Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: mali zbor Mozartine 3-7 god

  1. #1
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno mali zbor Mozartine 3-7 god

    evo stavljam ovdije u nadi da ce biti zainteresiranih.Mi smo odradili prvu probu i curka je odusevljena.
    probe su utorkom i četvrtkom od 19-19,45


    VEĆ SLIJEDEĆI TJEDAN KREĆE IGRAONICA, JOŠ STIGNETE UKLJUČITI SVOJU DJEVOJČICU ILI DJEČAKA - GLAZBENI ODGOJ OD MALIH NOGU- novost u Pjevackom studiju Mozartine - MALI ZBOR za djevojcice i djecake OD 3-7 godina U CENTRU GRADA (Varšavska ulica, utorkom i četvrtkom)! Saznajte vise i PREDBILJEZITE SVOJE DIJETE na mail: info@mozartine.hr ili mobitel 0998022750! Hvala svima koji ce i prosiriti informaciju te ju podijeliti na svome zidu) s Mockama od malih nogu! - kako je ograničen broj djece u pojedinoj grupi, ostalo nam je još malo mjesta,, zato - požurite sa predbilježbom

  2. #2
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,233

    Početno

    super mi je to, ali mislim da bi mi tri aktivnosti bile previše. njoj možda ne bi

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Zgodan zbor, ali sve popratno što ide uz to podosta košta ...

    Ima puno dobrih zborova u gradu, ne sam ovaj.

  4. #4
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Vrijeska sto se jos placa? Inace clanarina je 165 kn.to mi se cini ok.

  5. #5
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    ja sam bila mozartina duuugo.. nama je to van svih tokova i kretanja, da je bliže išla bi sigurno.

  6. #6
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Ima netko friskijih iskustava sa starijim mozartinama ( od 12 god)?

  7. #7
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,500

    Početno

    Kolko se sjećam Mozartine je dugo vodila moja profa iz glazbenog, ona ih je i osnovala

  8. #8
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    evo, dobila sam odgovor...
    "Postovana, hvala na mailu. Trenutno zavrsavamo sa ovogodisnjim programima i projektima te sada zapravo jos samo do kraja lipnja imamo za odraditi vec uvjezbani program i koncerte tako da su audicije u rujnu. Zbor uvijek nakon ljetne stanke krece sa probama odmah prvi tjedan po pocetku skolske godine.
    Probe djevojackog zbora u koji bi vasa djevojcica upala prema dobi su regularno utorkom i cetvrtkom od 20.00-21.30 u nasem prpstoru na adresi Gunduliceva 37. Mjesecna clanarina iznosi 225kn.
    Predlazem da nam se javite krajem skolskih praznika te da cura dode na prvu ili jednu od prvih proba vidjeti kako joj se svida,te ukoliko joj se svidi na kraju cu je kratko preispitati(mala provjera sluha i ritma za koju se apsolutno je treba pripremati).
    Termini su nam stabilni vec godinama,tako da ce isti biti sigurno i dogodine pa prema tome mozete pogledati i slagati ostatak njezinog rasporeda.
    Za sva dodatna pitanja sam tu, ugodno ljeto i veselimo se vasem dolasku.
    Lp
    Iva"

  9. #9
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko friskijih iskustava sa starijim mozartinama ( od 12 god)?
    Bucka, moja E ide već dugo pa ako te nešto konkretno zanima iz iskustva slobodno pitaj.
    Ove godine su se preselili iz škole u Varšavskoj u svoj prostor u Gundulićevoj, pokraj HEP-a.

  10. #10
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    Bucka, moja E ide već dugo pa ako te nešto konkretno zanima iz iskustva slobodno pitaj.
    Ove godine su se preselili iz škole u Varšavskoj u svoj prostor u Gundulićevoj, pokraj HEP-a.
    wooow
    super
    thanx
    javim ti se čim uhvatim malo vremena

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •