Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 115 od 115

Tema: Pogrešno prihvaćanje dojke

  1. #101
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Beba super napreduje a to je najbitnije !

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    evo samo da javim da smo bile danas kod savijetnice i rekla je da nam je polozaj dobar,da nam ide sve super,malo nam je pomogla oko polozaja "nogometne lopte" i sad u tom polozaju beba jos bolje hvata dojku i jos efikasnije sise,bas se jako cuje gutanje

    da i bas me zena nekako opustila i smirila i stvarno je odlicna i drago mi je da sam otisla da sad misica i ja mozemo uzivati u dojenju

  3. #103
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Odlicno, bas mi je drago!

    Sretno dalje!

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    hvala!

  5. #105
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Super !!!

  6. #106

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    moze jos malo pomoci

    beba mi po noci cica samo iz jedne cice
    npr oko pola 11,11 pocica obje dojke,podoj nam traje oko sat,sat i pol sa uspavljivanjem,onda se budi oko 2,pola 3 i cica samo iz jedne cice,drugu nece ili povuce par puta i pljune i nastavi dalje spavat,i onda se opet budi oko 5,pola 6 kad isto pocica samo jednu
    i sljedeci put se budi oko 8,pola 9 kad pocica obje
    mene sad muci da mi takav nacin ne utjece na produkciju mlijeka jer ispada da po 5,6 sati ne cica iz jedne cice,meni se to cini predugo
    po danu je pak drugacija situacija,podoji nam traju po dva,tri sata,a nekad i duze ako ne uspije zaspati
    evo bas jucer je cicala od 8 ujuto do 1 kad je napokon zaspala i popodne opet od 4 do 9 navecer dok isto nije zaspala i to je bas jako vukla i sva nervozno cupala bradavicu ak nije islo,a normalno da nakon pet sati nacicavanja nije nista islo

  7. #107
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nemaš razloga za brigu. Sve ti je to sasvim u redu. Školski.
    Što se tiče nervoze može biti da se nagutala zraka ili se samo hoće nosati.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    ok,super
    hvala ti☺

    da vjerojatno se naguta zraka jer se tokom podoja barem jednom zagrcne,a ostata dana se stalno grci i stenje,ma ustvari ne samo po danu i po noci dok spava stenje i grci nozice,zbog toga svega po danu mi jako lose spava i onda je sva nervozna i stalno bi cicala

  9. #109
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Nama je patronažna pokazala prvi položaj sa slike uz srednje jako lupkanje po leđima za podrig. Još bolji je ovaj treći. Kad se zabljuca i podrigne ne znači da je sit pa ga nekad odmah potom vratim na cicu. https://mommyofthree.wordpress.com/tag/burping/

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    na taj nacin ju i dizem za podrig i obicno i podrigne i to nekad bas dosta jako
    tako mi voli i zaspati i ostati spavati na ramenu

    budemo isprobale i ovaj treci

    da i mi se skoro uvijek vracamo na cicu nakon podriga

  11. #111
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod nas se najvise savjetuje srednji polozaj, za bebe koje se bas jako najedu zraka.

  12. #112

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    ok,budemo i taj polozaj isprobale,iako mislim da nam nece ni to pomoc kod grceva,jer ona se meni skoro nakon svakog podoja podrigne i to bas jako pa se svejedno opet grci

  13. #113
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ja sam bas prije 2 dana skuzila da se moja cura skroz dobro podrigne i kod srednjeg polozaja. A nitko mi nije rekao da ju mogu i tako stavit da podrigne.
    Nego mi imamo problem jer se ne zeli podrignut kad spava. Mislim, drzim ju da se podrigne nakon nocnog podoja par minuta ali ne ide. A nezelim ju forsirat da se ne probudi. Ali onda se do jutra nakupi zraza pa jako nemirno spava kasnije. Jest da je totalni off al jel netko ima savjet.

  14. #114
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Spava s tobom ili u kolijevci? Ako s tobom stavi je na svoja prsa i podboči svoje ruke sa strane s jastucima i moći ćeš uhvatiti još malo sna, a ona će se podrignuti ako će morati.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 10.12.2016. at 22:40

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    42

    Početno

    javio nam se jos jedan problemcic

    pocela me boljeti lijeva dojka,ustvari bradavica i areola kod podoja,desna me ne boli,dali je moguce da samo jednu dojku krivo uhvati,na toj lijevoj mi je i bradavica nekako drugacija,veca

    bradavica nakoj podoja nije spljostena kako su mi bile na pocetku kad je krivo hvatala,i ni jednom do sad me nije tako boljelo

    da i jos jednu stvar koju radi a nije mi jasno zasto
    uhvati dojku pravilno,onako jako duboko i onda navlaci,ko da joj je preduboko ko da joj to smeta,onda ju povuce par puta da ju malo izvuce van i nastavi dalje normalno cicati
    Posljednje uređivanje od cin cin : 09.01.2017. at 22:44

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •