Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: 6. Rodina mliječna konferencija, 5.10.2012.

  1. #1
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno 6. Rodina mliječna konferencija, 5.10.2012.

    Drage forumašice i forumaši, svi kojima je dojenje drago, zanima vas, želite čuti i naučiti nešto novo, družiti se u prekrasnoj i pozitivnoj atmosferi, pozivamo vas u petak, 5. listopada 2012. u Kongresni centar FORUM Zagreb, Radnička cesta 50 (Green Gold Centar) na 6. Rodinu mliječnu konferenciju.


    Glavna gošća ovogodišnje konferencije je dr. sc. Gro Nylander, specijalistica ginekologije i porodništva te medicinske genetike zaposlena u Sveučilišnoj bolnici Rikshospitalet u Oslu, Norveška.
    Na konferenciji sudjeluju i hrvatske stručnjakinje u području dojenja, IBCLC savjetnice za dojenje mr. sc. Anita Pavičić Bošnjak i dr. sc. Irena Zakarija Grković te voditeljica ambulante za postporodnu depresiju i psihozu u Zagrebu dr. sc. Elizabeta Radonić, psihijatrica.

    Predstavit ćemo i rezultate opsežnog istraživanja o iskustvu dojenja koje je među majkama provela udruga Roda te pregled stanja u pružanju podrške u dojenju trudnicama i majkama u Hrvatskoj.
    Prijavnicu možete ispuniti putem online obrasca ili slanjem popunjenog obrasca (doc, odt), telefaxom ili mailom. Upute ćete pronaći na obrascu.

    Kotizacija za konferenciju iznosi 150,00 kn, a prijave primamo do 3. listopada u 12 sati. Za prijave nakon 3. listopada potrebna je telefonska provjera. Molimo da poštujete navedene rokove za prijavu budući da smo u mogućnosti primiti ograničen broj sudionica/ka.

    Vidimo se

  2. #2
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    http://www.roda.hr/article/read/6-ro...a-konferencija


    Program konferencije:
    8:00 - 9:00 Registracija
    9:00 - 9:10 Svečano otvaranje
    9:10 – 10:05 dr. sc. Gro Nylander, Norveška
    Što bi svi zdravstveni radnici trebali znati o dojenju
    (45 min predavanje, 10 min rasprava)
    10:05 – 10:45 dr. sc. Gro Nylander, Norveška
    Carski rez i dojenje (30 min predavanje, 10 min rasprava)
    10:45 - 11:15 Pauza za kavu
    11:15 - 12:10 dr. sc. Gro Nylander, Norveška
    Promocija dojenja u Norveškoj: zašto sve žene tamo to rade (45 min predavanje, 10 min rasprava)
    12:10 - 13:00 dr. sc. Irena Zakarija Grković dr. med., IBCLC Medicina utemeljena na dokazima, Cochraneova kolaboracija i dojenje
    (40 min predavanje, 10 min rasprava)
    13:00 - 14:00 Pauza za ručak
    14:00 – 14:30 mr. sc. Anita Pavičić Bošnjak, dr. med., IBCLC Samoefikasnost dojenja: zašto je samopouzdanje majke toliko važno
    14:30 – 14:45 dr. sc. Elizabeta Radonić, dr.med., spec. psihijatrije Poslijeporodna depresija i psihoza – izvaninstitucionalna skrb
    14:45 – 15:00 Pitanja / diskusija
    15:00 – 15:45 dr. sc. Irena Zakarija Grković dr. med., IBCLC Osposobljavanje majki za dojenje bez kontakta - ˝Hands-off technique˝
    15:45 – 16:00 Pitanja / diskusija
    16:00 – 16:30 Pauza za kavu
    16:30 – 17:15 RODA: Renata Jelušić i Branka Hodak
    Majke o dojenju - rezultati istraživanja koje je provela udruga RODA
    17:15 – 17:45 Željka Skukan Šoštarić, bacc. med. techn.
    Podrška dojenju u Hrvatskoj – pregled stanja
    17:45 – 18:00 Pitanja / diskusija
    18:00 Zatvaranje konferencije / podjela potvrdnica
    Posljednje uređivanje od emily : 19.09.2012. at 21:47

  3. #3
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    ispunila prijavnicu, ali ne mogu nigdje naci podatke za uplatu. help!

  4. #4
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno


    nasla

  5. #5
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Čekamo prve dojmove....

    Ajde žene nestrpljive smo!

  6. #6
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja sam bila prvi puta! Nisam slusala samo sam volontirala!
    Bilo mi je lijepo, atmosfera je bila super, odusevljena sam mamama s bebama koje su bile tamo, pogotovo mama s blizankama!
    Primjetila sam dosta mladih sestara/ primalja i drago mi je da one tako mlade grade pozitivna misljenja o dojenju!

  7. #7
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Bilo je super! Također sam oduševljena mamom s blizankama, njenoj opuštenosti

  8. #8
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    mene je oduševila dr. Nylander
    i uvijek mi je drago na ovakvim događanjima vidjeti dr. Stanojevića i dr. Grgurića te dr. Pavičić Bošnjak i dr. Zakarija Grković
    da je barem više ovakvih liječnika, koji zaista uviđaju važnost dojenja i rade na njegovoj promociji

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •