Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: perilica sušilica

  1. #51
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se čini da su sve nove perilice lošije nego prije, a posebno mi se čini da su programi pranja sve duži i duži. Nikad dočekat da se veš opere!
    Da, točno... Ja svoju Candy ne mogu natjerati da pere na 60 ako ne koristim dugačke programe. Katastrofa... Nisam napravila suvislo istraživanje tržišta jer smo je kupili kad nam je bilo frka. To je bila greška. Doslovce te prisiljava da imaš ono upravljanje preko mobitela ili da ju moraš isprogramirati da radi noću, a to mi baš nije špica filma.

  2. #52
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    i Gorenje rade Kinezi ...

    Ja bih gledala programe koje ima, potrošnju struje, vode, dimenzije,pa i izgled.
    Pisala sam već na jednom topicu da sam ja kupovala uređaju u višem rangu pa se nisu ništa bolje pokazali nego oni koje sam imala 15-20 godina (dapače gori po performansama od prvog dana i kraćeg vijeka trajanja)
    Ovo za Gorenje je istina. S druge strane, to je globalni trend, a bolje da ne razmišljam gdje smo mi u cijeloj priči... Otprilike ovdje: *

  3. #53
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Imam Hisense frizider koji samo ljeti radi. Meni je optimalan - ima vrlo malo "dodatne opreme", nema čak ni žarulju unutra, ali je prostor jako dobro podijeljen za ono što meni treba. Ne mogu reći je li izdržljiv, kad ne radi puno. Nisam trebala popravak pa ne znam ni kakvu podršku ima. Dakle, moj dojam je da je to sirovi minimalistički uređaj koji solidno odrađuje svoj posao.

    Imam Miele perilicu, najjeftiniju sam kupila, ne može se programirati. Pere solidno, tiha nije, treba manje deterdženta od prijašnje, trebalo mi je neko vrijeme da skužim koliko joj zbilja treba. Ja ju koristim u skladu s preporukama. Napočetku sam vagala veš da vidim koliko je to 2 kg, koliko je 5 kg, a koliko 7 kg veša i uskladim masu s odgovarajućim programom. Za takvu firmu vjerujem da su radili optimiranje programa prema količini veša i ne želim ju preopteretiti. Ne forsiram ju. Meni se općenito ne kvare uređaji (kuc, kuc, kuc). Ili imam sreće ili ih koristim u optimalnim uvjetima ili oboje.
    Izuzetak su televizori čije proizvođače smatram najgorim šljamom.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •