Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 212

Tema: Čvor na štitnjači

  1. #1
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno Čvor na štitnjači

    Prije par mjeseci sam bila kod endokrinologa na pregledu štitnjače zbog povišenog TSH (13.44) i na ultrazvuku je viđen izoehogeni čvor veličine 1,1x0,5x0,7 cm te bih trebala napraviti citopunkciju tog čvora pod kontrolom uzv-a. U međuvremenu pijem eutyrox od 25 mg jer se liječnica nada da bi štitnjača mogla sama od sebe proraditi (njezine riječi). Inače sam se prije dosta godina liječila od hipertireoze, a nakon toga je bio jedan duži mirni period.

    Ono što me brine je taj čvor, a moje googlanje mi je samo potaklo paniku kojoj sam inače sklona.
    Ne plašim se toliko samog zahvata koliko nalaza koji bi eventualno bio loš. Da li je tko od vas imao sličnu situaciju, a da je na kraju prošlo sve ok? Eto, malo riječi ohrabrenja bi mi dobro došlo .

    Uz to me još očekuje operacija žuči pa mi je sve to postalo malo too much, posebno kad se uzme u obzir da imam dijagnozu iz F spektra.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    ne znam sto da ti kazem. ponosna sam vlasnica neukrotivog hashimota. uletila zbog njega u perimenopauzu puno prerano.
    ali ono sto nam sigurno je da neke dijagnoze iz F spektra (super termin) bi mogle proci kao rukom odnesene kad tiroidu dovedes u red.
    utjesno je sto je to jedan organ bez kojeg se moze dugo i relativno kvalitetno.

    drzim fige i navijam za tebe :hug:

  3. #3
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ja sam imala cvor na stitnjaci, operirala sam ga prije tri mjeseca. Dobrocudan je (to i nalaz punkcije bio pokazao), ali kako je bio tzv hladni cvor, morao je van.
    hormoni su mi bili uredni, i ovaj preostali rezanj je uspio preuzeti funkciju za cijelu stitnjacu, tako da ne trebam terapiju.
    Trenirati sam ponovo pocela negdje mjecec i pol nakon operacije. Jedino sto mi je zeljezo malo nisko, ali to je tako zanemariv (i rjesiv) problem u odnosu na cijelu situaciju.

    Znam i curu koja je imala karcinom, izvadila ga i super je sada.

    ono sto je dobro kod tih problema sa stitnjacom je da, cak i ako nije dobrocudni, uglavnom se rijesi sa vadjenjem stitnjace.

    samo budi hrabra, probaj se ne zivcirati, bit ces dobro

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,407

    Početno

    Evo ja.
    Punktiran čvor - nalaz uredan

  5. #5
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Moja sestrična ima štitnjaču punu čvorova, hormonski status super. Stalno i punktira i tako godinama. Sve je ok.
    Svekrva je bila neki dan na punkciji.

  6. #6
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Operirala štitnjaču, čvor mi je bio malo veći od 5 cm, dakle ogroman, nalaz dobar. Odstranili su mi jedan režanj, hormone kontroliram i dobri su - u granicama tako da ne uzimam terapiju, drugi režanj je preuzeo funkciju i ovog. Inače prije op. TSH mi je bio uvijek jako jako nizak 0.01 pa sam uzimala terapiju. Znam jako puno žena sa manjim čvorovima, nalaz bude koloidna struma, tako da se ne boj, samo kontroliraj. Kolegica mi je operirala karc.štit. prije nekih 4 godine i sve je ok, super je.
    Posljednje uređivanje od kikic : 15.09.2012. at 22:13

  7. #7
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    hvala na odgovorima, javim se kad obavim sve

  8. #8
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala cvor na stitnjaci, operirala sam ga prije tri mjeseca. Dobrocudan je (to i nalaz punkcije bio pokazao), ali kako je bio tzv hladni cvor, morao je van.
    jel ovo greška?

    moj čvor je punktiran, citološki nalaz nije baš najnaj, ali niti jako zabrinjavajuć, uglavnom, treba ga pratit. Scintigrafijom je potvrđeno da je "hladan" pa sve jedno s drugim znači ne dirat štitnjaču dok je takvo stanje.
    Meni su hormoni OK, ali antitijela jako povišena + povećana (duplo) štitnjača + taj jedan veći i jedan manji čvor. Rezultat, 50mg eutirox. Na zanjem pregledu (nakon cca 5mj terapije) već se vidi da se štitnjača pomalo smanjuje, što je super, a čvor ne raste...

    Inače, punkcija je pice of cake, stvarno minimalno boli i brzo je gotovo!

    Dobar nalaz ti želim!

  9. #9
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    edit: ja bi uvijek birala (i jesam ) specijalista nuklearne medice, ne endokrinologa kada je štitnjača u pitanju!

  10. #10
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Evo i mene. Moram na punkciju kroz par tjedana jer prije 6 mjeseci nije bilo ničeg a sad je 17mm s 11mm pa da se vidi da li je to bio propust na prošlom pregledu ili stvarno brzo raste pa bi trebalo provjeriti u roku par tjedana. E sad gdje se mogu tako brzo naručiti i dobiti termin i kod koga je najbolje ići? Gdje je nuklearna medicina?

  11. #11
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    nuklearna medicina je u vinogradskoj, na rebru i u dubravi
    Posljednje uređivanje od aleksandra70vanja : 21.09.2012. at 17:42

  12. #12
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    tenks

  13. #13
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj ekica prvotno napisa Vidi poruku
    edit: ja bi uvijek birala (i jesam ) specijalista nuklearne medice, ne endokrinologa kada je štitnjača u pitanju!
    Ja sam bila kod nuklearaca. Mozda ovisi o velicini, ja sam imala 2x2x2 cm. Meni su tako bili objasnili, bio je taj tzv hladni cvor, nije bilo prokrvljenosti.. Hormoni su bili savrseno u normali.. Da nisam zbog obicne prehlade otisla kod dr opce prakse koji je napipao cvor, ne bih imala pojma da ga imam.

  14. #14
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Evo i moje priče
    Prije 3,5 godine na sistematskom pregledu (UZ abdomena) otkrivena mi je uvećan lijevi režanj štitnjače;otišla vaditi hormone (nalaz "u granicama referentnih vrijednosti") i na ponovni UZV štitnjače + punkcijom.Otkriven folikularni tumor i za 2 mjeseca završila na stolu. Imala sam užasne oscilacije raspoloženja (razmišljala o posjeti psihijatru) i jake vrtoglavice (završavala po 7 dana na infuzijama).Nikad mi nitko nije potvrdio je li uzrok tomu bio tumor ili ne. Danas sam OK.Redovito kontroliram hormone, nemam nikakvu terapiju, u međuvremenu ostala trudna i rodila velikog,zdravog momka i eto...život ide dalje

  15. #15

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Bodulice kako si? Kako žuč, kako štitnjača?
    Čitam tebe, gledam sebe.
    Žuč sam riješila. Sa štitnjačom sam tek na početku, nešto se vidi na uzv, a što nemam pojma. To se tek treba utvrditi.
    Ufffff.... znaš kako si napisala u prvom postu- može koja riječ utjehe?

  16. #16
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    uf, ne mogu vjerovati da je prošlo više od godinu dana od ove teme. sram me priznati, ali nisam riješila ništa . bolje da se ne opravdavam jer sam samoj sebi nejasna. ipak je ona moja prvotna dijagnoza iz F spektra toliko dominantna da se na sam spomen operacije i punkcije ukočim i ne mogu ni makac. kako sam već rekla, nije me strah samih zahvata već imam razne scenarije u glavi koji na kraju uvijek loše završe. glupo i djetinjasto, ali eto tako je.

    neki dan me nazvao mm da mi kaže da je naša prijateljica izašla iz bolnice nakon op. žući i nek se čujem s njom da mi iz prve ruke kaže kako to nije nimalo strašno. samo sam mu poklopila slušalicu

    uglavnom, nemoj biti ko ja. a vidim da si puno pametnija i razumnija od mene i već si se pobrinula da bar sa žući nemaš problema. tako da mislim da će i ovo super proći i da nemaš razloga za preveliku brigu.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ma sve je to khm khm.... Misliš da mene nije panika? O itekako. Žuč nisam riješila što mi se je išlo, nego me je naprosto tako zafrkalo da nisam imala izbora. Dva mjeseca, pazi dva mjeseca sam bila na infuzijama. Pa jel to normalno? Izabrati operaciju je bilo logično, zar ne? A takvu komplikaciju i upalu ne bi poželjela ni najvećem neprijatelju. Trudovi br. 2. Eto. Bolje je to riješiti na hladno, nego pod upalom ili čekati da upala prođe, pa tek onda pod nož.
    Nego, predugo sam pila controlok. I sada se pitam- nije li mi štitnjača od njega prolupala?
    Negdje sam čitala iskustva (mislim da baš ovdje na rodi) da se je to nekome dogodilo.
    Nema nazad. Što je tu je. U ponedjeljak idem vaditi hormone, pa tako redom dalje... i opet nemam izbora. Nemam. Uffffffffffff.
    A prije 8 mjeseci mi je tsh bio na donjoj granici i moj internista je rekao da je to ok.
    Joooj, a da sam barem googlala ili pitala opću praksu, nego ništa. Vjerovala sam mu da je tako. Što mi bi?????

  18. #18
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja sam bila na citopunkciji, ne boli, sve ok, samo potvrđen hashimoto

  19. #19
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    ja idem godinama na punkciju čvorova. sve je za sada ok. hormoni isto tak.
    sjećam se prvi put bilo mi je koma kakvi će biti nalazi, izludilo me iščekivanje.
    sad kad odem s uzv i punkcije zaboravim na to dok mi nalazi ne dođu doma.
    ja sam "štreberica" po pitanju doktora (ginić, zubar, štitnjača, mamografija i uzv dojke) i to obavljam redovito.
    mislim si bolje otkriti nekaj na vrijeme i liječiti nego kad je već kasno. puno mojih frendova, uključujući i mm
    ima suprotan stav: "kaj ne znam ne boli, ne zanima me i bolje da ne znam".

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Nadam se da će sve biti ok iako je taj čvor poprilično velik i vidi se. Ma štogod bude. Samo da to riješim. Bojim se i punkcije. Da li boli, koliko traje?

  21. #21
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    ne boj se! traje par minuta, boli koliko i vađenje krvi. ležiš i ispod glave ti stave jastuk (u obliku klina) da ti je glava zabačena unazad.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Hvala. Budem se namazala sa emlom i bok. Trtaroš.

  23. #23
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    evo me i tu.. Danas na UZV mi je nađen čvor nalijevom režnju, 7mm. kontrola za godinu dana, ako naraste onda ću na punkciju..

  24. #24
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Našli mi neki čvor oko cm,gdje najbolje otići na punkciju?

  25. #25
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Ima li veze punkcija s menstrualnim ciklusom?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Nemam info da se kod punkcije štitnjače vodi računa o menstrualnom ciklusu. Ja sam punktirala u Vinogradskoj, kao i mm i nemamo prigovora.

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    A jel treba prije endokrinologija,ili se može direktno na punkciju

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Mi smo oboje išli redom, pregled, pa uzv pregled, pa punkcija. U Vinogradskoj se za sve naručuje.
    Možeš li se naručiti samo na punkciju, bez prethodnog pregleda, provjeri pozivom.

  29. #29
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A jel treba prije endokrinologija,ili se može direktno na punkciju
    tko te poslao na punkciju? gdje si radila uzv? trebas uputnicu i narucit se. ali u nalazu treba biti navedeno sto sve trebas

  30. #30
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li veze punkcija s menstrualnim ciklusom?
    Ne. Ja sam punktirala na Nuklearnoj Rebro i privatno - 2 čvora su bila. Ne znam gdje je "najbolje".

  31. #31
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,617

    Početno

    Za punkciju treba uputnica koju daje dr opće prakse,ti samo kažeš gdje se želiš naručiti

    A dr za uputnicu treba neku podlogu. Moja pogleda nalaze od endice i to je to

  32. #32
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    tko te poslao na punkciju? gdje si radila uzv? trebas uputnicu i narucit se. ali u nalazu treba biti navedeno sto sve trebas
    Radili smo sistematski u suncu njihova preporuka je punkcija

  33. #33
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Radili smo sistematski u suncu njihova preporuka je punkcija
    onda ili privatno u suncu ili kod dr. opce prakse pa cijeli protokol nuklearne

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    A koja je procedura i kolko se cca čeka

  35. #35
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    joj jelena.o, ovisi gdje ides. privatno - par dana. bolnica - do godine dana. ovisi gdje, kod koga i kako ti grah padne

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Ok za sad sam dobila uputnicu za opći pregled endiča

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ja sam bila privatno na uzv jer sam si napipala cvoric, ali nisam mogla direkt na punkciji.
    Prvo kod endokrinologa koji me za tjedan dana narucio na punkciju
    Nova bolnica

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Eh, da. Nakon toga me odmah narucili kirurgu, za mjesec dana operirana

  39. #39
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A koja je procedura i kolko se cca čeka
    Za Nuklearnu Rebro za punkciju mislim par mjeseci (ne sjećam se točno, mislim da sam UZV čekala 6 mjeseci na termin), pa nalazi poštom cca 3 tjedna. Ako je nešto suspektno, a nije jasno što je iz nalaza punkcije, onda još scintigrafija.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.11.2018. at 08:34

  40. #40
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Radili smo sistematski u suncu njihova preporuka je punkcija
    Ovakvu situaciju sam ja imala prije nešto godina. Došla sam s tim nalazom sa sistematskog svojoj obiteljskoj liječnici, koja je bez ikakve drame napisala uputnicu za punkciju za Vuk Vrhovac. Dobila sam termin za nekakva 2 mjeseca i obavila punkciju. Sve je bilo ok.

    Par godina kasnije nismo više imali sistematski u tom opsegu, pa sam za kontrolu štitnjače rekla svojoj obiteljskoj liječnici, koja mi je dala uputnice (pregled endokrinologa, hormoni i ultrazvuk).

  41. #41
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    ok za sad mi je dala uputnicu da ponovim T4, i to sam dobila termin idući tjedan. čekam za termin za pregled za sad sam mislila u vinogradsku jer sam jednom bila pred par godina tam kod endokrinologa
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 14.11.2018. at 12:10

  42. #42
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ok za sad mi je dala uputnicu da ponovim T4, i to sam dobila termin idući tjedan. čekam za termin za pregled za sad sam mislila u vinogradsku jer sam jednom bila pred par godina tam kod endokrinologa
    To ti je ok ideja. Vjerojatno te imaju u bazi ako si već bila kod njih.

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    To ti je ok ideja. Vjerojatno te imaju u bazi ako si već bila kod njih.
    eto dobila termin tek za 9 mjeseci, da se smijem ili plačem

    smijem li možda Lugolovu otopinu uzimati do tad

  44. #44
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    eto dobila termin tek za 9 mjeseci, da se smijem ili plačem

    smijem li možda Lugolovu otopinu uzimati do tad
    Hrvatska realnost. Pokušaj vidjeti možda možeš li negdje državno brže - mene pozitivno šokiralo ovo gore što je netko spomenuo da je na Vuk Vrhovec za 2 mjeseca došao na red.

    Inače, te punkcije nisu niti peace of cake, pogotovo ako su čvorovi manji (doduše, uglavnom se ne punktiraju manji od 1 cm). Čula sam iskustva za Sunce da se punkcija morala ponavljati, ja sam svojedobno radila privatno u Poliklinici Sv. Rok i bila sam zadovoljna, uspjela mi je upiknuti i čvor oko 5mm i prošlo je relativno bezbolno, imena liječnice se ne sjećam. Moja su iskustva Rebro i privatno.

    Pretpostavljam da je ta Lugalova otopina alternativa koja ništa ne pomaže, osim psihološki onome tko u to vjeruje da nešto radi.

    Ako ti mogu psihološki pomoći - event. zloćudne tvorbe na štitnjači se jako sporo razvijaju.

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 16.11.2018. at 10:23

  45. #45
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Hrvatska realnost. Pokušaj vidjeti možda možeš li negdje državno brže - mene pozitivno šokiralo ovo gore što je netko spomenuo da je na Vuk Vrhovec za 2 mjeseca došao na red.
    dva mjeseca čekanja za termin na VV - možda prije par godina.
    Pacijent sam tamo kod dr Peroša već nekih 4g, svaki put sve ranije ranije se odlazim naručiti za iduću kontrolu jer se čeeeka. Prošle godine u 9mj se htjela za 12 naručiti za kontrolu/uzv/lab - šipak! Termin sam dobila u 3mjesecu.
    Koliko se tek čeka kada nisi u sustavu i dolaziš prvi put... ne želim ni mislit.

  46. #46
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Onda je očito po svim bolnicama slično - 6-9 mjeseci. Moje je iskustvo isto pred cca 2 god - operirala štitnu (izvadila cijelu), zbog, na kraju, benignih čvorova, punkcijom je izašao nalaz koji bi mogao ukazivati na tumor u malom postotku, a imala sam i čvor u drugom režnju, a kod štitnjače nema drugačijeg načina utvrđivanja što je po stvari, ako nalaze punkcije ne dođe OK, osim operativnog odstranjivanja i analize. Nema biopsija npr.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 16.11.2018. at 11:22

  47. #47
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    eto dobila termin tek za 9 mjeseci, da se smijem ili plačem

    smijem li možda Lugolovu otopinu uzimati do tad
    u vinogradskoj se najduze ceka. imas i vv i rebro i dubravu.
    a lugolova - zasto bi uzimala? jesi li i inace u terapiji? tko ti je propisao? kakvi su ti hormoni, tsh, antitijela... unos joda nije bez posljedica

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Ne koristim ništ hormoni su svi ok ,mada mislim t3 malo niže
    Dobila sam sad termin u vv početkom godine

  49. #49
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    oprosti, ali zasto bi onda sad pocela uzimati jod?

  50. #50
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    To je bilo pitanje jel ima uopće smisla

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •