Stranica 11 od 25 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1206

Tema: Pokloni za nadolazece praznike?

  1. #501
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Mima, koje lego setove si kupila?

  2. #502
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Kaj velite na onaj set lego duplo kolačići?? Ja se uopće ne mogu odlučiti, nema kuće i sve ovo ostalo mi nije kao to i en mogu se odlučiti što bi uzela.HELP iskusne cure, kaj bi vi??? Mima a70?

    Joj! Imam doma katalog i ludim, ne znam što bi! Ti kolačići su mi malo zapeli za oko, ali opet...to nije kuća

  3. #503
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    ana.m nemam pojma što su kolačići. Lea od Dupla ima onu osnovnu kutiju, pa je imala neku kutijicu za slaganje malih kućica, pa konje, vlakove, onda one razne male kompletiće tipa baka sa kokoši, deda sa svinjicom - i sve to jako jako voli i još uvijek se puno igra sa tim kockama.

    a70v - kupila sam 3 veličine kompleta - onaj sa kućicom na drvetu, jedan srednji i jedan najmanji, za ta dva sam i zaboravila što sam uzela jer sam gledala da budu 3 različite figurice.

  4. #504
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    kocke/LEGO_kocke/34878


    Mima ove. Neke živine već ima.

  5. #505
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

  6. #506
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa slatko je!

  7. #507
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Je fora je, ali ja sam ti vaga po horoskopu i iako ne vjerujem u te spike oko horoskopa, kad mi stvari krenu mimo plana, ova moja vagasta karakteristika jako izađe na vidjelo

  8. #508
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ja bi radije kucu, ovaj set za kolace mi se ne cini nesto posebno, dijelovi nisu neki specijalni.

  9. #509
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    I imam molbicu, ako netko kupuje poklone u One2Play-u, a ne sakuplja bodove, da mi se javi ))) skupljamo za rođendan!

  10. #510
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    I imam molbicu, ako netko kupuje poklone u One2Play-u, a ne sakuplja bodove, da mi se javi ))) skupljamo za rođendan!
    ne znam mogu li se iskoristiti tuđi bodovi. Dam ti ja svoje, jer sumnjam da bi moji tamo htjeli slaviti rođendan. Mogu i ja pitati, ali mi niti jedan nije usput- ima koji =2play u gradu? Na cvjetnom?

  11. #511
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi radije kucu, ovaj set za kolace mi se ne cini nesto posebno, dijelovi nisu neki specijalni.
    x
    a cjena i nije baš mala ako nisi siguran da je to "TO". Meni su simpatičnije ove princeze i njihove sobe.

  12. #512
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam mogu li se iskoristiti tuđi bodovi. Dam ti ja svoje, jer sumnjam da bi moji tamo htjeli slaviti rođendan. Mogu i ja pitati, ali mi niti jedan nije usput- ima koji =2play u gradu? Na cvjetnom?


    Hvala, ali nisam to mislila, nego, ako kupuješ sada, samo kažeš da ti bodove stave na moju karticu.

  13. #513
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    znam da to nisi mislila, ali meni ti bodovi ne trebaju. Moji su preveliki da bi tamo slavili rođendan

  14. #514

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mi smo detetu kupili ovo http://www.schleich-s.com/toys/elves_feya/
    i nemam ideju šta bismo još mogli.
    Lego su joj uzeli baba i deda (lego Friends ona neka Olivijina kuća), plus je od tete naručila isto lego friends kućicu na drvetu.
    Obzirom da će dobiti još od jedne tete, strica i ujke, ja nemam pojma šta bismo joj mi još uzeli a da ne budemo pretrpani igračkama.

  15. #515
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Kupila sam joj kolačiće, za 160 kn u Konzumiu danas! Princeze joj nisam uzela jer bu sigurno nekaj dobila od bake i šogorice. Kolači i nisu uopće tako loši, vidjela sam danas sadržaj i zato sam ih i uzela. Ima stvarno dosta djelova i svašta se može složiti, a s obzirom da ona prtlja stalno nekaj po kuhinjici i mojoj i svojoj i stalno kuha meni i tati vjerujem da će njoj to biti ok, a i gledala je katalog pa se zapikla za to.
    Od kuće ne odustajem, kupila bih ju ali je nema nigdje!! U mulleru kažu da je nisu niti dobili...Da im iz dojč nisu ni poslali jer kao navodno nama šalju ostatke...Tipa za balkance što ostane, teta u dućanu mi je tako rekla. Ne tim rječima ali tako nekako. A za kuću nije kasno ni sljedeći Božić, vjerojatno če joj biti i zanimljivija. Ali sad mi ne preostaje nikaj drugo nego je cijele godini tražiti...Heh

    Zato je Janko dobio kuću uz more 3u1, a Iva je dobila Lego caffe! Uz to budu svaki dobili i od bake i šogi neke legiće vjerojatno i mislim da je to sasvim dovoljno.
    Iva bude još dobila dvije majce, šal i rukavice i one neke konjiće male (obožava to). Janko oće rubikovu kocku pa bude dobio to i rukavice (i to hoće), a Ela bude dobila isto konjiće, te legiće i još nekaj za obući, neku sitnicu iz H&M-a

  16. #516
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    ana, kolačići su jako slatki. moja ih mlađa ima, igra se dosta s tim iako je lego duplo i već je prošla 6 :D
    mislim da si dobro kupila. ako imate još neke obične leg duplo, može se kombinirati

    ja sam svojima kupila. mlađa nije nešto komplicirala, njoj je glavno da svijetli u mraku :D
    a starija se tek danas počela izjašnjavati. naravno, nakon što sam ja već kupila.
    a kupila sam super stvar, čak sam se prilično nećkala zbog cijene, al sam what a hell, uzela. pregrizla i platila.
    ona sad hoće laa laa loopsy lutku

    ne znam sad hoću li je polako zagrijavati na ovo što sam kupila. ili ići mijenjati ako se može :/
    kompliciram, znam. ali, htjela bih da se baš obraduje.
    Posljednje uređivanje od Anci : 19.12.2012. at 23:00

  17. #517
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku
    štrample?

    imamo ovu vilu na konju, prekrasna je

  18. #518

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Anci to je, ekšli dobra ideja. Tačnije već sam videla jedne sa ponijima, sutra ujutru ću da ih kupim.
    Meni stvarno babe sreću kvare, igračke mogu lopatama da izbacujem iz kuće, i onda mi žao da kupujem nove kad i ove samo stoje.
    Ali u Schleich mi nije žao da ulažem, imamo kutijetinu njihovih životinja, pa celu četu štrumpfova, i sad smo krenuli sa vilama...

  19. #519
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam svojima kupila. mlađa nije nešto komplicirala, njoj je glavno da svijetli u mraku :D
    a starija se tek danas počela izjašnjavati. naravno, nakon što sam ja već kupila.
    a kupila sam super stvar, čak sam se prilično nećkala zbog cijene, al sam what a hell, uzela. pregrizla i platila.
    ona sad hoće laa laa loopsy lutku

    ne znam sad hoću li je polako zagrijavati na ovo što sam kupila. ili ići mijenjati ako se može :/
    kompliciram, znam. ali, htjela bih da se baš obraduje.
    a sad nam reci što si kupila

  20. #520
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

  21. #521
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    je, genijalno je.
    Moji su dobili neki katapult s vitezovima i princezu s pegazom i kočijom od Playmobila, šlafroge po velko kinder jaje. Dosta od mene.
    Za baku smo izabrali schleichove vilu s pegasom i viteza na konju, trebalo je biti nešto od playmobila ali u OS je bio poprilično loš izbor a schlaicha koliko ti srce želi i to dobar dio na akciji.

  22. #522
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    naši darovi su spakirani:

    za mlađu: http://www.ekupi.hr/LEGO-DUPLO-6151_...ba-234251.aspx i još dvije knjige (Božićne priče i Petra je dobila brata)
    za stariju: http://creator.lego.com/en-us/Products/7346.aspx#5891 i još dvije knjige: Žabac se zaljubio (ili tako nekako) i Sarah Kay jedna krasna velika s puno priča

    za dečke od prijatelja: za starijeg ninjago i lego duplo policajac za mlađeg
    za prijateljicinu curicu: Princeza i tuta slikovnica i Miffy slikovnica, carters božićna pidžama i tomy ploča za crtanje i pastele i Miki Mouse neka slikovnica s gitarom
    za velikog školarca šminkerska košulja

    Kupujem kako naletim i kako mi se svidi za nekog što znam da bi ih veselilo.

    Moje su cure dobile gomilu darova od sv. Nikole, pa za rođendane pa sad Božić slijedi ali tako su vesele

  23. #523
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Anci super je, Lea je lani dobila kamper iz te serije, a ove godine će dobiti gliser od bake.

    Meni je i ova kućica od Playmobile super http://www.playmobil.co.uk/on/demand...cgid=Bauernhof a snižena je na 319 kuna u Mulleru.

  24. #524
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa Vidi poruku
    za stariju: http://creator.lego.com/en-us/Products/7346.aspx#5891 i još dvije knjige: Žabac se zaljubio (ili tako nekako) i Sarah Kay jedna krasna velika s puno priča
    Ovu kućicu i Lea ima, i stvarno je super.

    edit: ovo sam isto gledala http://creator.lego.com/en-us/Products/5891.aspx#5770
    jako mi se sviđa, ali sam se ipak odlučila za frendice
    Posljednje uređivanje od Mima : 20.12.2012. at 09:44

  25. #525
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa Vidi poruku
    Elly, kad idete na Hobbita? Ja još dvoumim da ga vodim ili ne....
    MS, jeste li bili?

    Mi smo ga odgledali jucer.... E. je bila odusevljena!
    Scenografija, fotografija fantasticne, a prica je dobro spojena sa "Gospodarom prstenova" - E. nije citala jos knjigu, ali gledala je prije nekog vremena GP i sve je povezala prilicno dobro, nema 'rupa', iako je vrijeme prije GP-a... I jedva ceka da u kina dodje 2. nastavak.

    Ako T. voli ovakve stvari, tople preporuke!

    P.S. preporuka: film je dug (i nisu dali intermezzo), stoga minimalna kolicina tekucine!

  26. #526
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku

    Super izgleda!
    Mi smo Janku uzeli ovu od lega http://creator.lego.com/en-us/Products/5770.aspx#7346

  27. #527
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    lego kućice su predivne
    vidi se da obožavam igračke

    dobro da ništa nisam izmišljala, vraćala, kombinirala... dijete jutros oduševljeno priča o kućicama itd.

    Mima, ja sam se nećkala između te dvije kućice, summer house i ova druga- mislim, farmer house. na kraju sam se odlučila za ovu, nekako mi je lijepa, femili kućica. s hrenovkama, doduše :D

    u one2play košta 100 kuna više nego u mulleru, čisto ako netko kupuje. u mulleru je na akciji.

  28. #528
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    MS, jeste li bili?

    Mi smo ga odgledali jucer.... E. je bila odusevljena!
    Scenografija, fotografija fantasticne, a prica je dobro spojena sa "Gospodarom prstenova" - E. nije citala jos knjigu, ali gledala je prije nekog vremena GP i sve je povezala prilicno dobro, nema 'rupa', iako je vrijeme prije GP-a... I jedva ceka da u kina dodje 2. nastavak.

    Ako T. voli ovakve stvari, tople preporuke!

    P.S. preporuka: film je dug (i nisu dali intermezzo), stoga minimalna kolicina tekucine!

    Drago mi je da ste se dobro proveli!
    Ja sam zaboravila napisati - bili smo prošle nedjelje, ali gledali smo najobičniju verziju i to s pauzom tako da nam tekućina nije bila problem .

    Bojala sam se da će mi biti prerazvučeno (kako je tako mala knjižica razvučena na tri dijela), ali nije bilo nimalo, bilo mi je vizualno lijepo (dobro, malo me iritiralo što je slika bila presavršena i lica likova su bila presavršena) i priča se lijepo lagano razvijala. Malac je isto bio oduševljen, nije trepnuo cijelo vrijeme trajanja filma!

    Vezano uz to - sad mu je JEDINA želja za poklon Bilbov mač (nakon što sam ja sve već kupila ), ali će ga na kraju dobiti kod mojih. Biti će grdno razočaran poklonima kod kuće, a kod mojih idemo tek nekoliko dana nakon Božića...biti će to dugi dani za nas...

    I samo bih napomenula da sam u web shopu SuperNet nabavila mač za 136 kn (inače je 170), s time da sam online naručila, a preuzela ga osobno (nalaze se na Trešnjevci), pa ako kome može poslužiti ta informacija...
    Posljednje uređivanje od MalaSirena : 21.12.2012. at 08:32

  29. #529
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Joj, super, bas mi je drago da se i T. odusevio.

    Nadam se da ce sa macem proci sve OK. Jel' mu dajes pismo (odgovor) od Djeda Mraza? Da mu mozda napomenes da ga nesto sto jako, jako zeli ceka kod tvojih?


    Mi pak moramo danas ponovo u shopping poklona, nenadano pao dogovor da se nadjemo s frendovima s kojima se dugo nismo vidjeli, pa trebam nabaviti bozicno-rodjendanski poklon za curku i decka (9 i 6 god). Knjiga sigurno (srecom curka uci talijanski u skoli), vjerojatno jos neka sitnica za kosu ili sl., a za decka, hm.... Sto vole decki od 6 godina?
    Roditeljima knjiga i sal iz Benettona, vidjela sam jedan i odmah me asocirao na frendicu, pa ce biti OK.

  30. #530
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Mi pak moramo danas ponovo u shopping poklona, nenadano pao dogovor da se nadjemo s frendovima s kojima se dugo nismo vidjeli, pa trebam nabaviti bozicno-rodjendanski poklon za curku i decka (9 i 6 god). Knjiga sigurno (srecom curka uci talijanski u skoli), vjerojatno jos neka sitnica za kosu ili sl., a za decka, hm.... Sto vole decki od 6 godina?
    Roditeljima knjiga i sal iz Benettona, vidjela sam jedan i odmah me asocirao na frendicu, pa ce biti OK.
    lego

  31. #531
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Nego kako sam ja ebay tudum, recite mi molim vas gdje je najpovoljnije kupiti http://www.njuskalo.hr/djecje-igrack...-oglas-2341502 ovako nešto.
    Vidjela ga danas u ducanu po 8,50 €.

  32. #532
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    mi smo kupili od lega prijateljice set za uljepšavanje, jedva čekam Božić da ga raspakira i da se možemo igrati
    tata je u međuvremenu kupio mp4, to je pun pogodak definitivno
    pošto se bavi sportom dobila je ionako potrebnu sportsku torbu - naišla sam na veliko sniženje u pitarelu, torbe velike po 59 kn sniženo sa 200 kn

  33. #533
    ambrosia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    259

    Početno

    Sorry društvo - ubacujem se u zadnji čas...ali ovh dana prije smaka svijeta svi su htjeli završiti sve moguće poslove...zato potraga za poklonima kreće u zadnji čas...
    One koje traže Legiće - iznenađujuće, ali Plodine imaju veliku ponudu od Lego friendsa nadalje.....

  34. #534
    ambrosia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    259

    Početno

    ah da - a mi smo se nakon gomile prikupljenih Lego firendsa (tokom godine) - odlučili za veeeeeeliku kutiju OBIČNIH Legića....pa se bacamo na izgradnju kuće za sve te frendice....ne znam tko se tome više veseli....

  35. #535
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam baš happy jer sam danas pronašla ovu sirenu http://images6.fanpop.com/image/phot...-1024-1024.jpg
    Moja cura je sva u sirenama Ii oduševljena bude s poklonom ispod bora.
    ja sam na kraju uzela ovu sirenu i lego kolibu http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...XCZaY91IvYZrzw i rajf u cartersu za curu
    a za malog slagalicu http://www.trgovina-lotus-woody.hr/i...%20brojeve.jpg i 3 vlaka chuggington http://www.njuskalo.hr/image-big/dje...ka-8902659.jpg

  36. #536
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku

    predobra je

    moja baš nema playmobila (ja nisam fan pa je nisam navukla, zapravo ne da nisam fan, nego jednostavno nisam obraćala puno pažnje na to, jer nisu kockice za slaganje)
    i imamo samo onu plažu što i vi imate, ali ovo je stvarno genijalno
    možda je kasno da sad krenemo s tim, na pragu puberteta, ali aBd, znam što ću kupovati unučetu

  37. #537
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ili možda drugom detetu?

  38. #538
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    mi smo raspakirale naš beauty salon i super smo se zabavile

  39. #539
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Moj stariji je katapultom napucao brata, tako da katapult malo miruje na ormaru

  40. #540
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo raspakirale naš beauty salon i super smo se zabavile
    Joj, sjećam se koliko smo seka i ja uživale u takvim igračkama... Predobra stvarčica. Još da sam mogla imati kuhinjicu, gdje bi mi bio kraj. Zato sam se morala igrati s pravim loncima pa su mi dali da kuham s 9 godina.

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Moj stariji je katapultom napucao brata, tako da katapult malo miruje na ormaru
    Mislim, nadam se da nitko nije ozlijeđen.

  41. #541
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Moje su otvorile ovo: http://www.zahlenmalerei.de/wildtier...r-3er-set.html, i zbilja je pregenijalno.
    Starija je dobila kalendar za 2013, a mlađa jednu slikicu onako za probu i sada je rekla da hoće još.
    Klinac je dobio ovo: http://www.google.hr/imgres?q=lego+d...14&tx=61&ty=81
    http://www.google.hr/imgres?q=lego+d...,r:8,s:0,i:108
    http://www.google.hr/imgres?q=lego+d...r:26,s:0,i:168
    http://www.google.hr/imgres?q=lego+d...r:51,s:0,i:243
    Podijelili smo između dva dede i nas, tako da je od svakoga dobio ono što želi. Sada bude valjda malo tišina, jer već 6 mjeseci slušamo samo o tim dinosaurima.

  42. #542
    goga123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    42

    Početno

    Tu ima kojekakvih ideja, pa evo: http://www.one2play.hr/citaonica/katalog_12-13/

  43. #543
    goga123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    42

    Početno

    Moja će curka (10,5 g.) dobiti knjigu Harry Potter, možda dvije, puno slatkiša, onih skupljih, filmova koje bude htjela, i valjda je to to od nas roditelja za Božić. Rekla je da ne treba više, iako je prošle godine na popis stavila: 3- 4 Monster High lutke, Monster High Sketch Portfolio i knjige, nezaobilazni slatkiši Ali ajde, i to smo preživjeli Još će dobiti od baka poklone, od MM-a tetka i tete, od strica i strine... dovoljno valjda

  44. #544
    goga123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    42

    Početno

    Mojoj su zanimljive knjige. Naprimjer Harry Potter sad i to. To im je sad u trendu

  45. #545
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    da i mi podignemo temu kad su već su krenuli i oni u 9-13
    Imate kakvih planova
    moja stalno žica nekakav legp pa će vjerojatno nešto i dobiti
    a dobit će od babe još i ovo
    Mislim da mi je mikka jednom pričala od tome i baš sam bila sretna kad sam ih pronašla na netu

  46. #546
    MalaRiba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da mi je mikka jednom pričala od tome i baš sam bila sretna kad sam ih pronašla na netu
    Uuuuuuuu ovo je nešto super! Daj malo detalja, molim te! To su neke kocke pričo-pričalice? Bi prošle kod 5-godišnjakinje? Ona obožava priče i knjige, i izmišljanje pričica.

  47. #547
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    napisala na onoj temi, ali belerina (7) spada tu. djete zeli spuzvu za kupanje i one kugle kupke. uz to dobit ce i novi badmantil

  48. #548
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    da si zabilježim i ovu temu jer mi je u svakoj skupini po jedan.
    i tu ponavljam da sam ove godine totalno bezidejna

  49. #549
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    I ja ću, dijelom sam i ja ovdje
    Sad mi pada na pamet da je mlađa nekoliko puta rekla da bi htjela imati HP štapić. Ima na ebayu- možda se nekome svidi ideja.
    Svaki lik ima svoj štapić- Ginny, Hermiona...

  50. #550
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi pada na pamet da je mlađa nekoliko puta rekla da bi htjela imati HP štapić. Ima na ebayu- možda se nekome svidi ideja.
    E. ga ima (uz pun Harryjev kostim, dio poklona za 8. rodjendan), i jos uvijek ga jako cuva i pazi.
    Imas jos dosta tih HP "suvenira" na Pottermore.com stranici, ako te zanima.

    E. mi je HP freak, to znas - na eBayu imas i time turner-a, i Deathly Hollows ogrlica, itd.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •