Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Šilterice

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Šilterice

    Idemo u grad mladih i teta je rekla da su oni naranđasti tim pa da bi trebali imati naranđaste šilterice da se lakše raspoznaju i nađu.
    Pa sad ako netko zna jel ima i gdje ima za kupiti baš naranđaste, može i na pp
    Ili možda ako netko ima za posuditi na 5 dana djete je 5,5 godina ali je glavato oko 55-57cm

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    naši nisu imali ni šilterice ni ništa kad su išli u grad mladih, ali su imali oznake oko vrata ime, grupa, s lančićem.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Idemo u grad mladih i teta je rekla da su oni naranđasti tim pa da bi trebali imati naranđaste šilterice da se lakše raspoznaju i nađu.
    Pa sad ako netko zna jel ima i gdje ima za kupiti baš naranđaste, može i na pp
    Ili možda ako netko ima za posuditi na 5 dana djete je 5,5 godina ali je glavato oko 55-57cm
    Draga, na borongajskom (i svakom) placu.

    Cijene od 15 do 50 kn.

    Ja kupila prošli tjedan svom sinu jednu flekavu maskirnu, bila je skupa jer je pamučna, ali ima toga. Bilo je i narančastih.

    Inače, kad su naša djeca išla u Grad mladih (prva generacija, prije nekih 5-6 godina) DOBILI su u vrtiću svi jednake crvene šilterice od čistog pamuka. Još ju imamo (ima čičak). Doduše, sin je bio u grupi s pojačanim jezičnim programom pa možda nisu imali petlje tražiti nas novce ili da kupimo kapu kad smo već plaćali taj program. Sigurna sam da kapicu nismo platili.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 26.09.2012. at 13:54

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, kad su naša djeca išla u Grad mladih (prva generacija, prije nekih 5-6 godina) DOBILI su u vrtiću svi jednake crvene šilterice od čistog pamuka. Još ju imamo (ima čičak). Doduše, sin je bio u grupi s pojačanim jezičnim programom pa možda nisu imali petlje tražiti nas novce ili da kupimo kapu kad smo već plaćali taj program. Sigurna sam da kapicu nismo platili.
    I kod mog djeteta su u Gradu mladih dobili šilterice, ništa nismo trebali sami kupovati. A bio je u običnom programu, najobičnijem.

    domy, mogu pogledati doma koje je veličine ta koju imamo, pa ti se javim. Narančasta je.

  5. #5
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    moje obje cure su šiltericu dobile tamo (jedna je imala žutu, druga narančastu) - mi nismo ništa platili

    kvaliteta je bila žlj kategorije, starija je svoju (žutu) donijela već strganu, naranđasta je došla kući čitava, ali ne znam kud sam s njom

    provjerit ću danas pa ti javiti ako je nađem (možda je frknuta prilikom nekog spremanja)

  6. #6
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    eh da, i mi smo u najobičnijem programu

    kod nas su svi dobili istu veličinu (preveliku)

  7. #7
    anitak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    243

    Početno

    i naši su dobili šilterice tamo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •