Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Peticija Europskome Parlamentu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    78

    Početno Peticija Europskome Parlamentu

    Pozdrav svim forumasicama!

    Evo prilike da date svoj glas za jednu veeeliku stvar, promjenu, globalni pomak,nazovite kako god hocete.
    Radi se o online peticiji koju je "ozivila" organizacija Human rights in childbirth ( onima koji su bili ove godine u svibnju na Konferenciji je doobro poznata, a i Roda je o tome pisala) a moja malenkost ju je prevela na hrvatski jezik. Ja sam ju potpisala jucer kad je i postavljena na www.change.org.
    Ako ste pogledali film Freedom for birth, nadam se da vas entuzijazam i zelja da nesto promijenite, pa i na ovaj nacin dajuci svoj glas, jos drze i da ste motivirane....pa mozda zelite i vi potpisati....evo link : http://www.change.org/petitions/povr...skrbi-u-europi. Inace, ako ima pitanja, slobodno mi se javite. Svaki prijedlog, zelja, komentar cu uzeti u obzir! Jette Aaroe Clausen, jedna od aktivistica u organizaciji HRiC, koja je i napisala tekst peticije, povezala se sa volonterima i tako je ova Peticija prevedena na 10 svjetskih jezika, medju kojima je i nas

    Ucinimo svijet boljim! Majke to zasluzuju!!!
    H V A L A!!!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    78

    Početno

    Drage forumasice!
    Podizem ovaj post!
    Nasa peticija treba jos vasih glasova ( potpisa), tocnije jos 96 glasova!
    Stvari ce se promijeniti ako se aktiviramo i onda ce ova Peticija otici Europskome Parlamentu!
    Potpisite i promijenimo zajedno situaciju na podrucju majcinske skrbi.
    Hvala jos jednom!

  3. #3
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    evo, mi smo podržale i potpisale! to je najmanje što možemo učiniti sretno dalje!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •