Stranica 3 od 25 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1206

Tema: Pokloni za nadolazece praznike?

  1. #101
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Leonisa, vidjela sam u katalogu neke LPS koji se kreću.

  2. #102
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja nemam pojma što je LPS

  3. #103
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Citiraj hada prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,dale ste mi sjajnu ideju sa satovima na ebay-u.Zanima me samo da li će to stići do Božića ako sada naručim?
    Teško da će stići (ako i hoće gristi ćeš nokte hoće li ili neće). Ja sam svojima (svima, pa i kumčadi, nečacima i dr.) kupila već poklone preko ebaya, sad nadopunjavam na sniženjima i sl.
    Sin (skoro 18 g.) je već dobio poklon i mirni smo do Uskrsa (HTC mobitel ), možda još dobije tenisice al ne za poklon nego za potrebu; cure su još male (3.5 i 2.5 g.) i vole đinđe; e njima sam preko ebaya kupila LOT-ove đinđi (sat, prstenje, naušnice, ma svega... za par kn i free s(kršitelj koda)ing!!!).
    Starijima (nećaci i kumčad) sam kupila isto s ebaya hrpe čarapa, najlonki, majci, nakita, satova i sl. za po par kn. Sad nadogradim za Nikolu sa šibama (koje farbam sa srebrom sama - nisam luda dat drugom 5-10 kn za običnu pofarbanu šibu!) i slatkišima i - VOILA!!!
    Ostatak poklona za Božić ću još ovdje nadopuniti; curama sam danas u NKD-u kupila velike plišane jednoroge Pony (svakoj) za 75 kn (evo ih sakrivenih u gepeku auta ), još im za Božić planiram kupiti romobil svakoj.

  4. #104
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nemam pojma što je LPS
    Zar nije to Lego play sistem? Što se nadograđuje???

    Inače, zaboravila sam za mlađe dečkiće (oko 12 g) napomenut da sam im isto pokupovala USB stikove fora izgleda na ebayu, za cca 10-20 kn komad. Do sad su bili oduševljeni svaki put!

  5. #105
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nemam pojma što je LPS
    Littlest Pet Shop

  6. #106
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Leonisa, vidjela sam u katalogu neke LPS koji se kreću.
    joj, te je vidjela i tlaci me, al su bolesno skupi
    jel to u mulleru?
    ja sam ih vidjala vani.

  7. #107
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Adrijana prvotno napisa Vidi poruku
    Littlest Pet Shop
    da

    i navodno postoji veliki lps po kojem mozes crtati i sama ga ukrasiti, a tek to nemam pojma sta je nit sam vidjela di tog ima.

  8. #108
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    da

    i navodno postoji veliki lps po kojem mozes crtati i sama ga ukrasiti, a tek to nemam pojma sta je nit sam vidjela di tog ima.
    tih velikih je bilo prije godinu dvije po svim dućanima. imamo mi dva doma. Pojme nemam ima li ih i sada

  9. #109
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To su one figurice koje klimaju glavom?

  10. #110
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    To su one figurice koje klimaju glavom?
    Da.
    I ja sam viđala te velike. Možda ima Muller?

  11. #111
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    Citiraj hada prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,dale ste mi sjajnu ideju sa satovima na ebay-u.Zanima me samo da li će to stići do Božića ako sada naručim?
    jucer mi je stigla posiljka koju sam narucila 15.10. tako da je sad vec jako knap za naruciti.

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    pretpostavljam da da ako nisu iz kine i sl. , iz UK npr. bi svakako trebali
    nije uvijek tako. seller je registriran u uk, ali vecinom su to kinezi i salju iz kine, jer im je puno jeftinija postarina. treba pitati sellera od kuda salje.

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo mi se čini još boljim

    Imamo doma "obični" Dokeo (dobio ga za BiNG prije 2 godine) i to je najkorištenija enciklopedija u njegovoj sobi, o tome koliko je naučio iz nje neću ni spominjati (skoro nema dana da me ne iznenadi nekim detaljem koji je odande zapamtio). Ova knjiga s linka je nešto novo, vidjela sam da je danas predstavljaju na Interliberu, baš me zanima kakva je, ako je slična ovome što već imamo, onda ima sve moje preporuke.
    ovo novo izdanje je odlicno. uhvatila je jucer knjigu i listala, listala i nikako prestati . mislim da ce je dobiti za sv.nikolu .
    na staro "opcenito" izdanje je ravnodusna.

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    da

    i navodno postoji veliki lps po kojem mozes crtati i sama ga ukrasiti, a tek to nemam pojma sta je nit sam vidjela di tog ima.
    ima toga vec dugo, moja se i dalje radije igra sa ovim malima, prakticniji su.




    za one koji vole drustvene igre dobra je igra carcassonne, ima i dodatke.
    make n break i labyrinth takodjer odlicni.
    autici, rush hour su nam nezamjenjivi.
    kalaha, perplexus takodjer.

  12. #112
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    joj, te je vidjela i tlaci me, al su bolesno skupi
    jel to u mulleru?
    ja sam ih vidjala vani.
    U O2P-ju su 90, a u mulleru 60 kuna okvirno.

  13. #113
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    tnx cure

  14. #114
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Skupljam ideja za advent, imamo one torbice u koje bi se trebalo ubacivati nešto tipa šetnje, odlazak na toplu čokoladu, nekad neki slatkiš, izrada božićnih ukrasa...dalje, jel imate ideja?
    Pusa od mame i tate (mislim, znam da to ionak dobiju, ali fora je jer zaista izvade tu kartu svako toliko) , obiteljska voznja biciklom, ako si blizu bazenima ubaci i "ulaznica za bazen", obvezno nekoliko "free pass" karata kad se od necega zele izvuci....

  15. #115
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    gdje ima tih svjetlosnih mačeva za kupiti?

  16. #116
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    gdje ima tih svjetlosnih mačeva za kupiti?
    Ovaj je preskup za moj ukus: http://www.emmezeta.hr/igracke/za-dj...vjetlosni-mac/

    Mi smo djeci kupovali u kvartovskom dućanu za red veličine dvadesetak kn.

    Jednom sam se nasadila i kupila crveni svjetlosni mač, pa sam popila kritiku da takav imaju samo zločesti, npr. Darth Vader. Mač mora biti plavi ili zeleni.

    Ako se ne varam, vidjela sam ih u kineskom dućanu na Kvatriću (kod nadzemne garaže) a bilo ih je lani na štandu ispred katedrale kad smo išli gledati žive jaslice. Pogledaj štandove na Cvjetnom i oko trga...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 15.11.2012. at 14:13

  17. #117
    ambrosia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    259

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    I mi imamo katalog iz mullera doma, oni ga pogledaju tu i tamo ali nikad ništa ne traže iz njega. Ni reklame ne utječu na njih. Pa čak i u trgovini vole pogledati što ima, ali ništa ne traže da im se kupi.
    Blago vama

  18. #118
    ambrosia avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    259

    Početno

    Elly + kosjenka - baš dobre ideje!

  19. #119
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

  20. #120

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    kad smo kod lego fanova, knjiga sa inspiracijama za lego-slagače
    http://www.superknjizara.hr/index.ph...d_knjiga=69136

  21. #121
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Za Nikolu će curke dobiti slatkiše u čizmicu + onaj komplet iz Avanture u Pocketvillu. Trenutno su lude za tim. Za Božić još ne znam, imaju punooo punooo želja a na kraju ćemo vidjeti šta ćemo im kupiti.
    http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...Q9QEwAw&dur=47

  22. #122
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    hvala peterlin

  23. #123
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    ja sam sva jadna.
    od svih prelistanih kataloga muller, o2p, konzum.... nista!!! njoj se bas nista ne sviđa!
    jolina je otpala jer smo ju vidjeli u o2p i ona je samo prokomentirala da je "predebela za balerinu", a bila sam spremna dati 250 kuna za tu plastiku.
    0 bodova: knjige, lego (kad bi ih sve prodala, mogla bi auto kupiti), sat ima, romobil ima, bicikl ima, LPS ima sve sto je izaslo, ima sve one hrcke s baterijama i njihove kuce/piste, drvenu kucu od LeToyVan-a ne zeli, ne zeli nista drveno, nista rozo, nista ljubicasto, nikakve plisance, nikakvu odjecu ni mantile (ima). ima preko desetak monsterica i uopce ne znam postoji li kod nas neka koje nema.

  24. #124
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    centar
    i moja je jucer prolistala sve kataloge i zakljucila da je sve bezveze i da nece nista.
    jesi li probala sa nekom knjigom, kod nas to uvijek pali.
    ili igricom za wii, kompjutor...

    ili kartama za kazaliste?
    to smo joj poklonili prosle godine, balet orasar. mada ga svake godine gleda, prosla je ipak bila posebna jer je to bio poklon ispod bora.

  25. #125
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Centar, a da odete do nekog hobby shopa pa da izabere nešto za izradu nakita? Sa 7 godina je već dosta velika za nizanje perlica.
    Ili neki od onih setova za izradu nakita iz Mullera?

  26. #126
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    set za izradu nakita imamo i hrpu perlica. bilo joj je zanimljivo pet minuta.
    za knjige bas nije zainteresirana. zadnje je procitala groznog grgu i to na nase svakodnevno inzistiranje da ju napokon vise zavrsi.
    igrice smo joj skinuli na tablet i igra angry bird.
    za drustvene igre nije zainteresirana jer je jedinica i nema s kim to igrati.

    u skoli su fora te monsterice i naljepnice. nista mi ne pada na pamet.
    zapravo mi sad fale oni dani kad je tulila za necim iz kataloga.

  27. #127
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    A Fimo?

  28. #128
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Žalosno, moram priznati

  29. #129
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Žalosno, moram priznati
    mima

  30. #130
    hibiskus avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    321

    Početno

    onda kucni ljubimac


    ne znam ni jedno dijete kojem se to ne bi svidjalo

  31. #131
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mi imamo hrcka dobila ga je od frendova za rođendan . S njim stvarno nema posla, jedino kaj već dugo žica macu ali ona ne može u kuću dok je hrčak u njoj.

  32. #132
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    za drustvene igre nije zainteresirana jer je jedinica i nema s kim to igrati.
    S vama?
    (rece mama jedinice )
    Posljednje uređivanje od Elly : 15.11.2012. at 20:45

  33. #133
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    S vama?
    (rece mama jedinice )
    X
    Ili s prijateljima.

  34. #134
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Centar, vidim imaš problem . Ako toliko toga (sve) ima i nema nikakvih želja, zašto je ne poslušaš?
    Pod bor zajednički spakirajte paket njenih igračaka koje joj više nisu interesantne i zajedno na /Nikolu/Badnjak/Božić/Stjepandan odnesite nekome koga bi to istinski obradovalo (neki dječji dom ili sl.). Vjerujem da bi joj to bio zaista poseban Božić.

  35. #135
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Uzet cu deckima neke knjige za slaganje Legica i vratit cu im legice koje sam oduzela kad ih nisu spremali s poda. Cini mi se to kao dobar potez za novcanik.

  36. #136
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    igracke i odjecu stalno poklanjamo i to nema nikakvog utjecaja na nju. kaze mi da poklonim sto zelim jer to sve ionako stoji u kutijama vec dulje vrijeme.

    dobit ce ona posteljinu, pa ce iduce godine jako dobro znati sto zeli

  37. #137
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    igracke i odjecu stalno poklanjamo i to nema nikakvog utjecaja na nju. kaze mi da poklonim sto zelim jer to sve ionako stoji u kutijama vec dulje vrijeme.

    dobit ce ona posteljinu, pa ce iduce godine jako dobro znati sto zeli
    Možda i ne, moje srednje dijete je jako "teško" po pitanju želja.
    Njemu je sve "svejedno", "sviđa mi se",a kada pritisnemo da kaže i izabere onda nastane tantrum.
    Sada sa 10. godina je malo bolja situacija, izabralo je napokon u dućanu tenisice, tj. vidjelo se da su to baš "te".

  38. #138
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Uzet cu deckima neke knjige za slaganje Legica i vratit cu im legice koje sam oduzela kad ih nisu spremali s poda. Cini mi se to kao dobar potez za novcanik.
    Hehe, ovo mi se svida!!
    Mogla bi i ja tako.

  39. #139
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Evo, ja smislila sto cu uzeti svom 10-godisnjaku: SAH.
    poceo je u skoli ici na sah, jako mu se svida i super mu ide, tako da mislim da ce mu se svidjeti.
    Tako da ne mora vise igrati na kompu i mobu.

  40. #140
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam sva jadna.
    od svih prelistanih kataloga muller, o2p, konzum.... nista!!! njoj se bas nista ne sviđa!
    jolina je otpala jer smo ju vidjeli u o2p i ona je samo prokomentirala da je "predebela za balerinu", a bila sam spremna dati 250 kuna za tu plastiku.
    0 bodova: knjige, lego (kad bi ih sve prodala, mogla bi auto kupiti), sat ima, romobil ima, bicikl ima, LPS ima sve sto je izaslo, ima sve one hrcke s baterijama i njihove kuce/piste, drvenu kucu od LeToyVan-a ne zeli, ne zeli nista drveno, nista rozo, nista ljubicasto, nikakve plisance, nikakvu odjecu ni mantile (ima). ima preko desetak monsterica i uopce ne znam postoji li kod nas neka koje nema.
    Netko je gore spomenuo dnevnik s kljucicem. Nije losa ideja, da dijete moze "zakljucati" svoje tajne...

    Inace, kad su moji u istoj dobi ovak zujali okolo, ja sam odnijela 50% krame i darovala u vrtic, a drugih 50% u podrum (i dalje stoji, bit ce za ove blagdane udijeljeno ili u Nazorovu ili u G. Bistru). Cak razmisljam da povedem decke ako budemo isli u Nazorovu (u Bistru ih bas ne bih vodila) da vide djecu kako se raduju njihovim starim i jos cijelim igrackama.

    Imamo slicnu praksu vec dugo - spremamo pakete za romsku djecu ciju uciteljicu poznamo i slicno... Bitno je da nasa djeca vide sto znaci biti zeljan necega.

    Dosta offt. - centar, nabavi djetetu nesto kreativno, sto ce moci sama - set za izradu nakita ili slicno. Izmedju "imati ili biti" moji decki ipak uvijek na kraju izaberu "biti", ali morali smo im pomoci i to bas u ovoj dobi.

  41. #141
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    centar,a da joj kupiš neke forne modlice(šarene) za kolače,kekse?ono nekaj u stilu,dok buš slagala kolačiće za božić,daj njoj da slaže s tim svojim oblicima(borića,snješka il ak nađeš neke prigodne).možda bi ju to veselilo?moja nečakinja A se nemre odlepiti od stola dok se nekaj mjesi,sve bi htela,a najdraže joj je,veli,dok joj mama nekaj da da radi.
    a baš pod bor neki lijepi kompletić (potkošulja,gačice i štramplice),ne obični bijeli nego neki onak slatki (A se rastopila na kratki topić s pamučnom čipkicom po rubu,veli da sad i ona ima grudnjak ko i mi,ponosna).

  42. #142
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Eh, da, nismo spomenuli kuhanje. Moja curka jako voli kuhati, pa sam kad je zakašnjelo slavila ljetni rođendan sa familijom rekla onima koji su pitali što da kupe da bi ju razveselila neka dječja kuharica. I dobila je - čak dvije, i jako se tome razveselila. Mislim da bi to + neki baš njen vlastiti pribor (kalupići za izrezivanje, mali valjak i sl.) isto bio jako zgodan poklon.

  43. #143
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    nečakinja je dobila dječju kuharicu sa fora sendvičima,i sl. i to s negdi 6 godina.presretna je bila,ko god je došel svima je kazala kaj bu kuhala.po ljeti je bil aktualni pinokio sladač,s kornetima umjesto nosa.
    dobra ideja su te kuharice za curke..
    al kaj kupiti dečku od 9 god.,a "sve ima"?i ne zanimaju ga nikakve kreativne,društvene igre.samo lego(jedino što oče i nema od lega je brzi vlak,dođe skoro 900kn),ps,i puške(tatin hobi je puškaranje po šumi s dečkima,neznam kak se to točno zove)."običnih",s laserom i koječim ima xy,on bi pravu.

  44. #144
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Možda neke stvari tipa dobra ručna baterijska lampa, povećalo, kompas, neki takvi kompleti ..?

  45. #145
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    nečakinja je dobila dječju kuharicu sa fora sendvičima,i sl. i to s negdi 6 godina.presretna je bila,ko god je došel svima je kazala kaj bu kuhala.po ljeti je bil aktualni pinokio sladač,s kornetima umjesto nosa.
    dobra ideja su te kuharice za curke..
    al kaj kupiti dečku od 9 god.,a "sve ima"?i ne zanimaju ga nikakve kreativne,društvene igre.samo lego(jedino što oče i nema od lega je brzi vlak,dođe skoro 900kn),ps,i puške(tatin hobi je puškaranje po šumi s dečkima,neznam kak se to točno zove)."običnih",s laserom i koječim ima xy,on bi pravu.
    I ne samo za curke... Moj dečko to isto ima i obožava. Mislim da je baš bila jedne godine pod borom dječja kuharica s tim Pinokiom od sladoleda.

    Osim toga Magična kuharica (gdje su vještičji recepti) je isto jedna od knjiga koju sam mu morala kupiti.

    Spolni stereotip=0 bodova, bar u mojoj kući (to govori mama dvojice dječaka koji se u životu nisu sveukupno igrali autićima više od 2 sata)

  46. #146
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Dalekozor je odlično prošao kod nas pred koju godinu.

    Za ovaj topic je još rano obzirom na dobnu skupinu, ali moji imaju digitalni fotoaparat, mikroskop koji se povezuje s računalom i teleskop. Sve bolje od boljeg... Jedino teleskop nije za ovo doba godine - to je ljetni poklon kad se noću može biti vani i gledati zvijezde.

    Još da tu utrpam mp3, mp4 i slične "gadgete" kako to moja djeca zovu (gdje je smajlić kojem se diže kosa na glavi?) ne bi priči bilo kraja...

    Treba se rukovoditi interesima djeteta. Moj stariji se raspametio kad je dobio knjigu "Sastavljanje računala za neznalice" u dobi od 8 ili 9 godina, ali taj kupuje na Hreliću stare matične ploče, pa je za njega to primjeren poklon.

  47. #147
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    sad mi je pal na pamet dalekozor.u to mi se sviđa!
    a mislim i da bi ga nožič,npr švicarac,oduševil.al moju sestra baš i ne..ostajem pri dalekozoru,kompasu..
    za rođendan bi mogla mu kupit teleskopa.ajme,tek dok sam pročitala kaj sam napisala dobim ideju

  48. #148
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    I ne samo za curke... Moj dečko to isto ima i obožava. Mislim da je baš bila jedne godine pod borom dječja kuharica s tim Pinokiom od sladoleda.

    Osim toga Magična kuharica (gdje su vještičji recepti) je isto jedna od knjiga koju sam mu morala kupiti.

    Spolni stereotip=0 bodova, bar u mojoj kući (to govori mama dvojice dječaka koji se u životu nisu sveukupno igrali autićima više od 2 sata)
    hahaha,klinci su ti zakon!

  49. #149
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Elly, a zakaj ti se ne sviđaju kengur cipele? Sad sam jako tužna.

  50. #150
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    super ideja sa kuharicama!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •