Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 65 od 65

Tema: Sa čime brišete bebinu guzu..?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    38

    Početno

    Osjećam se grozno dok vas čitam, jer..... ja..... najčešće........... svom bebanu.................................... brišem guzu, khm, vlažnim maramicama. Eto, napisala sam to! Da, koristim sensitive varijantu bilo kojih maramica, u 70 % sučajeva.

  2. #52
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj NYC prvotno napisa Vidi poruku
    Osjećam se grozno dok vas čitam, jer..... ja..... najčešće........... svom bebanu.................................... brišem guzu, khm, vlažnim maramicama. Eto, napisala sam to! Da, koristim sensitive varijantu bilo kojih maramica, u 70 % sučajeva.
    i ja koristim vlažne maramice i ne osjećam se grozno.

  3. #53
    Vjeverica77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    153

    Početno

    i ja, takođe, i to uvijek istim
    ponekad se osjećam krivom...

  4. #54
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ili se peremo pod špinom ili sa gazicama. Koristili smo vatene krpice ali kako nas mjesečno dođu minimalno 60 kn, jeftinije je koristiti otkuhane gazice. Vlažne smo jednom koristili kad smo bili ukakani kod pedijatrice - meni škode poprilično pa pretpostavljam da bi i djetetu.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Može li mi netko objasniti što je loše u korištenju vlažnih maramica? Moja beba je tek na putu pa o mnogim stvarima nemam pojma. Mislila sam da je kozmetika za bebe iznimno dobro prilagođena i pažljivo proizvedena kako ne bi štetila. Ili se varam?

    Je li dobro koristiti čisto hladnoprešano bademovo ulje za bebinu kožu, ili npr. nakon kakanja malo bademovog ulja s gazicom nanijeti?

  6. #56
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Ja sam si dala sašiti krpice za brisanje guze od pamučnog velura kod Dolise. Trebale bi mi stići poštom danas-sutra.

  7. #57
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    ima puno na natu o tome da su vlazne maramice potencijalno opasne za bebino zdravlje...mislim da sam cak negdje procitala da mogu utjecati na plodnost...e sad kolko ima istine u svemu tome...nebi znala, al cini mi se isto kao i koristenje samponcica i kozmetike za skroz male bebe...umjetne su, i pune svakavih xy sadrzaja, pogotovo one nepoznatih proizvodjaca, iako i poznati imaju svasta....
    bademovo ulje je puno bolji izbor
    tako smo i mi...radije sam na vaticu stavila malo vode i ulja i s tim brisala guzu
    a imam i neke mekane frotirske krpice, i obicne male gaze, a sad sam i sa rode narucila krpice

  8. #58
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Pranje guze na umivaoniku, jednom rukom je držiš preko prsa ispod pazuha, staviš ko fol u sjedeći položaj preko ruba umivaonika (rub u stvari dođe ispod koljena) i opereš drugom. Moji svi imaju distoni, nisu mi se izvijali na taj način. Blazinicama samo doradim pregibe ako se što zavuklo unutra.

    I perem samo vodom i bebi sapunom, obrišem malim guznim ručnikom.
    Ovako smo i mi našeg T. prali od 1. dana...danas ima 19mj. , kaka u nonu i sve i dalje tako funk.

  9. #59

    Početno

    Citiraj duma prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako smo i mi našeg T. prali od 1. dana...danas ima 19mj. , kaka u nonu i sve i dalje tako funk.
    tako i ja perem, iako brisali prije vlažnim, ali odustali, nakon mjesec dva, nekako mi ovo bilo prihvatljivije,

  10. #60
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Ja svom B od rodjenja perem guzu toplom vodom i povremeno njegovim samponom,vlazne maramice nosimo sa sobom u torbi za presvlacenje,ali ako do toga i dodje negdje vani,opet ne mogu da odolim a da ga ne operem sa vodom

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    pamučne gazice namočene u toplu vodu. kupila sam velike gaze i dala ih razrezati na manje.

  12. #62
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Gugolina, di si našla Dolisu? Jel ima neku internet stranicu?

  13. #63
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Gugolina, di si našla Dolisu? Jel ima neku internet stranicu?
    Finger, ukucaj Dolisa MadewithLove na Fb

  14. #64
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Hvala maco

  15. #65
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Jest da je stara tema, al evo kopam po forumu dok mala spava. Ja imam krpice za pranje, Rodine, znat će tete rode od čega su. U kajinić (mali kajin, vjedro, kako li se to već zove) tople vode i brišem. S tetrom sušim, pa mi jedna može više pranja poslužiti. Kasnije sve u mašinu s pelenama. Vlažne imam za vanka, al dosad nisam morala niti jednom mijenjat pelenu vani (kratke šetnje, do 1 h) tako da stoji to pakiranje koje smo dobili na poklom već 5 mjeseci neotvoreno).

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •