Stranica 12 od 25 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1206

Tema: Pokloni za nadolazece praznike?

  1. #551

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Sad mi pada na pamet da je mlađa nekoliko puta rekla da bi htjela imati HP štapić. Ima na ebayu- možda se nekome svidi ideja.
    Svaki lik ima svoj štapić- Ginny, Hermiona...
    Haha, ovo me podsjetilo na jedno planinarenje od proljetos, kad smo klincima skupili nekakve suhe grančice pa su im to bili čarobni štapići kao u Harry Potteru Čak su se skoro i posvađali oko jednog od njih, da koji je bolji.
    Dotični štapić još uvijek nam stoji u hodniku, žao mi ga je baciti, nikad se ne zna kad bi mogao zatrebati. Cijena - 0 kn.

  2. #552
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    E. ga ima (uz pun Harryjev kostim, dio poklona za 8. rodjendan), i jos uvijek ga jako cuva i pazi.
    Imas jos dosta tih HP "suvenira" na Pottermore.com stranici, ako te zanima.

    E. mi je HP freak, to znas - na eBayu imas i time turner-a, i Deathly Hollows ogrlica, itd.
    Di ste uzeli kostim?

  3. #553
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    Di ste uzeli kostim?
    Ne sjecam se vise koja stranica na netu....

  4. #554
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj MalaRiba prvotno napisa Vidi poruku
    Uuuuuuuu ovo je nešto super! Daj malo detalja, molim te! To su neke kocke pričo-pričalice? Bi prošle kod 5-godišnjakinje? Ona obožava priče i knjige, i izmišljanje pričica.

    pojma nemam
    moja ima 6 i ja računam da će joj biti dobre jer je i ona sva u tim glumama i pričama

    nemam detalje, 9 kocaka puta 6 sličica. ja mislim početi s manje od 9 kocaka za početak
    Posljednje uređivanje od rossa : 06.11.2014. at 12:39

  5. #555
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Tražim doduše za 5-godišnjakinju, ali tamo nije živa tema, koliko vidim. A poklon je za sve dobne skupine...
    Mikrofon? Nekakav, da nije na onom kao dječjem radiju. Da se može pjevat po kući i intervjuirat ukućane.
    Posljednje uređivanje od vertex : 20.11.2014. at 13:12

  6. #556
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    vertex, djeciji mikrofon roza bio je i u Muelleru. Imao je stalak, a na tom stalku je svirala muzika. mikrofon je bio slobodna tj. pomican. pisem u proslom vremenu, jer ga je balerina dobila prije dvije godine za rodjendan. sad je negdje u nekoj kutiji.

  7. #557

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    spajalice, vertex, rješenje se nameće samo po sebi
    nego, spajalice, imaš ti još onih playmobila za prodati?
    Posljednje uređivanje od Kejt : 20.11.2014. at 13:38

  8. #558
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    imam nesto s konjima, no frajla je zamolila da to za sad ne prodajem, nogu nisam ni trazila moram priznati.
    mmirkofon ne prodajem. ne mogu sve joj rasprodati i kupiti tonu papira LOOL

  9. #559

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    ma man se noge, nije bitno

  10. #560
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Tnx, spajka!

  11. #561
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Meni treba Hermionina haljina i to ona neka ružičast ali sve koje nalazim su preskupe, da nije tko gdje vidio kao fašnički kostim tu haljinu na volane do 50 $? To je za Božić starijoj!
    Mladja ce lego.

  12. #562

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    moja curka bi lutku Lalaloopsy veliku, a meni se taako neda pljuniti poveću cifru za to jer već ima lutaka i lutaka.

    još nemogu na burzu pa pitam ovdje? nadam se da ne kršim pravila?
    može na pp.

  13. #563

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Moji bi nekog megazorda od power rangersa, dala im konzumov katalog s igrackama... cak snizen pa sam si rekla hajde dobit ce ga al narsvno da ga nije bilo neki dan, polica prazna... nadam se da ce ga opet dobit. Starijem sam kupila fliper po svom izboru, autice koje jos zele mi nece vise u kucu... nemajka

  14. #564

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    moja curka bi lutku Lalaloopsy veliku, a meni se taako neda pljuniti poveću cifru za to jer već ima lutaka i lutaka.

    još nemogu na burzu pa pitam ovdje? nadam se da ne kršim pravila?
    može na pp.
    Ne znam jel sam bila jasna s pitanjem jer sve nesto okolisam.
    Dakle, jel netko prerastao lalaloopsy pa joj vise ne treba?

  15. #565
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam jel sam bila jasna s pitanjem jer sve nesto okolisam.
    Dakle, jel netko prerastao lalaloopsy pa joj vise ne treba?
    Evo sa Njuškala:
    http://www.njuskalo.hr/djecje-igrack...oglas-13372612
    http://www.njuskalo.hr/djecje-igrack...oglas-13372612

  16. #566

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Moji bi nekog megazorda od power rangersa, dala im konzumov katalog s igrackama... cak snizen pa sam si rekla hajde dobit ce ga al narsvno da ga nije bilo neki dan, polica prazna... nadam se da ce ga opet dobit. Starijem sam kupila fliper po svom izboru, autice koje jos zele mi nece vise u kucu... nemajka
    ja kupila dva za 200 kn ovaj vikend u super konzumu..inače je jedan 300 (isti takav u Mulleru 400 kn)...bas sam happy

  17. #567
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Jasna si. I da, to je kršenje ppravila.
    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam jel sam bila jasna s pitanjem jer sve nesto okolisam.
    Dakle, jel netko prerastao lalaloopsy pa joj vise ne treba?

  18. #568
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ja kupila paket onih gumica za petljanje, kantu za pospremanje oblika i svakom šlafrok, sat još moram. za sv Nikolu imam majicu od medveščaka, štucne, patkice za kupanje i neke lude milke iz mullera

  19. #569
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Haljina kupljena za Božić i rodjendan i iskreno se nadam da će stići! Za šivanje me krojačica tražila 450 kn.

  20. #570
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj andiko prvotno napisa Vidi poruku
    ja kupila dva za 200 kn ovaj vikend u super konzumu..inače je jedan 300 (isti takav u Mulleru 400 kn)...bas sam happy
    Koji, onaj šareni je 99 kuna???????????

  21. #571

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Koji, onaj šareni je 99 kuna???????????
    Da, u konzuma, al skuzila sam da je izaso novi pa se bice rjesavaju zaliha...

  22. #572
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Da, u konzuma, al skuzila sam da je izaso novi pa se bice rjesavaju zaliha...
    Baš bum pogledala. hvala.

  23. #573

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Baš bum pogledala. hvala.
    ne stari, nego novi - Megaforce. Ja sam ga vikend prije toga htjela kupit na 30% popusta (cijena redovna je 299) i rekli su mi da on nije na popustu, jer im je to tek stiglo. Izgleda da je netko dobio po glavi zbog toga. Valjda se više ljudi bunilo, jer je reklama išla da su SVE igračke na popustu. I onda je sad sve bilo na 30%, a on na 65%. Nisam mogla vjerovat kak mi je dobro uletilo...

    U onzumu u španskom ih nema više...a možda stigne...

  24. #574

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hm, ja sam ga uzela u tiska s 30 posto i platila ga 190 jer ga u nasim konzumima i dalje nema. Gledala sam na mytoys.de i tamo je taj isti snizen na nekih 25eura a ima neki "moderniji" za oko 50 eura. Tako sam zakljucila da je stari inace bas i nemam pojma o tim cudovistima

  25. #575
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    Moja djevojčica od 8,5g je iskazala želju za robotom koji hoda i priča. pitala sam ju kako to da želi robota - rekla je da nema ništa takvog a baš bi joj bilo interesantno igranje s robotom. Ok, mi roditelji smo proučili što sve ima od robota i odlučili se za 2 modela Woowee. (za starije i mlađe dijete - svakom za njegovu dob)
    Uopće nisam znala kakvih sve nevjerojatnih, zanimljivih ali i skupih robota ima.

  26. #576
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Predobrih robota ima i u Habiter chicu na Zelenom valu kod skretanja u Petrinjsku. Na navijanje, limenih, onih pravih vintage robota. Čak mislim da i nisu igračke nego kolekcionarski predmeti. ja sam sebi kupila jednog pod izlikom da je za malog

  27. #577
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Angie, ima li ih i dvije godine nakon ovog posta? :D
    Ove godine nemam baš ideju za M., što je čudno jer ona je obično laka za joj odabrati poklon. Nije da nema želja, ali ne izdvaja se nijedna velika dostojna prigode.
    Šta vi ostali poklanjate ove godine?

  28. #578
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Angie, ima li ih i dvije godine nakon ovog posta? :D
    Ove godine nemam baš ideju za M., što je čudno jer ona je obično laka za joj odabrati poklon. Nije da nema želja, ali ne izdvaja se nijedna velika dostojna prigode.
    Šta vi ostali poklanjate ove godine?
    trenutno i jedino imam za sada Star wars pidjame (za oboje) koje sam upiknula prije tri tjedan u C&A
    za još nešto nemam ideja

  29. #579
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Angie, ima li ih i dvije godine nakon ovog posta? :D
    Ove godine nemam baš ideju za M., što je čudno jer ona je obično laka za joj odabrati poklon. Nije da nema želja, ali ne izdvaja se nijedna velika dostojna prigode.
    Šta vi ostali poklanjate ove godine?
    Nažalost-nema....
    Već ih duže vremena nemaju, ne znam iz kojeg razloga

  30. #580
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    za m - sef. ne igračku, nego pravi, ovakav nekakav. prije jedno pol godine mi je rekla da joj treba jedan pravi sef, da stavi unutra svoje stvari i da ih sakrije od j.
    pa će ga možda i dobiti, još razmišljam.
    iako moš mislit što je j zainteresiran za njene stvari. osim u svrhu da je nervira i zahebava. a za to će već naći nešto izvan sefa.

  31. #581
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    ja sam kupila sve kaj sam mislila - malo odjeće, malo veša, malo slatkiša i malo kozmetike. sad to samo morem preraspodijeliti i nadati se da nisam ulala veličine jer sam kupovala prek inetrneta(onda znate koliko mi dućani idu na živce).
    I još se nadam da neće uletiti s nekakvim željama jer sam lijepo sve posložila po svom

  32. #582
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    za m - sef. ne igračku, nego pravi, ovakav nekakav. prije jedno pol godine mi je rekla da joj treba jedan pravi sef, da stavi unutra svoje stvari i da ih sakrije od j.
    pa će ga možda i dobiti, još razmišljam.
    iako moš mislit što je j zainteresiran za njene stvari. osim u svrhu da je nervira i zahebava. a za to će već naći nešto izvan sefa.
    baš cool ideja
    mi smo kupili sličan u bauhausu. Ako njoj dosadi, uvijek ga možete i vi koristiti
    samo pazi da odmah kupiš i pripadajuće baterije, inače ovi na šifru neće raditi.

  33. #583
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    ja sam sve poklone riješila, jučer još zadnja 2 i više ne ulazim u dućane do 2017.

  34. #584
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a kaj?

  35. #585
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam sve poklone riješila, jučer još zadnja 2 i više ne ulazim u dućane do 2017.
    ti si moj čovjek. Ni ja. A sada kad mi se dopadne ovo kupovanje prek interneta

  36. #586
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Sef je skroz dobra ideja, možda dogodine po jedan noj i srednjem, jer im najstariji pojede sve na što naiđe. Ako ne naiđe, traži
    Da kupim samo njoj, D. bi svisnuo, a za njega već imamo poklon.

  37. #587
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ti si moj čovjek. Ni ja. A sada kad mi se dopadne ovo kupovanje prek interneta



    jelena, a svašta za Božić, rođendane (imamo 3-4) i Sv.Nikolu al ja sam počela kupovati u rujnu/listopadu kad naletim. Npr. zatvarao se neki Muller pa je bila rasprodaja sve na 50% tu sam dosta kupila za odrasle.

    Kćeri sam kupila igru Twister za Božić a za Nikolu neku fora spravu u Mani s kojom radi neke ukrase na kosi, totalna fora, sinu Nexo Knights (Metro na 40%) i neku metu s pištoljem, kad pogodi cilj svijetli meta, a svira glazba. Sestrinima po narudžbi. Šogiju za Božić u Decathlonu onu torbicu za ruku u kojoj držiš mobitel dok trčiš. ma jedva čekam sve te poklone poizbacivat iz kuće ha ha zauzimaju mi prostor.

  38. #588

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Na sto se danas "furaju" osmogodisnjaci,decki? Sto cete im kupiti za nadolazece blagdane? Od mojih petoro djece nitko vise/jos nije u ovoj dobnoj skupini pa sam ispala iz stosa ,a imam nekoliko djece ove dobi od prijatelja ,kojima bih htjela nesto pokloniti.

  39. #589

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Na sto se danas "furaju" osmogodisnjaci,decki? Sto cete im kupiti za nadolazece blagdane? Od mojih petoro djece nitko vise/jos nije u ovoj dobnoj skupini pa sam ispala iz stosa

  40. #590
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Nadmašila sam samu sebe. Moji pokloni su vec u ormaru. Naručila internetom klincima majice jer je bilo sniženje. Nadam se da sam pogodila velicine. Jos kupim čololade i razdvojim Nikolu i Božić. I mirna sam. Koje olksanje osjećam

  41. #591

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Nadmašila sam samu sebe. Moji pokloni su vec u ormaru. Naručila internetom klincima majice jer je bilo sniženje. Nadam se da sam pogodila velicine. Jos kupim čololade i razdvojim Nikolu i Božić. I mirna sam. Koje olksanje osjećam
    Ajme
    Nećeš doći dodatno u napast pokraj svih štandova, izloga i božićnih mirisa, zvukova i flajera?!

  42. #592
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Frajera

  43. #593
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mellisa prvotno napisa Vidi poruku
    Na sto se danas "furaju" osmogodisnjaci,decki? Sto cete im kupiti za nadolazece blagdane? Od mojih petoro djece nitko vise/jos nije u ovoj dobnoj skupini pa sam ispala iz stosa
    Moj je u toj dobi volio Minecraft, ali to ti je specifično.Rađe provjeri sa roditeljima.

  44. #594
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    hohoho počele su božićne teme

    Ja samo znam da ću kćeri ove godine obavezno kupiti neki smiješni božićni džemper, lani nisam jer inače ne voli robu za poklone, ali mislim da će joj se ovo svidjeti.

    Što se tiče osmogodišnjeg dečka, Školska knjiga recimo ima super knjiga - interaktivnih tipa napravi raketu, sastavi robota, pa povijest automobila, vlakova sa sastavljanjem modela https://shop.skolskaknjiga.hr/automo...ekcionare.html, ili Dokeo enciklopedije, ili recimo jako dobre knjige po imenu snimamo film i studio animacije - to je kutija sa knjigom i rekvizitima za snimanje filma/crtića. Još je uskoro i Interliber, pa će se sve to moći nabaviti uz popust.

  45. #595
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Već sam pomislila da se i za Sisvete kupuju pokloni

  46. #596
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,648

    Početno

    Ho Ho Ho. Mrzim shopping. A jos vise predbožični. Sad sam opuštena. Čokoladu ću znati odabrat.

    Ma ovo se slučajno poklopilo. Dobih newsletter sa 60% popust i par klikova mišem i moja noćna mora kupovanja je riješena. Možda uz čokoladu ubacim malo kozmetike i ti je ti od mene

  47. #597

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Kod nas je trenutno in Infinity nado.... skupo i bezmisleno ali eto popularno
    I zeli nekakve "naocale" za mobitel, jos nisam prokuzila o cemu se tocno radi

  48. #598

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Mima super preporuke za knjige, biljezim si

  49. #599
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas je trenutno in Infinity nado.... skupo i bezmisleno ali eto popularno
    To je izgleda ko Bayblade, samo se drukčije zove. Isto ima arenu. Moj je to upravo autirao. Žali bože para.

  50. #600
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Drugi tjedan je Interliber, pa ćemo otići i snabdjeti se.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •