Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 65

Tema: Sa čime brišete bebinu guzu..?

  1. #1
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno Sa čime brišete bebinu guzu..?

    Ako ovom topicu nije mjesto na ovom podforumu, isprike i molba osobju da da prebaci na odgovarajući


    Daklem, svojoj sam M. od rođenja dok nije navršila 4 mj, guzu brisala isključivo blazinicama i toplom vodom, onda smo otišli na more i polako sam uvela vlažne maramice (pokleknula sam pred jednostavnošću ). Guza joj je donedavno bila besprijekorna, ali sad, kad smo uveli i dohranu se počelao pojavljivati crvena crta na mjestu gdje su guzovi slijepljeni . Ne želim više koristiti vl. maramice, ali mi ni blazinice nisu opcija jer su skupe. Nažalost, kupanje pod tušem ne dolazi u obzir je ima dystoni i izvija se u luk kad ju držim jednom rukom (da bi drugom mogla oprati guzu).

    Ima li kakvih prijedloga sa čim bi mogla brisati guzu a da je nježno i perivo u mašini?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    tetra pelene, pola smočene, drugom polovicom obrišeš

    ako ti je to grubo, možeš kupiti svjetliji ili bijeli pamučni jersey ili felpu u dućanu s metražnom robom i razrezati na željenu veličinu. te materijale ne trebaš rubiti
    Posljednje uređivanje od ovca_i_janjad : 13.10.2012. at 18:13

  3. #3
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Papiriće za pelene koji nisu bili pokakani perem, pa koristim više puta. Za svako mijenjanje pelena idemo pod vodu, makar nije bila pokakana. Brišem ju tetra pelenom.
    Vlažne maramice, ako baš moram koristiti, prvo isperem ako imam mogućnost.

  4. #4
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Pranje guze na umivaoniku, jednom rukom je držiš preko prsa ispod pazuha, staviš ko fol u sjedeći položaj preko ruba umivaonika (rub u stvari dođe ispod koljena) i opereš drugom. Moji svi imaju distoni, nisu mi se izvijali na taj način. Blazinicama samo doradim pregibe ako se što zavuklo unutra.

    I perem samo vodom i bebi sapunom, obrišem malim guznim ručnikom.
    Posljednje uređivanje od trampolina : 13.10.2012. at 18:58

  5. #5
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno

    trampolina, vidiš, ja sam pokušavala iznad kade, tako da pustim lagani mlaz na tušu (koji je na svom stalku na bočnom zidu), ali nikako nisam spretna za to, ona se izvije. Pokušat ću ovako iznad umivaonika, najsretnija bi bila da joj perem guzu toplom vodom i obrišem ručnikom.

  6. #6
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Pokušaj, ja sam probala na različitim dimenzijama umivaonika, na onim skroz malim ne mogu, a na velikima mi treba neka češica jer bude daleko slavina od guze.

  7. #7
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Pranje guze na umivaoniku, jednom rukom je držiš preko prsa ispod pazuha, staviš ko fol u sjedeći položaj preko ruba umivaonika (rub u stvari dođe ispod koljena) i opereš drugom. Moji svi imaju distoni, nisu mi se izvijali na taj način. Blazinicama samo doradim pregibe ako se što zavuklo unutra.

    I perem samo vodom i bebi sapunom, obrišem malim guznim ručnikom.
    Ovako i ja radim, iako ima vec 14 mj. Samo bez sapuna.
    U vrticu tete brisu maramicama. Ali kad je bebolina imala osip prale su je s pamucim krpicama koje sam ja donjela, pomocu lavora vode ( svaka cast tetama)

  8. #8
    rutvica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    436

    Početno

    ako ne pod pipom, perem ju gazicama koje namočim u vodu. kupila sam par metara gaze i sašila ih, u par slojeva, 20x20.

    za van postoje dvije solucije. 1) par gazica namočiš u vodu i staviš u vrećicu za zamrzavanje sa zipom, pa imaš "mokre maramice" 2) uz par suhih gazica poneseš malu sprejalicu s vodom, pa ih namočiš prije upotrebe

  9. #9
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    rutvica, promaklo mi je da si rodila. Čestitam!

  10. #10
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Kad smo doma i kad ima tople vode, perem ga u umivaoniku, samo s vodom. Ali mi imamo stvarno veliki i ravni umivaonik pa ga ja sjednem unutra ili stavim na sve cetiri dok ga peruckam, a sad vec ponekad stoji i na nogama. Kad smo vani onda s vlaznim maramicama malo prebrisem.

  11. #11
    cikla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Vojvodina
    Postovi
    430

    Početno

    U početku sam gazom i vodom iz lavora. Isto sam sama sašila kao rutvica. Za van sam nosila bočicu sa vodom kojom bih pre upotrebe namočila gazu. Sada je perem na umivaoniku na način koji je opisala trampolina.

  12. #12
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Kad smo doma i kad ima tople vode...
    Ja to s hladnom još uvijek

  13. #13
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja to s hladnom još uvijek
    Brrrrr

  14. #14
    rutvica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    436

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    rutvica, promaklo mi je da si rodila. Čestitam!
    hvala ti, još je sve friško

  15. #15
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    ja isto imam gomilu gazica pa njih namočim

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Kod kuće sam je ili prala ili brisala mokrom krpicom.
    A za napolje sam nosila vlažne maramice koje bih predhodno, kod kuće isprala pod mlazom tople vode (ispiraš dok iz njih ne prestane da izlazi ona pena) i tako sam ih nosila u nekoj kutijici.

  17. #17
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno

    evo, jutros smo probali pranje toplom vodom iznad umivaonika i ne ide jer je pipa nisko, umivaonik neki dubok, a meni je strašno nespretno držati ju jednom rukom preko prsa i drugom manevrirati (zapravo joj ne mogu doći do piše i oprati ju, samo guzu imam dostupnu ) pa sam sjela na rub kade, prebacila ju preko svog bedra i nekako uspjela

    još samo da nađem načina da pri tome i svoju trenirku ne smočim

    bilo bi puno laške da mi je pipa u kadi sa desne strane, a ne sa lijeve

  18. #18
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    A iznad kade?
    Ja sam dugo prala guzu iznad kade. Pa sam sad prešla na umivaonik pred koji tjedan. Otežala mi je.

  19. #19
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Moj će skoro 15 mj a i dalje se peremo isključivo nad umivaonikom. Primim ga preko prsa i ispod ruku pa operem guzu, pa ga okrenem, napola posjednem u umivaonik i operem pišonju, i dalje ga jednom rukom držeči ispod prsa. Tako od prvog dana, maramice koristim samo ako smo vani.

  20. #20
    NINOLINO avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    cairo
    Postovi
    85

    Početno

    a zasto ne koristis vaticu....jeftinija je od blaznica...kupis jedan kolut od kile u ljekarni i moze jako dugo trajat...

  21. #21
    Kayyya avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    ja sam isto prala guze u lavabou, znam još uvijek, rijetko istina, jer sad je to guza od cca 90 cm i 15 kg...
    dok su bile male, to mi je bilo najlakše, jednostavnije nego močiti krpice pa još i to prati.
    za van vlažne, ponekad i po doma

  22. #22
    Laura avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Ja imam jedan lavor, unutra natočim toplu vodu, uzmem gazicu i operem ga, sa suhom ga obrišem i to je to. Koristila sam i dječji sapun, sad sam se malo uljenila pa ako je pokakan, obrišem ga malo vlažnim maramicama i isperem mokrom gazicom. To mi je nekako praktičnije nego nositi ga u kupaonu...

  23. #23
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Totto prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ovom topicu nije mjesto na ovom podforumu, isprike i molba osobju da da prebaci na odgovarajući


    Daklem, svojoj sam M. od rođenja dok nije navršila 4 mj, guzu brisala isključivo blazinicama i toplom vodom, onda smo otišli na more i polako sam uvela vlažne maramice (pokleknula sam pred jednostavnošću ). Guza joj je donedavno bila besprijekorna, ali sad, kad smo uveli i dohranu se počelao pojavljivati crvena crta na mjestu gdje su guzovi slijepljeni . Ne želim više koristiti vl. maramice, ali mi ni blazinice nisu opcija jer su skupe. Nažalost, kupanje pod tušem ne dolazi u obzir je ima dystoni i izvija se u luk kad ju držim jednom rukom (da bi drugom mogla oprati guzu).

    Ima li kakvih prijedloga sa čim bi mogla brisati guzu a da je nježno i perivo u mašini?
    imas one papirnate suhe maramice od tosame koje idu u platnene pelene, npr.
    mogu se prati u masini.
    ako si se vec navikla na vlazne maramice, ovo ti je kemikalije free verzija.

    mi se svako premotavanje namacemo pod pipom.

    od blaznica joj, ostaje trag. njom svaki neki dan cistim izmeju usana, onako kad fest rasirim, ono sto mlaz vode ne moze oprati. i uvijek ostane crvenilo.

  24. #24
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    rutvica, cestitam!

    totto, ja ju "posjednem" u lavabo. drzim ju pod pazuhom i okrenem ju kao da se pere u bideu. taman tako i rasiri noge, kagani kvazi turski. ok guza dodiruje lavabo, al tezina je na mojim rukama. nece joj nista biti.

    ispraksirat ces se.

    sjecam se da sam sa starijom tek s nekoliko mjeseci pod lavabo/bide (kojeg vise nemamo), a s mladjom od prvog dana.

    i pomazem se rukom, tako da navodim mlaz vode na podrucje koje ne mogu "zahvatiti".

    a uvijek mozes lavabo napuniti vodom, kao mini kadica. dok je stala u njega, tako sam ju iskljucivo i kupala.

  25. #25
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    radim nizove...
    koristim iskljucivo vodu.

    u ovih skoro 6mj. samo sam ju par puta okupala s par kapi maslinovog/bademovog ulja.
    nikakva kozmetika, sapun, sampon, gel, kupka...whatever.

  26. #26
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku

    totto, ja ju "posjednem" u lavabo. drzim ju pod pazuhom i okrenem ju kao da se pere u bideu. taman tako i rasiri noge, kagani kvazi turski. ok guza dodiruje lavabo, al tezina je na mojim rukama. nece joj nista biti.

    ispraksirat ces se.

    i pomazem se rukom, tako da navodim mlaz vode na podrucje koje ne mogu "zahvatiti".
    Ovako i ja.. a i sve ostalo manje više kao leonisa..

    Kupanje uglavnom sa običnom vodom, tu i tamo, kad smo negdje koristimo vlažne maramice, ili vlažni toaletni papir za djecu.

    lavabo je zakon, troje djece mi je trebalo da to skužim :D

  27. #27
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    unatoč cijeni, mi smo i danas (skoro dvije godine imamo) na toploj vodi i babylove vatenim/pamučnim blazinicama... s mokrom ga brišem, suhom sušim.
    vlažne maramice samo ako smo negdje vani, bez iznimke.
    jednostavno - ne volim tu kemiju, a i ne obrišu mi tako kao vatena blazinica namočena u toplu vodu.

  28. #28
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj rutvica prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ti, još je sve friško
    rodile smo isti dan!

  29. #29
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Blazinice i voda ili blazinice i baby ulje. Meni bolja kombinacija od maramica cak i na putu.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mi pokupimo vl. maramicama nered, pa u lavandin (lavabo)
    Osim što malci svaki put ubace u lavabo pun vode ručnik za ruke funkcionira savršeno.
    Brišemo se tetrom.
    Blazinicama se umivamo.

    Kod nas hladna voda NE prolazi. Malci pokazuju sličnost roditeljima (čitaj pobuna svjetskih razmjera)

  31. #31
    rutvica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    436

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    rodile smo isti dan!
    wow! pa čestitam! bio je puni mjesec, pa je povukao bebe van (još jedna moja prijateljica je rodila isti dan, a druga dan prije, znam da je slučajnost, ali čovjeka veseli

    leonisa: hvala ti!

    pardon na offtopicu...

  32. #32
    Danonino avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    146

    Početno

    vlažnim maramicama isključivo. I sad mi je to neugodno napisat

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    vlažnim maramicama pokupim kakicu jer s vodom ostane guza žuta od kakice, pa ona mokrom gazicom. jel vlažne maramice nevaljaju? ja ga još ne perem pod vodom jer je mali tako da ga zasad brišem mokrom krpom dok ga presvlačim. iako bi ga ja rado pod vodu dok se iskaki jer tako mama i tata rade

  34. #34
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    topla voda, blazinice za brisanje i tetra za sušenje...
    vlažne maramice tek odnedavno i to vrlo rijetko.

  35. #35
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja ne znam kako guza ostane zuta nakon sto ju operes obicnom vodom. mislim, moja je do 4. mj. kakala u prosjeku 8 puta dnevno, uvijek se fino opralo sve pod vodom. rukama.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    moj kaka u svaku pelenu bar malo dok prdne jer jako puno prdi. maramicu koristim samo da pokupim kakicu s čim vi kupite kakicu po guzi? neznam ali probala sam s vodom obrisati i ostane žuto a s maramicom ode. ne bih ga htjela puno trljati po guzi a nebi ni da ostane žut od kakice.

  37. #37
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    prvih mjesec dana od trenutka kada bi joj skinula pelenu, preko pranja pod pipom do stavljanja nove, prdnula bi jedno 10 puta i uvjek bi nesto izaslo i to sam "kupila" vaticom, mokrom.
    kad je to prestalo, prestala sam koristiti vatice. iskljucivo ruka i voda.
    vatice koristim samo povremeno da joj pokupim naslage izmedju usana koje ne odu "obicnim" pranjem.

    kaku ne kupim nicim, skinem pelenu nad lavaboom i operem ju. to je tekuca kakica stoga nemam sta pokupiti ni da zelim

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    prvih mjesec dana od trenutka kada bi joj skinula pelenu, preko pranja pod pipom do stavljanja nove, prdnula bi jedno 10 puta i uvjek bi nesto izaslo i to sam "kupila" vaticom, mokrom.
    kad je to prestalo, prestala sam koristiti vatice. iskljucivo ruka i voda.
    vatice koristim samo povremeno da joj pokupim naslage izmedju usana koje ne odu "obicnim" pranjem.

    kaku ne kupim nicim, skinem pelenu nad lavaboom i operem ju. to je tekuca kakica stoga nemam sta pokupiti ni da zelim
    ti ju nosiš i po noći pod pipu zar se nebuni onak uspavana?
    ja bi ga isto pod mlaz vode ali neznam kak bi ga držala jer glavica bježi? nisam se to još ispraksirala

  39. #39
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    po noci mi je mozda par puta kakala (obicno je pocela u 5 ujutro) i tad bi koristila mokre blaznice.

    pod pipu za prat guzu isto kao i kad kupas: primis ispod pazuha, ruke i glavica su preko ruke, beba ima polozaj "kifle".
    ako imas veci dlan, a beba je fuul mala, trbuhom/prsima na dlanu, prsti na struku, ruka ispod ramena.

  40. #40
    Totto avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    190

    Početno

    eto, isprakticirale smo se iznad kade guza je besprijekorna! i tata se odvažio, peremo sa vodom u svih 16 bolje za malu guzu, a bogami i za kućni budžet (koji je naglo osiromašio ulaskom u drugo polugodište )

  41. #41
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam od pocetka prala tako da njena leda naslonim na moj trbuh i primim ju ispod koljena. tako je pisala, kakala i tako sam ju prala. nema mocenja ni nezgoda, vrlo prakticno, moze se u bilo kojem kaficu izvesti po potrebi. zakaj vi tak ne perete bebe?

  42. #42
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Meni to nezgodno zvuči, teže za držat, pogotovo kad bude malo veća beba, a i kako tako oprat pregibe na preponama?

  43. #43
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    A kad kaka u pelene i govancic se razmaze posvuda pa bi se tako razmazao i po mom trbuhu kad skinem pelenu. Ako sam dobro shvatila opis pranja.

  44. #44
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja sam svojega da 4. mj prala blazinicama i vodom. Onda sam uzela onu vodu za pranje u flasici sa pumpicom i sad ga sa time i blazinicama obrisem. Ako je malo pokakan prvo sa vlaznom poberem drekice, a ako je jako onda na kupanac. Nikad nije imao nikakvih problema sa guzom.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam od pocetka prala tako da njena leda naslonim na moj trbuh i primim ju ispod koljena. tako je pisala, kakala i tako sam ju prala. nema mocenja ni nezgoda, vrlo prakticno, moze se u bilo kojem kaficu izvesti po potrebi. zakaj vi tak ne perete bebe?
    Pa ja moje tako perem. Drekece pokupim vlažnom prije dizanja bebe. Prepone operem tako što mu prvo pustim jednu nožicu, pa ih on raširi i operem jednu preponu, pa isti postupak s drugom preponom.

    Jedino se ja ponekad smočim po trbuhu jer se trudim detaljno isprati svaki trag sapuna.

  46. #46
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja ju perem samo vodom, bez sapuna. evo maloprije mi se ukenjala u gace ko prasica oprala sam ju bez da mi drek dode na majicu i bez da se smocim. prepone joj operem kak je netko vec gore napisao, prvo spustim jednu nogu pa drugu, ponekad ni to nije potrebno jer s prstima pokupim sve. nekad ju tak cak i mogu pod pipu spustit, ili bar skroz blizu vode. nije mi teze, prala sam i ove vece tako kad su imali 2+ godine. valjda sam se tak vremenom ispraksirala, pa mi se sve drugo cini komplicirano (naravno lezanje na ledima i ciscenje nije dolazilo u obzir ni kad je bila jako mala, to je bila smrtna uvreda, vristanje do besvijesti i izvijanje da ju covjek jedva zadrzi da ne padne)

  47. #47
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    A kad kaka u pelene i govancic se razmaze posvuda pa bi se tako razmazao i po mom trbuhu kad skinem pelenu. Ako sam dobro shvatila opis pranja.
    jap
    tak joj perem nakon sto operem guzicu i trebam pisu

  48. #48
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    i potpis na mikkin post, prepone isto tako perem. ne koristim sapun. jos ga ni jednom nisam koristila. dijete mi sapuna vidlo nije

  49. #49
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ni ja ne koristim sapun. Samo vodu. Najnovija faza je da on stoji na nogama u umivaoniku dok ga perem... a ja ga prskam vodom i trljam... a on ili nesto drzi u rukama ili pokusava zatvoriti vodu. Lezeci polozaj ne dolazi u obzir za nista, uopce nikakav boravak na ledjima ne dolazi u obzir, osim mozda kad spava.

  50. #50
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Ja kupila pamučni flanel i sve se spremam da ću ga odrezati na cca 10x10cm i to koristiti s vodom za samo popišanu guzu. Za pokakanu i dalje jednokratne blazinice + voda.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •