Stranica 16 od 25 PrviPrvi ... 61415161718 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 1206

Tema: Pokloni za nadolazece praznike?

  1. #751
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene su svi dobili šibe, i beba.

  2. #752
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    moja bila oduševljena s kapom , a veliki s rukavicama, malome nešto kasni poklon kojeg je naručio kod muža pa i nije baš bio presretan ujutro, ali je zamjenski dobio sasvim ok poklon

  3. #753
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Moji klinci presretni.

    Ali oni su iznenadili i nas, pa je MM i meni Sv. Nikola također donio poklone u čizmice: njihove kreativne uratke (crteže nacrtane u tu svrhu i sl.) + meni kremu za ruke, a mužu + korektor, kemijsku i na stalku za olovke naljepljeni nacrti zadnje moderne urbane vile koju je projektirao
    Moji mali originali

  4. #754
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja nisam na kraju svojima dala šibe, ali popodne im planiram poklonit guilt trip jer pola mama koje znam pronašlo je jutros poklone iznenađenja u svojim čizmama koje nisu ni ostavile

  5. #755
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Curka je zadovoljna sa slatkisima. Kaze da su predobri... hi, hi... Ali zato, mislim da je najoriginalniji poklon za sv Nikolu dobio moj muz prije 6 godina, pozitivan test na trudnocu u cizmi na nocnom ormaricu.

  6. #756
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Mojima je osvanula svakoj po knjiga i čoko-nikola. Prvo su razočarano frknule nosom, a onda se oduševile jer su knjige zabavnog karaktera .

  7. #757
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ako koga još zanima, i ako ih uopće još ima, nado je u dm-u na akciji 30%.

    Ja uspjela danas kupiti bas onaj koji želi za Božić.

    Jeste vidjeli još negdje onu kantu od Arene, al onu običnu. Osim u Denis?
    Razbili su već 2 lavora i kadicu od bebe, pa reko, jeftinije mi kupit arenu .

  8. #758

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ako koga još zanima, i ako ih uopće još ima, nado je u dm-u na akciji 30%.

    Ja uspjela danas kupiti bas onaj koji želi za Božić.

    Jeste vidjeli još negdje onu kantu od Arene, al onu običnu. Osim u Denis?
    Razbili su već 2 lavora i kadicu od bebe, pa reko, jeftinije mi kupit arenu .
    Bila u mulleru

  9. #759
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Navodno postoji neki mali infinitiy nado od cca 50 kn.
    Zna netko nešto o tome?

  10. #760
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    ja sam kupila neki paket za 200kn, sestra komplet od 300. Srce mi puca kad vidim 500kn u tim zvrkovima. Još sam nešto totalno bzvz naručila s ebaya za 70. Užas

  11. #761
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Navodno postoji neki mali infinitiy nado od cca 50 kn.
    Zna netko nešto o tome?
    u Baby centru u CC1 east, plastični su skroz, u petak sam ih vidjela, bili su 39,99 kn

  12. #762
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hvala ti.

  13. #763

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    A di je napovoljnije kupit Monster High lutke, Draculauruu i Frankie Stein? Ak ste gde vidle?

  14. #764
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ako ima još netko tko zivka dućane po gradu... bubamara je jutros dobila plastične nado Arene .

  15. #765
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam kupila neki paket za 200kn, sestra komplet od 300. Srce mi puca kad vidim 500kn u tim zvrkovima. Još sam nešto totalno bzvz naručila s ebaya za 70. Užas
    Mene srce para kad vidim koliko tih zvrk kupujete, moji su neki dan slagali igračke i nasli neke zvrke iz prošlih godina, kod nas se to nikad nije kupovalo, ali je očito nekako došlo u kuću i klinci su se igrali.

  16. #766
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Mene srce para kad vidim koliko tih zvrk kupujete, moji su neki dan slagali igračke i nasli neke zvrke iz prošlih godina, kod nas se to nikad nije kupovalo, ali je očito nekako došlo u kuću i klinci su se igrali.
    Ma to i zaboraviš... Moji su više od toga voljeli onaj drveni zvrk na kojem je pisalo "daj dva, uzmi tri, daj sve...." gdje igrači imaju hrpice graha i onda igraju s tim. Odlična vježba za predškolce - za motoriku i za mozak (početno učenje brojenja i zbrajanja). Ovi plastičnjaci me se nisu dojmili, a imali smo ih.

  17. #767
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Moj (veliki) četrnaestogodišnjak dobiti će smart watch (jeftinjak iz Kine, sam je birao kojeg će), nekakvu majicu star wars, "Mi djeca s kolodvora Zoo" i možda klizaljke, ali tek nakon Božića.
    On i MM su si zajednički kupili i gejmerske slušalice, ali nisu mogli čekati do Božića pa su ih otvorili prije.
    Posljednje uređivanje od MalaSirena : 22.12.2017. at 16:18

  18. #768
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Ahahahaha, sad sam tek vidjela u kojoj je ovo dobnoj skupini

  19. #769
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Moja sedamgodisnjakinja je za Bozic htjela knjigu Jezeva kucica i ribice (ustvari prvo je htjela psica,ali kako vec imamo 2 a zivimo u stanu dogovorile smo se za ribice).
    Kod baka ce dobiti lego frendice,drustvene igre...
    Ja sam morala ici guglati sto su ove stvari o kojima se ovdje pise a pitala sam N jel mozda ona zna ni ona nema pojma.

  20. #770
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moj od sedam će dobit strip knjigu

  21. #771
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    moja bila oduševljena s kapom , a veliki s rukavicama, malome nešto kasni poklon kojeg je naručio kod muža pa i nije baš bio presretan ujutro, ali je zamjenski dobio sasvim ok poklon
    Naravno to kaj je muž naručio još nije došlo do božića, nadam se da će smisliti dobar razlog kako to priopćiti klincu. Cura je svoju kapu dekorirala velikim savršenim coflekom, jer joj je kapa bila kao dosadna, ali sad je bar nosi
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.12.2017. at 18:49

  22. #772
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Dižem temu jer sam inače hebala ježa.
    Tražim nešto za svog dvanaestogodišnjaka, ideje nemam nikakve.

  23. #773
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    marta ja sam zadnju, pa tako i ovu godinu dala naredbu. djedici pisite pismo s 10tak zelja. i realni budite.

    11ogodisnjakinja napisala, jos procitala nisam, 13togdisnjak jos nije nasao vremena

  24. #774
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    vrijeme radnje: badnjak 2017. cca 22:00
    glavni lik: moj sin, tada 8 godina
    Netom prije ulaska u krevet kaže "čekaj!" i odlučuje u tom trenu napisat pismo Djedu Mrazu
    a ja sam mislila da smo već to sve apsolvirali tko stavlja poklone pod bor, kad ono ispalo da dijete i dalje vjeruje u magiju

  25. #775
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Dižem temu jer sam inače hebala ježa.
    Tražim nešto za svog dvanaestogodišnjaka, ideje nemam nikakve.
    Eh, to je već jaaako individualno...

    Moj E. se u toj dobi jako razveselio nekakvom mađioničarskom setu s kartama i kockama (bila je knjiga i krama). Evo, samo da kažem - dan danas se bavi trikovima s kartama.

    Negdje u toj dobi smo starijem sinu kupili lemilicu, ali to i mlađi uredno koristi. Isto i pištolj s tekućim silikonskim ljepilom, ali te stvari vjerojatno ionako imaš u kući.

    Dalje - knjige o šahu, monopoli i slično - ali to je vrag, jer to nikad nije samo za jednu osobu, a kartaški trikovi jesu

    A da mu kupiš neku finu mucastu deku? Moji bi se raspametili... Obožavaju jastuke, kućne ogrtače (mlađi) i ovakve deke: https://jysk.hr/kucanstvo/deke/deke/...x200-mahzelena

    ***
    Sve ovisi o budžetu. U toj dobi obično ih zanimaju satovi koji nisu više baš dječji, remeni za hlače, ponekad čak i tregeri (moj stariji) ili košulje (moj mlađi). Može im se ponekad podvaliti i svakodnevna odjeća. U Interspar-u sam mlađem sinu neki dan kupila jaknu s kapuljačom za 119 kn, tamnocrvenu, dosta je dobar sastav materijala s visokim udjelom pamuka.

    Probala sam to naći u katalogu. Nisam uspjela, ali zato sam našla deke i jastuke: http://katalozi.net/interspar-katalo...g-pokloni-2018

    Problem je u tome što moja djeca te stvari ne smatraju poklonima, jer odjeću i deke bi im čovjek ionako kupio... Poklon je mobitel ili barem usb memorija. U skladu s onom odurnom tele2 reklamom koja se sad vrti, da ljude ne vesele veste, kape i šalovi i da im treba kupiti mobitel

    Kako god bilo - sretno! Ja sam odustala od propitivanja hoće li se mojoj djeci poklon svidjeti i da li je u skladu s njihovim očekivanjima. Poklonjenom konju se ne gledaju zubi.

    U skladu s tim, nemam nikakvih preporuka.

  26. #776
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Dižem temu jer sam inače hebala ježa.
    Tražim nešto za svog dvanaestogodišnjaka, ideje nemam nikakve.
    neki dron ili vr?

  27. #777
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, to je već jaaako individualno...


    Problem je u tome što moja djeca te stvari ne smatraju poklonima, jer odjeću i deke bi im čovjek ionako kupio... Poklon je mobitel ili barem usb memorija. U skladu s onom odurnom tele2 reklamom koja se sad vrti, da ljude ne vesele veste, kape i šalovi i da im treba kupiti mobitel
    a moja meni nwekidan govori da ona zna što želi, ali neće to. i pitam ja o čemu je riječ. ona hoće novi mobitel (sad ima neki jadni bez interneta i igrica), ali ne želi to za novu jer onda neće dobiti poklon
    pa sam joj obećala još neku sitnicu uz mobitel

  28. #778
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Kod mog bi sina prošli samo novci (koje će potrošiti na Fortnite) i knjige.
    A i knjige kao pratnja novcima ili nečemu za Switch.

  29. #779

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    A da mu kupiš neku finu mucastu deku? Moji bi se raspametili... Obožavaju jastuke, kućne ogrtače (mlađi) i ovakve deke: https://jysk.hr/kucanstvo/deke/deke/...x200-mahzelena
    Hahaha, i moj isto njemu samo da se okružiti sa što više deka i jastuka, k'o turski sultan.

    Inače, kod mojeg su u toj dobi, kao i sad, društvene igre još uvijek aktualne, zadnji hit je bila igra Mapominoes (naručila preko Amazona, kod nas toga nema).

  30. #780
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ni mađioničarski set, a ni dekica nisu loše ideje. Hvala!
    Za VR nemam para. Igrica ima dovoljno, to kupuje sam, od džeparca....

  31. #781
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ja svojoj starijoj(9.5 god.) planiram kupiti neku knjigu s kreativnim idejama,ili neka vrsta atlasa, onaj globus što svijetli,uglavnom,nešto u knjižari.Kod mlađe(6god.) još prolaze igračke,pa je lako:neka barbika sa autom,ili sa konjem(kod nje konji uvijek prolaze slikovnice,figure...).Nijedna još nema mobitel,niti nam je u planu.Prije 2 godine nas je moljakala za mobitel ili tablet(starija),više nas ni ne pita.Mislim da je izgubila nadu.Mlađa nas još nikad nije ni pitala.

  32. #782
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Mislim da smo D. kupovali kapatoj pred dvije godine, a mogli bi mu bome i sad, ovaj mu je došao na mini duljinu i pojas mu je negdje ispod pazuha
    Obožava to umotavanje u mekano.

  33. #783
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha, i moj isto njemu samo da se okružiti sa što više deka i jastuka, k'o turski sultan.

    Inače, kod mojeg su u toj dobi, kao i sad, društvene igre još uvijek aktualne, zadnji hit je bila igra Mapominoes (naručila preko Amazona, kod nas toga nema).



    Da, baš ko sultan... zapravo ja imam dva - jedan više voli deke i ogrtače, a drugi jastuke - ne noćne nego dnevne, za pod leđa prilikom čitanja - što deblje to bolje. Jooooj.... užas! Vjerojatno će to trajati dok si ne nađu cure, do tad ih griju dekice...

  34. #784
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moj najveći još uvijek čoha ćošak navečer prije spavanja

  35. #785
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Jel kupio netko onu kocku za igranje "kaladonta"? Jel valja to?
    Ovo: https://bazzar.hr/p/NK5X3J-drustvena...ka-slovo-rijec

  36. #786
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    - knjige: Popularna trilogija za mlade o Williamu Wentonu ("Kradljivac Luridija", "Tajni portal", "U službi orbulatora") norveškog pisca Bobbie Peers-a.
    - slušalice s mikrofonom
    - Prijenosni Bluetooth zvučnik

  37. #787
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moja je na Inetrliberu vidjela da je izašlo novo izdanje Pullmanove trilogije, a bome i da je počeo pisati novu trologiju, pa je razbijala glavu nad tim bi li si kupila te knjige; to je puno novaca, tako da baš i nije mogla odlučiti, a sad ja razmišljam bih li joj to kupila za Božić; nije baš da su joj top ten knjige, ali voli posjedovanje knjiga, a posebno onih koje su u nastavcima. Tako da, eto, ne znam.

    Inače nemam nikakve ideje.

  38. #788
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja kupila pol interlibera
    (ja sam inače tamo ko na nekim drogama i onda kad dođem doma i vidim stanje na računu dođe mi da se išamaram)
    tako da će to biti za praznike

  39. #789

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Nda, vidim da ovdje svi pišemo, iako je tema na pdf 6-9 godina
    Moj tinejdžer si je još ljetos naručio ovo: https://www.amazon.com/Sporcle-2019-.../dp/1449492177

    pa će to i dobiti obožava Sporcle, stalno bi igrao te neke kvizove.

    Na Interliberu je usnimio i nešto knjiga (između ostalih, i najnovijeg Pavličića), to će dobiti od bake Mraz

    Prije par godina dobio je na poklon onu vreću za sjedenje i to je bio pun pogodak (još jedna ideja), ali se vreća u međuvremenu ispuhala, i ne znam kako je upristojiti nema cifa, morala bih je rašiti po šavu, napuniti i ponovo zašiti, a nemam ni alat ni vještinu da to napravim sama.

  40. #790
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa što si kupila, daj neku ideju.

  41. #791
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nda, vidim da ovdje svi pišemo, iako je tema na pdf 6-9 godina
    Moj tinejdžer si je još ljetos naručio ovo: https://www.amazon.com/Sporcle-2019-.../dp/1449492177

    pa će to i dobiti obožava Sporcle, stalno bi igrao te neke kvizove.

    Na Interliberu je usnimio i nešto knjiga (između ostalih, i najnovijeg Pavličića), to će dobiti od bake Mraz

    Prije par godina dobio je na poklon onu vreću za sjedenje i to je bio pun pogodak (još jedna ideja), ali se vreća u međuvremenu ispuhala, i ne znam kako je upristojiti nema cifa, morala bih je rašiti po šavu, napuniti i ponovo zašiti, a nemam ni alat ni vještinu da to napravim sama.
    I moje se žale da je vreća ispuhana.
    Mislila sam nazvati ženu koja ih je radila i pitati jel popravlja.

  42. #792
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    tanja, Bakrena sova?

    mima, joj, neugodno mi pisati, ali fakat sam neumjerena samo kad su u pitanju knjige za nju

    uzela sam Pullmana, za njega ne zna, to čak mislim da pustim za rođendan, trilogiju
    to ju zapravo ne privlači, ali su mi je toliko nahvalili da mislim da će joj se dopasti


    onda ovo, to je bila želja, prva dva dijela su joj bila super
    https://shop.skolskaknjiga.hr/mrak-na-obzoru.html

    zatim:
    https://www.amazon.com/Harry-Potter-.../dp/0545791324

    1. i 3. dio ima (3. sam kupila prije 2. jer joj je to najdraži dio, zatočenik azkabana)

    te dvije zna da će dobiti, ali to je naša igra, ni ja "ne znam" da ću dobiti najnoviju ellenu ferrante


    https://znanje.hr/product/fantastic-...delwald/282590

    ovu je htjela, al sam rekla da nisam kupila, da mi se činilo bzvz, da je to scenarij
    pa je rekla da je to baš presuper, i bila malo razočarana što nisam uzela (a jesam)


    a ona si je sama za svoje novce uzela 5. i 6. dio instrumentarija smrtnika, na engleskom

  43. #793
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa to, i ja bih možda kupila svojoj tu Pullmanovu trilogiju, zato sam ju malo i odgovarala da si sama kupi, jer mi je to solidna ideja za Božić.

    Ali opet, neće biti neko super iznenađenje + i sama kaže da joj to nisu neke vrhunski drage knjige. Pročitala je prva dva dijela. Ja sam čitala samo prvi dio.

    Inače su baš mogli dati i malo bolji popust na te knjige, barem kad se zajedno kupuju.

  44. #794
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    a ovi harry potteri?

    jako su lijepi crteži

    imate priče o čudnovatima?
    https://shop.skolskaknjiga.hr/price-o-cudnovatima.html

  45. #795
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A to nije niti otvorila na sajmu, nisu joj se niti knjige o gospođici Peregrine posebno svidjele.

    Ali prilično voli filmove o Newtu Scamanderu, a kako je ta knjiga o Grindelwaldu napisana, to je baš scenarij?

  46. #796
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    moja jako voli gospođicu peregrine

    da, scenarij

    u stilu
    https://citajknjigu.com/harry-potter...odina-kasnije/

  47. #797
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    blago vama cija djeca vole citati
    moja najstarija ljenjivica uopce nije na mater i oca
    katastrofa, uopce ne voli citati
    inace sam isto bez ideja, pa tek su im rodjendani prosli
    za dvije manje je lako, neke igracke i gotovo (didakticke)
    al ove dvije velike, pojma nemam

  48. #798
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    marta ja sam zadnju, pa tako i ovu godinu dala naredbu. djedici pisite pismo s 10tak zelja. i realni budite.

    11ogodisnjakinja napisala, jos procitala nisam, 13togdisnjak jos nije nasao vremena

    Ja sam isto ovako, istina, stariji je pisao, mladji je nacrtao. Ja spremila pisma u kuvertu. The end. Nema premisljanja. Playmobils figurice obojica.

  49. #799
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    da, mislim da cu i ja tako
    za vikend pisu pisma
    Posljednje uređivanje od Ginger : 20.11.2018. at 09:06

  50. #800
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    blago vama cija djeca vole citati
    moja najstarija ljenjivica uopce nije na mater i oca
    katastrofa, uopce ne voli citati
    inace sam isto bez ideja, pa tek su im rodjendani prosli
    za dvije manje je lako, neke igracke i gotovo (didakticke)
    al ove dvije velike, pojma nemam
    Pa neka sitnica od igračaka može poslužiti i za dvije starije - moji su voljeli Nici plišance i u starijoj dobi - ovakve: https://i.pinimg.com/originals/84/81...b7e606b355.jpg ili privjeske za ključeve, ovakve nose i dan danas: https://images-na.ssl-images-amazon....VL._SY450_.jpg (znali su ih imati u Muelleru, cijeli štand).

    Uz to ih odvedeš na neku izložbu ili prigodni koncert i to je to.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 20.11.2018. at 09:25

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •