Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 160 od 160

Tema: Kakvu ribu jedete?

  1. #151
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Je, znam da se to s očima radi, ali zaboravila sam što se stavlja. Ma radi se sve samo da se proda.

    A gle, moj muž svoju ribu prodaje otkupljivaču..odmah, znači riba je ujutro izvađena iz mora i čim je došao s broda ide čovjeku prodati ribu. E sad, što taj tip radi s ribom, da li prodaje restoranima, na pijaci, vamo, tamo..ne znam ali znam da masu toga zaledi pa naknadno proda. Sumnjam da ti netko može prodati baš staru, staru ribu ali ne baš skroz frišku sigurno može jer ima tu finti i fintica kojima se mažu oči. Ljudima i ribicama)

  2. #152
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ja sam ovo ljete u rovinju na ribarnici dozivjela da prodaju skarpine po 270 kuna ???, koje su brat bratu bile stare barem 4 dana. na kraju je i prodavac priznao da ribe nisu bas najsvjezije.
    Posljednje uređivanje od seni : 12.09.2012. at 15:16

  3. #153
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Bambus prvotno napisa Vidi poruku
    Im li tko iskustva s ribarnicom oko Trešnjevačkog placa? Preselili se nedavno, a skeptična sam prema svim ribarnicama osim Dolca
    Na Trešnjevačkom placu u lijevom uglu na kraju (gledano sa Ozaljske) su dva mala kioska koji prodaju sviježe ulovljenu ribu, nemaju ništa iz uzgoja . Ali ima samo ono što je to jutro stiglo : sitna plava riba najčešće ili povremeno drugih stvari kad im je sezona.

  4. #154
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam ovo ljete u rovinju na ribarnici dozivjela da prodaju skarpine po 270 kuna ???, koje su brat bratu bile stare barem 4 dana. na kraju je i prodavac priznao da ribe nisu bas najsvjezije.
    Uvijek se pitam što bude s tom (preskupom) ribom koju nitko ne kupi. Ne čini mi se baš izglednim da će
    je prodavač baciti, nekako si mislim da vjerojatno završi u restoranima/hotelima, u tanjurima
    ništa ne slutećih gostiju.

  5. #155
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    to se i ja pitam.

  6. #156
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Mi smo daleko od mora i ribu kupujemo u Konzumu.
    Utorkom, a i četvrtkom imaju svježu ribu - oradu, brancina (60-70 kn/kg), nama dosta po dvije, dakle oko 30 kuna ručak (uz to paradajz juha, krumpir i blitva, mahune, tikvice, raštika... to mi je smiješno računati) ili zamrznutu - papaline, skuše, oslić, škarpinu. Ako pržimo, pravimo pomfri, ako je u rerni, opet povrće na lešo. Uz puno bijelog luka, peršina i maslinovog ulja.
    Nekada i svekar upeca kakvog smuđa, šarana ili netko pravi fiš pa onda jedemo i riječno.
    No, uglavnom morsku, dva puta tjedno.
    Znam da nije najzdravija ta riba iz uzgoja, ali meni nekako bolje i to nego svinjetina.
    Još dva puta tjedno jedemo meso - nedjeljom kod svekija i još jednom mi pravimo (uglavnom piletinu).

  7. #157
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ja ,ne znam, valjda nisam jela dobro spremljenu riječnu ribu, ali meni to ne valja. osim pastrve. e da, i nedavno sam, u jednom restoranu na dunavu probala kečigu. i bila mi je fina.
    Sjetit ću te se kad budemo jeli perkelt od smuđa s domaćim tijestom, prženom slaninom i sirom. Ako slučajno što ostane, spakirat ću ti mali paketić i nekom brzom poštom.
    Ma, serem, to se jede toplo i odmah. I ližu se ljepljivi prsti.

    Ja obožavam i riječnu ribu.
    Kad sam bila trudna, nekoliko dana prije poroda, svekar upecao 18 pastata. Svih 18 (osamnaest) sam pojela tu istu večer. Uvaljane u brašno i pržene na ulju. MM je mislio da ću se tu noć porodit.

  8. #158
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Na Trešnjevačkom placu u lijevom uglu na kraju (gledano sa Ozaljske) su dva mala kioska koji prodaju sviježe ulovljenu ribu, nemaju ništa iz uzgoja . Ali ima samo ono što je to jutro stiglo : sitna plava riba najčešće ili povremeno drugih stvari kad im je sezona.
    imaš kiosk Papalina mala ispod Frumentuma ( na trešnjevačkom placu), njihovu ribu kupujemo u španskom. A ako si išla po Dolcu valjda si zapamtila od koga si kupovala, možda i taj postoji na trešnjevačkom, ova naša Papalina je i na Dolcu ( u gornjem čošku kod vrata)

  9. #159
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj SikaPika prvotno napisa Vidi poruku
    Sjetit ću te se kad budemo jeli perkelt od smuđa s domaćim tijestom, prženom slaninom i sirom. Ako slučajno što ostane, spakirat ću ti mali paketić i nekom brzom poštom.
    Ma, serem, to se jede toplo i odmah. I ližu se ljepljivi prsti.

    ali kako rijetko imamo smuđa na stolu pravim ga na orly ail bez tartara, odnosno sad sam iskopala bolji sistem tempura koju pravim od integralnog brašna bude prefino.

  10. #160
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Ma, kod nas to sve ide ili u fiš ili se poha, onako klasično, u mrvicama. Zapravo, svekiji to tako, nama se još i da petljati drugačije.
    Sad će sezona smuđa pa ćemo ga valjda ćešće jesti.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •