Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: hitno da se smirim...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    4

    Početno hitno da se smirim...

    Trudnice i mame, dali nekoj od Vas nije bio u redu papa test u trudnoći? Naime, ja sam u 31tt, radila papa test prije 2 mjeseca i danas stigli nalazi i piše na njemu ovako:
    "Na papa testu G+
    CB - aerobi, mikroplazma"
    Radio mi je briseve i nosila sam u mikrobiološki i nalazi su za tjedan dana,ali me užasno strah. Hvala svima na odgovorima. I molim one koji će pisati šta nisam pitala ginekologa neka se suzdrže jer mi je bio šok da nešto nije ok. Da me netko pitao kako se zovem nebi znala. Hvala!

  2. #2
    paučica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    128

    Početno

    neznam ti dati pametan odgovor, ni savjet, želim ti samo poželiti sretno.

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    CB je cervikalni bris. Da li ti piše: mikroplazma ili mikoplazma? Da to nije uputnica za određivanje aeroba ( to su bakterije koje za rast trebaju zrak i ima ih u rodnici spolno aktivne žene uvijek) i mikoplazme? Možda taj dio nije nalaz, ako već nisi radila cervikalni bris prije.
    Imaš li kakvu upalu ili iscjedak neugodnog mirisa, pa sumnja na bakterijsku infekciju i traži točan nalaz bakterije da ti da pravi antibiotik.

    Sigurna sam da bi ti rekao da nešto ne valja. Upala nije problem. Možeš se smiriti, a sutra ga nazovi i zamoli da ti sve objasni.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    214

    Početno

    ja vjerujem da je nešto jako opasno da bi ti odmah dao terapiju bez čekanja....tak da...mislim da će sve biti ok...ja sam u prvoj imala isto grozne nalaze, riješeno antibioticima, vaginaletama itd....tak da...ne brini...bit će ok...

  5. #5
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Da li si zvala doktora? Nadam se da te je smirio

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Smirila me školska prijateljica. I ona je imala isto Sve je ok Hvala svima!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •