Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Cucla palac

  1. #1
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno Cucla palac

    Još uvijek kad je umorna cucla palac (sad je skoro 6,5 godina), dosta je smanjila ali po noći i pred spavanje vuče ko sumanuta...
    Probali sa kiselim lakovima, mitom i korupcijom ali ostavljanje ne ide nikako. Problem je što sad idu trajni zubići i htjeli bi se riješiti palca a ne znamo kako
    Da li je netko probao sa http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=...ard&_autoRfr=1 ili sličnim zaštitnim "rukavicama" - ima li toga za kupiti kod nas?
    (probala sam joj motati palac zavojem navečer ali bi to uvijek nekako skinula)

  2. #2
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    moja je cuclala do te dobi
    kupili u ljekarni onaj lak protiv grickanja noktiju
    taj toliko smrdi da nije htjela približiti ruke ustima, a kamoli staviti prst u usta
    mora se mazati par puta na dan
    od tada više ne cucla

  3. #3
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    probali ne pali

  4. #4
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    ja imam nečakinju evo već ide u 2 razred ima 8,5godina i navodno još pred spavanje si zna staviti prs u usta i malo pocuclati.
    E sad mislim da oni nisu ništa probavali ali mislim da i ona to smao ponekad i vrlo malo bar tako kažu

  5. #5
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    a joj ne znam ...

  6. #6
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    L je sama odlučila prestati oko 6-tog rođendana kad su joj ispali prvi zubi. ali ona je takva, što odluči to ispuni.
    ja sam išla već u školu i uzalud pokušavala prestati, ni zamatanje, paprenje ništa nije pomagalo. i onda sam jednostavno prestala, valjda se treba dogoditi neki klik u glavi i to je to

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ja sam prestala u 2. ili 3. osnovne.

  8. #8
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj maxi prvotno napisa Vidi poruku
    L je sama odlučila prestati oko 6-tog rođendana kad su joj ispali prvi zubi. ali ona je takva, što odluči to ispuni.
    ja sam išla već u školu i uzalud pokušavala prestati, ni zamatanje, paprenje ništa nije pomagalo. i onda sam jednostavno prestala, valjda se treba dogoditi neki klik u glavi i to je to
    I meni se čini da će i moja tako. I inače je takav tip - kad njoj klikne ide bez problema - tako je i pelene ostavila u dva dana, počela vezat tenisice, čitat...ali oko palca taj klik nikako da dođe. Jučer smo bacili mamac u vidu papigice koju silno želi ... da malo ubrzamo klik

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •