Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 116

Tema: Pravila za PRODAVATELJE

  1. #1
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno Pravila za PRODAVATELJE

    Dragi kupci i prodavatelji,
    udruga RODA – Roditelji u akciji, već niz godina, četiri puta godišnje, organizira sezonske Rasprodaje rabljene dječje odjeće, opreme, igračaka, obuće itd.

    S obzirom na niz kriznih mjera koje su, u zadnje vrijeme, posebno pogodile roditelje odnosno obitelji, nadamo se da ćete na našoj Rasprodaji naći uščuvanu i kvalitetnu odjeću i opremu po vrlo povoljnim cijenama.
    Cilj Rodine rasprodaje je pomoći drugima: kupcima i prodavateljima. Kupci mogu kupiti odjeću i opremu po iznimno povoljnim cijenama, a prodavatelji mogu raščistiti svoje ormare i pri tome nešto zaraditi. Zahvaljujemo se našim vjernim kupcima i prodavateljima na povjerenju koje su nam ukazali kroz proteklih tridesetak Rasprodaja. Nadamo se da ćemo i dalje uživati Vaše povjerenje.
    Kako bi svaka Rasprodaja protekla u najboljem redu, pridržavamo se nekoliko jednostavnih pravila.

    1 ) Rasprodaje su sezonske, dvije proljetno-ljetne i dvije jesenko-zimske. Napominjemo da na npr. proljetno-ljetnoj Rasprodaji nećemo prihvaćati zimsku odjeću i obuću, kao što ni na jesensko-zimskoj nećemo prihvaćati, a time ni prodavati ljetnu obuću i odjeću.

    2) Cijene artikala koji se prodaju moraju biti razumne i unutar maksimalnih predloženih cijena. (provjeriti na portalu)

    Artikli koji imaju veću cijenu od navedene neće se zaprimati. Ljubazno vas molimo da cijenu svojih artikala prilagodite njihovom realnom stanju, uščuvanosti, nošenosti i sl. Maksimalne cijene mogu se primijeniti jedino u slučaju da je kvaliteta artikala na vrlo visokoj razini. Udruga Roda zadržava pravo odbiti artikle čija cijena nije u skladu s kvalitetom, iako se cijena nalazi unutar dopuštenih granica. Jednostavnije rečeno, iznošena majica dugih rukava može se prodati po 5 kn. Ne po 30 kn.

    Ukoliko na ovome popisu ne nalazite maksimalnu cijenu za odjevni predmet, ili opremu koju mislite prodavati, obratite se našim volonterkama i volonterima na samoj Rasprodaji. Oni će vam ljubazno predložiti cijenu za vaše artikle.

    Kako bismo vam olakšali određivanje cijena, evo par primjera i problema iz prakse:
    Brandirana odjeća (odjeća poznatih proizvođača): iako ste neki komad takve odjeće vjerojatno skupo platili, ljubazno vas molimo da imate na umu da je ovo rasprodaja rabljene odjeće i opreme, i da cijena po kojoj ste vi nešto kupili nije jedini kriterij za određivanje sadašnje vrijednosti. Renomirani proizvođači imaju sezonske rasprodaje, gdje su cijene snižene i do 70-80 %, a Rasprodaja rabljene odjeće ne može imati veće cijene od sezonske rasprodaje u renomiranom dućanu ili u outlet centru!

    Potpuno nova odjeća: svjesni smo da ponekad u vašim ormarima imate i potpuno nove, nenošene odjeće, s etiketama. Međutim, i na takvu odjeću primjenjuje se naše pravilo o ograničavanju cijena. Budite svjesni da bilo koji artikl gubi vrijednost istog treba čim ste ga iznijeli iz dućana – bio to automobil, majica, par cipela...

    Odjeća lošije kvalitete a visokih ili maksimalnih cijena: u ovakvoj situaciji naše volonterke i volonteri će vas zamoliti da snizite cijene i prilagodite ih kvaliteti odjeće. Volonteri/ke koji rade kontrolu kvalitete i cijena iskusni su i, na temelju proteklih Rasprodaja, imaju uvid u opću kvalitetu odjeće, primjerene cijene i količinu prodane odjeće. Ukoliko se ne slažete s predloženim sugestijama, nećemo, nažalost, biti u mogućnosti zaprimiti vašu odjeću (u cijelosti). Dosadašnji argumenti tipa „nema veze što je skuplje, ako se ne proda vratit će se“ više nisu prihvatljivi. Rodinu rasprodaju organiziraju volonteri/ke. Svaki komad odjeće mora se označiti, razvrstati u kutiju, staviti na vješalicu ili stol, nakon završetka Rasprodaje taj isti komad odjeće (ako nije prodan) treba skinuti s vješalice, razvrstati prema šiframa, spremiti u vrećicu i vratiti prodavatelju/ci. Ljubazno vas molimo da i vi poštujete naše volonter(k)e i trud koji je uložen u organizaciju svake Rasprodaje.

    Ukoliko smatrate da su naše maksimalne cijene preniske za kvalitetu odjeće koju vi nudite, poštujemo vaše mišljenje i zahvaljujemo vam se na suradnji. Cijene više od maksimalnih ne možemo prihvatiti radi očuvanja svrhe Rodine rasprodaje – pomažimo jedni drugima. Preporučamo vam da odjeću pokušate prodati drugim kanalima prodaje: preko oglasnika, na raznim forumima, na internetskim aukcijama, na buvljacima (npr. Hrelić). Vjerujemo da, s odjećom takve kvalitete, nećete imati problema u prodaji.

    3) Šifra prodavatelja. Kako biste mogli prodavati na Rodinoj rasprodaji, morate imati šifru prodavatelja. Šifre se u pravilu dijele dva tjedna prije svake Rasprodaje putem online obrasca koji je u to vrijeme dostupan na portaluwww.roda.hr.
    Budući da vam naše zaposlenice ne mogu izdati šifre telefonom, molimo da ne zovete naš ured jer time usporavate naš rad. Za sve informacije obratite nam se putem emaila rasprodaja@roda.hr. Šifre dijelimo ISKLJUČIVO putem obrasca koji će biti dostupan određenog datuma, i u određeno vrijeme.
    Broj šifri je ograničen, i zbog veličine prostora i zbog naših volonterskih resursa. Napominjemo da svi zainteresirani građani i građanke neće biti u mogućnosti dobiti šifru za sudjelovanje. O (ne)dobitku šifre obavijestit ćemo vas elektroničkom poštom.

    4) Sva odjeća, obuća, oprema koju predajete za prodaju mora biti označena.
    Nakon što mailom dobijete potvrdu da ste dobili šifru za predstojeću Rasprodaju, na vašu kućnu adresu, odnosno onu koju ste dali na prijavi, dobit ćete A4 karton na kojemu se nalazi 30 barkodova sa vašom šifrom. Iste izrežite i povežite špagom na artikl na lako vidljivom mjestu. Barkodove ne lijepite na odjeću. Na svakom barkodu imate mjesto na kojem ćete upisati cijenu. Ukoliko ista ne odgovara ili kontrolorka smatra da je neprimjerena ispravit ćete je na primopredaji.
    Ako želite povećati sigurnost, možete na pozadinu barkoda napisati osnovne generalije stvari (npr. majica, crvena, 8 god.)
    Nakon što robu označite, molimo vas da zbrojite označenu vrijednost robe (cijene koje ste odredili) i na komad papira zapišete si ukupnu vrijednost i broj komada predane robe.
    U mailu ćete dobiti točan dan predaje vaših stvari, pa vas molim da to napravite u tom danu, čime povećavate našu efikasnost a time smanjujete vrijeme koje će vam biti potrebno za predaju stvari.

    5) Sve što predajete za prodaju na Rodinoj rasprodaji mora biti oprano, čisto i uredno (obuća, odjeća, oprema, igračke...)

    6) Na Rasprodaji možete prodavati cjelokupnu dječju opremu: odjeću, obuću, krevetiće, kolica, igračke, slikovnice, role, bicikle, itd. kao i odjeću za trudnice i dojilje.

    Na rasprodaji NE MOŽETE prodavati hodalice, bočice, grijače za bočice, dude, jednokratne pelene, izdajalice, mekane nosiljke za prijevoz bebe iz rodilišta.

    7) Obuća koju prodajete mora biti vrlo malo nošena.

    8) Predavanje robe. Sve upute o predavanju robe dobit ćete elektroničkim putem zajedno sa šifrom prodavatelja. U pravilu se primopredaja vrši četvrtkom i petkom, neposredno prije Rasprodaje, na Zagrebačkom velesajmu. Nakon što predate svoju robu, naše volonterke i volonteri je razvrstavaju po veličinama u prodajni prostor gdje se u subotu vrši prodaja. Utržak dobiven prodajom podižete na dan Rasprodaje u vrijeme navedeno na potvrdi koju će vam izdati naše volonterke/i prilikom primopredaje.
    Pozivamo vas da 30% prihoda ostvarenog prodajom svoje robe donirate udruzi Roda pomažući na taj način naše akcije. Ukoliko se ne prodaju sve vaše stvari, nakon rasprodaje možete odlučiti želite li povrat robe koja se nije prodala, ili neprodane stvari želite ostaviti udruzi Roda, koja će je proslijediti dalje, u dobrotvorne svrhe.

    9) Donacije. Na Rasprodaji možete sudjelovati i tako da robu donirate u cijelosti. U tom slučaju je Udruga može prodavati u vaše ime i zadržati utržak kao donaciju, ili doniranu robu može, prema vašoj želji, odmah donirati dalje u dobrotvorne svrhe. Ukoliko želite donirati dječju odjeću, opremu itd. nije vam potrebna šifra prodavatelja. Vaše donacije donesite prije Rasprodaje, u četvrtak od 11-14h i 16-18h ili u petak od 16-18h u pavilijon 7a na Zagrebačkom velesajmu, i predajte ih našim volonterima i volonterkama.

    10) Svaki prodavatelj može prodavati najviše 30 komada odjeće, obuće, opreme, ili igračaka.
    Svi artikli koji ne budu zadovoljavali navedene kriterije, neće se prodavati, već će biti vraćeni prodavateljima. Zadržavamo pravo uskratiti šifre svim prodavateljima koji su se oglušili o pravila Rasprodaje.
    Zahvaljujemo na razumijevanju!




  2. #2
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    [QUOTE=puntica;2219105]


    Nakon što mailom dobijete potvrdu da ste dobili šifru za predstojeću Rasprodaju, na vašu kućnu adresu, odnosno onu koju ste dali na prijavi, dobit ćete A4 karton na kojemu se nalazi 30 barkodova sa vašom šifrom. Iste izrežite i povežite špagom na artikl na lako vidljivom mjestu. Barkodove ne lijepite na odjeću. Na svakom barkodu imate mjesto na kojem ćete upisati cijenu. Ukoliko ista ne odgovara ili kontrolorka smatra da je neprimjerena ispravit ćete je na primopredaji.
    Ako želite povećati sigurnost, možete na pozadinu barkoda napisati osnovne generalije stvari (npr. majica, crvena, 8 god.)

    dakle ovo je novo?
    barkodovi dolaze doma i mi ih s nekakvom špagom privezujemo na odjeću koji zatim nosimo na promopredaju?
    nije mi bas jasna ta špaga, hoce li biti više o ovome, tipa slikice kako bi to trebalo izgledati?

  3. #3
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mene ovdje jedino muči kaj ako se desida nekome ti barkodovi ne stignu na kućnu adresu?
    Mislim, znamo kak ponekad pošta funkcionira, pa me uopće ne bi čudilo da od 200 šifri neke zalutaju!

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ili dođu nakon rasprodaje.

  5. #5
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Da, a kako da povezem npr body ili majicu koja nema etiketu kroz koju se moze provuci spagica? ili carapice? Ili sesirili kapu? Tak neke "nepovezujuce" stvari?

  6. #6
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    bodi i majicu valjda kroz rukav, a za čarape i šešire nemam viziju.

  7. #7
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    ja nedavno čekala jedno pismo - poslano iz ZG u ZG običnom poštom, stiglo nakon 8 dana

    a jel ostaje i dalje ono ljepljenje krep trakom? u ovim pravilima ne piše ali na portalu u pravilima rasprodaje i dalje stoji da se treba označavati robica krep trakom?
    Posljednje uređivanje od Willow : 10.09.2012. at 23:55

  8. #8
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ja čekala iz Čakovca, i nikada nije stiglo.

  9. #9
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    pune ste pitanja, ali eto to je najpametnije smo mogle smisliti.
    vecina vas je iskusnih u volontiranju, pa i u oznacavanju robe, tako da sam sigurna da cete naci nacina da to sve oznacite.
    maknuli smo naljepnice, jer su se preljepljivale, bar ste se tako zalili. ovako sad dobijete svoje barkodove doma i mozete ih oznaciti tako da budete sigurni.
    znamo da je svako novo uvodjenje tesko, ali zelimo da se sve napravi na obostrano zadovoljstvo.

    i da sto se poste tice, sifre ce biti podjeljene vec u cetvtak, tako da barkodovi mogu biti na posti u petak. dakle imat cete dovoljno vremena da oni stignu.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 11.09.2012. at 00:04

  10. #10
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Mene ovdje jedino muči kaj ako se desida nekome ti barkodovi ne stignu na kućnu adresu?
    Mislim, znamo kak ponekad pošta funkcionira, pa me uopće ne bi čudilo da od 200 šifri neke zalutaju!
    ana moguce je da zalutaju, ali isto tako je moguce da puno prodavatelja ne da svoju pravu adresu, sad ako je ne daju, nece barkodove ni dobiti.

  11. #11
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, a kako da povezem npr body ili majicu koja nema etiketu kroz koju se moze provuci spagica? ili carapice? Ili sesirili kapu? Tak neke "nepovezujuce" stvari?
    ani4 kako si do sad povezivala sal i kapu? pa isad ces isto tako, pa onda mozes provuci kroz spoj spagicu s barkodom.

  12. #12
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    moguce da ce roba biti zgužvana ako ce se povezivati špagom kroz rukave, nogavice i sl.

    ima li šanse da spustite kriterij povezivanja na konac (onaj čvrsti koji ne puca). ne znam jeste li svjesne da je špaga skup sport? kupovala sam nedavno i najjeftine koje sam našla su cca 30kn, a ako se radio o 30kom robe trebale bi možda i 2 špule. ne znam, možda griješim pa me ispravite

  13. #13
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ok, ne teba ti 2 špule za 30 momada. Pa ne povezuješ mašne na veliko, nego onako, malo, kao one neke etikete na trepericama koje su povezane špagom. Moja procjena da ti je 2 metra u vrh glave...
    Posljednje uređivanje od ana.m : 11.09.2012. at 01:07

  14. #14
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    da, ako imas na sta, ako povezujes na rukav (npr) treba ti vise špage ili će biti jakooo zgužvano na primopredaji

  15. #15
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A rijetko koja majca, bodi ili kaj već nema nekaj di se može staviti špagica.

  16. #16
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A i tko veli da mora biti špaga. Ima po trgovinama s materijalima onih trakica koje nisu tako skupe, a ako se mene pita, puno su ljepše od špage i mislim da se s njima lakše napravi petlja da se ne razveže čvor.

  17. #17
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    u udruzi piše špaga, zato i pitam da li je to fleksibilno

  18. #18
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Bumo pričekali da nam se netko javi...Uostalom, čisto sumnjam da budu se oni prodavatelji koji ne vise toliko na forumu, tj. uopće nisu na forumu baš strogo držali špage...možda i na žnirancima nađemo vezane kartončiće...

  19. #19
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    bas tako, treba biti povezano necim cvrstim, spaga, trakica..........
    mala vila dvije spule spage

  20. #20
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    spajalica, a što je s onim krep trakama što smo dosad lijepili s oznakom veličine i cijenom, jel to definitivno otpada ili?

  21. #21
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    ma naljepite i to

  22. #22
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    a da napravimo sve ko prije samo da dodamo i trakicu?

  23. #23
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ma 'oću ljepiti...sreća da više ne moram nikaj ljepiti!

  24. #24
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    i ja radije ne bih lijepila, to mi je oduzimalo ohoho vremena

  25. #25
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    bas tako, treba biti povezano necim cvrstim, spaga, trakica..........
    tako, da
    bio čime
    povezujete s nečim što se neće moći jednostavno maknuti, da zaštitite svoje stvari od preljepljivanja, npr.
    Sigurna sam da ćete biti jako kreativne, pa ćemo vjerojatno neka od vaših rješenja poslikati i staviti slike na portal tako da budu primjer drugima

  26. #26
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    ja cipele uvijek povezujem onim dugačkim tankim plastičnim trakama, funkcioniraju kao splinte a nabavljaju se u npr AD prometu i željezarijama
    tanke nisu skupe a čvrste su

  27. #27
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ima li netko da je trebao, a danas nije dobio kartončiće poštom?

  28. #28
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko da je trebao, a danas nije dobio kartončiće poštom?
    tebi su baš DANAS trebali stići, ili?

  29. #29
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ne nego sam čula da su stigle, pa sam tužna da meni nisu..A isti je kvart

  30. #30
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Ne nego sam čula da su stigle, pa sam tužna da meni nisu..A isti je kvart
    sutra ujutro sjedni ispred zgrade, dočekaj poštara i ozbiljno porazgovaraj s njim. Usput ga priupitaj i za moje. Istina ja sam na drugom kraju grada, ali budeš li dovoljno uvjerljiva...

  31. #31
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E ne mogu...radim!

  32. #32
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Na ovim kartoncicima treba busit rupe i onda tu provu spagu i zavezat za etiketu?

  33. #33
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    i ja razmisljam kako to napraviti

  34. #34
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    možda bi bilo dobro s bušilicom za papire? Tko je naravno ima doma! Ili na poslu! Ako kartončići dođu srijede...

  35. #35
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    meni stigli

  36. #36
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Je li ljepite pik traku ili ne?

    Vljda bude i meni danas onda!!

  37. #37
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Je li ljepite pik traku ili ne?

    Vljda bude i meni danas onda!!
    u dopisu uz kartončiće piše da se lijepi

  38. #38
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja sam sa malim skaricama za nokte samo piknula i prosirila rupicu. I onda sfrkala trakicu i provukla. I ljepila sam pik traku. I pisala opis na kartoncic.
    I potrosila pola sata na 10 komada robe... :/
    Morat ću razviti neku bržu tehniku.

  39. #39
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,230

    Početno

    ako zanemarimo činjenicu da je svaku trakicu/konac/splintu moguće rastrgati, ja sam upravo zaključila da su mi najbolje rješenje one ukrasne trake za poklone. a toga kući imam hrpetine, pa ne moram ići u dučan.
    jedino što mi je učinilo sigurnije je malo deblji pel (ono za ribu loviti, jel to flaks), ali imam kući samo neki jako tanki.

  40. #40
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja sam isto stavljala tu trakicu za poklone i zbilja je je jaaako tesko potrgati rukama.

  41. #41
    pipi-lipi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    62

    Početno

    I meni stigli jučer. Sad se svi bacamo na posao.

  42. #42
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Sad kazete kad sam kupila spagu :p

  43. #43
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,619

    Početno

    I meni šifre stigle jučer.

  44. #44
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    znam

  45. #45
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    a što ako nekom ne stigne na vrijeme?

    (moj doušnik javlja da su i meni stigli danas kartončići )

  46. #46
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    ah, stigli su i moji

  47. #47
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo, ja sam probušila rupe bušilicom za papir i super je! Sad moram po trakice!

  48. #48
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Meni su kartončići stigli jučer . Isto sam ih probušila sa bušilicom za papir a vezala sa trakicom za poklone. Ja zadovoljna kako je ispalo i gotovo je nemoguće tu trakicu potrgati (ne znam kolika je jačina kartona, meni izgledaju dosta čvrsti).

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    joooj prvi mi je pu pa ne zamjerite
    kad i gdje odjecu treba donijeti?

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    sad vidjela. cet i pet... zbunjol

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •