Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 65

Tema: KVALITETAN radni stol

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno KVALITETAN radni stol

    U potrazi sam za kvalitetnim radnim stolom za školarca, koji će izdržati barem osnovnu školu.
    Molim preporuke!

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Flexa

  3. #3
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    ljepo kupiš materijal i napravite sami ili uz stolara, najkvalitetnije i najbolje riješenje, sigurno bolji od bilo kojeg kupovnog

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    uradi sam i sl. metode otpadaju jer smo antitalenti a sa majstorima smo se nedavno družili tako da smo ipak za varijantu - ući u dućan i kupiti
    gdje se prodaje flexa i koji još proizvođač osim f. ima izdržive stolove?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    330

    Početno

    Navodno je Moll izvrstan. S obzirom na cijenu, mislim da taj ne da mora izdržati cijelu osnovnu školu, nego i srednju. Vidjela sam ga u Kiki, ali cijena me odmah prizemljila:

    http://www.moll-system.com/de/welcome.moll

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Flexa- Kika, Lesnina

  7. #7
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    na taj sam se i ja zakacila. skicam ga vec godinu dana, ali svaki put kazem no dobro mu je za sad i u radnoj sobi, kad mu budem kupovala za njegovu onda cu
    Posljednje uređivanje od spajalica : 29.08.2012. at 15:19

  8. #8
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja bi se zbilja zeznula da sam potrošila puno love za radni stol jer moje dijete sve radi u krevetu, i piše i uči.
    A ako hoće pisati za stolom, onda dođe u blagovaonu, jer može škicati tv.

  9. #9
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Ima li netko radni stol iz Ikee? Zanima me kako ste zadovoljne omjerom cijene i kvalitete.

    Sada imamo alplesov, prezadovoljni smo i stolom i cijelom sobom, ali selimo i trebamo drugačije dimenzije. Sve što smo do sada vidjeli nam je li-la, jedino jedan u Lesnini se školarcu svidio, ali je 1200 kn. Sviđa mu se jedan iz Ikee, 100 eura je, premišljam se.

  10. #10
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Flexa je od mekanog materijala. Nasi kreveti su aime i kuku, a zadnji kupljen ovo ljeto. Ubise ih vlakicima.
    Stvarno ne znam na sta bi stol slicio.

  11. #11
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Evo i mene već neko vrijeme u potrazi za radnim stolom.
    Obišla sam samo Lesninu Žitnjak u prizemlju i zaključila da ono jeftino neće izdržati ni dva razreda - posebno ladice, koje su koma.
    Na katu gdje su razne dječje sobe sam sjela sa prodavačem i sat vremena mi je slagao kombinacije. Tu su stolovi kvalitetniji, ali zato nema ništa ispod 2.500, dok je bi za jedan prekrasan "Mali princ" morala keširati 4.700 i to uz popust koji je bio taj vikend. Uz to čeka se 1-3 mjeseca.

    Tražim dalje.....

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Citiraj anna-y prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene već neko vrijeme u potrazi za radnim stolom.
    Obišla sam samo Lesninu Žitnjak u prizemlju i zaključila da ono jeftino neće izdržati ni dva razreda - posebno ladice, koje su koma.
    pametno si zaključila
    naš dosadašnji radni stol je taj iz Lesnine ("iz prizemlja"), jeftino ga platili, ali doslovno bačeni novci - prve ladice su otpale nakon par tjedana, složili ih i lijepili i sve ponovo otpalo, koma; radna ploča se izgrebala i oštetila ko da je korišten godinama a na njemu se radilo par mjeseci - nikad više!!!
    zato se sad ne bi htjeli zaletjeti nego stvarno kupit nešto kvalitetno

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    pametno si zaključila
    naš dosadašnji radni stol je taj iz Lesnine ("iz prizemlja"), jeftino ga platili, ali doslovno bačeni novci - prve ladice su otpale nakon par tjedana, složili ih i lijepili i sve ponovo otpalo, koma; radna ploča se izgrebala i oštetila ko da je korišten godinama a na njemu se radilo par mjeseci - nikad više!!!
    zato se sad ne bi htjeli zaletjeti nego stvarno kupit nešto kvalitetno
    Mi smo isto kupili te stolove iz Lesnine, najmanje koje smo mogli u godini prije nego su djeca kretala u školu. Nije to tak loše, nisu se raspali, malo su oguljeni i klimavi ali dečki su ih prerasli (evo sad će moji dečki u peti i šesti razred). Evo našeg iskustva - neke stvari smo naučili:

    - lagani pisaći stol (od iverice) za dijete ne smije imati previše ladica i ne smije ga se jako opteretiti jer se iskrivi, pogotovo ako su ladice samo s jedne strane
    - dobra je kombinacija stol bez ladica + odvojeni ormarić ladičar koji stoji ispod njega ili bilo gdje drugdje
    - stol od iverice obavezno mora imati sprijeda dugačku i široku dasku koja ga ukruti, jer se inače daske koje služe kao noge razmiču i stol postaje klimav
    - gornja ploha je podložna grebanju, pa ako ne mislite stol mijenjati za 2-3 godine, stavite podložak

    Kad se ladice natrpaju teškim knjigama, stol se raspadne. Umjesto toga, mi smo djeci kupili ormariće za knjige. Lakše se unutra snalaze, a stol dulje traje.

    Mi ćemo za godinu dana ili dvije mijenjati djeci stolove. Sad mjerkam stolove s metalnim nogama jer nam se drvene nisu pokazale sjajnim rješenjem... Uostalom, svi naši uredski stolovi imaju metalne noge. Ne vidim da je za djecu drugačije, pogotovo ako se ti njihovi stolovi puno koriste. Možda ovako nešto: http://www.alples.com/katalog-proizv...C4%87i-stolovi

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    da, ovo mi se ne čini loša ideja sa odvojenim ladičarem jer na ovom starom su se prvo raspale ladice, one su mu vječno nakrcane

  15. #15
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    pazi s ovim, mi imamo identični
    stol je izuzetno lagan, a na nogama ima i kotačiće
    oni se mogu zakočiti, ali to ništa ne znači jer ga bez prevelike sile možeš pogurnuti dok za njim sjediš i pišeš, a u tome ga (zakočeni) kotači ne sprječavaju.
    taj stol mora stajati isključivo uza zid da ga podupre, a kotači su tu samo iz fore.
    pisala sam alplesu prije godinu dana, odgovor im je bio da kupim zamjenske noge bez kotača.
    i bih, da sam mislila da ću time potpuno otkloniti problem mobilnog stola, ali mislim da mu je pero laka kategorija najveći problem.
    šteta. po meni veliki minus za ovaj alplesov "planet" program.

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    pazi s ovim, mi imamo identični
    stol je izuzetno lagan, a na nogama ima i kotačiće
    oni se mogu zakočiti, ali to ništa ne znači jer ga bez prevelike sile možeš pogurnuti dok za njim sjediš i pišeš, a u tome ga (zakočeni) kotači ne sprječavaju.
    taj stol mora stajati isključivo uza zid da ga podupre, a kotači su tu samo iz fore.
    pisala sam alplesu prije godinu dana, odgovor im je bio da kupim zamjenske noge bez kotača.
    i bih, da sam mislila da ću time potpuno otkloniti problem mobilnog stola, ali mislim da mu je pero laka kategorija najveći problem.
    šteta. po meni veliki minus za ovaj alplesov "planet" program.
    Puno ti hvala na primjedbama... Naš jedan stol bi trebao biti naslonjen na zid, ali drugi bi stajao slobodno u prostoru.

    Zaključak - na kraju ću kupiti nešto od standardnog uredskog programa, samo ne preglomazno.

  17. #17
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    mi kupili u Emmezeti prije par godina, sa odvojenim ladičarem, dosta velik i jako smo zadovoljni s njim.

  18. #18
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj anna-y prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene već neko vrijeme u potrazi za radnim stolom.
    Obišla sam samo Lesninu Žitnjak u prizemlju i zaključila da ono jeftino neće izdržati ni dva razreda - posebno ladice, koje su koma.
    Na katu gdje su razne dječje sobe sam sjela sa prodavačem i sat vremena mi je slagao kombinacije. Tu su stolovi kvalitetniji, ali zato nema ništa ispod 2.500, dok je bi za jedan prekrasan "Mali princ" morala keširati 4.700 i to uz popust koji je bio taj vikend. Uz to čeka se 1-3 mjeseca.

    Tražim dalje.....
    prijateljica je imala slično iskustvo- sve što je dječje je skupo i čeka se dugo. ona se spustila na kat sa uredskim stvarima i kupila odličan stol za duplo manje novaca.

  19. #19
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Ili možete napraviti sami, nije teško koliko se čini

    http://ana-white.com/2012/08/plans/55-fancy-x-desk

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    330

    Početno

    Meni se kod Mollovih stolova sviđa mogućnost podešavanja po visini; tako se i reklamiraju, "stol koji raste s djetetom". Ako stol mora poslužiti nekoliko godina, onda mi je logično da treba i on "rasti", baš kao što se može podesiti i stolac.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Citiraj Mishkica prvotno napisa Vidi poruku
    Navodno je Moll izvrstan. S obzirom na cijenu, mislim da taj ne da mora izdržati cijelu osnovnu školu, nego i srednju. Vidjela sam ga u Kiki, ali cijena me odmah prizemljila:

    http://www.moll-system.com/de/welcome.moll
    sjećaš se možda te cijene koja te prizemljila ?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    evo našla u Kikinom katalogu -4990kn (moll champion radni stol) .-)
    bogme, i mene prizemljilo

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Uffff, puno je to... Bolje onda napraviti kako je susmiga napisala - kupiti neki obični uredski stol s metalnim nogama.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    pazi s ovim, mi imamo identični
    stol je izuzetno lagan, a na nogama ima i kotačiće
    oni se mogu zakočiti, ali to ništa ne znači jer ga bez prevelike sile možeš pogurnuti dok za njim sjediš i pišeš, a u tome ga (zakočeni) kotači ne sprječavaju.
    taj stol mora stajati isključivo uza zid da ga podupre, a kotači su tu samo iz fore.
    pisala sam alplesu prije godinu dana, odgovor im je bio da kupim zamjenske noge bez kotača.
    i bih, da sam mislila da ću time potpuno otkloniti problem mobilnog stola, ali mislim da mu je pero laka kategorija najveći problem.
    šteta. po meni veliki minus za ovaj alplesov "planet" program.
    Mi smo dječju sobu opremili namještajem Planet, uključujući i klasični radni stol (u katalogu koji je linkala Peterlin šifra PTPM-5 + odvojeni ladičar PTP-1). Ne sjećam se cijene, ali mislim da nije bila pretjerana. Stol je zbilja čvrst i vjerujem da će izdržati čitavo školovanje. Općenito smo prezadovoljni linijom "Planet", kako estetikom, tako i izdržljivošću i funkcionalošću.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    alples u zagrebu ima - gdje?

  26. #26
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Mi za laptop imamo ovaj stol http://www.jysk.com/hr/120/121/3610002/a/catalog i zadovoljni smo, može se fino pritegnuti i ne miče se.
    Platili smo ga manje, oko 350 kuna na akciji. Možda bi mogao poslužiti i kao radni ako dođe ormarić ispod.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    97

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    alples u zagrebu ima - gdje?
    Mi smo kupili u Lesnini, i to s popustom od 25% (povremeno imaju popuste na određene linije).

  28. #28
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    alples u zagrebu ima - gdje?
    Ima na njihovoj web stranici popis prodajnih mjesta: dućan BAMT na Malešnici, A.T. Mimare 20

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    97

    Početno

    Evo vidi tu prodajna mjesta u ZG:
    http://www.alples.com/prodajna-mjesta

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Ima netko za podijeliti iskustva s Hespom? http://www.dorateks-shop.com/proizvo...-funky/?page=5

  31. #31
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj kloolk prvotno napisa Vidi poruku
    nama se pokazala odličnim izborom: masivni i čvrsti komadi namještaja. imamo je nekih 5,6 godina, zapravo ni ne znam točno koliko dugo.
    u to vrijeme je bila jedina mladenačka koja se u zagrebu mogla naći. danas je ipak veći izbor, ali da smo i mogli birati, ne bismo pogriješili u kvaliteti.
    obzirom da nismo u cugu uzimali i krevet, kupili smo ga naknadno prije 2,5 godine s traper materijalom na uzglavlju.
    puno kvalitetnija od "planet" sobe koju smo kupili curi prije 2,5 godine.

  32. #32
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    dotični stol kojeg kudim je čvrst, nisam ni rekla da se raspao, ali je prelagan i miče se dok za njim sjediš i radiš - takvo je moje iskustvo.
    ne bih ga više kupila ni pod razno, a moje dijete stvarno nije mrga; kreće u 3. razred i ima 30 kg.

    još nešto... baš s te peterlinine slike, ispod tog stola je i ladičar.
    kada u njega rasporedimo knjige i bilježnice tako da je u gornjoj ladici veći teret nego u donjoj, pa još otvorimo tu gornju ladicu... ladičar se prevrne na nos, vjerovali ili ne.

    soba jest dječja, ali je po meni dovoljno neozbiljna da čovjeka može ozbiljno naživcirat!
    žao mi je što me neki ukupni popust od 30-tak % na kojem je bio taj "planet" odvratio od meblovog "malog princa" po kojeg sam došla.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    nama se pokazala odličnim izborom: masivni i čvrsti komadi namještaja. imamo je nekih 5,6 godina, zapravo ni ne znam točno koliko dugo.
    u to vrijeme je bila jedina mladenačka koja se u zagrebu mogla naći. danas je ipak veći izbor, ali da smo i mogli birati, ne bismo pogriješili u kvaliteti.
    obzirom da nismo u cugu uzimali i krevet, kupili smo ga naknadno prije 2,5 godine s traper materijalom na uzglavlju.
    puno kvalitetnija od "planet" sobe koju smo kupili curi prije 2,5 godine.
    Super, thnx. Mi smo uzeli djetetu njihov krevet, pa bi najradije i stol (da ne švrljamo okolo puno).

    Btw, uzimali smo krevet preko ovog linka kojeg sam ranije stavila i ispalo nas je 400-500 kn jeftinije nego u Kiki/Lesnini i sl jer imaju besplatnu dostavu za ZG, često imaju dodatni popust ako se naručuje preko weba. Dostava je došla u minutu kada je dogovorena, a isporuka je bila nakon 15 dana. Eto, ako nekome zatreba.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mi smo naš složili u Ikei. Ploču smo uzeli bijelu i na jednoj strani zaobljenu i noge s kojima možemo mjenjati visinu.
    Ladičar ispod je MM složio uz pomoć Elgrada

  35. #35
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Anna-y,
    koje dimenzije vam trebaju? Boja?
    Na kraju sam kupila u Ikei, sutra ćemo ga sastaviti pa vidjeti je li to to.

  36. #36
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Nije me bilo par dana...
    Uglavnom, jučer sam opet obilazila par dućana i nanovo zaključila da ništa ispod 2.000kn.
    Ja tražim bijeli stol sa zelenim detaljima eventualno, po mogućnosti visoki sjaj, jer je ostali namještaj takav. Veličina može do 150 cm. Stajat će ispred prozora, pa eventualno može imati onako jednu nižu nadogradnju- policu na radnoj plohi. Treba imati i nekakakv ormarić ili ladice.

    Ono što mi se npr svidjelo je verzija sa dodatnim stolom, jer mi ionako treba još neka površina kad klinci nešto rade tipa plastelina, crtanja itd,pošto se u toj sobi i inače igraju.
    U Harveyu sam jučer gledala ovo: http://www.hespo.hr/sob_mla_funky_aris.htm, baš ovo sa prve slike. Cijena bi bila oko 2.500kn. Trenutno je akcija, pa bi ta dva stola bila oko 1.300, a ladičar 1.250. Vrlo je kvalitetan namještaj.
    U Lesnini mi je za liniju Mali princ (nešto slično sl 8.) rekao 4.500 kn: http://www.meblo.hr/Default.aspx?art=4980&sec=393

    Kako bi ja željela i puno više, razmišljam da angažiram stolara da mi napravi po mojim željama. Čini mi se da bi isto platila i puno više.

  37. #37
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Da se nadovežem sama na sebe:
    -upravo sam dobila Kikin katalog od 14.9.- http://superkupnja.com/slika.php?id=...log-6.jpg&pg=6
    -ovaj za 2.390 bi trebala pogledati....

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj anna-y prvotno napisa Vidi poruku
    Nije me bilo par dana...
    Uglavnom, jučer sam opet obilazila par dućana i nanovo zaključila da ništa ispod 2.000kn.
    Ja tražim bijeli stol sa zelenim detaljima eventualno, po mogućnosti visoki sjaj, jer je ostali namještaj takav. Veličina može do 150 cm. Stajat će ispred prozora, pa eventualno može imati onako jednu nižu nadogradnju- policu na radnoj plohi. Treba imati i nekakakv ormarić ili ladice.

    Ono što mi se npr svidjelo je verzija sa dodatnim stolom, jer mi ionako treba još neka površina kad klinci nešto rade tipa plastelina, crtanja itd,pošto se u toj sobi i inače igraju.
    U Harveyu sam jučer gledala ovo: http://www.hespo.hr/sob_mla_funky_aris.htm, baš ovo sa prve slike. Cijena bi bila oko 2.500kn. Trenutno je akcija, pa bi ta dva stola bila oko 1.300, a ladičar 1.250. Vrlo je kvalitetan namještaj.
    U Lesnini mi je za liniju Mali princ (nešto slično sl 8.) rekao 4.500 kn: http://www.meblo.hr/Default.aspx?art=4980&sec=393

    Kako bi ja željela i puno više, razmišljam da angažiram stolara da mi napravi po mojim željama. Čini mi se da bi isto platila i puno više.
    Je li netko gledao hespov stol za na krevet sa 4, 5 i 6. slike?

    Može li se kad se izvuče "zakočiti" da se ne miče dok se koristi?
    Zaboravila sam.

    Imamo ovu sobu pa da nadokupimo stol na izvlačenje (ako ima kočnicu koja je čvrsta)

    btw. vodite računa ako koristite ovaj stol na izvlačenje da vam ljestve za penjanje ne mogu uvijsk stajati bočno na krevetu nego u podnožju ili ih morate micat i odlagat. Meni to nikako nije zgodno, a dijete mi nije s tim baratalo baš

  39. #39
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Mi smo kupili u lesnini mavrica sobu i uz nju i stol, stol je običan u L s metalnim nogama. Iznad stola smo im namontirali dva viseća ormarića i sad netom pred školu namontirali još jednu zidnu policu iz ikee.Sve sitnarije drže po čvrstim plastičnim kutijam koje stoje na toj polici, to čak izgleda puno bolje nego sam se nadala.
    Razlog takvom rasporedu je to što ja mislim da mojim dečkima stol s kojekakvim kerefekama(recimo onaj zglobni L element što se anny sviđa, doduše i meni je super) bi izdržao jedno dva tjedna. To sve nešto što se okreče, što se pomiče , klizi i tako dalje to jednostavo zove na glupost a dovoljno je jednom da im sine nešto i da nepovratno unište stol.
    Kad smo kupovali sobu mislim da je mavrica imala najveći izbor stolova, ako se nevaram bilo je i stolova s produživim nogama.

  40. #40
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    meni su ti flexa stolovi mali, šta tu može učiti npr.12godišnjak?
    ikein smo kupili.

  41. #41
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

  42. #42
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Da se pohvalim kako sam konačno riješila radni stol. Nakon razočarenja i obilaska svih mogućih dućana, odlučila sam da mi netko izradi stol kakav želim. Moj susjed je stolar i posao sam njemu povjerila. Evo kako to izgleda u konačnici:
    http://public.fotki.com/anna-y/bicikl-i-kolica/stol/

    Cijena, prava sitnica (u usporedbi sa Lesninom) 2.200 kn.
    Nisam išla na visoki sjaj, jer bi jako povećalo cijenu, čvrst je i solidan i mislim da će potrajati. Ormarić je na kotačiće i nezavisan od stola, a ovaj dio koji se može zaokretati može se i potpuno otvoriti uzduž sa velikim stolom. Dužina većeg dijela je 160 cm.

    Susjed stolar se sad izvježbao na mom stolu, pa ga mogu preporučiti. Tako smo sretni i klincima se jako sviđa, pa su ga potpuno zaokupili i ful je u upotrebi.

  43. #43
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ovaj je odličan.
    sad si baš nešto razmišljam, koliku proviziju uzima onaj tip što vozi robu iz ikee?

    kloolk kćer ima hespo funky i odlična je, jako zadovoljni svi skupa.
    njena je limeta boje, nema je tu na linku, a najljepša mi je od svih.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    ovaj je odličan.
    sad si baš nešto razmišljam, koliku proviziju uzima onaj tip što vozi robu iz ikee?

    kloolk kćer ima hespo funky i odlična je, jako zadovoljni svi skupa.
    njena je limeta boje, nema je tu na linku, a najljepša mi je od svih.
    I kod nas je limeta.
    Nema je na linku, ali se može dogovoriti telefonom za boju, nisu ažurirali ponudu prema novom katalogu.

  45. #45
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    koja je optimalna širina radnog stola za dijete?

  46. #46
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    i još me zanima je li bolje da stolmima ladice ili ormarić sa strane ili kombinaciju? Što je korisnije djetetu za školske knjige?

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    naš je širok oko 120 i ok je. Bitno je koliko imaš mjesta oko stola za odložiti stvari, pernicu, lektiru, bojice, neke njegove đinđe...ako i nemaš, onda trebaju i ladice, recimo za knjige, i police za sve ostalo. i mjesto za šk. torbu. I da ti sjedalica (ako u prostoriji nemaš mjesta ulazi pod stol)

    Ima stolova raznih dubina, mome bi to bilo korisno otkad je prešao na pernicu koja se rasklapa na širinu 20*40 cm.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Mi smo na kraju uzeli stol kojemu su s jedne strane ladice, a s druge ormarić.
    I jedno i drugo je ispunjeno, ali uredno i sređeno
    Kombinacija samo sa ormaricem nam i nije bila neka sreća jer se ove manje stvari ne mogu slozit da to izgleda pregledno.
    Sad npr. u jednoj ladici drzi rezervne biljeznice, šk. pribor i sl., u drugoj korištene biljeznice i knjige koje su vec odradili, u trecoj svoje papire za crtanje doma, boje, flomiće, pastele...četvrta služi za nacrte maketa i lego kataloge (nema veze sa skolom al dobro )
    U ormaricu su mu vece stvari poput kutije za likovni (kad nije u školi), raznoraznim uradcima koje je donio doma iz škole,vreće za pribor za tjelesni, kutija sa složenim časopisima i nekim njegovim djidjama i sl. Prije je sve bilo zgruvano i neuredno. Sad su mu 4 ladice i 1 ormaric taman. Sve mu je pregledno i sve sam lako nadje. (Ovo posebno ističem jer kad krene ritam škole, izvanškolskih aktivnosti i svega ostalog, kad se u par minuta treba spakirati a primjerice, baš se sjetio pred izlazom da mu je pisanka iz prirode pri kraju, vrlo lako nadje gdje je što).
    Btw, svaki vikend radi pregled (reviziju ) radnog stola, nakon šta pregleda torbu i pernicu.
    Ostale knjige i slikovnice stoje slozene na polici pored stola (uzeli smo billy, onu najjednostavniju ikeinu policu).

  49. #49
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    trebam preporuku za radni stol.
    ne treba imati ni ladice ni ormarić, ali mora biti dovoljno velik da na njega stane laptop, tipkovnica, monitor i negdje sa strane bilježnica ili knjiga
    ima li takvog negdje?

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja imam iz Ikee. Izabereš ploču i noge. Imamo čak dva ista radna stola. Ploča je na jednoj strani zaobljena, a noge su podesive. Evo ide im dvanaesta godina.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •