imam tek 20 godina a imam dosta problema.. zadnje vrijeme sam izlozena puno stresu a sad ne znam ima li to ikakve uloge u svim mojim nedačama sto su me snasle.. eee ovako.. imam očigledno gljivice na noktima, jer sam prethodno čitala na ovom forumu o tome i izgleda da je to to, ali ja nisam nista radila po tom pitanju.. samo sam jednom cisteci nokte i turpijajuci ih (nokti na nogama) primijetila da se palac nekako promijenio i da ispod njega curi kao neki gnoj... nisam znala o cemu je rijec a i taj dan sam se spremala na more tako da sam ih samo prelakirala tamnijim lakom.. na moru nisam toliko obracala paznje na to al po povratku kad sam skidala lak primjetila sam da je postao zadebljan, žućkast a i kao da imam modricu ispod.. sad je on vec i otpao ali me brine sto je ostao dio zadebljana i bojim se hoce li nokat ikad kako treba izrasti??? to je jedan samo od problema... opet mi se desava da gubim skroz apetit.. rijetkost da osjecam glad, al juce mi se desila strasna potreba za ''prezderavanjem'' a poslije toga osjecam kao kamen u zelucu.. mozda zanovijetam ali me muče izgleda i infekcije.. imam zuckasti iscjedak jakog mirisa iako koristim sve baby proizvode zbog ranijih problema i osjetljivosti kože... higijena je na nivou ali ipak se to pojavljuje... pomoziti... unaprijed, veliko HVALA!!!!