Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 212

Tema: Čvor na štitnjači

  1. #101
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    I ako čvor ne raste, ako je scintigrafski OK, ako je punkcija OK. Hormoni su irelevantni kod rakova - ne znače ništa.
    X
    Već sam pisala na nekoj od tema o štitnjači o mojoj mami.
    Radi povišenog pritiska obrati se internisti. Dr joj na pregledu skrene pažnju na malo izbočene oči i uputi je da provjeri hormone štitnjače.
    Javi se na nuklearnu,uzmu joj krv za hormone i podatke o porodicnoj anamnezi, bez UZ štitnjače.
    Sreća, na gotov nalaz hormona, koji je inače bio uredan, naleti moja draga dr, i odmah je pozove na UZ, znajući da joj je sestra godinu ranije umrla od karcinoma štitnjače.
    UZ i scintigrafija pokažu folikuralni karcinom, a svi su joj hormoni bili uredni.
    Tako da se ja baš ne bih oslanjala samo na nalaze hormona.

    Optimist, idi provjeri, nemoj ništa čekati.

  2. #102
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Cure boli li ta punkcija?
    Ja idem 1 godisnje zbog kontrole cvorova u Vg kod dr Punde i za sada je sve ok.uskoro opet idem s nalazima uzv,kks i dks te crp.

  3. #103
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Cure boli li ta punkcija?
    Ja idem 1 godisnje zbog kontrole cvorova u Vg kod dr Punde i za sada je sve ok.uskoro opet idem s nalazima uzv,kks i dks te crp.
    punkcija ne boli

  4. #104
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Pa sad osjeti se,nije da ne boli
    Meni su dva čvora jedan preko drugog.malo je teže došla do drugog,ali na izgled veli da su iste forme,vidim kad dođe nalaz
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 30.01.2019. at 20:56

  5. #105
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ma boli kao kad ti vade krv

  6. #106
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Meni nije,jače je ali proživi se.možda me iznenadilo to kaj me bola dva puta

  7. #107
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Svatko ima drugaciji prag boli
    Posljednje uređivanje od magriz : 30.01.2019. at 21:17

  8. #108
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Zvala sam danas dr. Lacića za uzv, je li bio netko kod njega?
    Punktiraju se samo cvorovi iznad 1 cm, manji ne, jesam dobro zapamtila?

  9. #109
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Da tak su meni rekli

  10. #110
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    Svatko ima drugaciji prag boli
    Naravno,ali nije da ne boli
    Dok sam čekala bilo je tam par ženski koje su već napravile,pa su pričale kak je to
    Važno je ne gutati slinu dok je injekcija unutra.poslije držati pritisak bar deset minuta da ne bude podlijeva
    Sretno
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 30.01.2019. at 21:23

  11. #111
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    punkcija ne boli
    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ma boli kao kad ti vade krv
    Tako je. Ja bih bila ubijeđena da sam i neki lokalni anestetik dobila na kožu, ali ne smijem garantirati, jer sam zaboravila.
    Mene je bolilo narednih nekoliko dana prilikom gutanja, ali opet, ne strašno. Onako kao kad imaš blazu upalu grla.

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Anestetik nisam dobila,gutanje me molili taj dan,sutradan više ne
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 31.01.2019. at 03:01

  13. #113
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je. Ja bih bila ubijeđena da sam i neki lokalni anestetik dobila na kožu, ali ne smijem garantirati, jer sam zaboravila.
    Mene je bolilo narednih nekoliko dana prilikom gutanja, ali opet, ne strašno. Onako kao kad imaš blazu upalu grla.
    nisam dobila anestetik niti u jednoj zg bolnici. a gutanje me nije smetalo niti nakon jedne punkcije, a bilo ih je

  14. #114
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Možda nisam ni ja dobila lokalni anestetik, ne sjećam se. Znam da nije bolilo. A bolovi nakon punkcije sam imala, možda, jer sam progutala pljuvacku jednom u toku punktiranja. To je bilo jače od mene, kaže ne gutaj. Onda baš moram, kao kad kaže ne gledaj, oči same lete prema tome da vide

  15. #115
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Radila jednu na Rebru, drugu privatno. Bolilo malo, više kao neka neugoda. Bez anestetika - mislim da samo očiste taj dio kože onim nekim antiseptikom, ne anestetikom. Taj dan mi je bilo naki neugodnije gutati, tipa kao lagano grlo da bolucka, možda par sati nakon punkcije. Sve sukpa stvarno ništa strašno.

  16. #116
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala sam danas dr. Lacića za uzv, je li bio netko kod njega?
    Punktiraju se samo cvorovi iznad 1 cm, manji ne, jesam dobro zapamtila?
    Načelno - da. Logika toga je da je teško pogoditi nešto manje od 1 cm iglom i da ćeš baš uzeti tkivo iz čvora, a ne okolno, plus da ti manji od 1 cm nisu likely da su neke metastazirajuće tvorbe. Ako sam dobro popamtila. Meni su osobno punktirali i jedan od 5 mm jer je na scintigrafiji ispao kao neki suspektan - ali to su sve pridjevi, ništa nije jest ili nije - dojmovi ljudi koji gledaju, subjektivni - nekome je na UZV djelvoao prokrvljeno, drugome ne itd. Punktirala sam manji u sklopu dilema vadi li se jedan režanj gdje je bio taj od 1cm za koji je došao nalaz punkcije iz kojeg nije bilo jasno jel' folikularni karcinom ili benigni adenom (šanse za benignost su bile 90%). Ili ide i taj režanj u kojemu je taj drugi, manji, koji je jednoj nuklearki izgledao nešto prokrvljeniji i suspektniji.

    Izvadila na kraju sve, nakon runde kod nekih 2-3 nuklearaca, 2-3 endokrinca, i 3 kirurga - sve je bilo benigno. Kirurzi su, of kors, bili pro vađenje svega. Endokrinci oprezniji. Nuklearci su slikali sliku praćenja manjeg čvora pa onda vađenje, na što su kirurzi bili - ajme, a zašto 2x ulazit unutra, imate godina koliko imate, pit ćete Eutiroks, dižu se komplikacije ako se 2x reže itd. Na kraju je 1 ili 2 bio moj call.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 31.01.2019. at 09:56

  17. #117
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    a koliko je to godina?

  18. #118
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    ina, tnx!
    Dobro se osjecas na terapiji, stabilno?

  19. #119
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala sam danas dr. Lacića za uzv, je li bio netko kod njega?
    Punktiraju se samo cvorovi iznad 1 cm, manji ne, jesam dobro zapamtila?
    ja sam počela priču sa štitnjačom kod njega. NE preporučam!
    prvo, jer je genijalan za obrlatiti pacijenta pa ti uvaljati da, baš kod njega, napraviš sve živo od pretraga.
    Belive me, neće ti taj samo UZV napraviti, odmah će te, vrlo ljubazno i do u detalje uvjeriti da ti treba punkcija.
    A onda će ispričati priču da eto, baš njegov labos je najpouzdaniji pa na brzinu da ti krv izvadi. Naravno, sve hormone i antitijela.
    Nebitno što si došla tamo s nalazima svega toga starih tjedan dana.
    A onda dođe nalaz biopsije. Pa kreće priča No 2 gdje te uvjerava da ti treba scintigrafija. I, sreća tvoja, baš to kod njega možeš za čas obaviti.
    Pa te stavi na terapiju. Naruči za kontrolu za 5-6tjedana. Gdje ti opet vadi krv. Pa povećava dozu pa...

    Uglavnom, dozvoljavam da sam naivna na n-tu i da nekog drugog ne bi tako obrlatio (iako, znam prekonekoliko priča od tamo, sve više-manje slične), ali Lacić je za mene big NO!

    A što se čvorova tiče - meni su punktirali i manje od 1cm. Nije samo veličina bitna, valjda gledaju i oblik i šta ja znam što drugo.

    A bol kod punkcije - onako, ne boli, kao blaga nelagoda je. Uglavnom. Jednom kada su mi punktirali čvor koji je bio malo "odozada" smješten to mi nije bilo baš ugodno. Dosta je dr morala "čačkati" s iglom dok nije došla do samog čvora.
    Ali to je bio samo taj put, ostale punkcije nisu bile nikakva drama.

  20. #120
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    scintigrafija je kolega napravio doslovno od danas do sutra u vinogradskoj

    je i meni je tak čačkala da dođe do drugog čvora, i to je trajalo a ti moraš biti miran i ne gutat

  21. #121
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    ekice, puno ti hvala sto si opisala svoje iskustvo!

  22. #122
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Optimist, jesi se ti već naručila kod njega ili si zvala samo za info?

    On je jako ljubazan, tu nema govora. I uzme si vrijeme i objašnjava ti, doslovno crta na papir.
    I mene je to tada "kupilo". I to što sam platila tamo kod njega sulude iznose u roku od par dana je čak i sporedno.
    Ali što nisam promislila dvaput, tražila drugo mišljenje odmah... nego krenula s terapijom... e, to je jako visoka cijena. jbg.

  23. #123
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    PS: baš sam danas popodne na kontroli kod svog endokrinca... Jučer sam radila UZV i nije baš bajno, raste taj "vodeći" čvor (nakon što je mirovao više od tri godine) . Rekao da će danas sve objasniti i da ćemo porazgovarati.

  24. #124
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Zvala sam samo za info.
    Znaci, on te je stavio na terapiju?! Sad mi je jasnije.

    Drzim fige za popodne, nadam se da ce sve biti u redu, javi!

  25. #125
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Zvala sam samo za info.
    Znaci, on te je stavio na terapiju?! Sad mi je jasnije.

    Drzim fige za popodne, nadam se da ce sve biti u redu, javi!
    da, on.

  26. #126
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ina, mene čeka to što si ti prošla.
    Moj čvor je folikularni adenom, kod mame je bio folikularni karcinom. Moj čvor u nekim mikrostanicama pokazuje i karcinom.
    Moja dr je znala da idemo da drugo dijete, pa je predložila odstranjenje cijele štitnjače, najkasnije za 5 godina.
    Smatra da je čvor zasad stabilan i da možemo čekati.
    Mene je malo strah života bez štitnjače. Od svih primjera oko sebe ja samo pamtim i zapazam one teže, gdje se tijelo teško prilagodilo na novo stanje.

    Ekice, sretno danas!

  27. #127
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    ekice, razmisljam o tvom slucaju...dr. Lacic te stavio na terapiju zbog uvecane stitnjace uz normalne hormone, je li tako? Ono, uvecana je, jer se muci, ajmo joj pomoci pa zato terapija.

    Drugi endo su bili protiv, ali kasno, terapija je vec uvedena.
    Sto bi oni bili napravili, kako objasnjavaju uvecanje same stitnjace?

  28. #128
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Optimist i j-la, kod mene je zasad bez stine sve ok. Terapiju pogodio operater oz prve (eutiroks 100), osjecam se dobro. Zasad. Proslo je 2 god od op. Al...ni prije nisam imala problema (osim cvorova slucajno nadjenih uzv-om). Sad kad je sve benigno lako bit general...i mislit se kog vraga sam uopce isla na sistematski, pa preventivno ostala bez zivotno vaznog organa. Vise puta sam napisala - tu op, radjenu privat kao nekom beskrvnom metodom, jer su mi se drzavne opcije pocele komplicirat zbog operaterovih strahova od benigne hemato dg, podnijela sam lakse i brze od vadjenja madeza na stopalu (osto konac, 3 mjeseca sepanja). Al, koji put vrtim scenarije kataklizma pa da ne mogu do lijeka a organ bacen prrventivno...necu guglat koliko se noze prezivit bez stitne prije nego te zdrmi srce. Valjda bi me u tom scenaariju opce kataklizme prije ubio tsunami val itd.

  29. #129
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Tj ono sto ja ne znam (a opet, to je igra brojki) u kojem postotnom slucaju se iz stitnjace s adenomima moze razvit kancerogeni tumor. I koliko posto ljudi koji nisu u obuhvatu sistematskih bez problema i rakova hoda sa cvorovima u stitnoj. Tako bi lakse valjda to nekako smjestila. Jest da ja sad nemam problema, al nisam ni prije imala. Opet, jednom kad dobijes preporuke i hodograme mozes ih il slusat io odbacit. Ja sam zakljucila da bi mi.uzv-ianje tog drugog reznja i pracenje jel cvor sad 6 mm il je ostao na 5 mm, jel netko s nekom masinom vidi mozda 8 mm, pa se nekome ucini suspektan, pa ja ludujem s 1., 2. i 3. misljenjem, odnijwlo previse zivaca. Al sam vec naisla misljenja internista da se stitnjace cesto previse operiraju. Mozda se za 10 god razvije biopsija i svi opereateri ce ih manje rezuljit. A mozda nas sve poklopi tsunami il arkticka hladnoca, to su sad za mene teoretske rasprave...al pratim .
    Posljednje uređivanje od ina33 : 31.01.2019. at 13:46

  30. #130
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Ina, eto i to mi je jedan od strahova. Preživjela sam rat gdje nije bilo najobičnijih lijekova a kamoli hormona štitnjače.
    Kakva je to operacija koju si imala?

  31. #131
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Al, koji put vrtim scenarije kataklizma pa da ne mogu do lijeka a organ bacen prrventivno...necu guglat koliko se noze prezivit bez stitne prije nego te zdrmi srce. Valjda bi me u tom scenaariju opce kataklizme prije ubio tsunami val itd.
    ovo mi je bila prva misao kad sam pročitala par postova i zaguglala sam - u slučaju kataklizme prije bi umrla od gladi, smrzavanja, dizenterije...imaš fore, uglavnom

  32. #132
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Ina, eto i to mi je jedan od strahova. Preživjela sam rat gdje nije bilo najobičnijih lijekova a kamoli hormona štitnjače.
    Kakva je to operacija koju si imala?
    Uuu, e ovo je već realniji scenarij, noćna mora svakog kroničnog pacijenta bit će...sad si me podsjetila kako smo nekoj prijateljičinoj babi u okupiranom teritoriju švercale lijekove za tlak

  33. #133
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    ovo mi je bila prva misao kad sam pročitala par postova i zaguglala sam - u slučaju kataklizme prije bi umrla od gladi, smrzavanja, dizenterije...imaš fore, uglavnom
    Eto, ovo je baš utješno
    Do hercike ne bi došle

  34. #134
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    j-la, ne znam smijem li pisat o privat dr da ne bi ispala reklama. proguglaj beskrvna operacija stitnjace (sto on rekao meni, ja ponavljam dalje) pa ce ti iskocit. Il mi posalji pp.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 31.01.2019. at 17:52

  35. #135
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Pa rat isto.ubrajam u kataklizme . J-la, hormoni stitnjace, tj eutiroks minse cini prilicno obican lijek, jako puno ljudi to kljuca, sad, nema ih toliko bas bez stitnjaca..al ustali bismo valjda i nekako nabavili lijek, ako mogu tlakasi, valjda bi i mi uspili. Ili bi glavinjali ulicama ko zombiji malaksalo od hipotireoze i grebli moktima za lijek. Ma..nastradala bi od drugih svojih kronicnih stanja, valjda. Al, to jako puno ljudi koji idu vadit atitnu promisli..svi koji nisu sigurni da imaju karcinom ili koji se toliko vise s njom pate da im je dosta, rekla bih.

  36. #136
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    ekice, razmisljam o tvom slucaju...dr. Lacic te stavio na terapiju zbog uvecane stitnjace uz normalne hormone, je li tako? Ono, uvecana je, jer se muci, ajmo joj pomoci pa zato terapija.
    Drugi endo su bili protiv, ali kasno, terapija je vec uvedena.
    Sto bi oni bili napravili, kako objasnjavaju uvecanje same stitnjace?
    svi si dobro pohvatala

    Objašnjenje povećane štitne je vrlo jednostavno; povišena antitijela tj. hašimoto. Ono štitnjača samu sebe napada.
    A zašto je to sve skupa krenulo, možemo samo nagađati. Nešto je i do genetskog faktora, a i do stresa...

    Idući tjedan punkcija. Jedan čvor narastao, a pojavilo se i neko "hipoehogeno polje formirano kao čvor" pa će i to punktirati. Nadajmo se da će nalazi biti OK.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Kod mene danas u nalazima TSH i T4 na donjoj granici, a prije 4 mjeseca su oba bila na gornjoj granici ref. vrijednosti. U ta 4 mj. sam samo nedjeljom uzimala 25 mg eutyroxa više nego prije.Idem dr. slijedeći tjedan, valjda će mi nešto smanjit terapiju, što mislite ?

  38. #138
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Cappy, a free hormoni? Kakvi su oni?
    Kako se ti osjećaš?
    Uzimaš li išta od suplemenata?

  39. #139
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj ekica prvotno napisa Vidi poruku
    svi si dobro pohvatala

    Objašnjenje povećane štitne je vrlo jednostavno; povišena antitijela tj. hašimoto. Ono štitnjača samu sebe napada.
    A zašto je to sve skupa krenulo, možemo samo nagađati. Nešto je i do genetskog faktora, a i do stresa...

    Idući tjedan punkcija. Jedan čvor narastao, a pojavilo se i neko "hipoehogeno polje formirano kao čvor" pa će i to punktirati. Nadajmo se da će nalazi biti OK.
    Ali nije li onda dobro sto ti je uvedena medikamentozna terapija?

    Drzim ti fige da nalazi budu dobri!

  40. #140
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Svi endokrinci od kojih sam kasnije dobila mišljenje su složni da ne bi uvodili terapiju dokle god su hormoni OK.
    Ali sada što je tu je, nema nazad.

    Hvala

  41. #141

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj ekica prvotno napisa Vidi poruku
    Cappy, a free hormoni? Kakvi su oni?
    Kako se ti osjećaš?
    Uzimaš li išta od suplemenata?
    Sada sam samo radila nalaze TSH I T4, tako me trazio dr. za kontrolu. Pijem Eutirox 50, a nedeljom 75 zadnja 4 mjeseca. Na prosloj kontroli mi je TPO- At bio vise od 1000.00IJ/ml ali dr. je rekao da me to ne treba brinuti.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    U svibnju prosle god. vidjeli su se cvorici velicine 13 i 11 mm. Sad u svibnju idem opet na uzv.

  43. #143
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Ti onda nisi punktirala?

  44. #144
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    j-la, ne znam smijem li pisat o privat dr da ne bi ispala reklama. proguglaj beskrvna operacija stitnjace (sto on rekao meni, ja ponavljam dalje) pa ce ti iskocit. Il mi posalji pp.
    Guglala sam. Počet ću skupljati novac za ovu operaciju. Kako je neću raditi u skoroj budućnosti, pitanja koja imam ostavljam za vrijeme pred operaciju.
    Hvala ti na ovoj info!

    Cappy, u hormone se ne razumijem, tako da ti ne mogu pomoći.

  45. #145
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Došao nalaz punkcije
    Može objašnjenje dok ne otiđem do specijaliste
    Nakupina tireocita,oskudno koloidi,pokoji fagocid
    Elementi mještane strume
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 04.02.2019. at 15:54

  46. #146
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Jelena, mora negdje pisati i dijagnoza.
    Na prvu, koliko se razumijem, ovo tvoje nije ništa opasno.

  47. #147
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    ma pričekat ću jošpar dana do specijaliste

    hvala

  48. #148
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Bila
    Nalaz sasvim ok
    Kontrola za godinu dana uz uzv i tsh
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 06.02.2019. at 16:15

  49. #149
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    jelena, to bi, koliko se ja razumijem, trebao biti OK nalaz.

    ja svoju punkciju obavila danas i sad čekanje do nalaza... valjda će biti OK

  50. #150
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Sretno i tebi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •