Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Triple test u Petrovoj

  1. #1
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno Triple test u Petrovoj

    Slijedeći tjedan moram u Petrovoj obaviti triple i UZV, pa me zanima koja je procedura.
    Znam da nema naručivanja i kako se sve radi, ali dok sam kontrolirala policistične jajnike u toj istoj ambulanti sjećam se da sam morala doći i zapisati se do nekog vremena (možda 10 sati?) da bi taj dan obavila pregled, ali to je bilo pred jedno 8 godina, pa se vjerovatno nešta promijenilo. Ići ću vlakom iz Kutine, pa mi je to dosta bitno da li moram krenuti baš u 6 sati ili mogu malo kasnije.

    Inače, ne mogu vjerovatno da ne postoji slična tema, tražila sam, ali ne mogu/ne znam naći.

    Hvala na odgovorima.

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    većina forumašica ide na kombinirani probir jer je pouzdaniji, o njemu ima puno tema (na kojima ponešto piše i o triple testu sigurno).
    Posljednje uređivanje od sirius : 06.10.2012. at 22:23

  3. #3
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ako sljedeći tjedan ide na triple, za kombinirani joj je puno prekasno

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ako sljedeći tjedan ide na triple, za kombinirani joj je puno prekasno
    ma znam da je kasno, samo kažem da zna zašto nema tražene teme.

  5. #5
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    ja sam išla prije par tjedana. moraš ujutro doći. već sam zaboravila do kad- mislim da do 9 ili možda 10. to ti je iza one velike zgrade, nju prođeš i onda desno skreneš, pa prva vrata na toj zgradi-tebi s lijeve. moraš imati i uputnicu za uzv ili napravljen uzv ne stariji od par dana-ja nisam imala-pa sam napravila doma slij. dan i njima telefonom javila mjere.

  6. #6
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Hvala. Mene je doktor poslao na triple, iako vidi nosnu kost i kralježnica je ravna, a nemam ni 35 šta sam čitala da je dobna granica.....

  7. #7
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam išla prije par tjedana. moraš ujutro doći. već sam zaboravila do kad- mislim da do 9 ili možda 10. to ti je iza one velike zgrade, nju prođeš i onda desno skreneš, pa prva vrata na toj zgradi-tebi s lijeve. moraš imati i uputnicu za uzv ili napravljen uzv ne stariji od par dana-ja nisam imala-pa sam napravila doma slij. dan i njima telefonom javila mjere.

    Uputnice imam. Jel to u podrumu pored neke kuhinje? Tako je bilo dok sam išla pred dosta godina zbog policističnih jajnika.

  8. #8
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    i kod mene je isti slučaj..

  9. #9
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Jel zna netko do kada onda treba doci?

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj azrijelka36 prvotno napisa Vidi poruku
    napravljen uzv ne stariji od par dana-ja nisam imala-pa sam napravila doma slij. dan i njima telefonom javila mjere.
    ne kontam.. pravila si doma uzv ili sto? o.0

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ginekolog me salje na tripl u Petrovu pa me zanima da li je netko isao u skorije vrijeme i dali se mora naruciti za vadjenje krvi i uzv ili se samo dodje nekada ujutro?

  12. #12
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Na uzv se naručuje, na vađenje krvi ne.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Bok! Imam uputnicu za tripl test i uzv u sklopu testa u Petrovoj. Da li je koja cura isla mozda u skorije vrijeme? Koliko traje? Kad su rezultati? Meni je ginekolog rekao da se ne treba naruciti no medjutim sada tu citam da se na uzv treba naruciti. Hmmmm... u srijedu bih trebala ici pa me sad muci jer se ja nisam narucila! Otposlat ce me doma, ili? Danas sam 15+5
    Hvala unaprijed na odgovoru!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •