Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Tate na porodu svojih supruga u Splitskom rodilištu!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno Tate na porodu svojih supruga u Splitskom rodilištu!

    Veliki pozdrav svima,zanimaju me iskustva žena koje su bile sa suprugom na tečajevima u st bolnici i naravno o samom porodu...Kakva su vam iskustva ,i jeste li uspjeli doći na red bez veza i vezica ,jer sam od dosta žena čula da se baš zbog toga dugooo čeka ili uopće ne može doći na red!Unaprijed hvala

  2. #2
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    mislis red za tecaj?
    trebas se sto prije javiti jer je guzva velika i necete primiti prije 9 mjeseca na tecaj...takva je praksa bar koliko ja znam, nazalost...

    inace, sve preporuke za muza ili bilo koju blisku osobu na porodu za splitsko rodiliste, dobijes novi boks, imas svoj mir i neusporedivo je s onim kad nemas boks nego pola poroda odradis u preradjaoni koja je ko da si na hodniku

    tecaj nije nesto kvalitetan tj ima kvalitetnih i manje kvalitetnih predavaca i predavanja, nadam se da su prestali reklamirati ****, (kršitelj koda) i slicno, sto je cisti zlocin...

    samo pitaj , sto znamo , pomoci cemo ti

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7

    Početno

    beba128, javi se šta prije za upast na tečaj jer je stvarno krcato.Ja sam se javila u desetom misecu,upala na tečaj u prvom misecu,a rodila u trećem! :shock:
    U Splitu čim zatrudniš odma - na tečaj
    Šta se iskustva tiče:sljedeći porod isto - nema šanse bez muža!Pa ne bi mi ima ko čašu vode dodat.Doslovno!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj la-la prvotno napisa
    beba128, javi se šta prije za upast na tečaj jer je stvarno krcato.Ja sam se javila u desetom misecu,upala na tečaj u prvom misecu,a rodila u trećem! :shock:
    U Splitu čim zatrudniš odma - na tečaj
    Šta se iskustva tiče:sljedeći porod isto - nema šanse bez muža!Pa ne bi mi ima ko čašu vode dodat.Doslovno!
    Ma nisam trudna za sada imam dvoje i još se ne namjeravamo širit ,ali nikad se nezna....Samo mi je palo napamet da saznam kako stoje stvari A može li mal detaljnije ,ovo sam čula da se treba doslovno odma na početku trudnoće zapisati :shock: .Ali bi tila znat još kakve su to vježbe na tečaju ,koliko puta se ide ,i jeli se to održava u onim prastarim prostorijama di je fizikalna terapija ?? :

  5. #5
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    tecaj traje 7 dana, predavanja i jedan dan vjezbe
    predavanja u velikoj predavaonici, vjezbe dolje u podrumu
    ako zelis kvalitetne vjezbe za trudnice, javi se u klub trudnica i roditelja split, tamo se odrzavaju vjezbe za trudnice, vodi ih ista fizioterapeutkinja koja vodi i taj dan u rodilistu...
    dvaput tjedno su vjezbe u klubu...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj zrinka prvotno napisa
    tecaj traje 7 dana, predavanja i jedan dan vjezbe
    predavanja u velikoj predavaonici, vjezbe dolje u podrumu
    ako zelis kvalitetne vjezbe za trudnice, javi se u klub trudnica i roditelja split, tamo se odrzavaju vjezbe za trudnice, vodi ih ista fizioterapeutkinja koja vodi i taj dan u rodilistu...
    dvaput tjedno su vjezbe u klubu...
    Znam da to vodi ista koja je i u bolnici ,a da li se to naplačuje isto kao i u bolnici ili?

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    split
    Postovi
    34

    Početno

    mora li muz ici na tecaj? moj ima takav posao da mozda nece moci tih 7 dana bit prisutan? pogotovo sto je to tako daleko pa se ne moze planirat.

  8. #8
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    koliko znam, mora ici
    bar formalno

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj zrinka prvotno napisa
    koliko znam, mora ici
    bar formalno
    Da mora,mi smo se uspjeli upisati, napokon,samo bi te molila da mi odgovoriš na moje pitanje od prije ,da li se vježbe u klubu trudnica plačaju ili ... ? hvala

  10. #10
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    vjezbe za trudnice u klubu trudnica i roditelja ukljucuje
    pilates za trudnice sa vjezbama disanja i pripremom na porod. imas 2 put i 3 puta tjedno.

    placa se.

    nazovi klub pa se raspitaj:
    http://www.klubtrudnica-split.hr/www/
    Mob 091 4400220 :: info@klubtrudnica-split.hr

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa
    vjezbe za trudnice u klubu trudnica i roditelja ukljucuje
    pilates za trudnice sa vjezbama disanja i pripremom na porod. imas 2 put i 3 puta tjedno.

    placa se.

    nazovi klub pa se raspitaj:
    http://www.klubtrudnica-split.hr/www/
    Mob 091 4400220 :: info@klubtrudnica-split.hr
    Onda mi to dođe na isto,plačam i u bolnici 400kn,a baš me zanima kako bi izgledao taj pilates koji bi meni odgovara sa sadašnjih 90kg ,a termin mi je 26.10

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj dupinić prvotno napisa
    mora li muz ici na tecaj? moj ima takav posao da mozda nece moci tih 7 dana bit prisutan? pogotovo sto je to tako daleko pa se ne moze planirat.
    Mi smo se malo prošvercali,jer nam je ista situacija bila kao i vama,nismo mogli baš dolaziti na svako predavanje,pa smo dobili potpis od glavne sestre na odjelu i sve ok.26.10 sam rodila 3 dijete,i s obzirom da sam u prvoj trudnoći imala grozna iskustva sa splitskim rodilištem,ovaj put mi je bilo sve savršeno!Hvala tati na podršci i hrabrosti :D

  13. #13
    storiatriste avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    284

    Početno

    Ja sam se na tečaj prijavila krajem studenog, u lipnju imam rodit, a jedini slobodan termin za tečaj je u svibnju!!! Pa nisam se mogla ranije prijavit! :shock: Tako da ja možda odma posli tečaja ostanem u rodilištu!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj storiatriste prvotno napisa
    Ja sam se na tečaj prijavila krajem studenog, u lipnju imam rodit, a jedini slobodan termin za tečaj je u svibnju!!! Pa nisam se mogla ranije prijavit! :shock: Tako da ja možda odma posli tečaja ostanem u rodilištu!
    Ma da malo su čudni u toj organizaciji,jako loše napravljeno! :?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    161

    Početno

    storiatriste hvala na informaciji, termin mi je 31.05. i danas sam se prijavila na tečaj i uspila upasti u 5 mj., planirala se prijaviti za 4 mj.. Na stranicama kluba trudnica Split pročitala da se treba javiti 2-3 mjeseca prije željenog termina tečaja, tako da nisam mislila još zvati. Tako da bi sigurno ostala bez termina. Valjda će bebač biti strpljiv i neće sa tečaja na porod.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    63

    Početno

    Može li mi netko poslat broj telefona na koji se upisati za tečaj u St.bolnici da bude tata na porodu,ja to nigdi ne mogu nać.

    Hvala!

  17. #17
    storiatriste avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    284

    Početno

    Broj ti je 556-452, možeš se zapisat pon.-pet. od 9-12h!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    63

    Početno

    Hvala ti,draga,znala sam ja da ćeš mi se ti javit.
    bebici i tebi!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav! Trudna sam 4 mjeseca i suprug zeli prisustvovati na porodu u splitskom rodilistu...Mozete li mi reci kome se moram obratiti za tecaj,koliko se placa i koliko dugo traje?? Hvala! =)

  20. #20
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    Ja sam ima 10dana prijavila muža u splitskom rodilištu ka partnera pri porodu.
    Svakim radnim danom od pon do pet od 9do12h na drugom katu kod tajnice se možeš prijaviti.
    Poneseš OIB-e od sebe i muža...samo jedno triba bit prisutno da bi potpisalo pristanak za oboje.
    Tajnica ti da broj računa na kojeg otiđeš uplatiti 400kn. Vratiš se u tajništvo sa dvi kopije uplatnice.
    Ona uzme podatke ko će prisustovati, ti potpišeš i ona ti da jedan primjerak koji obavezno moraš poniti sa sobom na porod.
    Ti to jest vi ne morate ići na taj tečaj osim ako želite...mi smo iz Makarske i malo je nezgodno za vrime radnog vrimena odvuć muža s posla na taj tečaj...a i ja samo šta nisam rodila pa mi se ni neda po ovoj vrućini ić tamo, jkedva sam otišla to potpisati.
    Uglavnom ljudi samo dođu, plate i potpišu bez da idu na taj tečaj koji je prije bija nezaobilazan a sad imaš izbor o posjećivanju tečaja ili ne.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    63

    Početno

    Cek jesan ja dobro skuzila platis 400kn da bi moga stat s tobom??

  22. #22
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    ima i di se tečajevi ne plačaju

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Znam da je ovo za St..ali nigdje nisam cula da se tecajevi u sklopu bolnice naplacuju, kod nas u OB Pula se nista ne placa i jos je moja
    seka napisala i moje i muzevo ime pa tko stigne na njezin porod..

    A i 400 kn mi se cini dosta, zar ne?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •