Stranica 14 od 25 PrviPrvi ... 4121314151624 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 1206

Tema: Pokloni za nadolazece praznike?

  1. #651
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja ne moram brinuti jer su moji materijalisti samo takvi, ko da nemaju 5 786 456 432 igračaka.
    Ona npr. (osim 5 nadoa) želi i “sve barbike”.

  2. #652
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Petrlin, hvala na preporukama... Supermag ima... Makete isto... Lego isto...
    Tehnički muzej obilazimo svako malo.

    Za rođendan je tražila autić na baterije...

    Fakat gubim ideje...
    Ma mi smo svi previše opterećeni time... Izronit će nešto prikladno, ali da ostaneš samo na Orašaru - opet dobro.

    Moji su u ovoj dobi dobili Casio klavijaturu, za koju su sami skupili pola love. Eno ga i danas. Povremeno stoji u bunkeru, ali prije 2 tjedna moj L. ga je izvukao i donio u sobu, a E. je odmah navalio svirati.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 01.12.2017. at 14:16

  3. #653
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro stvarno, vi o ničemu nemate pojma!!!!

    Neki nado, da neki nado!

    Kad je crtić na TV-u, ne smijemo nikud izaći tih 20 min. Ili se moramo vratiti. Dobili su već 2, vrte ih cijelo vrijeme, osim kad jedu i spavaju. U školi pod odmorom 1/3 ili 1/4 razreda vrti svaki odmor. Natječu se. Prije njega stavi u torbu nego pernicu. Za sv. Nikolu i Božić oboje žele sve preostale (ima ih mislim 7 ukupno) i Arenu za vrtiti.

    Mojca, cura je... pa mislim da može i bez njega. Al ovaj moj je lud, i traje puno puno duže od spinera.
    potpis na Bubilo!
    moj je isto zaluđen s Nadom, jedan sam mu kupila, a ostalih 5 je naručio od prijatelja za rođendan...
    i dobio ih je (bez duplica)! onaj 7. je "za cure" jer ima šljokice

    uglavnm, dan poslije smo nas četvero se doma borili i totalno je fora
    nemamo arenu, ali smo koristili lavor, sasvim dobro je poslužio

  4. #654
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Ja svake godine cotam ovu temu I cudim se zasto je tako veliki problem ispuniti zelju djetetu, ma kako glupa bila? I to na forumu na kojem se vise od desetljeca svi kunu u dje ji integritet I kompetenciju. Ja cu kupiti taj nado svojima, bez arene, nek vrte u lavoru.

    Nek se vesele. Odgajat cu ih I educirat ostatak godine, a za bozic I rodjendan dolaze u obzir samo joy&happiness

  5. #655

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Ja svake godine cotam ovu temu I cudim se zasto je tako veliki problem ispuniti zelju djetetu, ma kako glupa bila? I to na forumu na kojem se vise od desetljeca svi kunu u dje ji integritet I kompetenciju.
    Mislim da nije problem ispuniti želju djetetu, nego prepoznati koja od tih želja je prava Želja (s velikim Ž), a što je trenutni prohtjev inspiriran trenutkom, kojeg će za par dana zaboraviti.
    Imali smo iskustva i s jednim i drugim.

  6. #656
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ja u biti poklonim ono što se meni svida i što mislim da trebaju.

  7. #657

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    U vezi poklona molim za pomoc, ako imate iskustvo i mozda preporuku za mikroskop.

    Htjeli bi kupiti koliko toliko pristojan mikroskop za kucnu upotrebu. Najvise sto smo do sada nasli je National geographic microscope i ovakav, digitalni. Za prvi sam nasla dosta losih recenzija i nisam vise sigurna vrijedi li sto, a ovaj drugi mi se cini da je po specifikaciji jos losiji od prvog (sto se mogucnosti uvecanja tice, iako ni ne znam koliko je to presudno za ono sto cemo mi koristiti). Za drugi pak ne mogu naci ni jednu recenziju i zapravo ne znam moze li se gledati samo preko ekrana ili kako...

    Ako imate kakvu sugestiju bit ce dobrodosla.

  8. #658

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Nemoj National Geographic, njihove igračke su loše.
    Mikroskop je prije nekoliko godina bio na akciji u Lidlu baš u prosincu, nismo ga tad kupili, ali MM je to gledao i zaključio da je vrlo kvalitetan, s dobrom optikom.
    Općenito vidim da se po dućanima prodaje svašta što bi trebalo ličiti na mikroskop, ali zapravo je slabe kvalitete i bacanje novca. Za malu djecu mikroskop baš i nema smisla kao igračka, a za one malo veće, vrijedi investirati u nešto kvalitetnije i trajnije. A nekad ne treba ni puno investirati (kao u slučaju gorespomenutog Lidla ).

  9. #659
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    U vezi poklona molim za pomoc, ako imate iskustvo i mozda preporuku za mikroskop.

    Htjeli bi kupiti koliko toliko pristojan mikroskop za kucnu upotrebu. Najvise sto smo do sada nasli je National geographic microscope i ovakav, digitalni. Za prvi sam nasla dosta losih recenzija i nisam vise sigurna vrijedi li sto, a ovaj drugi mi se cini da je po specifikaciji jos losiji od prvog (sto se mogucnosti uvecanja tice, iako ni ne znam koliko je to presudno za ono sto cemo mi koristiti). Za drugi pak ne mogu naci ni jednu recenziju i zapravo ne znam moze li se gledati samo preko ekrana ili kako...

    Ako imate kakvu sugestiju bit ce dobrodosla.
    Pogledaj na Njuškalu. Ima i novih i rabljenih.

  10. #660
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    U vezi poklona molim za pomoc, ako imate iskustvo i mozda preporuku za mikroskop.

    Htjeli bi kupiti koliko toliko pristojan mikroskop za kucnu upotrebu. Najvise sto smo do sada nasli je National geographic microscope i ovakav, digitalni. Za prvi sam nasla dosta losih recenzija i nisam vise sigurna vrijedi li sto, a ovaj drugi mi se cini da je po specifikaciji jos losiji od prvog (sto se mogucnosti uvecanja tice, iako ni ne znam koliko je to presudno za ono sto cemo mi koristiti). Za drugi pak ne mogu naci ni jednu recenziju i zapravo ne znam moze li se gledati samo preko ekrana ili kako...

    Ako imate kakvu sugestiju bit ce dobrodosla.
    Ja bi išla pogledati Teleskop centar u Tuskanovoj u zg.
    Mislim da sam čak ja jednom otvorila temu s tim pitanjem.

  11. #661

  12. #662

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Hvala na pomoci.

    Mojca, vi na kraju niste ni kupili mikroskop?

  13. #663
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ja u biti poklonim ono što se meni svida i što mislim da trebaju.
    nadam se da nije mekan poklon

  14. #664
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    U vezi poklona molim za pomoc, ako imate iskustvo i mozda preporuku za mikroskop.

    Htjeli bi kupiti koliko toliko pristojan mikroskop za kucnu upotrebu. Najvise sto smo do sada nasli je National geographic microscope i ovakav, digitalni. Za prvi sam nasla dosta losih recenzija i nisam vise sigurna vrijedi li sto, a ovaj drugi mi se cini da je po specifikaciji jos losiji od prvog (sto se mogucnosti uvecanja tice, iako ni ne znam koliko je to presudno za ono sto cemo mi koristiti). Za drugi pak ne mogu naci ni jednu recenziju i zapravo ne znam moze li se gledati samo preko ekrana ili kako...

    Ako imate kakvu sugestiju bit ce dobrodosla.
    Moji sinovi imaju oba, klasični optički i digitalni. Svaki je imao svoje prednosti i nedostatke, bili su zanimljivi u određenoj dobi i već dugo ih baš ne koriste. Ali možda bi bilo drugačije da su upisali prirodoslovnu školu tipa Prelog...ne znam.

  15. #665
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nismo.
    Procijenila sam da je premala. Tada.

    Sad ne pita.

  16. #666
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Odluka je bila pala nakon što sam ju odvela u taj dućan i skuzila da ništa ne kuzinkad pogleda kroz mikroskop.

  17. #667
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    nadam se da nije mekan poklon
    A sto je problem i da je mekan????????

  18. #668
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ja u biti poklonim ono što se meni svida i što mislim da trebaju.
    Tome sluzi srijeda, a ne bozic. I sto sad I da ih za dva tjedna prodje volja?

  19. #669
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ja većinom ne poklanjam srijedom osim ako tu srijedu nije Božić

  20. #670

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    nadam se da nije mekan poklon
    Moj obožava mekane poklone
    Prije par godina dobio je za rođendan dva velika Ikea-jastuka bez kojih ne želi ni sjesti na kauč, prošle godine je za Božić dobio mekani kućni ogrtač u kojem paradira cijelu zimu, ove godine je pitao može li dobiti još jedan ili veliku mekanu deku.
    Doduše, nije više odavno u ovoj dobnoj skupini, ali tim se stvarima veselio i kao mali. Ok, pidžama bi mu vjerojatno bila bezveze, ali, da je nađe upakiranu u šareni papir pod borom, možda i ne bi...

  21. #671
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    tanja gdje si našla ogrtač za dečke? i moj mlađi si to jako želi

  22. #672
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam svojoj ove godine kupila smiješni božićni pulover, i mislim da će joj se to jako sviđati (samo što jest, jest, nije to jedino što će dobiti), isto je dobila topli mekani ogrtač i to dva puta i to joj se jako sviđalo.

  23. #673
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    moja je dobila jedne godine mekani ogrtac iz M&S i kugle za kupanje iz Lush-a.

    ja sam svoje upravo otjerala u njihove sobe nek pisu pismo. Znaju da smo mi djedica, al ja nemam volje smisljati sto bi oni. ovako cu ili izabrati ili ce mi dati smjernicu.

  24. #674
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja nemam još ništa za sv. Nikolu koji je za tri dana.

  25. #675
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro stvarno, vi o ničemu nemate pojma!!!!

    Neki nado, da neki nado!

    Kad je crtić na TV-u, ne smijemo nikud izaći tih 20 min. Ili se moramo vratiti. Dobili su već 2, vrte ih cijelo vrijeme, osim kad jedu i spavaju. U školi pod odmorom 1/3 ili 1/4 razreda vrti svaki odmor. Natječu se. Prije njega stavi u torbu nego pernicu. Za sv. Nikolu i Božić oboje žele sve preostale (ima ih mislim 7 ukupno) i Arenu za vrtiti.

    Mojca, cura je... pa mislim da može i bez njega. Al ovaj moj je lud, i traje puno puno duže od spinera.
    Ja sam u neznanju naručila neki bayblade, sad ću za kaznu morati pljunuti još 200kn u mulleru za neki nado paket.
    Stariji je dobio dugo željeni bicikl. To je trebala biti redovna kupovina no jako nas je nešto naljutio taj dan kad smo kupovali pa smo odlučili ostaviti za podbor.
    Inače moje prvorođeno dijete od 12 godina je tražilo markirane gaće, mislim nije to došlo samo od sebe, izrastao je pa smo išli u nabavku gaća, pričali o gaćama pa se eto on dosjetio da si baš želi za Božić neke markirane bokse, neke Calvin Klein. Dobro pa sam sjedila kad mi je to rekao.

  26. #676
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    omg markirane gaće

    Nego mogu li se ti zvrkovi vrtiti samo tako, bez lavora i arene?

  27. #677
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    omg markirane gaće

    Nego mogu li se ti zvrkovi vrtiti samo tako, bez lavora i arene?
    Mogu

    Poslano sa mog G3311 koristeći Tapatalk

  28. #678
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    omg markirane gaće

    Nego mogu li se ti zvrkovi vrtiti samo tako, bez lavora i arene?
    Ispalo je da se gaće mogu naći po ne tako strašnim cijenama, no sad je već nešto drugo u igri.
    Zvrkovi se vrte, ali to valjda nije onda prava borba

  29. #679
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Thanks, borba me ne zanima

  30. #680
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Inače ti novi mislim svijetle u mraku, klinac je pred nekih dva tjedna to vrtio s jednim dečkom iz razreda na našem trgiću, meni s prozora se vodili koji da se igraju s fajcerom u istoj sekundi sam bila na trgiću

  31. #681
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Vrte se po podu bez problema, i tu moze biti borba, to im je jos zanimljivije ako prevale cijeli put od dnevne do kuhinje i obrnuto... Sudaraju se i tako. Moji se zapravo cesce igraju samo na podu nego u lavoru.

    Jedino, vazno!!! Ja nisam sigurna za parket .
    Na mojem ima svakakvih ostecenja, al u nekom trenutku mi se cinilo da to radi ostecenja. Nisam stoposto sigurna za samu vrtnju. Al moj ga je par puta onako stojecki ispustio u vrtnju s preko metar visine. A tesko je to i ima metalnih dijelova.

    Pa, ako imate prekrasne nove parkete, nek vrte na plocicama .

    I vrtnja zapocinje iz cucnja ili klecanja, ne iz stajanja .

  32. #682
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    A koji kupiti, koji je to početnički paket?
    Moj je bacio oko na neki fusion 3 in 1.

  33. #683
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moji parketi su tako uništeni dam im jedan zvrk neće posebno naštetiti

  34. #684
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,246

    Početno

    moj ih je puštao iz stajaćeg položaja i lansirao u zid, pa je u zidovima napravio rupice.

  35. #685

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    tanja gdje si našla ogrtač za dečke? i moj mlađi si to jako želi
    U H&M-u ima onih mekanih, flisastih.

    Što se tiče pisanja pisma djedici i ispunjavanja želja... još imam negdje papir na kojem je moj tada četverogodišnjak nažvrljao "dragi djede mraze ja bi trombon"

  36. #686
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Moj obožava mekane poklone
    Prije par godina dobio je za rođendan dva velika Ikea-jastuka bez kojih ne želi ni sjesti na kauč, prošle godine je za Božić dobio mekani kućni ogrtač u kojem paradira cijelu zimu, ove godine je pitao može li dobiti još jedan ili veliku mekanu deku.
    Doduše, nije više odavno u ovoj dobnoj skupini, ali tim se stvarima veselio i kao mali. Ok, pidžama bi mu vjerojatno bila bezveze, ali, da je nađe upakiranu u šareni papir pod borom, možda i ne bi...
    Ooo, drago mi je da ima još obožavatelja mekanih stvari... Moji su lani dobili mekane deke koje obožavaju, a mlađi je od predškolske dobi obožavatelj mekanih kućnih ogrtača. Trenutno ima dva, jedan crveni od frotira i jedan debeli crni od mikrovlakana, koji smo u Lidlu kupili za ne prevelike pare. Stariji je obožavatelj jastuka, moram mu nabaviti ili napraviti neki božićni. Nedavno smo im kupili nove krevete, a uz njih su i veliki jastuci od istog štofa, ali trebam neki manji. Baš sam mu to mislila pod bor, kao foru... Inače, ne znam jesam li već napisala što smo im kupili - nije dar nego praktična stvar, kožne rukavice. Napokon su dorasli da ih ne izgube baš svaki put. Znam da je offt jer je ova tema do 9 godina, ali i kad su bili mali, rukavice su bile omiljeni dar, vunene i skijaške i one u kojima možeš prčkati po mobitelu.

  37. #687
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Za Nikolu će dobiti "gejmerski" mis za komp, jer mu se pokvario.
    za BING sam još u razmišljanju. Mislila sam romobil.

  38. #688

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Gdje kupujete mekane ali pamučne kućne ogrtače za djecu?

    Vidjela sam u H&M-u, ali to je čisti poliester.

    Ima i u C&A, frotirasti ali ne baš mekani.

    Dakle, mekani i pamučni?

    Lidl - nisam vidjela.

  39. #689
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    lola tesko ces naci mekani kakav klinci obozavaju od frotira.
    moji napisali pisma. imali su naredbu 10 zelja. sad treba djedica uzeti i procitati. nije mi se dalo za vikend. djedica si uzeo malo odmora.

  40. #690
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje kupujete mekane ali pamučne kućne ogrtače za djecu?

    Vidjela sam u H&M-u, ali to je čisti poliester.

    Ima i u C&A, frotirasti ali ne baš mekani.

    Dakle, mekani i pamučni?

    Lidl - nisam vidjela.
    Nekada je to držao MTČ

    Sada - meni je redovna štacija Borongajac ili Kvatrić (nađe se turskog frotira, samo ne u svako doba godine). Ima toga i u Decathlonu (mislim da je sinov crveni iz tog izvora, ali dobio ga je, nisam ga ja kupovala pa nisam sigurna) - evo: https://www.decathlon.hr/5633-ogrtaci

  41. #691
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Što su to čarobne bube?
    Jutros mi kaže da bi to htjela.
    (Skroz sam out of date!)

  42. #692
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Što su to čarobne bube?
    Jutros mi kaže da bi to htjela.
    (Skroz sam out of date!)
    To se zove Bright Bugs - probaj potražiti pod tim imenom. Još jedna igračka u rangu fidget spinnera, ali manje košta nego onaj zvrk s arenom.

    http://www.minibigme.com/proizvodi/o...lece-bube-1621

    Ispravak - nije Bugs nego BugZ, hehehe...

    I pogledaj na nekom placu koji imaš usput (okretište devetke ili Kvatrić) jer znaju imati i za manje para nego na ovoj web stranici, bar je tako bilo kad su prodavali spinnere.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 04.12.2017. at 08:51

  43. #693
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Evo malo tuđih informacija o svjtlećim bubama: http://www.index.hr/mame/clanak/sakr...e-/976025.aspx

  44. #694
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    te bube mi izgledaju kao nešto što bi zabavljalo mačku kad djetetu dosadi

  45. #695
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Gdje ima za kupiti tih buba a da nije online?

  46. #696
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje kupujete mekane ali pamučne kućne ogrtače za djecu?

    Vidjela sam u H&M-u, ali to je čisti poliester.

    Ima i u C&A, frotirasti ali ne baš mekani.

    Dakle, mekani i pamučni?

    Lidl - nisam vidjela.
    Ne znam kakvi su ove godine, ali D. ima lanjski iz C&A i baš mu je diva i mekan, frotirasti pamučni.
    Svilanit?

  47. #697

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam kakvi su ove godine, ali D. ima lanjski iz C&A i baš mu je diva i mekan, frotirasti pamučni.
    Svilanit?
    Ma jučer sam bila u C&A, ali nisam vidjela (gledala sam najmanje na odraslom odjelu).

    Vidjela frotiraste pamučne, ali nemekane , i mekane poliesterske...

    Bum išla još jednom...

    Ima u NAMI, ali nema veličine na dječjem...

  48. #698

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    To se zove Bright Bugs - probaj potražiti pod tim imenom. Još jedna igračka u rangu fidget spinnera, ali manje košta nego onaj zvrk s arenom.

    http://www.minibigme.com/proizvodi/o...lece-bube-1621

    Ispravak - nije Bugs nego BugZ, hehehe...

    I pogledaj na nekom placu koji imaš usput (okretište devetke ili Kvatrić) jer znaju imati i za manje para nego na ovoj web stranici, bar je tako bilo kad su prodavali spinnere.
    Joj, mi to imamo, kupili ljetos u Hamleysu, nakon sto su nas time odusevili prezentatori. Ali, kako kupili i donijeli doma, tako to stoji prakticno nedirnuto u kutiji. Jer za efekt istog treba puno vjezbe i spretnosti, a rekla bih i odredjenog talenta. Radi se o dvije lampice koje se nataknu na palceve i jednostavnim pokretom se po potrebi pale i gase. Tako da, stvar je jako zgodna, ali samo ako doista znas baratati time. U suprotnom steta neiskoristene magije.

  49. #699
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Mali želi nado. Malena neki ruksak i flomiće.
    To smo već kupili.
    Od jedne bake će dobiti nado, od drugig minecraft igricu za ps4.
    Pa još neke magnetiće,pa neke maskice i arena za nado.
    To su ukupno svi pokloni od nas, baka i djedova, i frendova.

    Ja svojima da kupim odjeću za Božić ti bi opali u nesvjest!

  50. #700

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Gdje ima za kupiti tih buba a da nije online?
    Ja sam mojima kupila (ljetos) u knjižari Danijel u Dubravi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •