Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 62

Tema: gdje izaći u Zagrebu?

  1. #1
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno gdje izaći u Zagrebu?

    Rado bi večeras s mm izašla na neko fino mjesto, ali toliko dugo nismo bili nigdje da uopče ne znam gdje, šta, koliko para....
    Prije smo se znali zaletiti na neki mali klupski koncertić (Maja Savić i sl.) i rado bi da malo obnovimo našu vezu uspomenama- vino, muzika, atmosfera
    Jel znate za tako nešto u našem gradu?

  2. #2
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Mi nismo baš fini, više volimo zaružiti...
    Odemo do Green golda, u Sofru ili Les Points, a ima i drugih restača tamo, kineski , pa Mostovi i sl. i poslije u Green gold na čagu i super mi je to, nema mlađarije pa se na osječam kao da stršim...

  3. #3
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    superx a ti si taaaaaako stara..

  4. #4
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Mi nismo baš fini, više volimo zaružiti...
    Odemo do Green golda, u Sofru ili Les Points, a ima i drugih restača tamo, kineski , pa Mostovi i sl. i poslije u Green gold na čagu i super mi je to, nema mlađarije pa se na osječam kao da stršim...
    ana.m ja sam staaara!!! superx bar zna gdje sta ima, ja se osjecam ko da sam tek uselila u ovaj grad
    superx- kakvo je raspoloženje na tim mjestima (muzika, ekipa)
    nismo mi fini, nego ja nisam obukla štiklu 2 godine i fali mi da negdje izadem, ali mi se ne da ici na neko mjesto s hrpom pijanih balavaca

    gdje vas muževi vode?

  5. #5
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Evo ti green gold za izvest štiklu, savršen.. MI bili prekjučer, sve živo u štiklama....
    Nije bilo baš mlađe ekipe (sad opet ovisi što je za koga mlađe)...

  6. #6
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    havana club? na to mislis?

  7. #7
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    isuse ja nikad nisam čula za ova mjesta koje spominjete, niti za jedno. JA sam stara.

  8. #8
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ni ja, sad sam guglala green point i nisam nis zguglala pa sam pitala mm da kaj ima tamo pa me on uputio na havana c. eto! jel ti lakse? da stvar bude gora, ja imam samo 32 godine

  9. #9
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi zapravo izlazimo samo u kino ili na koncerte. ne zanima nas baš nešto drugo. evo sad smo nakon dugo vremena bili na rhcp, a nadam se da ćemo sad opet češće moći ići po koncertima jer nam je najmlađi klinjo dovoljno narasao da može izdržati pola noći bez nas.
    a za walk down the memory lane bismo trebali otići u kset ili u tolkien's (jel uopće postoji više tolkien's LOL)

  10. #10
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kad smo već kod izlazaka. Cheerilee i ostali s 3+ djece, kako si organizirate čuvanje dječurlije?
    mi smo za rhcp morali odvojiti klince, jedna kćer je otišla prespavati jednoj baki, a druga kćer i sin su ostali doma s drugom bakom i dedom. mislim da ih ne možemo svo troje ostaviti samo jednima. kak je kod vas?

  11. #11
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mi kod mojih možemo ostaviti svo troje,
    recimo sljedeći vikend idemo na svadbu u italiju, od petka popodne pa do nedjelje....
    Pa onda imamo u planu Sarajevo od petka do nedjelje, to budu isto na čuvanju kod mojih...

    Za recimo klasičan izlazak imamo razne opcije (najčešće kod mojih svo troje),
    ili starije dvoje kod sveki mlađi kod mojih....

    Za sad nemaju konkurenciju u vidu bratića i sestrični, obojima jedina unučad pa mi koristimo ovo vrijeme
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 01.09.2012. at 23:37

  12. #12
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moji jedva mogu dvoje, stvarno jedva, a troje ne dolazi u obzir
    svekiji će vjerojatno moći troje za koju godinu, kad ovaj najmanji još poraste
    ali do onda ih moram dijeliti naokolo

    blago vama

  13. #13
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Moji su doma, i mirovini ajmo reći (mada nisu u godinam aza mirovinu) tak da još mogu trčat za njima....
    Da, svaki put kad ih ostavim, zahvaljujem naveliko mami da ih čuva i to vaki put bez problema...
    Čak ponekad i odgode svoje planove ako mi pitamo za čuvanje....

    Dok recimo svekiji rade, i to su svojoj firmi, pa su u poslu od-do, tak da najmanjeg nisu čuvali nikad....

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    dnevno čuvanje pokatkada mogu organizirati da su svi troje na jednom mjesto, kad je baš frka, ali ne volim niti ja nekom "uvaljivati" troje male djece ... razdijelim ih okolo (obično barem jedno završi u vrtiću...)

    a večernji izlasci?! to idemo na smjene - ili samo MM ili samo ja - jedno ostaje s djecom

    zajednički izlazak je bio prije nekoliko mjeseci kada smo morali nešto obaviti, pa smo se slučajno zatekli pred kinom, pogledali se i rekli - sad ili nikad odgledali smo prvi film koji je bio na programu

  15. #15
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    zajednički izlazak je bio prije nekoliko mjeseci kada smo morali nešto obaviti, pa smo se slučajno zatekli pred kinom, pogledali se i rekli - sad ili nikad odgledali smo prvi film koji je bio na programu
    genijalno LOL

  16. #16
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nikak ni dnevno ni noćno.

  17. #17
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    citam i gledam i zakljucujem sad se ne mogu ni tjesiti da nisam bas tako stara

    MM i ja izlazimo u kino, relativno cesto. klince cuva teta igralica ili pak ponekad moja sestra. cesto gledamo film koji je na redu, srecom vise manje prikazuju sve u svim vremenima. naime mi imamo izlazak od cca 17-21 sat.

  18. #18
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ni ja ne znam gdje moja generacija može izaći
    tako da izlazimo po kućama

    i obavezno tazdvajamo djecu
    ni muževi roditelji, a ni moji, ne mogu s njih dvoje
    tako da starija uvijek ide kod mojih, a mali kod muževih
    jer je svekrva vitalnija i mlađa od moje mame, pa nekako može s njim

    ali, to je rijetko
    možda jednom u dva mjeseca
    ostavimo ga u 20 i pokupimo ujutro oko 8
    znači, nema puno angažmana

  19. #19
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    isuse ja nikad nisam čula za ova mjesta koje spominjete, niti za jedno. JA sam stara.
    X

  20. #20
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Mi bismo isto vani... a svekiji su na moru cijelu godinu osim zimu. Moji žive na moru. I nema izlazaka, dok si opet ne složimo neki babysitting, a to nam se ne da za privremeno i povremeno. Eto, mi ćemo vani na zimu. I ja ne kužim što je to u Green Goldu gdje se ide. Može info?

  21. #21
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    A ovaj relativno novi VIP club?
    Nisam bila, ali sam čula da je zgodno.

  22. #22
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

  23. #23
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    kad smo već kod izlazaka. Cheerilee i ostali s 3+ djece, kako si organizirate čuvanje dječurlije?
    mi smo za rhcp morali odvojiti klince, jedna kćer je otišla prespavati jednoj baki, a druga kćer i sin su ostali doma s drugom bakom i dedom. mislim da ih ne možemo svo troje ostaviti samo jednima. kak je kod vas?

    Mi kako kada. Bili su prošle godine kod mojih kada smo bili mi 3 noći u Sarajevu ( to je bilo prvi put da smo negdje išli sami nakon 7g), sad smo bili na RHCP pa smo jih malo podijelili jer moji nisu mogli. Muževi ne mogu nikako jer je mama 100% invalid, a njegov tata se brine o njoj. Ma, nama su ti izsalci cijela logistika. Moji su cca 300kn daleko pa moramo prvo klince voziti tamo, pa tako...Koma! A sad, kad smo bili jednu noč u Zg, smo prvo vozili dvoje klinaca do mojih, pa onda najmanjeg još 100 km do moje frendica, pa onda u Zg..I drugi dan isto tako - kupi jednog, pa drugog, pa trećeg...ahhhh

    Ali eto, gdje je volja tamo se sve može

  24. #24
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    mi ne izlazimo jer nam nema tko čuvati djecu.
    Za dva tjedna idemo na jednu svadbu i možemo povesti klince, ali iskreno i on i ja bi najradije da ne idu s nama da možemo malo biti sami.
    Već smo dvoje riješili za sada još nam najmanja ostaje....

    A ova mjesta za izaći..nemam pojma o čemu vi pričate
    Posljednje uređivanje od ana.m : 02.09.2012. at 13:21

  25. #25
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    I kod nas su izlasci na smjene

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a je u svemu tome obavezna štikla, ja ni nebum nikad išla van

  27. #27
    Teica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,274

    Početno

    Izlasci?

    Kaj je to?

    Nekaj za jest ?

  28. #28
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Cula sam za ova mjesta jer imam na poslu mladu kolegicu bez djece koja stalno izlazi. Mi izadjemo cca. 1x godisnje u kino.

  29. #29
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    mi zapravo izlazimo samo u kino ili na koncerte. ne zanima nas baš nešto drugo. evo sad smo nakon dugo vremena bili na rhcp, a nadam se da ćemo sad opet češće moći ići po koncertima jer nam je najmlađi klinjo dovoljno narasao da može izdržati pola noći bez nas.
    a za walk down the memory lane bismo trebali otići u kset ili u tolkien's (jel uopće postoji više tolkien's LOL)
    i mi smo voljeli ići u Tolkien`s

    nema ga više

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Nama je u ZG-u super u Saxu, petkom, to odemo jedno 3-4x godisnje (ali ja ne zivim u ZG-u vise pa je i to ok ).

  31. #31
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    A ovaj relativno novi VIP club?
    Nisam bila, ali sam čula da je zgodno.
    bila, preveliko, sterilno, nije mi se dopalo. ali uletili smo slučajno, bili samo jednom, možda krivo vrijeme. probala sam još ući tamo kada je došao franzen, no ništa od toga... bila je prevelika gužva, pa nas nisu pustili..

    mi izlazimo zajedno, tj. do rođenja male izlazili smo otprilike jednom tjedno.. volimo sedmicu od birceva, i u zadnje vrijeme smo često išli u mali bar- restoran ane ugarković na vlaškoj..super je mjesto, nije klasičan restoran već više bar u kojem uz vino možeš naručiti imale zalogoje, koji su redom prefini, a i cijenom vrlo prihvatljivi. inače volimo festivale i koncerte. sad kad je beba tu, još nigdje nismo zajedno izašli, on izlazi kao i inače, a ja sam do sada dva puta, uz visinske pripreme- oba je puta prošlo sjajno, tj. nije se ni probudila do mog povratka. jedva čekam da se malo poodraste da izlazimo skupa. a najviše žalim zbog festivala svjetskog kazališta kojeg ove godine propuštamo. čuvanje plaćam, angažiram studentice.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    48

    Početno

    Mi izlazimo jedanput mjesečno, klince čuvaju baka i deda. Odvezemo ih u subotu ujutro i dođemo po njih u nedjelju na ručak kod staraca Tako da se stignemo i naspavati. Izlazimo obično u sax, tvornicu na koncert i u movie pub, ponekad se petkom zaletimo i do purgeraja, al to rjeđe jer je tamo mlađa ekipa. Mi smo oboje preko 35.

  33. #33
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Sasa, može adresa tog bara/restorana u vlaskoj?

    Kad je naša curka bila jako mala beba, mi smo bili par puta na stručnim predavanjima s njom. Odlično je funkcioniralo. Ona je obično spavala ili bi mirno gledala oko sebe ako bi bila budna. Bili smo i na pini bausch s njom.
    Možda možeš probati i sa kazalištem?
    Naravno ovisi o bebi, o tebi, o vrsti kazališnog komada (tu mislim na glasnoću)..itd
    Ali kažem čisto, kao mogućnost.

  34. #34
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ma nisam ja tako stara, ali kad odem negdje sve je puno pijane dječurlije i ja i MM se osječamo koma..
    U green gold nema ispod 25 (znaći ja sam na granici), a muzika je klupska ima četvrtkom tamburaši, ima ugl cijeli program na facbooku i na njihovim stranicama, meno je super, nije nip prešmensi i ugodno se osječam.Jesu zrihtani svi ali niš previše..
    Jedino bude gužva ako dođeš prekasno, idealka je oko 11..
    Ne idemo niti mi prečesto, ali sam počela raditi tamo u blizini pa znamo poslije posla navratiti na cugu!

  35. #35
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    i mi smo voljeli ići u Tolkien`s

    nema ga više
    Joj, ima! Srećom, ovo se pokazalo krivom informacijom. I mi smo išli k njima dok su bili tamo kod Dverca i to se zatvorilo.

    Prošli tjedan otišli se prošetati do Kerempuha na Dolcu ali nam se nije dopalo, krenuli po Opatovini dalje i gle - Tolkien's se preselio tamo (zadnji birc, baš kod crkve)!!! Baš smo se razveselili. Nismo ulazili, samo smo na terasi popili piće. I dalje imaju standardnu ponudu cidera i irske kave...

    Evo našla ovdje više informacija: http://www.facebook.com/pages/Tolkie...se/16990844511
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 03.09.2012. at 09:42

  36. #36
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    o, pa to je super! hvala, Peterlin!
    odvest ću MM-a tamo i iznenaditi ga

  37. #37
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Sasa, može adresa tog bara/restorana u vlaskoj?

    Kad je naša curka bila jako mala beba, mi smo bili par puta na stručnim predavanjima s njom. Odlično je funkcioniralo. Ona je obično spavala ili bi mirno gledala oko sebe ako bi bila budna. Bili smo i na pini bausch s njom.
    Možda možeš probati i sa kazalištem?
    Naravno ovisi o bebi, o tebi, o vrsti kazališnog komada (tu mislim na glasnoću)..itd
    Ali kažem čisto, kao mogućnost.
    mali bar je u vlaškoj 63. haustor nasuprot importane galerije. ova mala nije za kazalište još uvijek.. šteta.pina bausch

  38. #38
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    restoran se doista zove Mali bar, samo ja sve pišem malim slovima pa ne znam da li je jasno...

  39. #39
    Doga avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    468

    Početno

    Nama paše 'Krivi put' u Savskoj. Imaju odličnu veliku terasu, uglavnom je za tople dane stvoren i za malce.. inače na solo.

  40. #40
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Hvala!

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Gdje izvesti strance, s malom bebom, u centru u ZG? Kava, sok, čaj...
    ja bih neku finu kavanu, da nije zadimljeno... (koliko su kave i čajevi u kavani u Esplanadi?)
    subotom će vjerojatno biti nemoguća misija pronaći slobodno mjesto ...

  42. #42
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Nemam pojma za cijene.
    Al imaš i Jegernhorn. Tam je uvijek prazno - ne znam zašto, a meni prostir nije loš. Imali su i kolače, sad sam zaboravila iz koje slastičarnice.
    Jedino kaj je sad Advrnt i tamo pa nemam pojma kak je.

  43. #43
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Sjetila sam se još i Kraša na Trgu. Imaju i kolače i praline.

  44. #44
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje izvesti strance, s malom bebom, u centru u ZG? Kava, sok, čaj...
    ja bih neku finu kavanu, da nije zadimljeno... (koliko su kave i čajevi u kavani u Esplanadi?)
    subotom će vjerojatno biti nemoguća misija pronaći slobodno mjesto ...
    Evo ti pa biraj: https://punkufer.dnevnik.hr/clanak/3...---519582.html

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Sjetila sam se još i Kraša na Trgu. Imaju i kolače i praline.
    tamo je uvijek gužva ...

    našla sam cjenik kavane u Esplanadi https://www.esplanade.hr/press/downl...e-Bar-Menu.pdf

    da mi je bar uloviti mjesti ...
    morat ću doći puno prije

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    lokacija u centru bi mi najbolje odgovarala

    ali zgodan link... za većinu nisam nikad čula... ova kavana lav povrh kamenitih mi se čini zgodnom

  47. #47
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa možeš ciljati slastičarnice, na primjer na potezu Vlaške imaš Amelie (dosta nakrcano i gužva), pa ima Meet Mia i Fine torte, svi imaju kolače i keksiće i ok kavu.
    Ima i onaj Oranž u Ilici, nisu mi kolači tamo baš nešto ali je udobno za sjedenje.

  48. #48
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    U Esplanadi su inače imali nešto kao "popodnevni čaj" za vrijeme Adventa, ne znam ima li i ove godine.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Meni osobno najugodnije mjesto za popiti kavu i proćaskati s nekim u centru grada je kavana Palainovka na vrhu Radićeve (točnije na Ilirskom trgu).
    Nepretenciozan prostor, bez guzve, ali istovremeno romantičan sa svojom poviješću te dobra točka za početak šetnje Gornjim gradom (koji je nažalost, jedno veliko gradilište ovih dana...ali dobro...).
    Za vrhunske kolače i torte svakako Orijent u Petrinjskoj (ali nije za neko duže sjedenje, pogotovo ne s djecom).

  50. #50
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Imaš i Velvet u Dežmanovom prolazu, tamo ima super kolača i lijepo je uređeno.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •