Stranica 1 od 37 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1839

Tema: think happy thoughts

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno think happy thoughts

    Na održavanju trudnoće sam od početka. Prije ove trudnoće imala sam već jednu, gdje je bio missed ab. u 12 tjednu. Prva 3 mjeseca sam imala krvarenja, pa sam morala strogo mirovati, sad sam u 7.mjesecu i smijem se i prošetat, ponekad skuham ručak, operem suđe.
    Otvaram ovu temu jer umirem od dosade ponekad, ne mogu ni gledat tv po cijeli dan, ni čitat knjige, sve mi dosadilo, cijeli dan sam sama dok muž dođe kući. Kako bi prikratila dosadu čitam razne gluposti po forumima, pa mi razne stvari padaju na pamet, da nešto nije u redu i tako to.
    Skužila sam da nema baš previše vedrih tema o trudnoći, sve su o komplikacijama, problemima.
    Tako da sam odlučila otvorit ovu temu gdje će biti samo dobre vijesti, zezancija i smijeha, bar se nadam.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    najljepše mi je kod trudnoće što osjetim svoju bebicu kako se miče i rita. to mi je tako slatko i prekrasno. :Ali hoće samo meni, malo je tvrdoglava, bilo tko drugi da stavi ruku, čak i muž odmah prestane i ni makac, ili počne lupat na drugu stranu.

  3. #3
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja sam u 15 tt i još sam lagano u panici jer sam prošli put imala missed u 10 tj....ali lagano se opuštam.pozdrav svima

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Deni, svaka čast za temu! U istoj smo situaciji, pa eto nema što čovjeku, a kamoli ženi ne padne na pamet kad svašta pročitamo na forumima. Moj muž je na putu, tako da mi vrijeme krati samo mama kad navrati...ali evo, pokušavam uvest neke male, svakodnevne rituale koji mi skrate vrijeme a koliko toliko upotpune dan. Npr.poslije tuširanja, mazanje uljem za tijelo je pravi mali relax ritual, pustim laganu muziku i mackam se po pola sata dok mi koža sjaji ko piletu u pećnici

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    donna, mene još zna uhvatit panika, pogotovo kad pročitam neku glupost. Muž je rekao da će mi isključit internet.
    rosa, super ideja, i ja se volim mackati, pogotovo po bušici, koje ulje koristiš? Ja sam dosad bademovo mlijeko od nivee, a sad sam kupila neku kremu baš za strije u dm-u.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Mene MM prozvao hipohondarom, a ja se odmah sjetila žirafe Melmana iz crtića Madagascar
    Inače, i ja sam kupila od Palmersa (hvala Bogu da su ga se sjetili uvest i u Hr) bodybutter baš za trudnice u DM, obožavam njihove proizvode. Prekrasno mirišu, odlicno se upijaju a izuzetno su hranjivi. Od ulja kupim obično bademovo ulje u ljekarni, pa kombiniram. Ovisno o raspoloženju!
    Također, prekrasnih knjiga ima, filmova...samo treba izbit onaj osjecaj iz glave da dangubiš i shvatit da je mirovanje dio terapije kojom pomažemo malim našim da narastu. Ne sumnjam da će nam skupo naplatiti svaki dan ležanja kad dođu na svijet

  7. #7
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    evo jos jedne ležalice od 10 tt, sad sam 33tt,jos par tjedana i ustajem napokon da je lako , nije ,al to nemoze ni razumjeti netko tko nije prelezao zdrav vise od pola godine...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Istina! Draga Latika, polako sa ustajanjem...sjeti nas se kad "kreneš u bijeli svijet" blago ti se!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    hehe, baš kao Melman. Ja od 5tt ležim, al sam od 12tt dobila dozvolu za šetkanje, pa je to bio spas.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    do tad sam morala strogo u krevetu bit, i jedini izlazak mi je bio posjet giniću, onda bi se sredila ko da idem van i bila sretna ko malo dijete

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Da ne izgubimo iz vida happy naum ove teme...čime ste kratile vrijeme? Što vas je najviše veselilo? Čemu ste se dobro nasmijale? Sve je dobro došlo od navika, rituala, dogodovština, knjiga, pjesama, filmova....

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Deni, nadam se da ću i ja danas biti sretna poslije posjeta ginekologu! Drž fige! Palčić gore i te fore

  13. #13
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    proslu trudnoću koju sam prelezala sam skoro svaki dan lakirala nokte, a od prenatala su mi bili tako lijepi i zdravi,pa sam se zabavljala manikiranjem...a sad sam se navukla trenutno na sulejmana i ruzu vjetrova, to mi je vecernja zanimacija, a dnevna net, tv,molitva, razni forumi, knjige, ako ste vjernice na youtube ima toliko dobrih vjerskih filmova,meni su bas zanimljivi....

  14. #14
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    ali istina je da sve dosadi,ako volite igrati igrice na playtoyu mozete igrati razne drustvene igre protiv drugih ljudi...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Meni su samo dlake ne nogama počele kao lude rast, ako ovako nastavi sve mi se čini da ću dnevni ritual mackanja uljem zamjeniti depilacijom
    Manikura! Odlična ideja!
    Svaki oblik duhovnosti u ovakvim trenutcima je od iznimne pomoći. Kad se radi o tvojoj bebi, mislim da i najveći ateist povjeruje u Boga treba vjerovati!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    meni uglavnom muž skrati vrijeme kad je kući jel je veliki zafrkant, pa me nasmijava do suza. Kad sam sama onda uglavnom čitam knjige i gledam seks i grad, uvod u anatomiju, to mi je najdraže.
    Ujutro imam ritual da se ustanem i izmolim par molitvi za trudnice, koja sam našla baš na netu, i to me onako smiri i osjećam se nekako poletno.
    Sad kako sam počela lagano kuhat, onda pregledavam recepte na coolinarki i gledam što bi napravila da je fino, a jednostavno, da ne moram previše prtljat.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    meni su isto nokti prekrasni od prenatala, svi me pitaju jel imam umjetne, hehe

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    Rosa, držimo fige, vjerujem da će sve biti u redu, samo misli pozitivno.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    jedno vrijeme sam tražila viceve po netu, pa to čitala i smijala se do suza, al kao što kaže latika, s vremenom sve dojadi, pa smišljaš nešto novo.

  20. #20
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    a ja sam sva ko u pubertetu,bubuljice na sve strane, dlake uzasno brzo raste...
    .evo jedne preporuke za knjigu, Svrhovit zivot od Rick Wareena .knjiga se cita 40 dana i vjerska je meni odlicna i jako sam joj se svaki dan veselila dok je nisam procitala...imate je kupiti u verbumu.

  21. #21
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    Rosa sretno danas, javi kakoje proslo koji si sad tjedan?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    e da, našla sam na youtubu hrpu krasne glazbe baš za trudnice i za bebe, pa legnem na lijevi bok, puštam si tu glazbicu i uživam u bebici koja se okreće i lupka, to mi je trenutno najdraža zanimacija

  23. #23

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Drage, hvala! Ako je sve po planu, danas bi trebala biti 9+5tt.
    Čula sam za tu knjigu, svakako je trebam pročitati.
    Mene je francuska komedija "Nedodirljivi" baš dirnula. Jako drag, nadahnjujuć film sa zdravim smislom za humor, i poučnom pričom...baš za ugodno popodne!
    Od knjiga - toplo preporučam Kolibu, tužna je, ali i nadahnjujuća i ono najvažnije - čita se u jednom dahu!
    Sex i grad, ooooo da love it! Like! Like! Like!

  24. #24
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    deni ako se snadjes postavi nam link za neku opustajucu pjesmu?

  25. #25
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    Rosa film sam nedavno pogledala i divan je, a knjigu sam prosle godine procitala i od tad sam puno vise u vjeri...evo sad imamo jos jednu zanimaciju za kratiti vrijeme -ovaj kutak

  26. #26

  27. #27

  28. #28

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    eto, nadam se da sam uspjela.

  29. #29
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    o da sexa i grada se samo nagledam pa onda imam erotske snovea sexa nema odavnooooooooo.....

  30. #30

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    ovo mi je baš fora, imaju hrpu toga, sve za bebe, U2, Beatles, što god kao prilagođeno za bebe:
    http://www.youtube.com/watch?v=2v6-E...eature=related

  31. #31

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Preslušala relaxing music i jaaako mi se svida!
    Od knjiga još toplo preporučam i "Krava koja je plakala" i "Ispričat ću ti priču"...ima i drugih, pa kad se sjetim javim

  33. #33

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    ne pričaj o seksu, nemam pojma što je to više, erotske snove začudo nisam još imala, al inače u trudnoći imam jako čudne snove, neznam kako vi?
    Neki dan sam sanjala da sam išla se porodit, i uopće se ne sjećam poroda, sve je brzo prošlo, i došla kući, kad ono rodila mačku, a ne dijete, pa sam ju još i dojila, strašno

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Latika, pa ti imaš nuspojave od sex i grada legenda moja, baš si me nasmijala!
    Deni, ima i Mozart 4 babies...predobro!

  35. #35

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Latika barem ima sex u snovima, mi ni tamo
    O snovima jooj, neku noć sam sanjala da letim na nekoj čudnoj spravi za letenje kojoj sam u letu popravljala krilo :/ a sa bratom sam se isto gadno posvadala u snu!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    meni je glazbica super za opuštanje, a imaš od tog autora još par pjesama, baš za opuštanje trudnica.
    Ja uglavnom volim čitat fantasy i scifi- dobila za rođendan kolekciju- Martina: Pjesma leda i vatre i pročitala svih 5 dijelova. A volim i klasike, trenutno čitam Male žene.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    da,mozart4babies je isto super

  38. #38

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    jedva čekam da se porodim i onda još mjesec dana i ima da navalim na muža, neće ni znat što ga je snašlo

  39. #39

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    kažem vam ja, skupo će nam, a i mi ćemo skupo naplatiti ovo ležanje

  40. #40

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    istina

  41. #41
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    ma meni se ovo nije prije dogadjalo, cim malo pogledam nesto vezano za sex ili razmisljam tu vecer u snu svrsim,,,,pa se probudim sa zgrčenim stomakom garat cu i veceras,ovo je previse price o sexu hehehheee

  42. #42
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    muzika je bas opustajuca

  43. #43

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    nije to ni loše, možda budem i ja kad dođem u tvoje tjedne, zasad još ništa, ni u snu, ni na javi, a libido mi je ogroman, i ponekad stalno na to mislim

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    meni se bebica uvijek počne gibat na tu glazbu, izgleda joj paše

  45. #45
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    http://www.youtube.com/watch?v=3mJGyblhVsw

    evo jedan film ,o zivotu sv.Rite pa ako vam se bude dalo pogledajte,meni je super....

    a evo jos jedan filmić ljubavni sa youtuba: IZAZOV LJUBAVI

    http://www.youtube.com/watch?v=qbIdJZzuLk4

  46. #46

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Ništa onda Latika, ti to ovako 1x serija Sex i grad pa onda 1x relaxing music for babies, onda opet 1x serija
    Draga, meni ni na javi ni u snu...ali ne bi imala ništa protiv da silujem muža večeras, pa barem u snu! A kažu da sve što paše mami, paše i bebi pa se eto tješim

  47. #47
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    Super tema. Nova sam na forumu i ovo mi je prvi post, ali me odmah privukla tema zbog pozitive.
    I ja sam na mirovanju. Kratim vrijeme čitanjem knjiga, gledanjem serija na kompu, družim se više s obitelji (živimo kuća do kuće pa smo blizu), snujem i kujem planove o bebici i našoj novoj proširenoj obitelji, facebookiram (muža izluđuje što sam toliko u blizini kompa, ali ga držim pored sebe i trudim se tipkati u ležećem položaju).
    Obožavam po facebooku gledati lijepe i inspirativne fotografije. Imate portal Dobre vijesti pa pogledajte.
    Kad smo mi sretne i pozitivne i bebicama je bolje

  48. #48

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    217

    Početno

    Rosa, bravo odlična ideja.
    dobrodošla, jesen u meni. da, samo pozitiva, to je najbitnije. nikakvi crnjaci, ovdje nam to ne treba!
    Čula sam za sv. Ritu, baš mi je kuma pričala o njoj, žena je stvarno čudo.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Drage moje pozitivke, upravo dosla s pregleda i sve je SUPER. Hematom je otisao u malenu proslost, ostala je samo mala tockica od njega. I dalje trebam mirovati ali ne vise onako strogo kao prije. Prva stvar sutra - masaza
    Bebica se super razvija, okrenula je leda na ultrazvuku, malo smo sramezljivi...

  50. #50
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    Rosa bravo to su odlicne vijesti....sad ces moci opustenije, a za koji tjedan ces vjerovatno imati najnormalniju trudnoć bez mirovanja
    Jesen dobro dosla
    meni je danas dan proletio, imala sam goste tj prijateljice koje su mi popunile vrijeme a sad malo bila u kuci do moje kod necakinje na roćkasu i cekam sulejmana hehee
    kako ste vi provele dan?

Stranica 1 od 37 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •