Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 73 od 73

Tema: Zatrudniti u toku menstruacije... ?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    2

    Početno

    imala sam u nedjelju spolni odnos sa deckom.. menstruaciju sam dobila 21.12. i tad mi je bio peti dan menstruacije.. bila je samo u tragovima. ejakulirao je u mene... plodni dani bi mi trebali poceti 1.1. a ovulacija 6.1.... htjela bi popiti escapelle tabletu ali se bojim posljedica ukoliko je vec doslo do oplodnje... i kolika je uopce sansa da ostanem trudna...ciklusi su mi redoviti variraju od 28-31 dan i traju 5 dana maksimalno... molim odgovor!
    hvala...

  2. #52

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    2

    Početno

    imala sam u nedjelju spolni odnos sa deckom.. menstruaciju sam dobila 21.12. i tad mi je bio peti dan menstruacije.. bila je samo u tragovima. ejakulirao je u mene... plodni dani bi mi trebali poceti 1.1. a ovulacija 6.1.... htjela bi popiti escapelle tabletu ali se bojim posljedica ukoliko je vec doslo do oplodnje... i kolika je uopce sansa da ostanem trudna...ciklusi su mi redoviti variraju od 28-31 dan i traju 5 dana maksimalno... molim odgovor!
    hvala...

  3. #53
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Šansa za trudnoću u tvom slučaju je poprilično mala, ali ipak postoji.
    O toj tableti ne znam. To trebaš pitati liječnika ili ljekarnika, ako želiš biti sigurna u djelovanje.

  4. #54
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Ja sam baš tako ostala trudna sa prvim djetetom....

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Drage moje evo i ja sam u maloj dilemi...ili bih vise zeljela biti

    Naime, iako jos ne planiranamo trudnocu, s deckom prakticiram metodu prekinutog snosaja kao kontracepciju..medjutim, razgovarali smo o tome i s bebacom smo svakako ok (ako se dogodi tako neplanirano), medjutim kao planiramo to bas kada se odlucimo na ozbiljniji korak (barem za pocetak da zivimo skupa), ali jaaaaaa bih zeljela bebaca tako jaako Kako smo u vezi na daljinu ne mozemo prakticirati odnose cesto, pa se to dogodi na neke zbunjene dane...tako tipa, prosli mjesec kada su meni (kalendarski!) trebali biti plodni dani, odnosno tocno dan ovulacije, imali smo odnos navedenom metodom..medjutim, ovaj mjesec sam dobila menstruaciju. Tocno prvi dan menstruacije smo se vidjeli iiii jeli, imali smo odnos do kraja, odnosno ejakulirao je u mene. Znaam da su jako male sanse za trudnocom prvi dan menstruacije, ali ja nekako se sve nadam (ili sebe uvjeravam)...inace mi menstruacija traje 6 dana, i to prva tri dana je inace obilata, dok mi tek zadnji dan bude smedja krv, kao ciscenje maternice. Medjutim, dan nakon tog odnosa, meni je prakticki menstruacija stala. Ono, sve nekako oskudno ( da ne mijenjam uloske radi higijene, mogla sam slobodno cijeli dan isti nositi). Treci dan mi je vec stala i tek predvecer mi je krenuo taj smedji iscjedak koji je trajao mozda jos dan-dva.

    Pomislila sam mozda da je to bila lazna menga, ali svakako nisam kupovala test jos jer mi je kao trajala. Ovih dana ga planiram uzeti (da provjerim taj zadnji put metodom prekinutog snosaja). Nego, moje pitanje vama je, smatrate li da se mozda neki mali spermic izborio s mjesecnicom i da postoji mogucnost da ostanem trudna od toga? I nakon koliko mislite da napravim test (s obzirom na odnos prvi dan mjesecnice)?

    I takodjer, ako ima koja trudnica s tim iskustvom o prakticki prestanku menstruacije nakon odnosa tijeko

  6. #56
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Osobno smatram da su male sanse za T.
    Neke cure su pisale da su tako ostale T i uvijek postoji sansa da se dogodi, ali vrlo mala.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Dali je moguce zatrudnjeti u vrijeme prvog dana menstruacije aa da je decko umao 3 puta svrsavanje u mene??

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Dali je moguce zatrudnjeti u vrijeme prvog dana menstruacije aa da je decko u mene svrsio 3 puta?

  9. #59
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    moguće je, da

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Jel bas moguce koliko je sigurno da bi mogla ostat trudna??

  11. #61
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Katica27 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel bas moguce koliko je sigurno da bi mogla ostat trudna??
    Kako bi mi to mogle znati koliko je sigurno? Ne znamo koliko si plodna ti niti tvoj partner.
    Moguce je. Nisu ogromne sanse, ali nije nemoguce.

  12. #62
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Nije baš jako vjerojatno, ali da je moguće, moguće je

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    čekaj, vi ozbiljno odgovarate na ova pitanja koja se uče u osmom razredu osnovne škole ????????

  14. #64
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa Vidi poruku
    čekaj, vi ozbiljno odgovarate na ova pitanja koja se uče u osmom razredu osnovne škole ????????
    Izgleda da su neki markirali taj sat.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    Draga maria, mozda se netko stvarno samo sprda, ali mozda i stvarno treba pomoc. Ja sam protiv svakog oblika osudivanja.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    551

    Početno

    I smatram da su ove grubosti potpuno nepotrebne na ovom forumu.

  17. #67
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    pa mislim da dosta ljudi zaista smatra da je nemoguće zatrudniti za vrijeme menstruacije, uostalom mnogi kao kontraceptivnu metodu koriste i praćenje plodnih i neplodnih dana i po tome odlučuju hoće li još nešto koristiti od zaštite
    i teoretski znaju da nije sigurno, ali smatraju to za dovoljno sigurno
    što je ok ako ti je opcija da se "zalomi" ok

  18. #68
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Citiraj Katica27 prvotno napisa Vidi poruku
    Dali je moguce zatrudnjeti u vrijeme prvog dana menstruacije aa da je decko umao 3 puta svrsavanje u mene??
    Jesu li ti menstruacijski ciklusi redoviti? Koliko dana traju? Osjećaš li inače ovulaciju kada nastupi? Kada očekuješ sljedeću menstruaciju, tj. kasni li ti ovaj ciklus? To su pitanja na koja moraš odgovoriti prvo sebi, a onda i ovdje ako želiš malo upučeniji odgovor.
    Inače malo o "prirodnim metodama" čisto ako se markiralo taj sat u školi: https://www.zdravobudi.hr/clanak/160...dni-dani-2-dio

  19. #69
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ne znam koliko imaš godina, ali ako ste mlad i djeca nisu trenutno u planu, molim te pogledaj neke od drugih metoda kontracepcije koje su ti na raspolaganju. Dogovori se s dečkom što ćete poduzeti, nemoj da to bude "tvoja briga". Uz to bih vam preporučila korištenje kondoma, jer oni jedini uz to što su kontracepcijsko sredstvo štite od spolno prnosivih bolesti. I to s rezervom, jer nisu 100% učinkoviti i po tom pitanju, ali bolje nego ništa.

    Niti jedno sredstvo za sprečavanje neželjene trudnoće nije 100 % učinkovito!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    grubost je ukazati na očito ???? svašta.

  21. #71
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nemoj razbijati glavu marija, nekim ljudima nije dopušteno učiti o spolnosti jer seks fuj fuj. Vidjela si Ilčića & co.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Mozete mi pomoc znaci menstruacija mi je pocela 21.1 a ja i decko smo imali spolne odnose 23.1 i svrsio je u menee a ja imam redovan ciklus traje 30 dana pa me zanima jel moguce ostat trudna plizz odgovorit neko brinem se

  23. #73

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pitanje,
    Spolni odnos sam imala poslijednji dan menstruacije ( nezasticeni, bez ejakulacije)
    Kasnije sam redovno dobila mjesecnicu no bila je slabija i malo narandzasta( procitala sam da je narandzasta boja znak infekcije), boljele su me grudi ali normalno prije menstruacije ko i uvijek, bolove prije menstruacije imam uvijek i ovoga puta su bili, ali pored toga sada nakon imam bolove u trbuhu. Bude mi ponekad muka i umor me hvata no ne znam mogu li to sve povezati sa mogučnošću trudnoće ili je sve od stresa jer sam takoder nedavno izasla iz veze i pod velikim sam stresom i zivcanim slomom pa me zanima vaše mišljenje kolika je mogućnost da sam trudna, hvala unaprijed.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •