije imala problema (6 god.), mali (3 god.) je dobio proljev. Neznam jel od crnila ili vina.
    Bilo nam je prefino, klinci bi sad stalno jeli crni rižoto, al bez vina to nije taj okus.

  18. #18
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Puno toga bez vina nije taj okus.

  19. #19
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ali ako ostane u tragovima, pa jos djeca pojedu sedmi dio tih tragova, u cemu je problem?

  20. #20
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Više alkohola ima u sirupima za kašalj :/

  21. #21
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I dalje stavljam vino u neke gulaše, neki saft,... i obavezno pacam meso uz dodatak vina.

  22. #22
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    najnormalnije stavljam
    vjerujem da više alkohola ima u voću koje pojedu pa im fermentira u želucu

    kolače s alkoholom i inače ne radim, pa nema brige od nekuhanog alkohola

  23. #23
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    I ja stavljam najnormalnije.
    Inače ne pijem vino, nikakvo, ne volim ga, ali neka jela jednostavno ne mogu bez njega.
    Što se tiče kolača s alkoholom, nisam ih dosad radila. Jedino u palačinke stavim malo ruma, al to je stvarno mala količina.

  24. #24
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Onda izgleda previše paničarim. Malo sam se zabrinula kad je mali dobio proljev, to je bilo prvi put da je jeo nešto s dodatkom vina. Inače u 3 godine mu je to bio prvi proljev (ne računajući opaku crijevnu virozu koja nas je sve poharala prošle godine). Mislila sam baš počet dodavat u umake, onak pomalo, pa ću vidjet kak će reagirat. Zanima me hoće li primjetit promjenu u okusu.
    Od kolača ću se za sad ipak suzdržavati, ionak ih ne radim tak često.

  25. #25
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ja ne stavljam, moja curka povrati svaki kolač (rođendani i sl) u kojima ima alkohola. Ti sirupi za kašalj onda zapravo djeluju ko i Muji apaurin za proljev LOL Dijete si cugne zaspi ko top pa mu je svejedno jel kašlje ili ne kašlje

  26. #26
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    etilni alkohol ima tocku vrelista na 78.37°C, pa sam prilicno sigurna da pri kuhanju ispari, a arome ostanu.
    kad radim jelo s alkoholom, dodam.
    imam jedan kolac koji radim samo za sebe i to nazivam pijani kolac. klinci znaju da ga ne smiju jesti, jer je to mamino. stavi puno ruma jer ga volim u kolacima i to se izgustam, napravim samo malu kolicinu i uzivam u tih par zalogaja.

    apri ne kuzim kakva fermentacija voca u zelucu?

  27. #27
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne znam, ali mi dobro zvuči

    sjećam se nekada davno, dok sam učila u sveučilišnoj, narezala ja sebi voća i stavila u foliju
    i ostala tamo cijeli dan i zaboravila na voće
    navečer, direkt otamo - van
    i pojedem ja to voće
    bacalo je na alkohol
    i ja se opila, stvarno

  28. #28
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    voce fermentira pomocu kvasca koji se nalazi na njegovoj povrsini, pa ako ga nasjeces seceri i sve postaje dostupno kvascu koji se nalazi na povrsini. to mi stima, ali me zbunilo ovo da fermetira u zelucu. znam da cjepidlacim, ali jednostavno nisam kuzila sta mislis stim

    a mozda ti se mantalo od onog mraka i mirisa iz stare sveucilisne, meni to i dan danas fali.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 30.08.2012. at 18:33

  29. #29
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    je
    i ono škripanje parketa

  30. #30
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Stavljam.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    meni se od dva gutljaja vina Zemlja počne okretati u suprotnom pravcu, mada često poslije ručka popijem čašu našeg domaćeg vina ili orahovaču za aperitiv. Zato ne spremam suđe odmah nakon ručka
    trebali su mi kao pomikaki davati odmalena, da se naviknem, pa ni meni sad nebi nikaj falilo

    šalu na stranu, u jela stavljam, pa ishlapi kuhanjem i pečenjem, a izbjegavam koliko god je moguće da djeci dajem alkohol. U trudnoći i za vrijeme dojenja nisam ni kap popila. Valda će imati više od tri iz matematike.

    Jedino ne znam kako se ponaša ostala "kemija" u osrednjim vinima ako ih stavljamo u jela, lako za alkohol, on ode u zrak, a ostaju možda teški metali, pesticidi, sumpor i bla bla... nemam pojma, možda djeca mogu od toga dobiti proljev?

  32. #32
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Dragonfly prvotno napisa Vidi poruku
    Onda izgleda previše paničarim. Malo sam se zabrinula kad je mali dobio proljev, to je bilo prvi put da je jeo nešto s dodatkom vina.
    Ne znam koliko to može biti povezano.
    Inače je (za odrasle) čaša dobrog vina uz ručak dobar način za sprečavanje otrovanja hranom. Jednom sam i doživjela da smo se ja i prijateljica žestoko otrovale u restoranu a mm i njm koji su odmah nakon ručka udarili po nekom vinu nisu ništa osjetili - a jeli smo svi istu hranu.
    Ne znam može li imati isti efekt kad se prokuha i kad alkohol ispari, ali ne bih rekla ni da bi trebalo djelovati u suprotnom smjeru.

    Inače u jelo ćete dodati najviše pol deca vina, to će ispariti, dijete će od sve te količine pojesti par žlica u kojima će biti možda pol žličice iskuhanog vina... mislim da se zbilja oko toga ne treba brinuti.

  33. #33
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj marijanada prvotno napisa Vidi poruku
    meni se od dva gutljaja vina Zemlja počne okretati u suprotnom pravcu, mada često poslije ručka popijem čašu našeg domaćeg vina ili orahovaču za aperitiv. Zato ne spremam suđe odmah nakon ručka
    trebali su mi kao pomikaki davati odmalena, da se naviknem, pa ni meni sad nebi nikaj falilo
    nisam ni ja neki vinopija, meni je dec-dva uz ručak granica. Ali se ne sjećam da mi se ikad mantalo od tog vina na kruhu kad sam bila mala. To nisam dobivala redovito nego u gostima kod susjeda tu i tamo, ako nije bilo marmelade. Dve-tri žlice crnog vina na fetu domaćeg kruha pa posipano šećerom.

    Citiraj marijanada prvotno napisa Vidi poruku
    Jedino ne znam kako se ponaša ostala "kemija" u osrednjim vinima ako ih stavljamo u jela, lako za alkohol, on ode u zrak, a ostaju možda teški metali, pesticidi, sumpor i bla bla... nemam pojma, možda djeca mogu od toga dobiti proljev?
    Pa dobra vina i nisu tako skupa, ona loša je zbilja bolje ni ne kupovati, a okus mogu samo pokvariti.
    Inače od ovog nabrojanog mislim da ne bi trebali dobiti proljev, eventualno možemo razglabati o dugoročnom nakupljanju pesticida u organizmu - ali će im se više nakupiti preko voća i povrća koje jedu svakodnvno, u usporedbi s time žličica vina u rižotu tu i tamo je zanemariva.

  34. #34
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Da, stavaljam! Recimo u rižoto, oslić/bakalar na bijelo, vinski gulaš (tko usoatlom jede vinski gulaš bez vina?)!
    Nikad ništa takvoga nisu odbili pojesti. Niti nemaju pojma kaj je unutra.
    Stavim i u palačinke malkice ruma. I ako ide u neki kolač rum stavim ga.
    Stvarno ne vidim problem u tome.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    mislim da u skoljkasima i crnilu lezi puno vise potencijalnih problema neko u vinu koje je isparilo kuhanjem

  36. #36
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Inače je (za odrasle) čaša dobrog vina uz ručak dobar način za sprečavanje otrovanja hranom. Jednom sam i doživjela da smo se ja i prijateljica žestoko otrovale u restoranu a mm i njm koji su odmah nakon ručka udarili po nekom vinu nisu ništa osjetili - a jeli smo svi istu hranu.
    ne znam jesam li pisala kako se u mojoj obitelji njih 22 otrovalo boemima (salmonela)
    svi, osim strica koji je popio litru rakije
    među ovim ih je bilo i u životnoj opasnosti
    cijeli kat koprivničke bolnice su zauzeli

  37. #37
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam koliko to može biti povezano.
    Inače je (za odrasle) čaša dobrog vina uz ručak dobar način za sprečavanje otrovanja hranom. Jednom sam i doživjela da smo se ja i prijateljica žestoko otrovale u restoranu a mm i njm koji su odmah nakon ručka udarili po nekom vinu nisu ništa osjetili - a jeli smo svi istu hranu.
    Ne znam može li imati isti efekt kad se prokuha i kad alkohol ispari, ali ne bih rekla ni da bi trebalo djelovati u suprotnom smjeru.

    Inače u jelo ćete dodati najviše pol deca vina, to će ispariti, dijete će od sve te količine pojesti par žlica u kojima će biti možda pol žličice iskuhanog vina... mislim da se zbilja oko toga ne treba brinuti.

    x
    Samo što ako nakon toga popiješ pivo, odmah završiš u zaraznoj. vino suzbija, ali pivo hrani te neke baje. Nemojte pit pivo ako postoji šansa da se otrujete. Ubijajte se u vinu!

  38. #38
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Stavljam, kao i prije djece, u vrlo malim količinama jer mi jednostavno ne paše kad je više.

    Imam i ja anegdotu; starijem sam za prvi ročkas naručila tortu u provjerenoj slastičarni, osobno sam otamo naručila barem 4 puta prije toga. Uglavnom, torta je bila toliko prepuna ruma da ju ni nekim odraslima nisam smjela dat a da sam dala djetetu sigurno bi ga opilo.
    A taman sam si bila obećala da neću bit jedna od onih mama koje nedaju djetetu da proba svoju prvu tortu
    Posljednje uređivanje od koksy : 01.09.2012. at 07:17

  39. #39
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ja ne stavljam, ali ne zato sto bi si djete alkoholizirala (jer mislim da ne bi) nego zato sto mi jela s vinom i drugim alkoholima smrde tako da niti ne kuham tako, no jako volim rum u kolačima i dala bi ih djetetu. mislim da su to ipak premale kolicine alkohola da bi naskodile, pogotovo ako se kuha s alkoholom. moje je misljenje da to sve ispari

  40. #40
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Kaj ti točno smrdi u vinksom gulašu?

  41. #41
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    e da! u pravu- vinski gulas mi je ZAAAKON!!! sve ostalo mi ima taj neki šmek koji mi ne pase

  42. #42
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

  43. #43
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Kasnim 6 godina!!

  44. #44
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    no jako volim rum u kolačima i dala bi ih djetetu. mislim da su to ipak premale kolicine alkohola da bi naskodile, pogotovo ako se kuha s alkoholom. moje je misljenje da to sve ispari
    Da si probala ovu našu tortu nebi tako mislila

    Mislim da je u njoj bio cijeli jedan rum. Doslovno je bila nejestiva. Isparilo ili ne, nisam se usudila dat djetetu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •