Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 156

Tema: Gdje oblačite djecu na izlazu iz ove dobne skupine?

  1. #101
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Springfield

  2. #102
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja je uzela ove
    https://www.zara.com/hr/hr/hla%C4%8D...2301&v2=796021

    ok mi nismo birali baš ljetne hlače, nego smo morali kupiti bijele za nastup sa zborom

  3. #103
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mada, taj dućan je MM nedavno otkrio, nisam niti znala da imaju ženske stvari. (Springfield)
    Posljednje uređivanje od Mima : 14.05.2018. at 13:51

  4. #104
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mada, taj dućan je MM nedavno otkrio, nisam niti znala da imaju ženske stvari. (Springfield)
    moja je tam ove zime kupila traperice. I skroz je zadovoljna.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Moj je još prošle godine izašao iz ove dobne skupine, ali tek sad imamo problem s ove teme jer je počeo ubrzano rasti. Visinom taman izlazi iz dječjih brojeva, za odrasle brojeve konstitucijski još nije dorastao (mršav, uskih ramena). O modnom izričaju da ne govorim njemu se ništa ne sviđa, a pogotovo ne želi na majici nositi poruke koje imaju ikakvo značenje.
    Najveći problem postaju cipele, jer je sad na broju 39, a to za muške kao da ne postoji. Nedavno smo prošli pola Ilice u potrazi za najobičnijim natikačama (na kraju smo ih našli, i to za male pare, u Intersportu u Petrinjskoj, pa ih ovom prilikom preporučujem).
    Dakle, pitanje je - gdje ima zatvorenih sandala (zatvorenih prstiju) koje bar izgledaju muški (može pisati i da je model ženski, ali da nisu roze ili ljubičaste ) u broju 39? Pitam za slučaj da u Intersportu nema ničega...

  6. #106
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je još prošle godine izašao iz ove dobne skupine, ali tek sad imamo problem s ove teme jer je počeo ubrzano rasti. Visinom taman izlazi iz dječjih brojeva, za odrasle brojeve konstitucijski još nije dorastao (mršav, uskih ramena). O modnom izričaju da ne govorim njemu se ništa ne sviđa, a pogotovo ne želi na majici nositi poruke koje imaju ikakvo značenje.
    Najveći problem postaju cipele, jer je sad na broju 39, a to za muške kao da ne postoji. Nedavno smo prošli pola Ilice u potrazi za najobičnijim natikačama (na kraju smo ih našli, i to za male pare, u Intersportu u Petrinjskoj, pa ih ovom prilikom preporučujem).
    Dakle, pitanje je - gdje ima zatvorenih sandala (zatvorenih prstiju) koje bar izgledaju muški (može pisati i da je model ženski, ali da nisu roze ili ljubičaste ) u broju 39? Pitam za slučaj da u Intersportu nema ničega...
    Pogledaj tu: https://shop.ivancica.hr/cipele-akci...cB/gender_boys

  7. #107
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Za cure, Mima, još pogledaj Terra Nova i Calypso (zove li se tako ono na Ilici blizu Terra nove, oli je to Caliope?). Time si sve iscrpila.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    najmanje hlače ima Tally weijl. To je mojoj bio prvi dućan a da nije dječji. Mislim da nam je to jedno dvije godine bio jedini dućan gdje je kupovala hlače.
    Sad više nemamo tih problem. Nedavno kupila duge trapke u bershki i kratke traper hlače u h&m

  9. #109
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, tamo me i kolegica modna maca poslala, ali nema ama baš nikakvih ljetnih hlača. Tj. ima jednakih kao svuda: skinny hlača koje su debljine traperica, ako ne i deblje.

    (kupila si je jedne takve, mislim u Bershki)

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    moja je nedavno kupila ove traperice u Bershki i odlične su , nisu jako debele i mekane su
    https://www.bershka.com/hr/%C5%BEene...ml?colorId=433

  11. #111
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma ima deset pari traperica i onih traper jeggins leggins ili kako se to već zove, toga ima svuda. Traži lagane platnene ljetne hlače.

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    10 traperica?, moji svi troje nemaju tolko skupa

  13. #113

  14. #114
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    C&A sad ima broj 182, barem za dječake

  15. #115
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    C&A sad ima broj 182, barem za dječake
    C&A dugo ima te brojeve, za mog starijeg to je bio spas - usko i dugačko...

    Mlađi je napokon dorastao do najmanjeg muškog broja. (48) a prije toga mi je bio spas H&M koji je imao do 175.

    Eh, da - Mana isto ima te dugačke uske brojeve hlača, još i sa gumicom u struku za regulaciju.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 14.05.2018. at 16:24

  16. #116
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Sad je moj kupio u Ca 182 ali kratke hlače,dugačke nismo našli taj broj

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je još prošle godine izašao iz ove dobne skupine, ali tek sad imamo problem s ove teme jer je počeo ubrzano rasti. Visinom taman izlazi iz dječjih brojeva, za odrasle brojeve konstitucijski još nije dorastao (mršav, uskih ramena). O modnom izričaju da ne govorim njemu se ništa ne sviđa, a pogotovo ne želi na majici nositi poruke koje imaju ikakvo značenje.
    Najveći problem postaju cipele, jer je sad na broju 39, a to za muške kao da ne postoji. Nedavno smo prošli pola Ilice u potrazi za najobičnijim natikačama (na kraju smo ih našli, i to za male pare, u Intersportu u Petrinjskoj, pa ih ovom prilikom preporučujem).
    Dakle, pitanje je - gdje ima zatvorenih sandala (zatvorenih prstiju) koje bar izgledaju muški (može pisati i da je model ženski, ali da nisu roze ili ljubičaste ) u broju 39? Pitam za slučaj da u Intersportu nema ničega...
    Srecom moj ne nosi sandale, ali tesko je naci i patike i kopacke 39-40. Pogotovo kopacke. Zadnje sam kupila na Sportsdirectu. Mozda imaju i sandale?

    Moj je kupio crne traperice na muskom odjelu HM-a. Konstitucijski nije tanak, taman su mu.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Moja cura voli Sinsai i Cropp,uglavnom kupuje tamo. No sad naisli na problem haljine. Trazi ljetnu leprsavu haljinicu za maturalac. Jos nema bas razvijena prsa pa na odraslim odjelima nista joj ne odgovara a na djecijim izbor je vrlo slab.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    a što djevojke nose na nogama?
    moja tenisice stalno...kaže neće sandale... eventualno sad ima nekih espadrila s debelim potplatima

  20. #120
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    tenisice i ljeti japanke. Kupili smo neke špagerice - nije ih obukla još ni jednom

  21. #121
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ha ha temu o ljetnoj obući sam lani otvorila i odgovor je bio - tenisice i japanke (moja crocsice)

  22. #122
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    A zašto cure ne nose sandale, bar ih sad ima svakakvih?
    JA sam se prestala nervirati oko kvalitete sandala (prije nisam dozvoljavala ništa osim kože bar iznutra). Moja kupi ono što joj se svidi (a to je obično neki jeftilen), a ionako traju samo 3 mjeseca (ide "po šumama i gorama" u njima).
    Posljednje uređivanje od čokolada : 15.05.2018. at 10:15

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj mellisa prvotno napisa Vidi poruku
    Moja cura voli Sinsai i Cropp,uglavnom kupuje tamo. No sad naisli na problem haljine. Trazi ljetnu leprsavu haljinicu za maturalac. Jos nema bas razvijena prsa pa na odraslim odjelima nista joj ne odgovara a na djecijim izbor je vrlo slab.
    Za to ti je super varijnata gola ramena a na prsima volan. Moja si je na tu foru kupila kratki kombinezon u Mangu i haljinicu za krizmu u Mohitu ( Arena centar ). No to je bilo prošle godine.

  24. #124
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ni ja ne razumijem zašto, ali ne nose sandale ni u ludilu. Ni cure ni dečki.
    Moram primijetiti da je dečkima u prijelaznoj dobi puno teže nego curama. Nekidan sam tražila nešto za poklon za povećeg 12-godišnjaka i izbor je očajan. Htjela sam mu kupiti neku fora pidžamu i u većini dječjih dućana je najveći broj 164.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ni ja ne razumijem zašto, ali ne nose sandale ni u ludilu. Ni cure ni dečki.
    Moram primijetiti da je dečkima u prijelaznoj dobi puno teže nego curama. Nekidan sam tražila nešto za poklon za povećeg 12-godišnjaka i izbor je očajan. Htjela sam mu kupiti neku fora pidžamu i u većini dječjih dućana je najveći broj 164.
    Moj nosi sandale, ali one za trekking, sportske, zatvorenih prstiju. To mu onda služi i na moru, i po gradu. Ali on npr. nikad ne bi van kuće hodao u natikačama ili nedajbože japankama. Bar dosad to nije htio.

    A dečkima u prijelaznoj dobi je teže jer proizvođači odjeće i obuće kao da ne priznaju tu dob za muške. Imam dojam da cure glađe prijeđu na ženske brojeve, nego dečki na muške. Bar što se obuće tiče. Ajde pronađi mušku cipelu broj 39! Ako ih negdje i ima, brzo se prodaju (tako mi je zimus rekla prodavačica u Svijetu obuće).
    Problem je i u tome što veća visina u dečki dobi 12-13 godina ne znači i mušku konstituciju - jednom sam sinu kupila neku malu mušku košulju (koja je po duljini trebala odgovarati), pa je bilo upravo smiješno kako je to stajalo na njemu - sve je visjelo, kao s vješalice.

  26. #126

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Zašto neće sandale?
    Pa zato jer smo u fazi da su svi isti ... copy-paste... uske traperice, majica do pupka i tenisice (po mogućnosti neka marka tipa adidas gazele; vans i sl...)
    Nudila sam Borovo startasice da se bude malo drugačiji i da se izađe iz šablone, ali ne prolazi ...

    Ima bež sandale od krizme na petu od 3 cm ako treba za finjaka, i balerinke (koje uz ove sandale na petu više nema šanse da obuče), ali ovako u školu, samo tenisice...

  27. #127
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    moja ima jedne sandale, kupljene za neku svadbu. Obukla ih je samo tad. Više ni ne nagovaram. Jedino ak je tak neka prigoda, nudim joj neke svoje cipele - da ne kupujemo bez veze i trošimo lovu.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    moja je kad je trebalo za zbor obukla moje balerinke, s time da su joj prvi put bile i malo povelike
    Recimo za krizmu je isto obukla tenisice i najbolje su joj pasale uz njenu sitnu građu i haljinicu.

    A koliko se i sebe sjećam, u tim godinama nisam nosila sandale.
    Posljednje uređivanje od larmama : 15.05.2018. at 11:20

  29. #129
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    najmanje hlače ima Tally weijl. To je mojoj bio prvi dućan a da nije dječji. Mislim da nam je to jedno dvije godine bio jedini dućan gdje je kupovala hlače.
    Sad više nemamo tih problem. Nedavno kupila duge trapke u bershki i kratke traper hlače u h&m
    Da, i mi tamo uzimamo odjecu.

  30. #130
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Moji decki nose samo tenisice i japanke. Nema druge obuce, ni ljeti ni zimi.
    Curka je manja, 11 skoro, pa ona cak nosi i sandale. Ali uglavnom su tu tenisice i japanke. Crocse ni u ludilu, kazu da ih je to sram obuci.

  31. #131
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku

    Ima bež sandale od krizme na petu od 3 cm ako treba za finjaka, i balerinke (koje uz ove sandale na petu više nema šanse da obuče), ali ovako u školu, samo tenisice...
    što i nije loše


    moja nosi tenke, krokse, valekice
    veliki nosi tenisice, krokse, sandale, planinarske cipele
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 15.05.2018. at 13:18

  32. #132
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mudro zbori larmama, nismo ni mi u tim godinama nosili sandale.
    Dobro se sjećam ljeta kad je apsolutni must have bio crni jednodjelni kupaći kostim (imala sam ih tri) koji se nosio uz visoke kožne tenisice, na bosu nogu naravno.
    Ja sam odrasla na moru pa je veći dio ljetnog dana bio na plaži i uz plažu... iiii uopće se ne sjećam da mi je bilo vruće u tim visokim kožnim tenisicama.

  33. #133
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ja sam nosila - e sad stariji se sjećaju npr isusovki, pa sad se nemrem sjetiti kak su se zvale one druge, pa klompe, pa čak i sandale iz dućana. A već u OŠ se išlo u Trst po balerinke.

    Vi ste mlađe, pa valjda niste nosile. U moje vrijeme, mogao si kupiti tri vrste tenisica, i to je bilo to

  34. #134
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    JA se ne sjećam sandala ali se sjećam espadrila, pa kojekakvih platnenih šlapica tipa balerinki ili onog mary jane kroja, sa prečkicom, što se sve nosilo na bosu nogu.

  35. #135
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Isusovke i apostolke

  36. #136
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam nosila - e sad stariji se sjećaju npr isusovki, pa sad se nemrem sjetiti kak su se zvale one druge, pa klompe, pa čak i sandale iz dućana. A već u OŠ se išlo u Trst po balerinke.

    Vi ste mlađe, pa valjda niste nosile. U moje vrijeme, mogao si kupiti tri vrste tenisica, i to je bilo to
    Joooj, isusovke...http://hr.img.kominoi.net/images/2/1...17d97f867a.jpg

    One druge su apostolke - ovo: https://www.njuskalo.hr/image-w920x6...a-26129043.jpg

    Postoje još i rimljanke - ovo: https://www.njuskalo.hr/image-bigger...a-69399552.jpg

    * * *
    Ja sam voljela klompe, ali nisu mi odgovarale, jer nespretno hodam. Uvijek sam si razbijala gležnjeve... Inače, i sad nosim klompe, ali ne s drvenom tabanicom nego ovakve slične: http://www.planet-obuca.com/kolekcij...36_2112-HP.jpg

    Omiljena obuća za ljeto nisu mi bile špagerice (to je neudobno i oštro za moja osjetljiva stopala, bez obzira da li ima petu ili nema) nego balerinke. To sam nosila od osnovne škole do danas. Ove sam zadnje kupila: https://www.deichmann.com/HR/hr/shop...itionInList=21
    Ima svakakvih za djevojčice - v. ovdje: https://www.deichmann.com/HR/hr/shop...-balerinke.cat

    Slažem se s čokoladom - traju 3 mjeseca i ne treba se opterećivati, nek si djeca biraju što žele nositi...

  37. #137
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Isusovke i apostolke
    bravo Mima - ma nikak se sjetit

  38. #138
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    OT skroz - al vi moja generacija plus minus - se sjećate kad su se nosili opanci?

  39. #139
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    OT skroz - al vi moja generacija plus minus - se sjećate kad su se nosili opanci?
    Naravno! Kupovali smo ih na Dolcu, tam gdje su rukotvorine. Trebalo ih je odma' odnijeti postolaru da stavi dodatne đonove, inače ne bi izdržali dulje od 3 tjedna. Zadnje sam poderala negdje u studentskim danima.

  40. #140
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da! I to sam imala.

  41. #141
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Najviše sam voljela ovakve opanke https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...8PkbvH-Zflu1Vg ali poderala sam ih dosta... Ni šestinski nisu bili loši, ali njih je teže obuvati. Ovakvi: http://www.made-in-croatia.com.hr/im...i-zenski-V.gif

    Imala sam u osnovnoj školi još neke koji su imali remenčić oko gležnja, to baš nije bilo spretno.

  42. #142
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    da da

    Joj, klincima kad pričam o tim stvarima - samo odmahnu rukom i vele mi da sam iz prošlog tisućljeća

  43. #143
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    da da

    Joj, klincima kad pričam o tim stvarima - samo odmahnu rukom i vele mi da sam iz prošlog tisućljeća
    Pa kad jesmo, hehe...

  44. #144
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Ja nisam nosila opanke, ali su postolari u DU izrađivali balerinke s mašnicom naprijed. Bile su jako jeftine jer su se radile od nekakvog lakiranog kartona, a to sam shvatila kad me jednom uhvatila kiša pa se sve bilo raspalo .
    Espadrile su isto bile in kao i klompe.

  45. #145
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    To su kao one cipele za ukope

  46. #146
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    To su kao one cipele za ukope

  47. #147
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ajme, jeste vidjeli neki dan na nekom portalu one plastične sandale, kakve smo nosili na moru. Odnosno ja sam ih morala nosit. E sad su crne, gore su stavili zlatnu kopču Gucci i koštaju 550 $.

    A od tih sandala imam traume iz djetinjstva - em ti kopča zahrđa, em ti je džon pun kamenčića, em ti stopalo ima "uzorak" od hodanja na suncu

  48. #148
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, jeste vidjeli neki dan na nekom portalu one plastične sandale, kakve smo nosili na moru. Odnosno ja sam ih morala nosit. E sad su crne, gore su stavili zlatnu kopču Gucci i koštaju 550 $.

    A od tih sandala imam traume iz djetinjstva - em ti kopča zahrđa, em ti je džon pun kamenčića, em ti stopalo ima "uzorak" od hodanja na suncu
    Nisam vidjela, ali vjerujem da je tako...

    Btw. ja sam mrzila iz dna duše te sandale za vodu - katastrofa. Ovo: http://hr.img.kominoi.net/images/2/5...54e9088204.jpg Bolje su mi bile plastične papuče za vodu.

    Sad samo čekam da se netko sjeti gumenih opanaka i na njih napiše Gucci ili neko slično zvučno ime, hehehe....

    Uostalom, Crocs nije daleko od toga.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Nedavno smo, tražeći natikače, zapeli i u Nami, i sin je krenuo razgledavati nekakve šlape, platnene, zatvorene od naprijed, smeđe-sive boje, dozlaboga ružne. Kažem ja njemu da su to papuče za stare dedeke (jer tako i izgledaju), a on će meni najozbiljnije: "Takve sad nose svi u školi"

  50. #150
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •